Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Ženy se o Peříčko zajímají tajně

  11:29aktualizováno  11:29
V Peříčku se v roli moderátorky už v sobotu poprvé objeví Zuzana Pavličová. Začíná dílem o erotickém komixu, který se prý ani moc nemusel stříhat. "Ženy mají určitě o Peříčko stejný zájem jako muži, jen se k tomu bohužel tolik nehlásí. To mě mrzí," odpověděla v on-line rozhovoru se čtenáři Zuzana na otázku, proč se ptají skoro samí muži.

ODPOVĚDI ZUZANY PAVLIČOVÉ
NAJDETE ZDE!

Peříčko se vrací ke staronové jemnější podobě. Premiéru s novou moderátorkou erotické talk-show uvidí diváci televize Nova už tuto sobotu. Zuzana Pavličová vystřídá po necelém roce Soňu Polonyiovou, která vtiskla pořadu poněkud vulgární podobu. "Chtěla bych, aby bylo Peříčko jemnější a pracovalo víc s náznakem," říká dvacetiletá striptérka.

Zásadní zlom v životě Zuzany nastal vloni v říjnu. Dva roky před tím už sice pracovala v erotické branži, uváděla strip-show a také už měla za sebou fotografování v Německu, ale v říjnu se provdala. "Podle čínské numerologie dávalo moje dívčí jméno součet pět, což symbolizuje dobrodružství. Teď mám osmičku a ta znamená úspěch," vysvětlila Zuzana Pavličová. A právě manžel striptér Leoš to byl, kdo bral Zuzanu s sebou na všechny zajímavé konkurzy. Když se Leon dozvěděl o Nově, neváhal ani minutu. "Vybrali mě asi proto, že jsem se nezalekla před kamerou. Pomohla mi zkušenost z německého rádia. Natáčela jsem pro něj krátké vstupy o focení pro Penthaus," myslí si Pavličová.

Nová blond moderátorka moc dobře ví, kdo je ze světa erotiky dobrý a kdo ne. Proto se podílí také na scénáři pořadu. Zatím jsou hotovy první čtyři díly. "Ten úplně první se, myslím, moc povedl. Skoro vůbec se nestříhal. Hostem bude Karel Saudek a tématem erotický komix," prozrazuje štíhlá moderátorka s vnadným tělem. Ona sama za nejdůležitější považuje to, aby se dokázala před kamerou uvolnit a spolupracovat s týmem. Za nejlepší z předchozích moderátorek považuje Janu Štefánkovou. "Napodobovat jí ale nebudu. Chci si najít vlastní styl," říká.

Zuzaně předchází pověst fotogenického anděla s ďáblem v těle, který navíc umí být před kamerou jemný a přirozený. "Horoskop panny na mě moc nesedí, ale podle čínských hvězd jsem pes. Klidnej, věrnej, kterej občas zaštěká," popisuje sama sebe. "Mým šťastným číslem je dvojka, kterou mají právě lidé vyrovnaní a klidní."

Manželé Pavličovi žijí nedaleko Prahy na vesnici, v místě, kde nejezdí auta, kde je ticho a klid. "Každý večer meditujeme," doplňuje svou ženu Leoš. "Než jdeme spát, všechno vypneme, rádio, televizi, sedneme si, půl hodiny mlčíme a snažíme se nemyslet na nic." Zuzana prý u toho ale občas usne. "Jsem často utahaná," směje se.

Na mužích moderátorka nejvíc obdivuje charisma. Manžel je tajemný, každý den jiný. Jako kdybych měla každý den nového chlapa," popisuje Leoše. Chtěli by spolu mít jednou dvě děti. "Ale až po Peříčku," dodává Zuzana, jejíž kariéra ke slávě teprve začíná."O Nabídce Novy se mi ani nesnilo," říká Zuzana, která má zkušenosti z celovečerních erotických soutěží, ze striptýzů i z pózování pro erotické časopisy.

Zuzana je nejraději doma
Televize Nova Zuzanu Pavličovou představuje jako dívku z Penthausu. Pravidelně prý jezdila fotit do Německa a perfektně ovládá němčinu. "Nejraději jsem doma, mezi svými nejbližšími, rodiči, dvěma bratry a sestrou," tvrdí přesto.

"Nevadí, že fotila erotické akty, je z tohoto průmyslu. Je jemná, působí až téměř poeticky. A bude myslím dobrá, velmi dobrá moderátorka," řekl na adresu nové moderátorky Peříčka ředitel Novy Vladimír Železný v pořadu Volejte řediteli.  Poprvé se na veřejnosti objevila o víkendu při udílení výročních cen Anno.

