Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Věštci dávají válce dva měsíce

  11:39aktualizováno  11:39
Válka v Iráku určitě dlouho nepotrvá, tvrdí Helena Růžičková. Populární herečka, která sama zázrakem žije již několik let s rakovinou, je pověstná svými vizemi budoucnosti. Před rokem například před povodněmi v televizi na otázku, zda pojede k moři, prohlásila: "Kam bych jezdila? Moře bude tady."

Kdyby podle Heleny Růžičkové válka nezačala do 21. března, kdy byl první jarní den, nebyla by prý vůbec. Konflikt prý neskončí vítězstvím ani porážkou. Ukončí ji zřejmě nějaká dohoda, říká Růžičková. "Ale bohužel musím konstatovat, že Ameriku to hodně poškodí. Ve Spojených státech nastanou kvůli válce velké problémy, které se v budoucnosti ještě prohloubí." Přesto je herečka optimistka když tvrdí, že nás čeká rok plný míru, harmonie a kulturních zážitků.

Osud Saddáma Husajna předpovědět nedokážeme, shodují se astroložka, numeroložka, kartářka i věštkyně, kterých jsme se zeptali.  "Nikdo totiž nezná správné a přesné datum a hodinu jeho narození."

První a jediná, kdo válku opravdu předpověděl, byla - jak tvrdí - Zdena Weinrichová. "Byla jsem z mých kolegů astrologů a kartářů jediná, která řekla, že válka bude. Ostatní říkali, že vůbec nezačne," tvrdí kartářka.

Z karet však podle ní není možné jednoznačně zjistit, jak válka skončí, či jak dlouho bude trvat. "Jediné co mohu říct, je, že bude mít teroristické následky a v Americe nastanou velké problémy. Nebudou se však týkat jenom válečného konfliktu. Přidají se například problémy s počasím," domnívá se Weinrichová.

Numeroložka Soňa Křečanová je přesvědčená, že americký prezident Bush již počítal se začátkem války, či prvním úderem dne 21.2. 2003. Alespoň tak, to podle ní naznačovala čísla.

"Tento termín nejspíše však podsunula pozitivní energie protestujících lidí," vyčetla z čísel numeroložka, která prý přes všechnu suverenitu amerických velitelů cítí jejich velkou nervozitu. Další rozhodující datum ve válce může podle ní nastat 28. dubna 2003, ale záleží prý na energii lidí, zda datum ovlivní válku v pozitivním či negativním slova smyslu.

"Válka v Iráku skončí do konce května," říká zcela konkrétně astroložka Jarmila Gričová.  "Skončí díky diplomatické intervenci země respektované oběma stranami," vysvětluje podle konstalace hvězd. Pravděpodobně se o mír prý zasadí stát zainteresovaný v obchodu s ropou.

"V roli garanta územních i politických změn zůstane v Iráku americká či jiná západní armáda, a ta bude důvodem k rozpoutání gerilové války," obává se Gričová. Iráčané budou podle ní odhodlaně a všemožně bojovat za samostatnost státu. "Teprve to bude opravdu velký průšvih," říká astroložka.

Autoři:Nejčtenější

Nepotřebuji tvou lásku a podporu, odmítla Cattralová kondolenci Parkerové

Z filmu Sex ve městě 2

V seriálu Sex ve městě byly Carrie a Samantha nejlepší kamarádky, ale v reálném životě si jejich představitelky už...

Bavič Petr Novotný opět bojuje o život. Selhal mu organismus

Petr Novotný

Bavič a moderátor pořadů Novoty či Dobroty Petr Novotný (70) leží v nemocnici v kritickém stavu. Na ARO ve Vojenské...Hlásí se další Trumpovy milenky. Playmate prozradila, jak tutlal zálety

Karen McDougalová (vpravo) si v roce 2001 zahrála v béčkovém filmu Aréna

Po bývalé pornoherečce Stephanii Cliffordové se začínají ozývat další ženy tvrdící, že měly sexuální styk s Donaldem...

Zemřel dánský princ Henrik, manžel královny Margrethe II.

Třináctého února zemřel dánský princ Henrik

Po vážné nemoci zemřel v noci na středu dánský princ Henrik, manžel královny Margrethe II. Třiaosmdesátiletý šlechtic...

Millsová: Seriál Báječná léta skončil po absurdním obvinění z obtěžování

Herci ze seriálu Báječná léta: Josh Saviano, Alley Millsová, Danica...

Americký herec Fred Savage (41), známý ze seriálu Báječná léta, čelil v roce 1993 obvinění ze sexuálního zneužívání....

Další z rubriky

Amerika nebyl dobrý nápad, pořád jsem brečela, přiznala Prachařová

Mariana Prachařová

Zpěvačka Mariana Prachařová (23) se rozhodla postavit na vlastní nohy a vydala se sama do Ameriky. Tímto rozhodnutím ze...

Je ze všeho vyléčen, ale musí nabrat sílu, říká Menzelová o manželovi

Jiří a Olga Menzelovi

Na konci ledna Olga Menzelová oslavila čtyřicátiny, jejímu manželovi Jiřímu bude tento měsíc osmdesát. Obě oslavy se...

Jsem příliš sobecká na to být matkou, přiznala Sarah Paulsonová

Sarah Paulsonová na cenách Emmy (Los Angeles, 18. září 2016)

Sarah Paulsonová (43) už téměř tři roky žije se svou kolegyní, herečkou a dramatičkou Holland Taylorovou (74), která je...

Najdete na iDNES.cz