Se StarDance se loučí Richard Genzer a Jana Zelenková

  21:52aktualizováno  21:52
I pátý, speciální díl taneční soutěže StarDance s názvem Cesta kolem světa přinesl večer plný tance, hudby a zábavy, ale i jedno smutné loučení. Po Monice Bagárové, Daniele Šinkorové a Adamu Mišíkovi se tentokrát diváci rozloučili s párem Richard Genzer a Jana Zelenková.

Kubánská rumba se stala osudnou pro Richarda Genzera a Janu Zelenkovou. | foto: Instagram pořadu StarDance

První soutěžní tanec včetně ukázkového provazu předvedla Pavla Tomicová, kterou doprovodil Marek Dědík. Jejich podání rumby však porota ohodnotila rozporuplně. „Bláznivka v nejlepším světle, obdivuju ten provaz, perfektní,“ chválil Václav Kuneš. Další slova však pozitivní příliš nebyla. „Na rumbě se projeví každá chybička a ta technika nebyla excelentní,“ zhodnotil Zdeněk Chlopčík.

Jako druzí se ukázali Dalibor Gondík a Alice Stodůlková, kteří tančili quickstep na ruskou píseň Kaťuša. „Téma jste naplnili velkolepě a krásně,“ hodnotil pozitivně Radek Balaš a přidal i pochvalu v ruštině. „Mně se líbilo, jak jste to měli rytmicky pojaté,“ doplnil Kuneš.

Fotogalerie

Druhou rumbu soutěžního večera, tentokrát v doprovodu čínské písně Peking vás vítá, předvedla herečka Daniela Písařovicová a Michal Mládek. „Vaše rumba měla dvě polohy, jednu čínskou, chladnou a druhou českou, plnou energie,“ ohodnotil Chlopčík s tím, aby se příště Daniela držela jen té české. „Vy se strašně zlepšujete, čemuž jsem po prvním kole nevěřila, vy nejste latinářka, ale začínáte být,“ pochválila moderátorku Tatiana Drexler.

Další procítěnou rumbu předvedli Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková. „Jste jedno tělo, jedna duše, zatím nejlepší tanec večera,“ nešetřil chválou Radek Balaš. Zdeněk Chlopčík však nadšení všech přítomných zchladil. „Velice nádherná choreografie, ale ten výraz byl mrtvý, já chci vidět v rumbě emoce, ale tam žádné nebyly.“ 

David Svoboda a Veronika Lálová svým výrazem naopak porotu potěšili. „Perfektně vybraný styl, žánr, super to bylo,“ uvedl Václav Kuneš a dal nejvyšší počet bodů. S devítkou pak pokračovali i Zdeněk Chlopčík a Radek Balaš. 

Podobně potěšili porotu kubánskou rumbou i Richard Genzer a Jana Zelenková. „Kopu jste toho pokazili, ale něco na tom funguje, dobře vybraná hudba, text, mně se to líbilo,“ zaznělo od Tatiany Drexler. „Nádherná rumba, emoce, chyby dělá každý, ale poměřili jste se s tím skvěle, nádhera,“ pokračoval spokojený Zdeněk Chlopčík.

Veronika Arichteva s tanečním partnerem Michalem Necpálem zakončili třetí soutěžní večer rumbou na angolskou píseň a vysloužili si nejvyšší hodnocení večera. „Skvělá skladba, Veronice jsem odpustil vše, co tam nebylo a být mělo, dneska absolutně nejlepší tanec,“ zahájil chválu Zdeněk Chlopčík. „Fantastická energie s největším erotickým nábojem, dříve jsem vás považoval za dobře tančící herečku, ale dnešní večer jste dospěla v tanečnici,“ pokračoval Radek Balaš a souhlasili i ostatní porotci.

Diváci nakonec rozhodli o tom, že do dalšího kola soutěže StarDance nepostupuje taneční pár Richard Genzer a Jana Zelenková.

Richard Genzer nahradil ve StarDance zraněného Václava Koptu:

Autor:

Nejčtenější

Princové Harry a William trpí stejnou poruchou jako Alžběta II.

Princ William a princ Harry na hradě Windsor den před Harryho svatbou (18....

Princové Harry (34) a William (36) přiznali v novém dokumentu BBC o princi Charlesovi (69), že jsou stejně jako jejich...

Pracovala jsem i jako tajemnice, abych se uživila, říká Kostková

Tereza Kostková (2018)

Herečka a moderátorka Tereza Kostková (42) chtěla být herečkou odjakživa, na přání rodičů však nejprve vystudovala...

Nemuslimové jsou nechutní, píše O’Connorová, která konvertovala k islámu

Sinéad O´Connorová (2017)

Irská zpěvačka Sinéad O’Connorová (51) opět překvapila fanoušky svými příspěvky na Twitteru. V těch nejnovějších...

Révai mi radí, Děrgel je blázen, říká hvězda Tváře Tereza Mašková

Tereza Mašková a její sestra Veronika

SuperStar Tereza Mašková (22) tvrdí, že na muže nemá ani pomyšlení. Kromě kolegů z show Tvoje tvář má známý hlas. Zda...

Táta je kritik, ale vždy s úsměvem, prozradila Berenika Suchánková

Berenika Suchánková a její otec Michal Suchánek (12. dubna 2018)

Berenika Suchánková (21), dcera herce Michala Suchánka a choreografky Renaty Suchánkové, by ráda do muzikálu. Do...

Další z rubriky

Požáry ohrožují domy celebrit, utéct musela Kardashianová i Lady Gaga

Kim Kardashian pončo

Požáry nedaleko Los Angeles donutily k evakuaci desetitisíce lidí včetně řady celebrit a zničily známé místo natáčení...

Jsem tramp. Cestování karavanem je mou vášní, přiznal Matonoha

Tomáš Matonoha

Tomáš Matonoha (47) si v posledních letech nelibuje jen v herectví a moderování. Našel kouzlo v cestování karavanem a...

Se StarDance se loučí Richard Genzer a Jana Zelenková

Kubánská rumba se stala osudnou pro Richarda Genzera a Janu Zelenkovou.

I pátý, speciální díl taneční soutěže StarDance s názvem Cesta kolem světa přinesl večer plný tance, hudby a zábavy,...

Najdete na iDNES.cz