Čtěte článek:

Moderátorkou Peříčka bude Barbie

Vloni na podzim se provdala za striptéra Leona Pavliče. Žijí spolu a s pětiletým bassetem na vesnici nedaleko Prahy.

Právě manželovi se Peříčkem splnil jeho sen. "Moderovat Peříčko byl manželův velký sen. Nakonec se mu ho podařilo splnit přese mě", vysvětluje Pavličová.  Aby byla Zuzana po Soně Polonyiové, Janě Štefánkové a Sáře Saudkové úspěšná, o to usiluje samozřejmě i on. Radil své ženě, jak se připravit na kamerové zkoušky učil ji, jak se pohybovat před kamerou, jak mluvit.

"Nikdy jsem nechtěla být slavná," tvrdí skromně křehká blondýnka z Liberce. "Uvědomovala jsem si, že sláva dokáže život převrátit naruby." Osud však dvacetileté dívce přihrál šanci, díky které se na výsluní popularity dostane zcela určitě. Zazáří a zhasne, anebo se stane vyhledávanou stálicí?

Zuzana, zvaná Susy z Liberce v katalogu Miss Strip.

Zuzana Pavličová je už čtvrtou moderátorkou erotického pořadu Novy Peříčko.

Zuzana pózuje společně s bývalým přítelem Márfym pro časopis NeiReport.

Gábina Partyšová dělá rozhovor s novou moderátorkou Peříčka Zuzanou Pavličovou.

Nová moderátorka Peříčka Zuzana Pavličová na party po udílení výročních cen Anno.

Nová moderátorka Peříčka Zuzana Pavličová při on-line rozhovoru v redakci iDNES. (28. ledna 2003)

Nová moderátorka Peříčka Zuzana Pavličová při on-line rozhovoru v redakci iDNES. (28. ledna 2003)

Nová moderátorka Peříčka Zuzana Pavličová při on-line rozhovoru v redakci iDNES. (28. ledna 2003)

Autor:


Nejčtenější

Tajná svatba: Karolína Plíšková se vdala za Michala Hrdličku

Tenistka Karolína Plíšková se vdala za Michala Hrdličku.

Tenistka Karolína Plíšková (26) si po dvou a půl letech vztahu vzala svého přítele a manažera, moderátora Michala...

Herec Bohumil Klepl měl nehodu na motorce, srazil se s autobusem

Bohumil Klepl

Herec Bohumil Klepl (60) měl v sobotu krátce po poledni nehodu na motorce. Na pražské Jižní spojce se srazil s...Barbora Špotáková má druhého syna, dostal jméno Darek

Barbora Špotáková má druhého syna, dostal jméno Darek

Oštěpařka Barbora Špotáková je od soboty dvojnásobnou maminkou. Olympijská vítězka a mistryně světa přivedla v...

Eva Pilarová skončila s vážným úrazem v nemocnici

Evergreen Tour 2015, Praha, Lucerna, 29. dubna 2015: Eva Pilarová

Zpěvačka Eva Pilarová (78) musela být po vážném úrazu okamžitě odvezena do nemocnice a neprodleně operována....

Za naším rozchodem není žádná jiná žena, říká Peter Sagan

Peter Sagan (Tour de France, 15. 7. 2018)

Trojnásobný mistr světa v cyklistice Slovák Peter Sagan (28) oznámil ve čtvrtek 19. července rozvod s manželkou...

Další z rubriky

Marie Doležalová je v pátém měsíci těhotenství, pochlubila se bříškem

Herečka a vítězka StarDance Marie Doležalová se na Instagramu pochlubila...

Herečka a vítězka StarDance Marie Doležalová (31) se na Instagramu pochlubila šťastnou novinkou. Se svým partnerem...

Portmanová odmítla v Izraeli převzít ocenění a dva miliony dolarů

Natalie Portmanová (Benátky, 8. září 2016)

Slavnostního červnového udílení prestižní izraelské ceny Genesis se nezúčastní letošní laureátka Natalie Portmanová...

Manželka Donalda Trumpa juniora požádala po 12 letech manželství o rozvod

Donald Trump Jr. a jeho manželka Vanessa (Washington, 30. dubna 2016)

Manželka Donalda Trumpa juniora (40), nejstaršího syna amerického prezidenta, Vanessa (40) požádala u newyorského soudu...

Najdete na iDNES.cz