Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Program TV

aktualizováno 
-
ČT 1

08.25 Přehled pořadů
08.30 Sezame, otevři se II
09.00 Zprávy
09.05 Okouzlení (16/20)
10.00 Cirkus Humberto (6/12) (ST)
11.00 Sama doma
12.05 Stalo se ...
12.20 Svět očima Hanzelky a Zikmunda (ST)
12.45 Setkání s obrazovkou
13.05 Hledání ztraceného času (ST)
13.25 Úsměvy Karla Steklého
14.00 Kalendárium (ST)
14.10 Objektiv (ST)
14.40 Pyramida
15.10 Krok za krokem VII (14/19)
15.30 Šprťouchlata
15.35 Proslulá dobrodružství 20. století
16.00 Zprávy (ST)
16.05 Kouzelná školka
16.35 Pomáhejme si
17.00 Heřmánci (1/6) (ST)
17.25 Návštěva v ZOO
17.30 Do toho!
17.55 Předpověď počasí
18.00 Večerníky (ST)
18.10 Dotek anděla (ST)
18.57 Šťastných 10 a Šance milion
19.00 Večerníček (ST)
19.15 Události (ST)
20.00 Život na zámku (29/39)
21.00 Světozor - Turecké koberce (ST)
21.30 Tady a teď plus
22.00 Události plus
22.15 Branky, body, vteřiny
22.25 Motel Anathema (4/12) (ST)
23.15 Zprávy
23.20 Šťastných 10 a Šance milion
23.25 Lesk a bída zábavy (3/6)
00.15 Sportovní ozvěny

ČT 2

06.55 Chcete mě? (ST)
07.15 Noviny STV
07.35 Ekonomický týdeník
08.00 Panorama
08.30 »21«
09.00 John Coltrane
10.00 Země kočkovitých šelem (3/3)
10.50 Tajemné nemoci. (ST)
11.00 Do toho!
11.25 Zavináč (ST)
11.55 Alergie
12.00 Euronews
13.45 Hezky česky
14.10 Zprávičky ze světa (ST)
14.20 Mlčení mužů (čb) - český film
15.40 Klíč (ST)
16.10 Sportovní ozvěny
17.10 Salon český (ST)
17.40 Kulturní týdeník
17.55 Nedej se! (ST)
18.15 Podoby světové kultury, Vídeň
19.15 Euronews
20.00 Pro a proti
21.00 »21«
21.30 Záskok - americká komedie
23.15 Lanďák - portrét P. Landovského
00.15 Dvaadvacítka 1998
00.45 »21«
01.15 Country Express Praha Nashville
01.50 O zdraví (ST)
02.05 Blok jazykových kurzů
03.40 Zavináč (ST)
04.10 Náš venkov (ST)
04.30 F. X. Brixi: Koncert pro varhany

NOVA TV

06.00 Snídaně s Novou
08.30 National Geographic
09.40 Zmije II (4)
10.30 Buráci - americký dobrodružný film pro děti
12.25 Zprávy
12.30 Na zdraví II (4)
12.55 Dallas IX (233)
13.45 Stefanie IV (25)
14.35 JAG (18)
15.25 Sunset Beach (16)
16.15 ÁČKO
17.03 Právě teď
17.10 Kolotoč
17.35 Riskuj!
18.05 M. A. S. H. (19)
18.35 Esmeralda (106)
19.23 Počasí
19.30 Televizní noviny
20.00 DO-RE-MI
20.55 Pensacola Zlatá křídla (2)
21.45 Ochránce II (22)
22.35 Právě dnes
22.40 TABU
23.12 Počasíčko
23.15 Pohotovost IV (1 8)
00.05 Brutální Nikita II (2)
00.50 Mizející syn (1/21) - akční seriál
01.35 Playboy Late Night IV (7, 8)

PRIMA

08.00 Carův kurýr (20)
08.20 Na okraji propasti - z cyklu Survival
09.15 Mazlíček (čb) - česká veselohra (1934)
10.30 Svět ptáků
10.55 Prima jízda
11.55 Co dokáže láska (112)
12.50 Prima jízda
13.40 Antonella (115)
14.30 Báječní a bohatí (13)
14.55 Mladý Indiana Jones (1)
15.45 Sladké údolí (21) - seriál
16.10 A-team (72)
17.00 Prima jízda
17.30 Minuty regionu
17.40 Rexeso
18.00 Hardcastle a McCormick (16)
18.50 Prima televize
19.00 Deník
19.15 Mňam
19.45 Kocour Felix (22)
19.55 Baywatch Nights (1/22)
20.40 K věci!
20.50 Znáte se?
21.45 Žena pro dva střelce - western
23.30 Magnum (76)
00.15 Milagros - Nekonečné obzory

úterý 27. července

ČT 1

08.30 Kouzelná školka
09.00 Zprávy
09.05 Nebe a dudy (čb) (ST)
10.40 O zdraví (ST)
11.00 Sama doma
12.00 Zprávy
12.05 Tady a teď plus
12.35 Nedej se! (ST)
13.00 Ubohý pan Kufalt (2/2) (ST)
14.30 Náš venkov - Lokálka (ST)
14.50 Děti okamžiku - Khamoro '99 poprvé (ST)
15.10 Postřehy odjinud
15.15 Dotek anděla - Cesta ke světlu
16.00 Zprávy (ST)
16.05 Sněžná řeka
16.50 Zprávičky ze světa (ST)
17.00 Robinzoni z Kronborgu (4/5)
17.30 AZ-kviz
18.00 Večerníky (ST)
18.10 Simpsonovi
18.35 Přátelé IV (23/24)
18.57 Šťastných 10 a Šance milion
19.00 Večerníček (ST)
19.15 Události (ST)
20.00 Sedmá rota za úplňku - francouzská komedie (ST)
21.25 Klekánice
22.00 Události plus
22.15 Branky, body, vteřiny
22.20 Šťastných 10 a Šance milion
22.25 Tři chlapi v chalupě (čb) Dirigent (ST)
23.40 Zprávy
23.50 Století (1/13) - Dědictví (ST)
00.40 Kinobox 2000
01.05 Nápady světové módy
01.30 Star Trek: Vesmírná loď Voyager I (18/21)
02.25 Dobré ráno

ČT 2

06.00 Jihočeská gotika
06.25 Ego (ST)
06.50 Noviny STV
07.20 Večerníky
08.00 Panorama
08.30 »21«
09.00 Podoby světové kultury (16/16)
09.55 Svět očima Hanzelky a Zikmunda (ST)
10.20 Francie filmovýma očima
10.50 Susi Susantiová
11.00 Sportovní ozvěny
12.00 Euronews
13.30 Zapomenutý deník - první světová válka... (ST)
14.30 Hip, hap, hop
15.00 Pomáhejme si
15.25 Heřmánci (1/6) - Petr
15.50 Křesťanský magazín (ST)
16.20 Svět motorů
17.15 Zlaté století astronomie (10/12)
17.35 Teleskop (ST)
17.45 Zoom (ST)
18.05 Romale
18.25 Kde se stala chyba? (7/9)
19.15 Euronews
20.00 Století (3/13) - Posedlost (ST)
21.00 »21«
21.30 Hirošima (3/4) - rekonstrukce
22.05 Katovna
23.05 Big Band of Braunschweig Technical
23.55 Salon český (ST)
00.25 »21«

NOVA

06.00 Snídaně s Novou
08.30 National Geographic
09.35 Zmije II (5)
10.25 Ulička v ráji (čb) - Hugo Haas v českém filmu
11.55 To je vražda, napsala V (6)
12.45 Zprávy
12.50 Dallas IX (234)
13.45 Stefanie IV (26) - závěr seriálu
14.35 JAG (19)
15.25 Sunset Beach (17)
16.15 ÁČKO
17.03 Právě teď
17.10 Kolotoč
17.35 Riskuj!
18.05 M. A. S. H. (20)
18.35 Esmeralda (107)
19.23 Počasí
19.30 Televizní noviny
20.00 Veroničiny svůdnosti (9)
20.25 Malé ženy - americký přepis románu L. May Alcottové
22.25 Na vlastní oči
23.35 Právě dnes
23.40 Pohotovost IV (19)
00.27 Počasíčko
00.30 Pánký klub Kentaur
00.50 Brutální Nikita II (3)
01.35 Mizející syn (2)
02.20 Playboy Late Night IV (9,10)

