Vítězové Bailanda Jana a Tomáš: Plánujeme společnou dovolenou

  1:00aktualizováno  14:34
Česko zná od pátečního večera historicky první vítězný pár pořadu Bailando – tančím pro tebe. Ke splnění svého životního snu se společně s Tomášem Krejčířem protančila Jana Gonsiorová. Jana s Tomášem odpovídali on-line.

Tomáš Krejčíř a Jana Gonsiorová během on-line rozhovoru v redakci iDNES.cz, 4.6.2007 | foto: David VotrubaiDNES.cz

Jana Gonsiorová a Tomáš Krejčíř odpovídali ZDE

Devětadvacetiletá Jana Gonsoriová tančila pro malou dcerku Adélku, která má kombinované postižení (mikrocefalie, DMO, genetické postižení). Díky svému vítězství se Janě podařilo vytančit domek se zahradou. Ten její dceři do budoucna umožní lehčí život.

Čtěte také
Vítězové Bailanda: věční Duelisté Jana s Tomášem

"Vůbec nevím, čím jsem zaujala diváky. Myslím si, že v této soutěži hrálo roli více věcí dohromady, ale nedokážu posoudit, co bylo nejdůležitější," napsala čtenářům vítězka Jana a Tomáš Krejčíř hned doplnil: "Podle mne je taky obdivuhodné, že v tomhle případě tancovala maminka pro své dítě. Je jasné, že tanečně jsme nebyli nejlepší, ale v Bailandu šlo o více faktorů."

Jana přiznala, že vůbec nejhorší pro ni v soutěži bylo odloučení od dcery Adélky, pro Tomáše prý bylo nejtěžší uvěřit, že může se svým tancem předstoupit před  diváky. "Doufám, že jste to přežili ve zdraví :-)," napsal.

Kritických okamžiků prý bylo málo. "Občas jsem měli krizi při tréninku, když nám to hodně nešlo, ale stalo se to asi dvakrát a mělo to jen krátké trvání a dobrý konec," odpověděli. Také vztahy mezi soutěžícími byly podle nich v pohodě. "Možná vás to překvapí, ale rivalitu jsme opravdu necítili."

Čtenáře také zajímalo, zda nevnímají soutěž jako citové vydírání diváků. "Já si myslím, že záleží na tom, jak se na to díváte. Pokud v tom chcete vidět citové vydírání, tak ho tam najít můžete, ale já v tom vidím spíše možnost pomoci nejen těm, kteří byli vybráni do soutěže, ale i lidem v našem okolí, kteří pomoc potřebují," odpověděl Tomáš.

Bailandem prý pro oba vítěze tancování skončilo a žádnou další taneční kariéru v budoucnosti neplánují. "Ani bychom si na ni netroufli. Jen možná někdy a někde příležitostně pobavíme publikum," naznačili.

Pevně ale doufají, že jako kamarádi se budou vídat i nadále. "Všichni jsme se spřátelili a plánujeme dokonce společnou dovolenou," prozradili. "Ale i s rodinami, samozřejmě," dodali.

VÍCE O SOUTĚŽI ZDE

Autor:

Nejčtenější

Moderátora Bouru obvinili z pašování drog, hrozí mu 18 let

Slávek Boura (7. června 2018)

Bývalý moderátor Novy Slávek Boura (54) je obviněn z pašování drog. Byl údajně součástí sítě drogových kurýrů, kterou...

Bylo nám najednou strašně trapně, přiznali Arichteva a Necpál

Veronika Arichteva a Michal Necpál ve StarDance IX

Herečka Veronika Arichteva (32) a tanečník Michal Necpál (31) v letošní StarDance skončili těsně před branami finále....

Snowboardistka Šárka Pančochová se pochlubila novou přítelkyní

Snowboardistka Šárka Pančochová v diskusním pořadu Rozstřel (19. dubna 2017)

Česká snowboardistka Šárka Pančochová (28) se na sociálních sítích pochlubila svou novou přítelkyní. Tou je Američanka...

Není se za co omlouvat, říkají o „kauze Veronika“ Eben a Kostková

Tereza Kostková a Marek Eben ve StarDance IX

Tereza Kostková se rozpovídala o posledním vyřazování ve StarDance. Herečka na sociálních sítích sklidila kritiku za...

Pětadvacet let jsme na sebe čekali, řekla Kloubková o Kunešovi

Kristina Kloubková a Václav Kuneš

Moderátorka Kristina Kloubková (41) žije se svým partnerem, choreografem a porotcem StarDance Václavem Kunešem (42)...

Další z rubriky

Manželka prince chtěla milionové výživné. Na syny dostane pár tisíc

Princ Louis Lucemburský a princezna Tessy se syny Gabrielem (vpravo) a Noahem...

Lucemburský princ Louis (30) se kvůli své lásce, neurozené vojačce Tessy Antonyové (31) kdysi vzdal trůnu. Po dvanácti...

SOCKY: Krásná Alex z Hradu ukazuje zákulisí. A pátráme, kdo zbil novináře

Socky

Týden utekl jako voliči levice k ANO a je tu nový díl satirického pořadu Dominika Vršanského. Podíváme se třeba na...

Byly doby, kdy jsem veškerý volný čas prospala, říká Kateřina Kornová

Kateřina Kornová

Bývalá modelka, herečka a lektorka jógy Kateřina Kornová (51) nedávno zavzpomínala na krušné časy, které prožila coby...

Najdete na iDNES.cz