VIDEO: Kobzanová: rok bez chlapa, ale s novým tetováním

aktualizováno 
Diana Kobzanová má slabost pro číslo třináct. Došlo to tak daleko, že si s ním nechala vyzdobit krk. Nové tetování ukázala na znovuotevření music clubu Zlatý strom, kde vystoupila i Nikol Štíbrová netradičně jako zpěvačka.

Římská podoba pro mnohé smolného čísla má pro modelku a moderátorku skrytý význam. Tetovací salon navštívila po události, o které však zarytě mlčí. Je to prý velmi osobní. "Netýká se vzpomínky na noc, kdy ´to´proběhlo třináckrát, kéž by, jsem ale rok bez chlapa," smála se Kobzanová.

"Třináctka mi takových osm let výrazně zasahuje do života, je to prostě moje šťastné číslo. Třeba když jsem si koupila byt, dům, ve kterém byl, dostal číslo 103. Když mi přidělili bezpečnostní čip k domu, mělo číslo 13. A tak podobně," vysvětluje Kobzanová.

Diana Kobzanová ukázala nové tetování
Diana Kobzanová ukázala nové tetování

Možná by potřebovala, aby rok měl také třináct měsíců, nestačí totiž přijímat všechny pracovní nabídky. Teď před koncem roku se s nimi zvlášť roztrhl pytel. Víc jsou o moderování než o předvádění nových kousků oblečení.

Diskotéku rozproudila Míša Salačová
Diskotéku rozproudila Míša Salačová

Stejně tomu bylo i v Hotelu U zlatého stromu, který se představil v novém hávu a láká návštěvníky například do zrekonstruovaných prostor music clubu či restaurace. Kobzanová tu nebyla v roli modelky, ale v roli moderátorky a průvodkyně večerem.

Ladislav Štaidl dostal za svůj dort cenu
Ladislav Štaidl dostal za svůj dort cenu

Na programu byla kromě dvou módních přehlídek a hudebních vložek v podání Kateřiny Mátlové, dua Nikol Štíbrové a Markéty Pokorné či diskotéky pod taktovkou DJ Míši Salačové také soutěž ve zdobení dortů. Soutěžící z řad celebrit na nich měli vyobrazit strom.

Míša Ochotská se Sámerem Issou oslavovali, že jeho dort získal cenu 
Míša Ochotská se Sámerem Issou oslavovali, že jeho dort získal cenu

V prvním kole vyhrál Ladislav Štaidl, ve druhém Sámer Issa. Oba si odnesli poukázky na pět tisíc korun, které mohou projíst v luxusní restauraci.

Eva Aichmajerová se bavila s Markem Vašutem
Eva Aichmajerová se bavila s Markem Vašutem

Issa se mimochodem objevil v novém účesu, který si nechal udělat na krátké dovolené v Řecku a pořád se motal kolem herečky Michaely Ochotské. Na akci se dobře bavil i Marek Vašut, Kateřina Kristelová nebo Jiří Krampol.

Autor:


Nejčtenější

Na Davida Krause jsem si myslela už dávno, přiznává Jitka Zelenková

Jitka Zelenková a David Kraus

Zpěvačka Jitka Zelenková (68) slaví padesát let na hudební scéně. Vydala také novou desku Intimity, která ovšem není...

Honza Kočka byl fajn kluk, vzpomíná na synovce Michal David

Michal David

Zpěvák Michal David (58) v posledních dnech neprožívá zrovna veselé období. Přestože se mu pracovně daří a vystoupil i...Dnes musí být vše bio, přitom jde jen o byznys, říká Rybová

Linda Rybová

Vše co dělá, dělá s láskou k životu. Stejně tak přistupuje i ke zdravému životnímu stylu. Linda Rybová (42) sice působí...

Drahokoupil: Lidé mi píšou, že jsem gay. Přitom mám doma Miss

Zpěvák Vojta Drahokoupil a modelka Kristýna Kubíčková

O zpěvákovi a herci Vojtovi Drahokoupilovi (23) je v poslední době hodně slyšet. Vyhrál první kolo páté řady pořadu...

Mesarošová dala synovi netradiční jméno, musela čekat na schválení

Dominika Mesarošová

Dominika Mesarošová (32) měsíc po porodu prozradila, jak pojmenovala svého syna. Musela čekat na schválení úřady....

Další z rubriky

Yasmin Le Bonová: Kvůli menopauze mám vrstvu tuku a horší paměť

Yasmin Le Bonová (Paříž, 27. února 2018)

Modelka Yasmin Le Bonová (53) vypadá, jako by dokázala zastavit čas. V 80. letech patřila k hvězdám modelingu a občas...

Někdy si říkám, že jsem pěkný magor, žertuje Helena Houdová

Miss ČR 1999 Helena Houdová

Už jako Miss ČR 1999 trochu vyčnívala. Chtěla zachránit svět a všechny děti v něm, protestovala proti mučení zvířat i...

Postavu mám hubenější než na Miss, přiznala Jana Doleželová

Jana Doleželová na módní přehlídce (21. prosince 2017)

Královna krásy z roku 2004 Jana Doleželová (36) prozradila, že si postavu udržuje díky mateřství. V létě 2017 se jí...Najdete na iDNES.cz