Žilková před svatbou radí dceři: Agáto, nevdávej se!

  17:30aktualizováno  17:30
Agáta Hanychová, nejstarší z dětí Veroniky Žilkové, ví o blížící se svatbě své mámy s Martinem Stropnickým všechno, pomáhá ji totiž organizovat. O tom, že se její máma rozhodla se vdát, se ale dozvěděla mezi posledními.

Veronika Žilková | foto: Jan ZátorskýMF DNES

"Máma se mi to bála říct, protože ví, jaký na to mám názor. Říkám jí, ať si nikoho nebere, že jako proč by to měla dělat? Oba to už dvakrát zažili, mají spoustu dětí, je to podle mne zbytečný. Takže jsem byla mezi posledníma, kdo se to dozvěděl," řekla mimo jiné v rozhovoru pro Top Star Magazín Hanychová.

Nakonec ale své mámě domluvila ušití svatebních šatů u módní návrhářky Natali Ruden, pro kterou často a ráda předvádí. V šatech už ji viděla. "Sluší jí, ale jako princezna nevypadá. Vypadá jako čtyřicetiletá paní v bílých šatech," směje se Hanychová.

popisek SVATBA VERONIKY ŽILKOVÉ
Exkluzivní informace a rozhovory

Přesto, že její máma nesnáší, když jí někdo cizí maluje a vůbec se jí v tomto ohledu nějakým způsobem dotýká, přemlouvá ji její dcera, aby si alespoň ve svatební den najala vizážistu. "Snad se nechá přesvědčit," doufá Hanychová. "Lokny určitě mít nebude, nemá moc vlasů. Jak ji znám, udělala by si nejradši svůj účes a´la skřipec."

Na Žilkovy platí pevná ruka
Matčina v pořadí třetího ženicha její dcera příliš neznala. "Ukazovala mi Martina v nějaké pohádce. Když byl mladej, tak byl úplně božskej, i když máma říkala, že tehdy se jí nelíbil, že se jí teď líbí víc. Mně přijde jako chlap, který jako jediný mámu zkrotil. Konečně má taky chlapa, se kterým si rozumí, se kterým dělají stejnou práci," míní modelka.

Stropnický zkrotil tak trochu celou rodinu. Když prý usedl ke stolu, nikdo ani nehlesl, a to dřív bylo slyšet překřikování jeden druhého. Pro vulgárnější výraz se údajně také nešlo daleko. "Nemluvili jsme doma úplně vulgárně, ale trošku sprostě, a když přišel Martin, tak i já jsem tam tak seděla a že bych řekla třeba slovo ´vole´, to teda ne," přiznává Hanychová.

Veronika Žilková s Martinem Stropnickým

Se svým přiznáním jde ještě dál, na Žilkovy prý platí pevná ruka. "Chlap na nás musí být pes. Nesmí nám nic povolit, potřebujeme nad sebou pevnou ruku," tvrdí Hanychová. Otázkou zůstává, jestli ji má její přítel, podnikatel Marek Šíša, k němuž se nedávno vrátila po krátké odluce a který vypadá spíš jako beránek. Vdávat se chce nejdřív za deset let a na rozdíl od mámy chce mít svatbu ve velkém stylu, s mnoha hosty, s dlouhými šaty s vlečkou a oslavami trvajícími celý víkend. Žilková jí kupodivu svatbu rozmlouvá. 

Český lev - Agáta Hanychová a Veronika Žilková

"Zakazuje mi to a říká, ať neudělám stejnou chybu jako ona," konstatuje s úsměvem modelka. S mámou jsou prý nejlepší kamarádky už od dětství. "Řekla jsem jí o první puse, o tom, kdy jsem přišla o panenství... Nikdy jsem s ní neměla problém, vždycky mě pochopila. Možná na ni vím věci, které ani nechci vědět, ale to samé ona ví na mě. A jestli si myslím, že do třetice je to její svatba poslední? "Tak to já nemůžu říct, moje máma je takový blázen, že bůh ví."

Autor:

Nejčtenější

Princové Harry a William trpí stejnou poruchou jako Alžběta II.

Princ William a princ Harry na hradě Windsor den před Harryho svatbou (18....

Princové Harry (34) a William (36) přiznali v novém dokumentu BBC o princi Charlesovi (69), že jsou stejně jako jejich...

Pracovala jsem i jako tajemnice, abych se uživila, říká Kostková

Tereza Kostková (2018)

Herečka a moderátorka Tereza Kostková (42) chtěla být herečkou odjakživa, na přání rodičů však nejprve vystudovala...

Nemuslimové jsou nechutní, píše O’Connorová, která konvertovala k islámu

Sinéad O´Connorová (2017)

Irská zpěvačka Sinéad O’Connorová (51) opět překvapila fanoušky svými příspěvky na Twitteru. V těch nejnovějších...

Révai mi radí, Děrgel je blázen, říká hvězda Tváře Tereza Mašková

Tereza Mašková a její sestra Veronika

SuperStar Tereza Mašková (22) tvrdí, že na muže nemá ani pomyšlení. Kromě kolegů z show Tvoje tvář má známý hlas. Zda...

Zpovědi dětských hvězd: talentovaná Renata Mašková doplatila na intriky

Renata Mašková ve filmu Přijela k nám pouť (1973)

Renata Mašková-Linhová (58) zazářila ve filmech Přijela k nám pouť, Jak se točí Rozmarýny nebo Velké trápení. Po...

Další z rubriky

Butler, Cyrusová i Gottschalk přišli při požárech v Kalifornii o domy

Gerard Butler přišel při požáru v Kalifornii o dům (12. listopadu 2018).

Kalifornii už několik dní pustoší lesní požáry. Kvůli nim přišlo o svou nemovitost i několik celebrit. Jsou mezi nimi...

Limpy je nejlepší ženská mého života, říká Martin Zounar

Martin Zounar

Martin Zounar (51) sice momentálně žije sám, přesto ho obklopují dvě ženy jeho života. Jednou z nich je dcera Claudie a...

Pippa Middletonová dala synovi jméno po otci i zesnulém švagrovi

James Matthews a Pippa Middletonová na křtu synovce prince Louise (Londýn, 9....

Sestra vévodkyně Kate Pippa Middletonová (35) se stala maminkou letos v říjnu. Jméno jejího potomka, kterého má s...

Najdete na iDNES.cz