Zapletalky mají výdrž, nespaly dvě noci

  16:56aktualizováno  16:56
Městečko Lindos na řeckém ostrově Rhodos zdobí od nedělního dne dvanáct nejkrásnějších dívek České republiky.

Kateřina Sokolová a další české krásky od neděle zdobí řecký ostrov Rhodos | foto: Lukáš Fronk, APK2

Přijely sem strávit dovolenou, kterou dostaly za účast ve finále Miss ČR 2007 od cestovní kanceláře Blue Style. Že se ji rozhodly pořádně užít, daly jasně najevo hned první den.

Po probdělé noci, kterou strávily cestováním, a pár hodinách odpočinku byly české krásky nastoupené v gala a připravené na oficiální přivítání v luxusní destinaci řeckého městečka Lindos, hotelovém rezortu Atrium Palace.

Slavnostní večeře o několika chodech, trvající až do půlnoci, jim nebránila v dovádění v místním baru a tanci téměř až do rána. Řečtí novináři, kteří tady mapují jejich pobyt, fotí je i natáčejí, si mohou do svých poznámek napsat jediné: krásné, mladé, veselé, nespoutané a plné energie.

To ovšem zdaleka není všechno. Zapamatovat si bohužel musejí také fakt, že jsou všechny do jedné zadané a jak se zdá, zatím také věrné. Umějí totiž s úsměvem odmítnout muže, kteří je obletují.

Misska se těší na žraloka
Většina  z nich má s sebou "kousek" svého miláčka. Drobná blondýnka Soňa Dedíková například plyšového koníka, kterého jí její přítel věnoval jako talisman pro štěstí v den jejích závěrečných zkoušek ve třetím ročníku gymnázia.

Přítele má už i všudypřítomná tmavovláska Lucie Petrišková, která donedávna "plakala" nad tím, že je jediná bez chlapa. Našla si ho, tedy respektive on ji, v den finále miss, 14. dubna letošního roku.

"Jmenuje se Viktor a je mu pětatřicet. Prý si mě vyhlídl už na semifinále. Víc ale neprozradím," říká devatenáctiletá finalistka, která se dlouhodobě zajímá o život žraloků. Její přítel to moc dobře ví a plánuje originální dárek k jejím dvacetinám.

"Jeho koníčkem je potápění, a tak mě chce vzít příští rok do Jihoafrické republiky, kde bych se měla v kleci potopit do moře a vidět žraloka na vlastní oči pěkně zblízka. I když se na volném moři bojím i plavat a vyděsí mě často vlastní stín, tohle zažít chci a moc se na to těším," tvrdí Petrišková.

Sokolová čeká na rozhodnutí přítele
Bez svých drahých poloviček se musejí na romantickém místě řeckého ostrova obejít i tři korunkou oceněné missky Veronika Chmelířová, Veronika Pompeová a Kateřina Sokolová.

Královna krásy pro letošní rok mimochodem stále čeká na rozhodnutí svého přítele, který přemýšlí o účasti v třetí řadě reality show VyVolení. "Je to hloupé, ubohé a nechápu lidi, kteří do toho jdou," sděluje jasně postoj k tomuto typu pořadu. Upíše-li se do něj nakonec její miláček, bude muset mladý pár podle všeho ustát vedle soutěže miss a povinností s ní spojených další náročnou zkoušku jejich vztahu.

Autor:


Nejčtenější

Na Davida Krause jsem si myslela už dávno, přiznává Jitka Zelenková

Jitka Zelenková a David Kraus

Zpěvačka Jitka Zelenková (68) slaví padesát let na hudební scéně. Vydala také novou desku Intimity, která ovšem není...

Honza Kočka byl fajn kluk, vzpomíná na synovce Michal David

Michal David

Zpěvák Michal David (58) v posledních dnech neprožívá zrovna veselé období. Přestože se mu pracovně daří a vystoupil i...Řepka je obžalován ze zpronevěry. Za milion prodal cizí auto

Bývalý fotbalista Tomáš Řepka prodal luxusní automobil Mercedes-Benz GL, který...

Soud řešil další kauzu Tomáše Řepky (44). Bývalý fotbalista prodal za milion korun auto, které nebylo jeho. Řepka k...

Tereza Kostková se tajně vdala, prozradili její kolegové z divadla

Jakub Nvota a Tereza Kostková na premiéře hry Hrdinové (3. května 2018, pražské...

Tereza Kostková (42) se po třech letech od rozvodu vdala za režiséra Jakuba Nvotu (41). S tím byla poprvé viděna při...

Dnes musí být vše bio, přitom jde jen o byznys, říká Rybová

Linda Rybová

Vše co dělá, dělá s láskou k životu. Stejně tak přistupuje i ke zdravému životnímu stylu. Linda Rybová (42) sice působí...

Další z rubriky

Topmodelka Adriana Sklenaříková je v 46 letech těhotná

Adriana Sklenaříková (Praha, 17. února 2015)

Slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková (46) očekává přírůstek do rodiny. Po několika neúspěšných pokusech stát se...

Někdy si říkám, že jsem pěkný magor, žertuje Helena Houdová

Miss ČR 1999 Helena Houdová

Už jako Miss ČR 1999 trochu vyčnívala. Chtěla zachránit svět a všechny děti v něm, protestovala proti mučení zvířat i...

Nemáme datum expirace, zlobí se Klumová a chce dál předvádět prádlo

Heidi Klumová v kampani na spodní prádlo (2017)

Německá topmodelka Heidi Klumová (44) odmítá kritiku, že je příliš stará na předvádění spodního prádla. Prohlásila, že...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz