Středa 19. ledna 2022, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 19. ledna 2022 Doubravka
Karel Gott

Podpořte Karla Gotta

Karel Gott se potýká s vážnými zdravotními problémy. Vyjádřete mu svou podporu a napište mu vzkaz.

Redakce iDNES.cz

2 546 lidí poslalo vzkaz do dnešního dne

Šest Krásek, od Prahy až po Kyjov, 10. 11. 2015
Milý Karle, přejeme mnoho sil a brzké uzdravení! Ať je to brzy za vámi ;-)
danka s rodinou, 9. 11. 2015
Milujeme Vás stále víc a víc.....držte sa pre Vašu drahú rodinu i pre nás všetkých. Veľa veľa veľa zdravia Vám.....skoré uzdravenie.
Renata, Zlín, 9. 11. 2015
Milý Karle, Vaši LP desku jsem si poprvé koupila v roce 1968, to mi bylo 11 let. Vaše krásné písničky mne provázejí po celý život a přála bych si, aby to nikdy neskončilo. Vím, že Vy se nemoci nepoddáte, protože jste bojovník. Z celého srdce Vám přeji vítězství.
Jarmila Mašková, Sádek u Opavy, 9. 11. 2015
Milý Mistře, za celou rodinu Vám přeji hodně sil v boji s touto zákeřnou nemocí. Vy to dáte, a my se zase budeme těšit na Vaše krásné písně. Držíme pěsti :-) Jarmila
Hana Makris-Recko-KorfuMM, 9. 11. 2015
Mily pane Gotte,mam vas moc rada,pisi vam z Korfu,ale pochazim z Plzne.Myslim na Vas,jste uzasny clovek,prosim,uzdravte se.Mam moc rada vase pisne,ktere temer denne posloucham i s moji 1,5rocni holcickou Kristynkou.Z celeho srdicka Vam preji a posilam naruc stesti a lasky.
Zlatica Ludasová,Nové Zámky, Slovensko, 9. 11. 2015
Vážený pán Gott! Prajem Vám veľa síl, aby ste zvládli tieto ťažké časy.
Vendula, Vaše rodná Plzeň, 9. 11. 2015
Neskutečné, jak Vaše onemocnění spojilo Čechy! Nezažila jsem to a nemyslela jsem, že je ještě něco dokáže spojit. Všechny věkové kategorie!!! Prostě jste symbol národa, jen škoda, že to vyvolala zrovna tato smutná okolnost. Ale přidávám se k "hnutí"... Bojuj Karle! Držím palce, Vy to dáte Mistře!!
DanielaH. Praha 9, 9. 11. 2015
Milý pane Karle, do nedávna jsem se domnívala, že Čechy nic nedokáže spojit. A najednou je to jinak! To Vy jste to dokázal. Vy jste změnil svět ( a nás) svými písněmi. A proto stokrát pochválím čas, až zas přijdete mezi nás. Tohle nemusíte zvládnout sám. Je nás 10 milionů a my věříme ve vítězství!
Jiří z Ostravy, 9. 11. 2015
Milý pane Gotte, z celého srdce Vám přeji brzké uzdravení a mnoho elánu do dalších let tvůrčí práce. Buďte silný a neztrácejte naději!!!
Jiřina Svobodová, Plzeň, 9. 11. 2015
Mistře, Vy to dáte....!
Jana, Praha, 9. 11. 2015
Vše se děje, protože to tak mělo být... operovali Vás akutně, našli rakovinu... začali tedy léči.Vy to dáte!!! Jste bojovník a máte pro koho žít.....vše bude zase fain:)
Restaurace u Reinerů, Písek, 9. 11. 2015
Mistře držíme palce, soucítíme s vámi.
Petr Líbal, Všejany, 9. 11. 2015
Karle, Ty bejku, šetři se a zmírni tempo, stejně Tě někdo už nepředběhne !! Držím palce a pij plzeň !!!
Josef Jirásek Slaný, 9. 11. 2015
Drahý Mistře moje snacha měla stejnou diagnozu jako Vy ale díky lékřské vědě je dnes zdravá.Věřím že i Vy budete brzy v plném zdraví a pohodě.Držte se!
Irena Opltová, Kladno, 9. 11. 2015
Milý Karle, moc a moc držím palce a přeji hodně a hodně sil. Vy to zvládnete!
Jan Málek, Chotěboř, 9. 11. 2015
Uzdrav se Karle!
Anna, Canada, 9. 11. 2015
Brzké uzdravení a hodně sil!!
Emil Vosicky, Melbourne, 9. 11. 2015
