Hlasem ČeskoSlovenska chce být i dcera Petry Černocké

  9:11aktualizováno  9:11
Dvaatřicetiletá Bára Vaculíková je jednou ze soutěžících nové show Hlas ČeskoSlovenska, kterou televize Nova a Markíza začnou vysílat už v neděli 12. února. Dcera Petry Černocké má však roční dceru Olivii Coco, o kterou se během soutěže bude muset postarat babička.

Petra Černocká s dcerou Barbarou a vnučkou Olivií Coco | foto: Marek Navrátil

Dcera Černocké Bára Vaculíková se hudbě věnuje od dětství, působí ve skupině Yellow Sisters a zdá se, že zpěvácké geny jsou u nich v rodině dědičné.

Petra Černocká s dcerou Bárou Vaculíkovou

Petra Černocká s dcerou Bárou Vaculíkovou

"Ano. Můj starší brácha Pavel byl hodně slavný zpěvák bigbítové skupiny Donald a holky v Praze po něm šílely. Malou Coco s Bárou stále testujeme, něco jí předzpíváme a čekáme, jestli se trefí do tóniny. Jde jí to skvěle a viditelně muziku miluje. Bára má vydatnější hlas než já, Olivie je zatím spíš po mně, protože zatím jen tak jemně pípá, jako ptáček," řekla pro iDNES.cz dvaašedesátiletá Petra Černocká, která by se ale sama do podobného pořadu nepřihlásila.

"Párkrát mě poslali na Bratislavskou Lyru nebo na Děčínskou kotvu a nikdy jsem nic nevyhrála. Tedy jednou ano, ale jako autorka písně 'Koukej se mnou si píseň broukej'. Bára je ale odvážnější, a tak jí držím palce. Co si budeme povídat, dnes je to jinak než za mého mládí. Dnes se zpěvák musí nejdřív stát 'slavný', aby vůbec dostal šanci předvést, co umí, jakou hudbu chce publiku nabídnout," míní Černocká.

Show Hlas ČeskoSlovenska. Vítěz získá 100 tisíc eur, nahraje vlastní album a

Show Hlas ČeskoSlovenska

Petra Černocká, Bára Vaculíková a její dcera Olivie Coco

Petra Černocká, její dcera Bára a vnučka Olivie Coco

Bára Vaculíková v soutěži Hlas ČeskoSlovenska

Bára Vaculíková v soutěži Hlas ČeskoSlovenska

Zpěváky si v soutěži Hlas ČeskoSlovenska budou vybírat koučové, kteří se budou snažit přivést je k vítězství (více zde).

"Jsem si jistá, že nejlepší by byl Michal David. Je to praktik, který zná spoustu hlasů ze svého studia, perfektně pozná možnosti každého adepta na zpěváka. Určitě by asi ocenil i to, že Bára si skládá sama, a podle mě moc dobré písničky. To ale to v soutěži nehraje žádnou roli, tam se vybírá jen z doporučených písniček. Šance na výhru má v soutěži každý. Tentokrát se zúčastnili lidi, kteří už mají určité zkušenosti," prozradila zpěvačka.

Michal David

Michal David

Černocká se jako babička už osvědčila a hlídá docela často. S roční vnučkou jsou opravdu secvičené. Nejoblíbenější hrou malé Olivie je prý rabování kabelky.

"Postupně všechno vyndává, pečlivě to zkoumá. Nejvíc se jí líbí taštička s kosmetikou, ale dovede si pohrát i s občankou a papírovými kapesníčky. Během soutěže jsem slíbila, že budu absolutně k dispozici," prozradila zpěvačka.

Fotogalerie

Když se bude Báře Vaculíkové v soutěži dařit, bude Petra Černocká více chůvou. Zpěvačka ale také vystupuje se svým manželem, kytaristou Jiřím Pracným, nebo zpívá na firemních večírcích. Před pěti lety vydala autorské CD, na další však prý má v šuplíků jen pár písniček.

"Měla bych se víc snažit, ale s věkem mě opouštějí ambice. Teď sedím raději s Coco na koberci než u piana," dodala Černocká.
Nejčtenější

Řepka je obžalován ze zpronevěry. Za milion prodal cizí auto

Bývalý fotbalista Tomáš Řepka prodal luxusní automobil Mercedes-Benz GL, který...

Soud řešil další kauzu Tomáše Řepky (44). Bývalý fotbalista prodal za milion korun auto, které nebylo jeho. Řepka k...

Honza Kočka byl fajn kluk, vzpomíná na synovce Michal David

Michal David

Zpěvák Michal David (58) v posledních dnech neprožívá zrovna veselé období. Přestože se mu pracovně daří a vystoupil i...Tereza Kostková se tajně vdala, prozradili její kolegové z divadla

Jakub Nvota a Tereza Kostková na premiéře hry Hrdinové (3. května 2018, pražské...

Tereza Kostková (42) se po třech letech od rozvodu vdala za režiséra Jakuba Nvotu (41). S tím byla poprvé viděna při...

Dnes musí být vše bio, přitom jde jen o byznys, říká Rybová

Linda Rybová

Vše co dělá, dělá s láskou k životu. Stejně tak přistupuje i ke zdravému životnímu stylu. Linda Rybová (42) sice působí...

Devátá řada StarDance: Písařovicová ukázala nohy, Genzer výraz medvěda

Richard Genzer se svou taneční partnerkou a přítelkyní (vpravo), 13. října 2018

V přímém přenosu České televize odstartovala devátá řada taneční soutěže StarDance. Desítka populárních osobností se v...

Další z rubriky

Těhotná Meghan na návštěvě Austrálie uctila princeznu Dianu

Vévodkyně Meghan (Sydney, 16. října 2018)

Vévodkyně Meghan (37) si užívá svou první návštěvu Austrálie. Těhotnou manželku prince Harryho (34) všude vítají jako...

Po narození dcery už není můj život tak sobecký, říká Radek Štěpánek

Radek Štěpánek

Tenista Radek Štěpánek (39) chystá na 18. října oficiální rozlučku s kariérou. V pražské O2 areně nebudou chybět ani...

Honza Kočka byl fajn kluk, vzpomíná na synovce Michal David

Michal David

Zpěvák Michal David (58) v posledních dnech neprožívá zrovna veselé období. Přestože se mu pracovně daří a vystoupil i...Najdete na iDNES.cz