Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Sázkaři se nezmýlili: Duel vyhrál Emil

  23:24aktualizováno  23:24
Televizní diváci si už pomalu začínají zvykat, že sobotní večery patří Duelu VyVolených. Ten poslední byl zase zajímavý. Utkali se v něm Petr s Emilem. Emil podle očekávání Petra porazil, i když ne s takovým rozdílem jako v minulém díle Vladko vs. Honza.

VELKÁ FOTOGALERIE Z DUELU ZDE

HLASOVALI JSTE ZDE

PETR ZVĚŘINA ODPOVÍ ON-LINE V ÚTERÝ OD 12 HODIN ZDE

Klíčový projev Petra Zvěřiny - ZDE

Na začátku přímého přenosu navštívil Michal Zpovědnici, kde vysvětlil, proč byl po pondělním Zúčtování, kdy označil Wendy, tolik naštvaný. "Chtěl jsem zvolit Petra a lituju toho," řekl.

Poté začalo jít do tuhého. Moderátorka Tereza ukázala VyVoleným klipy Emila a Petra. Petrův klip byl zajímavý. Záběry ukázaly, jak si odporoval: "Když ji (Reginu) vidím, tak se mi svírá pěst." a naopak "Jdu s otevřenou náručí, všechny je mám rád." V přímém vstupu také padla otázka pro Reginu, proč si myslí, že Petr nevyzval ji. "Srab." Takhle stručná, ale všeříkající byla Reginina odpověď.

Řada přišla i na rekapitulaci pátečního dne. Ráno se všichni zahřáli při spartakiádní rozcvičce, kdy na sobě měli bílá tílka, kluci červené a holky modré trenky, v jakých jsme cvičili jako malí. Pak Vladko s Katkou dostali tajné úkoly. Oba měli nezávisle na sobě přesvědčit ostatní, že ten druhý se do něj zamiloval. Zdálo se, že Katka to vzhledem k Vladkově sexuální orientaci bude mít těžší, ale nakonec to bylo až podivuhodně jednoduché. Potom Vladko hrál hádky s ostatními, avšak následná hádka s Petrem již hraná nebyla. Padala totiž dost silná slova na to, aby to bylo z Vladkovy strany hrané: "Nemáš v sobě nic, čest, hrdost." Nebo "Štve tě to. Štve tě to, že ses ukázal a všichni jsme tě prohlídli." Toto byl jen slabý odvar toho, co mezi nimi padlo. Petr, bývalý dýdžej v gayclubu, neopomněl Vladkovi vynadat do buzerantů a horších věcí.

Po téhle hádce se Petr jako vždy uklidil stranou, kde spolu s Věrou, Rosťou a Wendy pomlouval ostatní. Tentokrát šel i proti televiznímu štábu. "Já nikomu nevyhrožuju, ale nikdo si mě nebude brát do huby. ... Furt jsem v Praze, nevyrost jsem na hnojišti, já jsem Petr Zvěřina z Václaváku." Nakonec dodal: "Vy se klepejte, v tý plechový maringotce. Až já vylezu, tak to bude takovej fičák... Vy debilové vole, už mě nes..te" Tohle pravděpodobně nikdo z týmu, který připravuje VyVolené, nečekal. Náladu ve Vile trochu večer srovnal Daniel Nekonečný a s VyVolenými uspořádal pořádnou párty.

Pak opět nadešel čas pro přímý vstup a Petrovo rozloučení. Nejvíc se objímal se "svojí" skupinkou, tedy se Sašou, Věrou, Mončou, Rosťou a Wendy. S Katkou se sice také objal, ale bylo vidět, že ona mu jen chtěla podat ruku a dát pusu na tvář. Petr ji ale lehce přinutil k objetí. S Vladkem a Reginou se, jak jinak, nerozloučil vůbec. Nakonec to završil tím, že si začal sám tleskat. Naopak Emil se objal s každým, byl ohromně dojatý a tekly mu slzy. "Pevně věřím, že se vrátíš ty," utěšoval ho Vladko. Když byl Petr i Emil ve studiu, položila Pergnerová jako vždy VyVoleným otázku, koho by chtěli zpět do Vily. Skóre bylo těsné - 5:4 pro Petra, kterého řekli Monika, Rosťa, Wendy, Saša a Věra.