PRIMA

08.00 Carův kurýr (21)
08.20 Gorily z cyklu Survival
09.15 Konečně sami (čb)
10.55 Prima jízda
11.55 Co dokáže láska (113)
12.50 Prima jízda
13.40 Antonella (116)
14.30 Báječní a bohatí (14)
14.55 Mladý Indiana Jones (2)
15.45 Sladké údolí (22)
16.10 A-team (73)
17.00 Prima jízda
17.30 Minuty regionu
17.40 Rexeso
18.00 Hardcastle a McCormick (17)
18.50 Prima televize
19.00 Deník
19.15 Mňam
19.45 Kocour Felix (23)
19.55 Katastrofy II: Pýcha a pád
20.20 K věci!
20.25 Carusošou - hudební soutěž
21.20 Útěk do San Diega - film
22.45 Novinář (2)
00.30 Magnum (77)
01.20 Milagros - Nekonečné obzory

středa 28. července

ČT 1

08.30 Raníček (ST)
08.35 Zpívánky
08.40 Kostičky (ST)
08.50 Šprťouchlata
09.00 Zprávy
09.05 Strašidlo cantervillské
10.35 Nápady světové módy
11.00 Sama doma
12.00 Zprávy
12.05 Nad dopisy diváků (ST)
12.15 Deset století architektury
12.30 Tak neváhej a toč! (ST)
12.50 Tři chlapi v chalupě (čb)
14.10 Receptář pro dům a zahradu
14.45 O zdraví (ST)
15.00 Jak se žije včelařům...
15.15 Simpsonovi
15.35 Přátelé IV (23/24)
16.00 Zprávy (ST)
16.05 Kouzelná školka
16.35 Příušnice - animovaný film (ST)
16.45 Hodina zpěvu
17.30 AZ-kvíz
17.55 Předpověď počasí
18.00 Večerníky (ST)
18.10 Černé ovce (ST)
18.30 Záhada hlavolamu (1) (čb) (ST) - seriál
18.57 Šťastných 10 a Šance milion
19.00 Večerníček (ST)
19.15 Události (ST)
19.55 Sportka a Šance
20.00 Videostop (ST)
20.50 Detektiv Martin Tomsa (ST)
22.05 Události plus
22.20 Branky, body, vteřiny
22.25 Intolerance? - Horší než gádžovka (ST)
22.50 Pachatel neznámý
23.10 Zprávy
23.20 Svišti - francouzský film (1993)
01.00 Poklady světa - Kilimandžáro
01.15 Evropa dnes (ST)

ČT 2

06.10 Nedej se! (ST)
06.30 Romale
06.50 Noviny STV
07.20 Večerníky
08.00 Panorama
08.30 »21« 9.00 Kde se stala chyba? (7/9)
09.45 Velké výstavy (ST)
10.10 Milníky vědy a techniky (ST)
10.25 Historie umění (29/39) (ST)
10.40 »Hooligans«
11.00 Svět motorů
12.00 Euronews
13.15 Klekánice
13.45 Sněžná řeka - Nový život (2/2)
14.30 Robinzoni z Kronborgu (4/5) (ST)
15.00 AZ-kviz
15.25 Seniorklub (ST)
15.55 Skalník modrý (ST)
16.25 Colorado: Dobrodružství na divoké řece v Grand Canynonu
17.20 Salon moravskoslezský
17.50 Ekonomický týdeník
18.05 Bleděmodrý svět - Štěpán (ST)
18.25 Život v digitálním světě (1/7)
19.15 Euronews
20.00 Ego - Madla má Ríšu (ST)
20.20 Curriculum vitae- Neviditelný svět (ST)
20.40 Lapidárium (ST)
21.00 »21«
21.30 Padre padrone - italský film
23.20 Ti nejlepší z klasiky
00.00 Čtení na dobrou noc
00.05 Návrat neztraceného syna

NOVA

06.00 Snídaně s Novou
08.30 National Geographic
09.30 Zmije II (6)
10.15 Plíživý měsíc - western
12.05 To je vražda, napsala V (7)
12.55 Dallas IX (235)
13.45 Kojak (1/41) - americký seriál
14.35 JAG (20)
15.25 Sunset Beach (18)
16.15 ÁČKO
17.03 Právě teď
17.10 Kolotoč
17.35 Riskuj!
18.05 M.A. S. H. (21)
18.35 Esmeralda (108)
19.23 Počasí
19.30 Televizní noviny
20.00 Natočto!
20.25 Bella Mafia (1/2) - americký film
22.00 Občanské judo
22.25 Právě dnes
22.30 Plavba - americký thriller )
00.03 Počasíčko
00.05 Brutální Nikita II (4)
00.50 Mizející syn (3)
01.35 Playboy Late Night IV (11,12)

