Paris Hiltonová má za sebou první noc ve vězení

  14:57aktualizováno  14:57
Dědička sítě luxusních hotelů se nevyhnula svému trestu a skutečně nastoupila do věznice Lynwood v jižní části Los Angeles. Paris Hiltonová v neděli krátce před půlnocí pokorně médiím sdělila, že je připravena nést svůj trest minimálně 23 dní. Vězeňská služba ji převzala 22 minut před půlnocí.

Šestadvacetiletá skandalistka si začala trest odpykávat od první minuty 4. června 2007. Propuštěna by tedy při dobrých mravech mohla být o půlnoci z 26. na 27. června.

„Jsem připravena čelit následkům nedodržení podmínky. Během několika posledních týdnů jsem měla spoustu času k přemýšlení a zjistila jsem, že jsem udělala několik chyb. Je to důležitý bod mého života a potřebuji převzít zodpovědnost za všechny své činy. V budoucnosti plánuji, že převezmu aktivnější roli v rozhodnutích, která učiním. Chci poděkovat své rodině, přátelům a fanouškům za jejich pokračující podporu. Ačkoli se bojím, jsem připravena začít své uvěznění,“ vzkázala novinářům Paris prostřednictvím svého právníka Richarda A. Huttona jen chvíli předtím, než se za ní zavřely dveře věznice Lynwood.

Paris odjela za mříže poté, co se objevila ještě na předávání cen MTV Movie Awards. Poslední dny si také s přáteli užívala na večírcích.

Hiltonová byla předána Mužské centrální věznici v Los Angeles, odkud ji převezli do Lynwoodu. Tam jí doprovázející osoba vyzvedla všechny civilní věci a oblečení, zcela nahá pak Paris prošla vstupní kontrolou a dostala vězeňské oblečení. Představitelé věznice však přiznali, že Paris nebude s běžnými smrtelníky, ale dostane se do oddělení pro VIP osobnosti, aby nebyla šikanována kvůli svému společenskému postavení.

Do vězení byla zavřena skandalistka za porušení podmínky, kdy si sedla za volant s pozastaveným řidičákem. Podmínku na ni dříve soudce uvalil za řízení v opilosti. Soud na počátku května rozhodl, že si Hiltonová odsedí 45 dní. Za dobré chování ji ale propustí již za 23 dní, jak je podle kalifornských zákonů zvykem.

Ve vězení bude mít Paris jen minimální kontakt s ostatními, „abychom tak zajistili její bezpečí a také bezpečí zaměstnanců věznice,“ prohlásil mluvčí věznice Steve Whitmore.

Paris stráví denně 23 hodin v cele o rozměrech 3,6krát 2,4 metru, šedesát zbývajících minut má pak na relaxaci a odpočinek v prostorách věznice. Jíst ale bude přímo v cele. Pokud bude navštěvovat nápravné kurzy, může odejít z cely i mimo vyhrazenou hodinu na zábavu.

„Se vší pravděpodobností nebude mít spoluvězeňkyni. V tuto chvíli máme dost místa,“ přiznala kapitánka Alice Scottová, která na věznici v tuto chvíli dohlíží.

Autor:

Nejčtenější

Moderátora Bouru obvinili z pašování drog, hrozí mu 18 let

Slávek Boura (7. června 2018)

Bývalý moderátor Novy Slávek Boura (54) je obviněn z pašování drog. Byl údajně součástí sítě drogových kurýrů, kterou...

Bylo nám najednou strašně trapně, přiznali Arichteva a Necpál

Veronika Arichteva a Michal Necpál ve StarDance IX

Herečka Veronika Arichteva (32) a tanečník Michal Necpál (31) v letošní StarDance skončili těsně před branami finále....

Snowboardistka Šárka Pančochová se pochlubila novou přítelkyní

Snowboardistka Šárka Pančochová v diskusním pořadu Rozstřel (19. dubna 2017)

Česká snowboardistka Šárka Pančochová (28) se na sociálních sítích pochlubila svou novou přítelkyní. Tou je Američanka...

Není se za co omlouvat, říkají o „kauze Veronika“ Eben a Kostková

Tereza Kostková a Marek Eben ve StarDance IX

Tereza Kostková se rozpovídala o posledním vyřazování ve StarDance. Herečka na sociálních sítích sklidila kritiku za...

Pětadvacet let jsme na sebe čekali, řekla Kloubková o Kunešovi

Kristina Kloubková a Václav Kuneš

Moderátorka Kristina Kloubková (41) žije se svým partnerem, choreografem a porotcem StarDance Václavem Kunešem (42)...

Další z rubriky

Pozdravy princů. William se pochlubil dětmi, Harry svatebním ohňostrojem

Princ William, vévodkyně Kate a jejich děti princ George, princezna Charlotte a...

Britská královská rodina tradičně každý rok posílá vánoční pozdravy. Kensingtonský palác nyní zveřejnil fotografie,...

Jana Štěpánková je skoro měsíc v nemocnici. Její stav se zlepšil

Jana Štěpánková

Herečka Jana Štěpánková (84) před necelým měsícem skončila v nemocnici se zápalem plic. Její zdravotní stav se zlepšil,...

Sestra Kardashianek je ve třiadvaceti letech nejlépe placenou modelkou

Kendall Jennerová

Kendall Jennerová (23) je druhý rok po sobě nejlépe placenou modelkou. Podle magazínu Forbes si v období od června 2017...

Najdete na iDNES.cz