Námořnice Tereza Maxová by chtěla další dítě

  1:00aktualizováno  1:00
Ojedinělou jachtařskou party v Hergetově Cihelně ozdobila Tereza Maxová. Pro svou nadaci tu vydražila vlastní fotku od Bryana Adamse.

Tereza Maxová na jachtařské párty v Hergetově Cihelně | foto: Míla Lepší

Tereza Maxová si přišla převzít šek na 56 000 korun pro svůj nový ING Wholesale Banking Fond. Výtěžek byl z odpoledního golfového turnaje na Konopišti, který party uzavírala.

Zlatým hřebem večera se pak stala dražba její vlastnoručně podepsané fotografie od jejího kamaráda, slavného hudebníka Bryana Adamse. Fotografie byla vydražena za 124 000 korun, úspěšný dražitel může za odměnu s Terezou povečeřet.

Možná se tak zařadí mezi několik málo blízkých přátel, jejichž přízeň si Tereza hýčká. Mezi ně právě patří i monacký princ Albert. "S Bryanem se známe patnáct let a často se vídáme. Řešíme spolu všechny problémy, znám i jeho rodinu," svěřila se Tereza. "Také prince Alberta můžu počítat mezi své přátele a myslím, že se na něj můžu vždy s důvěrou obrátit. Samozřejmě i on na mě."

Tereza stráví léto na jachtě
Mezi stylově v proužkách oblečenými návštěvníky jachtařské party se Tereza ve svém námořnickém oblečku vyloženě vyjímala. Půvabná modelka, která veškeré své aktivity směřuje ke své nadaci na pomoc dětem z dětských domovů, si ale zanedlouho užije na opravdové jachtě.

"S Tobíkem a několika přáteli a jejich dětmi se budeme dva týdny plavit po moři mezi Tureckem a Řeckem," prozradila své plány na léto. Šestiletý Tobias právě zdárně zakončil svůj první rok v mezinárodní škole, tak to pro něj bude hezká odměna.

"Jako každé dítě jeho věku má stavy, že je mu všechno jedno, chce spíš lajdačit a moc se mu nechtějí dělat úkoly, raději by šel ven, nebo se díval na televizi. Ale je velmi ctižádostivý a ve škole se snaží, aby neměl špatné známky. Jen od počítače ho občas honím a k jídlu ho musím nutit," přiblížila Tereza své typicky maminkovské starosti s malým školákem.

Správný tatínek prý zatím chybí
S tatínkem, tenistou Frederikem Fetterleinem, se prý vídá pravidelně - zrovna před pár dny se přijel na synka podívat. "Je to přeci jen náročnější, protože žijeme každý v jiné zemi, ale snažíme se pro to udělat maximum," vysvětluje Tereza, která se s Fetterleinem nedávno rozvedla.

K tomu, aby Tobiasovi pořídila sourozence, jí zatím chybí ten správný tatínek. "Určitě bych si už dala říct," přiznává. "Člověka taky tlačí věk. Ale tyhle věci jsem nikdy neplánovala, tak uvidím. Když na mě přijde chuť mít další děcko, můžu si zajít do domova a tam si nějaké pochovat. Brácha teď má pětiměsíční holčičku, tak si jí užívám," uzavírá Tereza.

Autor:


Nejčtenější

Na Davida Krause jsem si myslela už dávno, přiznává Jitka Zelenková

Jitka Zelenková a David Kraus

Zpěvačka Jitka Zelenková (68) slaví padesát let na hudební scéně. Vydala také novou desku Intimity, která ovšem není...

Honza Kočka byl fajn kluk, vzpomíná na synovce Michal David

Michal David

Zpěvák Michal David (58) v posledních dnech neprožívá zrovna veselé období. Přestože se mu pracovně daří a vystoupil i...Dnes musí být vše bio, přitom jde jen o byznys, říká Rybová

Linda Rybová

Vše co dělá, dělá s láskou k životu. Stejně tak přistupuje i ke zdravému životnímu stylu. Linda Rybová (42) sice působí...

Drahokoupil: Lidé mi píšou, že jsem gay. Přitom mám doma Miss

Zpěvák Vojta Drahokoupil a modelka Kristýna Kubíčková

O zpěvákovi a herci Vojtovi Drahokoupilovi (23) je v poslední době hodně slyšet. Vyhrál první kolo páté řady pořadu...

Mesarošová dala synovi netradiční jméno, musela čekat na schválení

Dominika Mesarošová

Dominika Mesarošová (32) měsíc po porodu prozradila, jak pojmenovala svého syna. Musela čekat na schválení úřady....

Další z rubriky

Sestřenice Williama a Harryho zdědila lásku k módě po tetičce Dianě

Kitty Spencerová coby tvář značky Bvlgari

Sestřenici princů Williama a Harryho, lady Kitty Spencerové (27), bylo pouhých sedm let, když její teta, princezna...

Hora ze Hry o trůny se oženil. Manželka je o půl metru menší

H. J. Björnsson a Kelsey Hansonová (Beverly Hills, 2016)

Islandský herec a kulturista Thor Björnsson (29) známý jako Hora ze seriálu Hra o trůny si na rodném Islandu vzal po...

Rosie O'Donnellová se zasnoubila. Chce si vzít o 23 let mladší přítelkyni

Elizabeth Rooneyová a Rosie O'Donnellová (New York, 7. května 2018)

Herečka a moderátorka Rosie O'Donnellová (56) se pochlubila, že je opět zasnoubená. Její vyvolenou je bývalá vojačka a...

Advantage Consulting, s.r.o.
ELEKTROINŽENÝR

Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 40 000 - 65 000 KčNajdete na iDNES.cz