Průběžné grafy ukazovaly již od začátku, že jeden ze soutěžících má velký náskok. Konečný výsledek zněl 253 917 hlasů pro Emila oproti 33 689  Petrovým hlasům. Závěr byl velmi emotivní, a to když Emil přemluvil do té doby nekompromisní Terezu, aby před návratem do Vily mohl dát pusu svému malému synovi. Petr na otázku, jak se po Duelu cítí, odpověděl: "Já mám radost. Chtěl jsem ven a jsem rád, že jsem Emilovi neublížil tím, že jsem ho vzal do Duelu. Lidi vědí, co bylo tam a co bylo venku. Nepotřebuju o tom (jaký jsem) přesvědčovat nikoho jinýho."

Zpověď v Noční show
Zvěřina přišel ještě v noci do studia do Noční show a moderátor Libor Bouček se ho ptal, co znamenala věta, kterou mu šeptala jeho přítelkyně Katka ve studiu? "Nic jim neříkej," citoval jí Bouček doslova. Co že nemá Zvěřina říkat? "Já nevím, sotva se rozkoukávám," kličkoval Petr.

Co za šifry se skrývalo za srdíčky a vzkazy pro přítelkyni, které Petr ukazoval kamerám při každé Výzvě? "Nic," i z téhle otázky se Zvěřina vykroutil. Prý tvá přítelkyně obcházela sázkové kanceláře a sázela, že vypadneš, dorážel Bouček. "O tom nic nevím, nikdy jsme nesázeli. Že by se za ten měsíc tak změnila?" Mlžil Zvěřina. 

Bouček se zajímal také o jeho taktiku ve vile. "Byl jsem za bubáka," řekl Petr s tím, že je to všechno hra, každý má svou masku a klaďasů tam bylo dost. Bouček chtěl vysvětlit původ dopisu, který prý měl Petr minulý týden v úmyslu propašovat přes Honzu ke své přítelkyni. "Nic jsem nechtěl vynést," zapíral Zvěřina nepřesvědčivě. Plánoval pomstu vůči Regině. "Řekni to Johnovi a Pavlík, aby to dostal na net..," psal v něm, a Prima text ukázala kameře. Kdo je John a kdo je Pavlík? Ptal se Bouček? "Postavy vymyšlené v mé hlavě," lakoval diváky soutěžící, celým jménem Já Petr Zvěřina. Kdo je tedy ten, který v sobotu odešel z vily? "Jsem člověk, který je pro každou legraci," popsal se Petr jednou větou.

 

VŠE O VYVOLENÝCH ZDE

Gesto Terezy Pergnerové mimo kamery na výhružné výkřiky Petra Zvěřiny je více než výmluvné... (17.9.2005)

Petr Zvěřina naznačuje své přítelkyni, že tento Duel je pro něj jen "zívačka". (17.9.2005)

Petr Zvěřina během pauzy z ničeho nic otevřel kufřík a ukázal své přítelkyni její fotku, kterou měl ve Vile u sebe. (17.9.2005)

Petr Zvěřina během pauzy ukázal i své mamince, že měl ve Vile i její fotky stále u sebe. (17.9.2005)

Petr Zvěřina naznačuje do publika, že už tuší - mezi VyVolenými je na odstřel on. V duelu dostal 33 689 hlasů, Emil 253 917 hlasů. (17.9.2005)

Emil Zajac vchází na scénu utkat se s Petrem Zvěřinou v Duelu. (17.9.2005)

Emil Zajac se naklání jak může, aby přes kamery zahlédl v publiku svou ženu. Nakonec ji během reklamy i se synem přesadili a byla mu stále na očích. (17.9.2005)

Takových pus na dálku poslal Emil Zajac své rodině během duelu snad padesát... (17.9.2005)

Emil Zajac reaguje na publikum ve studiu během duelu s Petrem Zvěřinou.(17.9.2005)

Petr Zvěřina vysvětluje Tereze Pergnerové během reklamy, jak to myslel s tím vyhrožováním štábu - všechno byla prý jen hra... (17.9.2005)

Emilova přítelkyně Radka se synem s dojetím sledují Duel. (17.9.2005)

Emil Zajac

Petr Zvěřina gratuluje Emilovi po vyhlášení výsledků Duelu. (17.9.2005)

Emil jde podruhé do Duelu.

