Námořnice Tereza Maxová by chtěla další dítě

  1:00aktualizováno  1:00
Ojedinělou jachtařskou party v Hergetově Cihelně ozdobila Tereza Maxová. Pro svou nadaci tu vydražila vlastní fotku od Bryana Adamse.

Tereza Maxová na jachtařské párty v Hergetově Cihelně | foto: Míla Lepší

Tereza Maxová si přišla převzít šek na 56 000 korun pro svůj nový ING Wholesale Banking Fond. Výtěžek byl z odpoledního golfového turnaje na Konopišti, který party uzavírala.

Zlatým hřebem večera se pak stala dražba její vlastnoručně podepsané fotografie od jejího kamaráda, slavného hudebníka Bryana Adamse. Fotografie byla vydražena za 124 000 korun, úspěšný dražitel může za odměnu s Terezou povečeřet.

Možná se tak zařadí mezi několik málo blízkých přátel, jejichž přízeň si Tereza hýčká. Mezi ně právě patří i monacký princ Albert. "S Bryanem se známe patnáct let a často se vídáme. Řešíme spolu všechny problémy, znám i jeho rodinu," svěřila se Tereza. "Také prince Alberta můžu počítat mezi své přátele a myslím, že se na něj můžu vždy s důvěrou obrátit. Samozřejmě i on na mě."

Tereza stráví léto na jachtě
Mezi stylově v proužkách oblečenými návštěvníky jachtařské party se Tereza ve svém námořnickém oblečku vyloženě vyjímala. Půvabná modelka, která veškeré své aktivity směřuje ke své nadaci na pomoc dětem z dětských domovů, si ale zanedlouho užije na opravdové jachtě.

"S Tobíkem a několika přáteli a jejich dětmi se budeme dva týdny plavit po moři mezi Tureckem a Řeckem," prozradila své plány na léto. Šestiletý Tobias právě zdárně zakončil svůj první rok v mezinárodní škole, tak to pro něj bude hezká odměna.

"Jako každé dítě jeho věku má stavy, že je mu všechno jedno, chce spíš lajdačit a moc se mu nechtějí dělat úkoly, raději by šel ven, nebo se díval na televizi. Ale je velmi ctižádostivý a ve škole se snaží, aby neměl špatné známky. Jen od počítače ho občas honím a k jídlu ho musím nutit," přiblížila Tereza své typicky maminkovské starosti s malým školákem.

Správný tatínek prý zatím chybí
S tatínkem, tenistou Frederikem Fetterleinem, se prý vídá pravidelně - zrovna před pár dny se přijel na synka podívat. "Je to přeci jen náročnější, protože žijeme každý v jiné zemi, ale snažíme se pro to udělat maximum," vysvětluje Tereza, která se s Fetterleinem nedávno rozvedla.

K tomu, aby Tobiasovi pořídila sourozence, jí zatím chybí ten správný tatínek. "Určitě bych si už dala říct," přiznává. "Člověka taky tlačí věk. Ale tyhle věci jsem nikdy neplánovala, tak uvidím. Když na mě přijde chuť mít další děcko, můžu si zajít do domova a tam si nějaké pochovat. Brácha teď má pětiměsíční holčičku, tak si jí užívám," uzavírá Tereza.

Autor:

Nejčtenější

Moderátora Bouru obvinili z pašování drog, hrozí mu 18 let

Slávek Boura (7. června 2018)

Bývalý moderátor Novy Slávek Boura (54) je obviněn z pašování drog. Byl údajně součástí sítě drogových kurýrů, kterou...

Dublérka Jovovichové při natáčení přišla o ruku, teď žaluje producenty

Olivia Jacksonová

Britská kaskadérka Olivia Jacksonová (35) zaskakovala za herečku Millu Jovovichovou (42) při natáčení filmu Resident...

Bylo nám najednou strašně trapně, přiznali Arichteva a Necpál

Veronika Arichteva a Michal Necpál ve StarDance IX

Herečka Veronika Arichteva (32) a tanečník Michal Necpál (31) v letošní StarDance skončili těsně před branami finále....

Snowboardistka Šárka Pančochová se pochlubila novou přítelkyní

Snowboardistka Šárka Pančochová v diskusním pořadu Rozstřel (19. dubna 2017)

Česká snowboardistka Šárka Pančochová (28) se na sociálních sítích pochlubila svou novou přítelkyní. Tou je Američanka...

Není se za co omlouvat, říkají o „kauze Veronika“ Eben a Kostková

Tereza Kostková a Marek Eben ve StarDance IX

Tereza Kostková se rozpovídala o posledním vyřazování ve StarDance. Herečka na sociálních sítích sklidila kritiku za...

Další z rubriky

SOCKY: Krásná Alex z Hradu ukazuje zákulisí. A pátráme, kdo zbil novináře

Socky

Týden utekl jako voliči levice k ANO a je tu nový díl satirického pořadu Dominika Vršanského. Podíváme se třeba na...

Byly doby, kdy jsem veškerý volný čas prospala, říká Kateřina Kornová

Kateřina Kornová

Bývalá modelka, herečka a lektorka jógy Kateřina Kornová (51) nedávno zavzpomínala na krušné časy, které prožila coby...

Jana Štěpánková je skoro měsíc v nemocnici. Její stav se zlepšil

Jana Štěpánková

Herečka Jana Štěpánková (84) před necelým měsícem skončila v nemocnici se zápalem plic. Její zdravotní stav se zlepšil,...

Najdete na iDNES.cz