Mily Karle, ziji jiz skoro osmnact letv Australii a stale cekam, kdy sem prijedete zazpivat. Mluvim hlavne o Melbourne. Nedavno tady byl chorvatsky Oliver Dragojevic a mel concert ve vyprodane melbournske opera. Pral bych Vam, abyste se uzdravil a prijel nam sem zazpivat.
Ivo Heller Fort Lee NJ USA, 9. 11. 2015
Mily Karle za celou rodinu prejeme brzke uzdraveni. Bojuj. Mame te radi Ivo a Magda
Jarka Pelhřimov, 9. 11. 2015
Karle posílám přání at vás štěstí neopustí a vy budete mít dost sil na uzdravení.Moc se těším až nám všem budete zase zpívat vaše nádherné a smyslné písně.
Luboš Slavík, 9. 11. 2015
Držíme pěsti!!
Martin Horčík, 9. 11. 2015
Dobrý den Mistře jsem váš fanda a přeju Vám rychlé uzdravení v brzské době nikam nespěchejte za svuj život jste toho dokázal pro naši zemi dost a naše vlast na vás musí být hrdá. Mnoho zdaru ve Vašm životě Přeje. Horčík Martin Praha
Alena, F-M, 8. 11. 2015
Pane Karle, přeji brzké uzdravení.
Antonín, Vídeň, 8. 11. 2015
Mistře, prakticky každý den poslouchám Vaše nádherné písně, jste úžasný zpěvák a velice inteligentní a příjemný člověk, z celého srdce Vám přeji brzké uzdravení a přeji Vám, abyste mohl ještě spoustu let rozdávat radost Vašim zpěvem svým fanouškum. Držím pěsti, Váš fanoušek
Magda,Hořovice, 8. 11. 2015
Náš milý Karle,jste miláček národa,myslete na to.Vaše písničky nikdo nikdy nenazpívá jako vy.Celý den si přehrávám Dívku z obrazu.Nááádhera.Padesát let vás poslouchám a stále mě vaše písničky oslovují.Vy tady s námi musíte být ještě mnoho let.A taky budete!!!!!
Eva Hradec Králové, 8. 11. 2015
milý Karle,uzdravíte se.jste jediná konstanta v této zemi
milena klasova Pardubice Svítkov, 8. 11. 2015
Milý Karle, držím palce a určitě se uzdravíte. Jsem obyčejná ženská , která si Vás moc váží, bojujte. M.K.
Marie, Třeboňsko, 8. 11. 2015
Vážený pane Karle, z podobné nemoci, jaká navštívila Vás máme strach všichni. Přeji Vám aby se Vám pomocí hodně nepříjemné léčby podařilo tu potvoru zneškodnit a zase jste nám, co Vás máme rádi, krásně zpíval.
M.Gretschel.st, Brno, 8. 11. 2015
Pane Gotte, zatněte zuby a myslete na ženu a dcery a určitě vyhrajte. Přeji Vám brzké uzdravení a věčně dobrou náladu, ať ji šíříte mezi lid, který to také moc potřebuje.
Jarča Rybča Praha, 8. 11. 2015
Pane Gott,věřte v uzdravení hlavně díky vašim super doktorům! Máte krásnou rodinu Vaše fanynka J.
Fantozzi, Děčín, 8. 11. 2015
Karle, krásné písně jimiž jste nás obdaroval jedinečným hlasem nadále si přejeme slyšet jen od Vás. Bojujte, jsme stále při Vás i s Vaší rodinou.
rodina Kopálová, 8. 11. 2015
Pán Gott, veľmi si Vás vážime. Moja stará mama Vás milovala celý život a kedže pekne spievala, Vaše pesničku boli pre ňu tie naj....aj pre nás ! Všetko dobre dopadne, viem to. Zostaňte silný a pozitívne naladený ! Veľmi,veľmi držíme palce !!! Zo srdca celá rodina !
Janka, Vysoké Tatry, 8. 11. 2015
Držím Vám prsty v neľahkom boji k prinavráteniu Vášho zdravia a prajem ešte veľa krásnych vystúpení i pesničiek.
Helena, Plzeň, 8. 11. 2015
Milý Karle, děkuji za písně, které mě provázely od kolébky, poslouchá Vás i moje maminka :-). Děkuji za krásné texty i melodie, mnohokrát mi pomohly dostat se z chmurů, rozesmály mě, rozplakaly, jezdily se mnou stovky kilometrů na CD v autorádiu... Držím Vám palce, ať k nim přidáte spoustu dalších!