PRIMA

08.00 Carův kurýr (22)
08.20 Tajemné putování - z cyklu Survival
09.15 Pád říše římské (1/2)
10.55 Prima jízda
11.55 Co dokáže láska (114)
13.40 Antonella (117) - telenovela
14.30 Báječní a bohatí (15)
14.55 Mladý Indiana Jones (3)
15.45 Sladké údolí (23)
16.10 A-team (74)
17.00 Prima jízda
17.30 Minuty regionu
17.40 Rexeso
18.00 Hardcastle a McCormick (18)
18.50 Prima televize
19.00 Deník
19.15 Mňam
19.45 Kocour Felix (24)
19.55 Kulatá věž (2/3)
20.45 K věci!
20.50 Trní - Tvoje skrblení už mě štve
21.35 Anna Marie (19)
22.25 Detektiv Bonaparte (4)
23.15 Magnum (78)
00.05 Milagros - Nekonečné obzory

čtvrtek 29. července

ČT 1

08.30 Kouzelná školka
09.00 Zprávy
09.05 Videostop (ST)
09.45 Detektiv Martin Tomsa
11.00 Sama doma
12.00 Zprávy
12.05 Intolerance? (ST)
12.30 Terra Australis - hudba
13.10 Zapomenutý faraon (ST)
13.45 Slovenské okno (ST)
14.05 ČT o víkendu
14.10 Chcete mě? (ST)
14.30 Příběh české a slovenské fotografie (ST)
15.00 Kung-fu: Legenda pokračuje IV
15.45 Čs. filmový týdeník (217) (čb)
16.00 Zprávy (ST)
16.05 Kostičky (ST)
16.15 ALF
16.45 Malý televizní kabaret
17.30 AZ-kviz
17.55 Předpověď počasí
18.00 Večerníky (ST)
18.10 Tak tohle je můj život (9/19) Halloween
18.57 Šťastných 10 a Šance milion
19.00 Večerníček (ST)
19.15 Události (ST)
20.00 Cirkus Humberto (7/12)
21.00 Covington Cross (7/13)
21.45 ČT o prázdninách
22.00 Události plus
22.15 Branky, body, vteřiny
22.20 Čas pro rodinu (ST)
22.40 Policie ČR
22.45 Jak se žije poustevníkům...
23.05 Století (2/13) (ST)
23.55 Zprávy
00.05 Country Express Praha Nashville

ČT 2

05.55 Pro a proti
06.55 Noviny STV
07.20 Večerníky
08.00 Panorama
08.30 »21«
09.00 Život v digitálním světě (1/7)
09.45 Disco Latine (25/35)
10.10 Písničky z obrazovky
10.30 Seniorklub
11.00 Colorado: Dobrodružství na divoké řece v Grand Canynonu
12.00 Euronews
13.20 Podivné přátelství herce Jesenia
14.40 Pachatel neznámý
15.00 AZ-kviz
15.20 Hodina zpěvu
16.05 Záhada hlavolamu (1) (čb) (ST)
16.25 Magickou krajinou - Mluvící kameny
16.55 Teleskop (ST)
17.05 Zoom (ST)
17.25 Evropa dnes (ST)
17.50 Samson je nevinen - francouzský film pro mládež
19.15 Euronews
20.00 Století (4/13) - Sláva a smrt (ST)
20.55 ČT o víkendu
21.00 »21«
21.30 Čs. filmový týdeník (218) (ST)
21.40 Boží zpěv dervišů - belgický dokument (ST)
22.45 Historie varhan (2/4)
23.40 O poklad Anežky České (ST)
00.20 Julián odpadlík (čb) (ST)

NOVA

06.00 Snídaně s Novou
08.30 National Geographic
09.30 Zmije II (7)
10.15 Tucet špinavců (2) - americký seriál (45 min)
11.05 Superman IV (1/22)
11.55 To je vražda, napsala V (8)
12.50 Dallas IX (236)
13.40 Kojak (2)
14.35 JAG II (1/15)
15.25 Sunset Beach (19)
16.15 ÁČKO
17.03 Právě teď
17.10 Kolotoč
17.35 Riskuj!
18.05 M. A. S. H. (22)
18.35 Esmeralda (109
19.23 Počasí
19.30 Televizní noviny
20.00 Veroničiny svůdnosti (10)
20.25 Helicops (5)
21.20 Příběhy z jižních moří (17)
22.10 Právě dnes
22.15 Schimanski - Nadoraz
23.50 Počasíčko
23.55 Brutální Nikita II (5)
00.40 Mizející syn (4)
01.25 Playboy Late Night IV (13, 14)

PRIMA

08.00 Carův kurýr (23)
08.20 Cesta leviatana - z cyklu Survival
09.15 Nonni a Manni (3)
10.10 Miláčci - zábavný pořad
10.55 Prima jízda
11.55 Co dokáže láska (115)
12.50 Prima jízda
13.40 Antonella (118) - argentinská telenovela
14.30 Báječní a bohatí (16)
14.55 Mladý Indiana Jones (4)
15.45 Sladké údolí (24)
16.10 A-team (75)
17.00 Prima jízda
17.30 Minuty regionu
17.40 Rexeso
18.00 Hardcastle a McCormick (19)
18.50 Prima televize
19.00 Deník
19.15 Mňam
19.45 Kocour Felix (25)
19.55 Věrnost až za hrob - krimifilm
21.40 K věci!
21.45 Dva (22) - závěr krimiseriálu
22.35 Detektiv Bonaparte (5)
23.25 Magnum (79)
00.15 Milagros - Nekonečné obzory

pátek 30. července

ČT 1

05.59 Dobré ráno
08.30 Trojčátka
09.00 Zprávy
09.05 Covington Cross (7/13) - Poprava
09.50 ČT o víkendu
10.00 Světozor (ST)
10.30 Historie umění (ST)
10.45 Černé ovce (ST)
11.00 Sama doma
12.00 Zprávy
12.05 Lapidárium (ST)
12.30 Motel Anathema (4/12) (ST)
13.20 Zanzibar
13.45 Když se slunci nedaří (3/6) (ST)
14.35 Kdyby ty muziky nebyly
15.10 Tak tohle je můj život (9/19) Halloween
16.00 Zprávy (ST)
16.05 Magickou krajinou
16.35 Star Trek: Vesmírná loď Voyager V (2/26) - Voják
17.25 Kinobox 2000
17.50 Policie ČR
18.00 Večerníky (ST)
18.10 Proslulá dobrodružství 20. století
18.35 Krok za krokem VII (15/19)
18.59 Šťastných 10 a Šance milion
19.00 Večerníček
19.15 Události (ST)
20.00 Tak neváhej a toč!
20.30 Angelika a sultán
22.05 Události plus
22.20 Branky, body, vteřiny
22.25 Šťastných 10 a Šance milion
22.30 Bliss (5/5) - Morová rána (ST)
23.45 Zrada - australský thriller
01.45 Star Trek: Vesmírná loď Voyager V (2/26)
02.30 Dobré ráno
05.00 Chmelnice 1993

ČT 2

07.50 Tajemné nemoci (ST)
08.00 Panorama
08.30 »21«
09.00 Velké řeky (1/10)
09.45 Bienvenue en France (30)
10.15 Deutsch plus (16/20)
10.30 O nezbytnosti architektury (4/12) (ST)
10.45 Zaměstnat kamaráda není jednoduché (ST)
11.00 Jízda (ST)
11.30 Curriculum vitae
11.50 ČT o víkendu
12.00 Euronews
14.05 AZ-kviz
14.25 Francie filmovýma očima - dokument
14.55 Hvězdopravcův dar - maurská legenda (ST)
15.50 Kostičky (ST)
16.00 Čas pro rodinu (ST)
16.20 Zlaté století astronomie (10/12)
16.40 Poklady světa -Iguazú (ST)
16.55 ČT o prázdninách
17.05 Televizní klub neslyšících Plus
17.35 Alergie
17.40 Jeden na jednoho - americký film
19.15 Euronews
20.00 Lesk a bída zábavy (4/6)
20.50 Kosmický věk 1947-1961
21.00 »21«
21.30 Postřehy odjinud
21.35 Červený trpaslík (26/52)
22.05 Dvaadvacítka 1998
22.35 Múzerie VI. aneb Filozofická
23.30 Lehké ublížení na těle (čb) - film
01.00 Ti nejlepší z klasiky

NOVA

06.00 Snídaně s Novou
08.30 National Geographic
09.30 Zmije II (8)
10.15 Tucet špinavců (3) - americký seriál
11.05 Superman IV (2)
11.55 To je vražda, napsala V (9)
12.45 Zprávy
12.50 Dallas IX (237)
13.45 Kojak (3)
14.35 JAG II (2)
15.25 Sunset Beach (20)
16.15 Penalta
16.55 AC Sparta Praha v. FK Viktoria Žižkov - fotbal
18.55 M. A. S. H. (23) - seriál
19.30 Televizní noviny
20.00 Hospoda (46) - Kalamita
20.30 Ruská ruleta
21.20 Oddělení vražd (14) - krimiseriál
22.10 Peříčko
22.45 Právě dnes
22.50 Stalo se za bílého dne - film
00.22 Počasíčko
00.25 Věčný spánek - australský psychothriller
01.55 Freddyho noční můry (16)
02.40 Motown Live (13)

PRIMA

08.00 Carův kurýr (24)
08.20 Lovci na pláních - z cyklu Survival
09.15 Pád říše římské (2/2) - historický velkofilm
10.55 Prima jízda
11.55 Co dokáže láska (116)
12.50 Prima jízda
13.40 Antonella (119)
14.30 Báječní a bohatí (17) - seriál
14.55 Mladý Indiana Jones (5)
15.45 Sladké údolí (25)
16.10 A-team (76)
17.00 Prima jízda
17.30 Minuty regionu
17.40 Rexeso
18.00 Hardcastle a McCormick (20)
18.50 Prima televize
19.00 Deník
19.15 Mňam
19.45 Kocour Felix (26)
19.55 Takoví normální mimozemšťané
20.20 K věci!
20.25 Zvláštní efekty - Blíženci
21.10 Miláčci - zábavný pořad
21.55 Zrádné polibky - krimifilm
23.50 Z jiného světa (7)
00.15 Magnum (80)

sobota 31. července

ČT 1

06.00 Nad dopisy diváků (ST)
06.10 Svět motorů
07.05 Do toho!
07.30 Sezame, otevři se II
08.00 ALF
08.20 Šprťouchlata
08.30 Hip, hap, hop
09.00 Zprávičky ze světa (ST)
09.10 Brankář bydlí v naší ulici
10.30 Planeta záhad (ST)
10.45 Okřídlená hřídel
11.35 GEN - Olga Havlová
11.55 ČT na příští týden
12.00 Zprávy
12.05 Příště u Vás
12.40 Náš venkov
12.55 Miroslav Donutil uvádí Zámeckou slavnost v Kroměříži
14.05 Komedie soukromých životů
14.50 Prázdniny bez návratu - brazilský film
15.40 Okouzlení (17/20)
16.35 Škola přežití (1/3) - dokumentární cyklus BBC
17.25 Pyramida
17.55 Předpověď počasí
18.00 Zprávy (ST)
18.05 Úsměvy Vladimíra »Mulínka« Novotného
18.45 Nad dopisy diváků (ST)
18.55 Šťastných 10 a Šance milion
19.00 Večerníček (ST)
19.15 Události (ST)
20.00 Bolkovi je 50 aneb Z Manéže do Manéže (ST)
21.15 Splašená kára - kanadský akční film (ST)
22.50 Zprávy
23.00 Buddy Faro (2/13) - Kletba faraonova
23.50 Star Trek: Vesmírná loď Voyager I (21/21)
00.35 Televarieté

ČT 2

07.20 Večerníky
08.00 Panorama
08.30 »21«
09.00 Viaje al Espaňol (29)
09.10 Family Album U.S.A.
09.35 Svět francouzštiny (16/30)
09.50 Kontakt Deutsch (4)
10.20 Starting Business English
10.35 Ještě jsem tady (ST) Alois Šiška
11.05 Ti nejlepší z klasiky
11.45 Salon moravskoslezský
12.10 Salon český (ST)
12.40 Televizní klub neslyšících Plus
13.10 Ego - Madla má Ríšu (ST)
13.30 Jízda (ST)
14.00 Studio sport
15.15 Gól České televize...
17.00 Stíhači na start - britský film
18.50 Červený trpaslík (26/52) Inkvizitor (ST)
19.15 Euronews
20.00 Cizí slovo POEZIE
20.05 Král Jindřich IV. (1/2) - britská tv inscenace
22.35 GORODOK - satirický pořad (titulky)
23.00 Prology
00.00 Kinobox 2000
00.25 Múzerie VI. aneb Filozofická
01.20 Helmut Newton
02.20 Noviny STV