Emil nemůže uvěřit, že v Duelu zvítězil on. Petr mu to musel ukázat na obrazovce. (17.9.2005)

Petr gratuluje Emilovi k vítězství v Duelu. (17.9.2005)

Emil Zajac se loučí s Petrem Zvěřinou, pro kterého reality show VyVolení skončila. (17.9.2005)

Emil se raduje z vítězství v Duelu, Petr z návratu "na svobodu" a k přítelkyni. (17.9.2005)

Emil se raduje - jde zpátky do Vily VyVolených soutěžit o 11 miliónů. (17.9.2005)

Petr se "hroutí", ne smutkem, ale radostí nad znovu nabytou svobodou... (17.9.2005)

Emil Zajac se objímá se svým synkem před návratem do Vily. V duelu presvědčivě zvítězil nad Petrem Zvěřinou. (17.9.2005)

Emil Zajac dostal možnost na chvilku ve studiu obejmout svého syna, kterého patrně kvůli VyVoleným ještě dlouho neuvidí. (17.9.2005)

Emil Zajac se vrací do Vily VyVolených. (17.9.2005)

Emil Zajac se vrací do Vily VyVolených. (17.9.2005)

Petr dává poslední sbohem obyvatelům Vily VyVolených. (17.9.2005)

Petr dává poslední sbohem Rosťovi, jeho nejlepšímu kamarádovi z Vily VyVolených. (17.9.2005)

Petr Zvěřina se líbá se svou přítelkyní Kateřinou. (18.9.2005)

Přítelkyně Petra Zvěřiny Katka (vpravo) s Petrovou maminkou v publiku. (17.9.2005)

Přítelkyně Petra Zvěřiny Katka. (17.9.2005)

Emilův devítiletý synek fandí v publiku. (17.9.2005)

Emilova přítelkyně Radka Poledníková s devítiletým synem fandí ve studiu VyVolených. (17.9.2005)

Petr Zvěřina vysvětluje novinářům své rozporuplné chování ve Vily VyVolených. (17.9.2005)

Petr Zvěřina po svém vyřazení několikrát řekl, že vše byla jen hra. (17.9.2005)

Autoři:Nejčtenější

Končíme, oznámili Pokondři. Je to umělá kauza, říká vedení stanice
Je to definitivní, končíme. Těžkej Pokondr odchází z Frekvence 1

Moderátoři Roman Ondráček a Miloš Pokorný tento měsíc skončí na Frekvenci 1. Těžkej Pokondr se na tom dohodl se...

Duo Těžkej Pokondr
Končíme, oznámili Pokondři. Je to umělá kauza, říká vedení stanice

V úterý se na sociálních sítích objevily informace, že moderátorské duo Roman Ondráček a Miloš Pokorný alias Těžkej...Princ William sleduje, jak vévodkyně Kate tančí s medvídkem Paddingtonem...
Těhotná Kate si zatančila s medvědem. Její strýc má průšvih

Těhotná vévodkyně Kate (35) sice stále trpí ranní nevolností, ale pomalu se začíná vracet ke královským oficialitám. V...

Modelka Yasmin Le Bonová nafotila v padesáti letech kampaň na plavky.
Najednou mám prsa, břicho a boky, říká o stárnutí modelka Le Bonová

Britská kráska Yasmin Le Bonová (52) patřila v osmdesátých letech k nejžádanějším modelkám. Manželka frontmana kapely...

Agáta Prachařová a Jakub Prachař
Agáta Prachařová: Všichni říkají, že je dcera celý Kuba. Ze mě nemá nic

Agáta Prachařová (32) je od porodu dcery přes měsícem, 13. září, v jednom kole. Nejde však jenom o péči o děti a...

Další z rubriky

Sophie Turnerová v seriálu Hra o trůny (2016)
Další hvězda Hry o trůny se bude vdávat. Sophie Turnerová je zasnoubená

Herci oblíbeného seriálu Hra o trůny nemusí kvůli závěrečné sérii, která je čeká, smutnit. Někteří z nich se rozhodli...

Bob Weinstein (Los Angeles, 28. března 2005)
Žena obvinila ze sexuálního obtěžování i bratra magnáta Weinsteina

Kromě filmového producenta Harveyho Weinsteina (65) má kvůli sexuálnímu obtěžování problém i jeho bratr Bob (63)....

Tina Turner (Londýn, 17. října 2017)
Penze je krásná. Dlouho spát je tak snadné, říká Tina Turner

Zpěvačka Tina Turner (77) si užívá důchod ve Švýcarsku a po dlouhé době se však ukázala na veřejné akci. V londýnském...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.