Valentýn českých modelek: k slzám dojatá Erbová a překvapená Lutovská

  10:49aktualizováno  10:49
Modelka Vlaďka Erbová působí spíš jako drsná a rázná žena, ale opak je pravdou. Na Valentýna ji její partner fotbalista Tomáš Řepka dojal k slzám. Stačila k tomu kytice frézií, které má Vlaďka ze všech květin nejraději. Podnikatel Jaroslav Vít naopak překvapil Českou Miss 2009 Ivetu Lutovskou velkým dárkem: dovolenou na Mauriciu.

Iveta Lutovská má ve svém nabitém programu neustále přehlídky, focení i různé charitativní akce a o zahraniční dovolené za teplem a odpočinkem uvažovala s partnerem již delší dobu.

"Plánovali jsme společnou dovolenou k moři a bavili se o Egyptu, ale tamní politická situace naše plány změnila. Byla jsem v Egyptě už dvakrát a chtěla jsem se tam podívat znovu, ale nakonec jsme se rozhodovali pro jinou a bezpečnější destinaci. Dnes mě Jarda nesmírně překvapil, protože nám už dovolenou vybral a oznámil mi, že příští týden poletíme na Mauricius," upřesňuje valentýnské překvapení Lutovská.

Ve společnosti se na Valentýna ukázal i fotbalista Tomáš Řepka s přítelkyní Vlaďkou Erbovou. Dárečky si předali v soukromí. A i když se nejednalo o žádné velké dary a zůstalo u klasických drobností, jakými jsou květiny, přáníčko a sladkosti, neskrývala Erbová své dojetí a přiznala, že došlo i na slzy.

Vlaďka Erbová s Tomášem Řepkou

Vlaďka Erbová s Tomášem Řepkou

"Od Tomáše jsem dostala nádhernou kytici frézií, které mám strašně ráda, dojalo mě to k slzám, úplně jsem plakala. Valentýna jsem ale nikdy příliš neslavila, protože daleko důležitější je pro mě devátý únor, kdy se narodila moje dcera,“ řekla modelka Erbová.

Svoji zamilovanost a spokojenost přišel veřejně potvrdit i zpěvák Sámer Issa doprovázený houslistkou Pavlou Dubnou. Ta má sice právě za sebou neúspěch v talentové soutěži, ale spokojeností po Sámerově boku jen zářila.

Sámer Issa a Pavlína Dubná

Sámer Issa a Pavlína Dubná

Mezi mediálně známé páry patří i Muž roku 2009 Martin Zach s přítelkyní Nikolou. "Jsme rádi, že můžeme být spolu, protože nás často dělí vzdálenost. Oba se primárně soustředíme na studium a tomu oddělenost spíše prospívá, ale jinak jsme moc rádi spolu," pronesla s úsměvem partnerka Martina Zacha, která studuje třetím rokem na střední škole. Martin dokončuje magisterské studium a kromě zahraničních cest s Nikolou plánuje i psaní diplomové práce zaměřené na sport.

Martin Zach s přítelkyní Nikolou

Martin Zach s přítelkyní Nikolou

Svátek zamilovaných oslavily v Coco Cafe Baru i maminky Kateřina Kristelová a Míša Nosková a party nebyla zapovězena ani nezadaným, jako je herečka Andrea Kerestešová.

Autor: pro iDNES.cz


Nejčtenější

Na Davida Krause jsem si myslela už dávno, přiznává Jitka Zelenková

Jitka Zelenková a David Kraus

Zpěvačka Jitka Zelenková (68) slaví padesát let na hudební scéně. Vydala také novou desku Intimity, která ovšem není...

Honza Kočka byl fajn kluk, vzpomíná na synovce Michal David

Michal David

Zpěvák Michal David (58) v posledních dnech neprožívá zrovna veselé období. Přestože se mu pracovně daří a vystoupil i...Dnes musí být vše bio, přitom jde jen o byznys, říká Rybová

Linda Rybová

Vše co dělá, dělá s láskou k životu. Stejně tak přistupuje i ke zdravému životnímu stylu. Linda Rybová (42) sice působí...

Drahokoupil: Lidé mi píšou, že jsem gay. Přitom mám doma Miss

Zpěvák Vojta Drahokoupil a modelka Kristýna Kubíčková

O zpěvákovi a herci Vojtovi Drahokoupilovi (23) je v poslední době hodně slyšet. Vyhrál první kolo páté řady pořadu...

Mesarošová dala synovi netradiční jméno, musela čekat na schválení

Dominika Mesarošová

Dominika Mesarošová (32) měsíc po porodu prozradila, jak pojmenovala svého syna. Musela čekat na schválení úřady....

Další z rubriky

KVÍZ: Kde si bral Mareš Koblížkovou? Znáte hvězdy let 2008–2018?

Vica Kerekes, Mikolas Josef, Ester Ledecká, Leoš Mareš

I v posledním kvízu na téma československé osobnosti 1918-2018 si můžete ověřit své vědomosti o celebritách. Připomeňte...

Chřipka u mě přešla v únavový syndrom, přiznala Claire Foyová

Herečka Claire Foyová na premiéře filmu První člověk (25. září 2018, Paříž)

Britská herečka Claire Foyová (34) přiznala, že kvůli vysokému pracovnímu nasazení a následné nemoci jí lékaři...

Rosie O'Donnellová se zasnoubila. Chce si vzít o 23 let mladší přítelkyni

Elizabeth Rooneyová a Rosie O'Donnellová (New York, 7. května 2018)

Herečka a moderátorka Rosie O'Donnellová (56) se pochlubila, že je opět zasnoubená. Její vyvolenou je bývalá vojačka a...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz