Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Věštci dávají válce dva měsíce

  11:39aktualizováno  11:39
Válka v Iráku určitě dlouho nepotrvá, tvrdí Helena Růžičková. Populární herečka, která sama zázrakem žije již několik let s rakovinou, je pověstná svými vizemi budoucnosti. Před rokem například před povodněmi v televizi na otázku, zda pojede k moři, prohlásila: "Kam bych jezdila? Moře bude tady."

Kdyby podle Heleny Růžičkové válka nezačala do 21. března, kdy byl první jarní den, nebyla by prý vůbec. Konflikt prý neskončí vítězstvím ani porážkou. Ukončí ji zřejmě nějaká dohoda, říká Růžičková. "Ale bohužel musím konstatovat, že Ameriku to hodně poškodí. Ve Spojených státech nastanou kvůli válce velké problémy, které se v budoucnosti ještě prohloubí." Přesto je herečka optimistka když tvrdí, že nás čeká rok plný míru, harmonie a kulturních zážitků.

Osud Saddáma Husajna předpovědět nedokážeme, shodují se astroložka, numeroložka, kartářka i věštkyně, kterých jsme se zeptali.  "Nikdo totiž nezná správné a přesné datum a hodinu jeho narození."

První a jediná, kdo válku opravdu předpověděl, byla - jak tvrdí - Zdena Weinrichová. "Byla jsem z mých kolegů astrologů a kartářů jediná, která řekla, že válka bude. Ostatní říkali, že vůbec nezačne," tvrdí kartářka.

Z karet však podle ní není možné jednoznačně zjistit, jak válka skončí, či jak dlouho bude trvat. "Jediné co mohu říct, je, že bude mít teroristické následky a v Americe nastanou velké problémy. Nebudou se však týkat jenom válečného konfliktu. Přidají se například problémy s počasím," domnívá se Weinrichová.

Numeroložka Soňa Křečanová je přesvědčená, že americký prezident Bush již počítal se začátkem války, či prvním úderem dne 21.2. 2003. Alespoň tak, to podle ní naznačovala čísla.

"Tento termín nejspíše však podsunula pozitivní energie protestujících lidí," vyčetla z čísel numeroložka, která prý přes všechnu suverenitu amerických velitelů cítí jejich velkou nervozitu. Další rozhodující datum ve válce může podle ní nastat 28. dubna 2003, ale záleží prý na energii lidí, zda datum ovlivní válku v pozitivním či negativním slova smyslu.

"Válka v Iráku skončí do konce května," říká zcela konkrétně astroložka Jarmila Gričová.  "Skončí díky diplomatické intervenci země respektované oběma stranami," vysvětluje podle konstalace hvězd. Pravděpodobně se o mír prý zasadí stát zainteresovaný v obchodu s ropou.

"V roli garanta územních i politických změn zůstane v Iráku americká či jiná západní armáda, a ta bude důvodem k rozpoutání gerilové války," obává se Gričová. Iráčané budou podle ní odhodlaně a všemožně bojovat za samostatnost státu. "Teprve to bude opravdu velký průšvih," říká astroložka.

Autoři:


Nejčtenější

Herec Bohumil Klepl měl nehodu na motorce, srazil se s autobusem

Bohumil Klepl

Herec Bohumil Klepl (60) měl v sobotu krátce po poledni nehodu na motorce. Na pražské Jižní spojce se srazil s...

Hvězda Hry o trůny se rozloučila se svou rolí krvavými teniskami

Maisie Williamsová na SAG Awards (Los Angeles, 29. ledna 2017)

Maisie Williamsová (21) se na sociální síti rozloučila s rolí Aryi Starkové. S postavou bojovnice v seriálu Hra o trůny...Štěpánek: Život bez dětí, když je chcete a můžete mít, by byl smutný

Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek

Bývalý tenista a momentálně velký milovník golfu Radek Štěpánek (39) po krátké trenérské epizodě v týmu Novaka...

Myslela jsem, že budu stará panna, přiznala manželka George Clooneyho

Georg Clooney a jeho manželka Amal (Los Angeles, 22. října 2017)

Manželka George Clooneyho (57) Amal (40) nedávno poprvé na veřejnosti promluvila o muži a dětech. Při slavnostním...

Barbora Špotáková má druhého syna, dostal jméno Darek

Barbora Špotáková má druhého syna, dostal jméno Darek

Oštěpařka Barbora Špotáková je od soboty dvojnásobnou maminkou. Olympijská vítězka a mistryně světa přivedla v...

Další z rubriky

I po svatbě si nechám svoje jméno, prozradila Nikol Moravcová

Nikol Moravcová

Modelka a blogerka Nikol Moravcová (30) se bude brzy vdávat. Klasickou svatbu prý však nechystá. „Bude to mejdan....

Depardieu se v Rusku ocitl na seznamu dlužníků, neplatí daně

Gerard Depardieu (25. června 2018, Brusel)

Herec Gerard Depardieu (69) nechce platit daně. Přímo od prezidenta Vladimira Putina obdržel 1. ledna 2013 ruské...

Říkali mi Tlustý Cavill, vzpomíná na školní léta představitel Supermana

Henry Cavill (New York, 10. srpna 2015)

Herec Henry Cavill (35) proslul jako hollywoodský svalovec. Jeho vypracované tělo mu kolegové závidí, kolegyně ho...Najdete na iDNES.cz