Marta Třemošná, 8. 11. 2015
Milý Karle, držíme Vám palce, Vy tu potvoru porazíte, věřte tomu. Píši Vám z vlastní životní zkušenosti-taky jsem ji porazila! Jako malá slečna jsem Vás milovala tolik, že jsem se podepisovala Karla Gottová. Těšíme se,až zase přijdete mezi nás s Vašimi písničkami. Marta
Hela Bratislava, 8. 11. 2015
Milý Karle. Som veľmi pyšná ako ste sa nedávno vyjadril, že Slovensko nepovažujete za cudzinu. Dlhé roky ste bol aj náš a aj náš navždy zostanete. Veľmi držím palce, uzdravte sa nám.
Ignac, OV , 8. 11. 2015
Přeji Vám hodně síly a brzké uzdravení!!!
marcela, východní čechy, 8. 11. 2015
Vážený, jste jistě bojovník a zvítězíte, protože jste silnější!!
Petra, Příbram, 8. 11. 2015
Mistře, přeji Vám sílu postavit se nemoci, milující lidi kolem sebe, kteří Vám pomohou tuto tíhu nést a překonat a především víru díky níž se uzdravíte. Myslím na Vás, ať vše dobře dopadne. Vaše fanynka
Marie Jihlava, 8. 11. 2015
Mistře, moc Vás obdivuji a moc si Vás vážím. Přeji Vám strašně moc víry a sil. Vy to dáte. Držím pěsti.
Ivo, Přerov, 8. 11. 2015
Dobrý den pane Gotte, přeji Vám další krásný den a věřte, že jich bude ještě strááášně velkááá spousta :) :) . Tak se zatím mějte a někdy na viděnou. Ivo
Marta Modranská, Vysoké Tatry, 8. 11. 2015
P. Gott, ste silná osobnosť, držím palce.
Novákovi, Dubnice, 8. 11. 2015
Přejeme mnoho sil a také optimismu. Věř a víra Tvá Tě uzdraví.
Jaroslava, 8. 11. 2015
Vážený pane Gotte, nesmírně si Vás celý život vážím pro Vaši slušnost, pracovitost, vlídnost ke svým blízkým a kamarádům. Je to pro Vás velmi těžké období, není jednoduché přijmout těžké onemocnění. Byl jste vždy silný, buďte i nyní. Hodně sil. Jaroslava
Kamila Ostrava, 8. 11. 2015
Milý pane Karle, přeji ať léčba dopadne dobře, ať jste zase v pořádku.....Opatrujte se..
Věrní fanoušci, Ořechov u Brna , 8. 11. 2015
Kájo, ani si nedokážete představit co znamenají Vaše písničky pro našu ořechovskó partyju když probíhají společné oslavy čehokoliv. Jste s námi na každé akci, bez Vás to prostě nejde! Přejeme Vám brzké uzdravení, hodně sil a spousty krásných nových písniček a setkání se svými fanoušky.
Karla Měcháčková Brno, 8. 11. 2015
Mistře,máme Vás rádi,rozdával jste všem generacím radost a proto vám ze srdce přejeme brzké uzdravení.Modlíme se za Vás a pevně věříme,že se uzdravíte.
Ivana Benediktová, 8. 11. 2015
Držím palce ze všech sil!
Drahoslava Václavková Havířov, 8. 11. 2015
Držím palce ať se uzdravíte, Vaše písně nám taky pomáhaly žít. Jste prostě jedinečný.
Pavla a Niki - Praha, 8. 11. 2015
Milý Karle, celý život jste rozdával radost, Vás jen tak něco neporazí, Vy to zvládnete, to je samozřejmé. Ne. že doufáme, my to víme. že se vykřešete a ještě mnohokrát zazpíváte naživo na podiu. Držíme palce a nashle na koncertu.
Napište vzkaz

Např.: Jan Málek, Chotěboř

Maximálně 300 znaků


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Poučení o zpracování osobních údajů

Vzkazy procházejí před zveřejněním kontrolou editora a jsou aktualizovány každý pracovní den. Redakce nebude zveřejňovat příspěvky obsahující vulgarity. Nezveřejňujeme také příspěvky napsané velkými písmeny. Není rovněž v silách redakce ověřovat identitu autorů vzkazů.