NOVA

07.30 Banana man - kreslený film
07.40 Šmoulové (20)
08.05 Fresh Prince III (9)
08.35 Beverly Hills 90210 (52)
09.25 Eso
10.25 Buffy, přemožitelka upírů (5)
11.10 Rande
12.00 Volejte řediteli
12.30 Vzpomínky na Dianu (5)
12.55 Faktor PSI (15)
13.45 Gallipoli - australský film
15.40 2000 dnů Novy - záznam z koncertu pro mentálně postižené děti
16.00 Sindibádova dobrodružství II (19)
16.50 Big Sky (10)
17.40 Dvě v akci (19)
18.35 Jake a Tlusťoch IV (20)
19.23 Počasí
19.30 Televizní noviny
20.00 My rádi jíme
20.25 Silvestr 98 (4/4) - co v Silvestru nebylo
22.10 Právě dnes
22.15 Mortal Kombat: Na život a na smrt - americký film
23.58 Počasíčko
00.00 Nová Emanuela (3)
01.40 Vracejí se... znovu - horor
03.15 Motown Live (14)
04.15 Konec vysílání PRIMA
08.00 Dennis a Rafan (4)
08.25 Hvězdný pirát (4)
08.50 Nejbáječnější Karkulín na světě - švédský film
10.30 Gillette World Sport Special
11.00 Nejsme sami (3/3) - italský film
12.35 Můj život s otcem - komedie
14.30 Želví nemocnice - dokument
14.55 Poslíček lásky (čb) - komedie
16.30 Svět '99
17.00 Tajemné příběhy (61)
17.25 Profily: Franco - generál Francisco Franco
17.50 Ujelo vám
18.00 Záhady a mystéria - lidožravý strom
18.45 Prima televize - listárna
19.00 Deník
19.15 Mňam
19.45 Kocour Felix (27)
19.55 Navarro - Navarrova volba.
21.25 To je fór! - show Oty Jiráka
22.10 Odpoutaný Frankenstein - film
23.35 Frank Sinatra (1) - hudební
večer

neděle 1. srpna

ČT 1

06.10 Cesta uskutečnění (4/9)
06.40 Star Trek: Vesmírná loď Voyager I (21/21)
07.30 Ži-ra-fa
10.00 Objektiv (ST)
10.30 Když se slunci nedaří (4/6) (ST)
11.20 Zanzibar
11.45 Kalendárium (ST)
11.55 ČT na příští týden
12.00 V pravé poledne
13.00 Zprávy
13.05 Receptář pro dům a zahradu
13.40 O princezně na klíček - pohádka (ST)
14.45 Nápady světové módy
15.10 Cesty víry (ST)
15.45 Rozpustilá noc (čb) - česká komedie (ST)
17.05 Svět očima Hanzelky a Zikmunda (ST)
17.35 Hledání ztraceného času (ST)
17.55 Předpověď počasí
18.00 Zprávy (ST)
18.05 Hezký český speciál
18.30 Setkání s obrazovkou
18.50 Sváteční slovo Jiřího Lukla (ST)
18.55 Šťastných 10 a Šance milion
19.00 Večerníček (ST)
19.15 Události (ST)
19.55 Sportka, Sázka 5 ze 40 a Šance
20.00 Kotva u přívozu - česká komedie (ST)
21.35 Stalo se ...
21.50 Zprávy
22.00 Opravdově, šíleně, hluboce britský film
23.45 Šťastných 10 a Šance milion
23.50 Utajená láska - francouzská komedie
01.20 Hirošima (3/4)
01.55 Bez napětí
02.30 Ulice Lareda (1/3)

ČT 2

06.10 Černé ovce (ST)
06.25 Curriculum vitae (ST)
06.55 Boží zpěv dervišů (ST)
08.00 Panorama
08.30 Deset století architektury
08.45 Poklady světa (ST)
09.00 Nedělní ráno...
09.55 ČT na příští týden
10.00 Katovna
11.00 Velké řeky (2/10) Niger
11.55 Marsalis o hudbě (2/4)
12.50 Musica
13.00 O zdraví (ST)
13.15 Aport
13.55 Chcete mě? (ST)
14.10 N. Rimskij-Korsakov: Zlatý kohoutek - z Janáčkovy opery v Brně
15.40 Jarní cena veteránů - setkání historických vozidel
15.55 Čínské blues
16.55 Můj příliš hříšný život americký film
19.15 Euronews
20.00 Cesty Zdeňka Mácala (ST)
20.30 Z očí do očí (ST)
21.00 »21«
21.30 Deset století architektury zámek Žirovnice (ST)
21.45 Zavináč (ST)
22.15 Sportovní neděle
23.10 Marcello Mastroianni (1/2) portrét
00.10 Jazz živě
01.10 V pravé poledne
02.05 »21«
02.35 Setkání s obrazovkou
02.55 Prology
03.55 Múzerie VI. aneb Filozofická

NOVA

07.30 Dobrodružství Rockyho a Bullwinkla (27)
08.00 Šmoulové (21)
08.25 Fresh Prince III (10)
08.50 Beverly Hills 90210 (53)
09.40 Tarzanova neuvěřitelná dobrodružství
10.25 Picket Fences III (11)
11.15 Dr. Thomas Bruckner - lékař tělem i duší
12.10 W alker, Texas Ranger II (5)
13.00 Faktor PSI (16)
14.00 Malý velký muž - americký film s Dustinem Hoffmanem
16.20 Vynález zkázy (čb) - český film
17.40 Dvě v akci (20) - krimiseriál
18.35 Jake a Tlusťoch IV (21)
19.23 Počasí
19.30 Televizní noviny
20.00 Dva nosáči tankují super
21.35 Právě dnes
21.40 Minipenalta
21.55 Wyatt Earp (1/2) - americký western
23.32 Počasíčko
23.35 Trojka (12)
00.25 Smetánka - milostný krimifilm
02.05 Motown Live (15)

PRIMA

08.00 Královnin nos I (2)
08.25 Psi bez hranic (5)
09.15 Noční motýl (čb) - české filmové melodrama
10.50 Srdce (3)
12.00 Mňaminy
13.00 Nedělní partie
13.45 Motorshow - zábavná show
13.55 Velká cena Německa - mistrovství světa F1
15.45 Motorshow
16.30 Zvláštní pouto - dokument
17.00 Tajemné příběhy (62)
17.25 Nic ve zlým
18.00 Zlaté ručičky
19.00 Deník
19.15 Mňam
19.45 Kocour Felix (28)
19.55 Nikdo není dokonalý
20.50 Instinkty lady Sophie (9)
21.40 Záchranka (3) - italský seriál
23.05 Caroline? - americký film

Autor:



Nejčtenější

Předseda Zelených Matěj Stropnický byl hostem diskusního pořadu Rozstřel. (3....
Matěj Stropnický přiznal vztah s hercem Danielem Krejčíkem

Šéf Strany zelených Matěj Stopnický (34) potvrdil, že je gay. Už dva měsíce chodí s hercem Danielem Krejčíkem (23)....

Melania Trumpová a Donald Trump (Washington, 13. října 2017)
Za Melanii Trumpovou zaskakuje dvojnice, spekulují lidé na sítích

Ona není ona. Má jiný nos a maskuje se velkými slunečními brýlemi. To jsou některé z argumentů lidí na sociálních...

Princ William sleduje, jak vévodkyně Kate tančí s medvídkem Paddingtonem...
Těhotná Kate si zatančila s medvědem. Její strýc má průšvih

Těhotná vévodkyně Kate (35) sice stále trpí ranní nevolností, ale pomalu se začíná vracet ke královským oficialitám. V...

Martha Issová
Martha Issová odchází na mateřskou, prozradila její kolegyně

Herečka Martha Issová (36) a producent David Ondříček (48) se brzy stanou dvojnásobnými rodiči. O těhotenství Marthy...

Česká Miss Earth 2017 Iva Uchytilová během příprav na světové finále soutěže...
Některé finalistky jsou samá plastika, říká Miss Iva Uchytilová

Česká Miss Earth 2017 Iva Uchytilová (19) má za sebou týden příprav na světové finále soutěže Miss Earth na Filipínách....

Další z rubriky

Melania Trumpová a Donald Trump (Washington, 13. října 2017)
Za Melanii Trumpovou zaskakuje dvojnice, spekulují lidé na sítích

Ona není ona. Má jiný nos a maskuje se velkými slunečními brýlemi. To jsou některé z argumentů lidí na sociálních...

Alois Švehlík (1. prosince 2016)
Jsem městský člověk se srdcem vesničana, přiznal Alois Švehlík

Herec Alois Švehlík (78) si v posledních letech užívá více radostí na chalupě než v rušné Praze. Přesto na metropoli...

Michaela Maurerová
Maurerová: S přítelem nechodíme kanálama, ale ani nechceme pozornost

Michaela Maurerová (38) se už pár let snaží neukazovat své partnery. Po rozvodu s podnikatelem Milanem Kožíškem (45) se...

Avokádové quacamole
Avokádové quacamole

Rychlovka, kterou zvládne a miluje každý.



Najdete na iDNES.cz



mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.