Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Misskám ve vířivce chyběly plavky

  17:13aktualizováno  17:13
Tři nejkrásnější dívky soutěže Miss ČR 2005 Lucie Králová, Petra Macháčková a Agáta Hanychová si ve čtvrtek v Karlových Varech převzaly jednu z hlavních cen. Přestože hlavní část návštěvy strávily v továrně Mattoni v Kyselce, nakonec litovaly, že si nevzaly plavky.

FOTOGRAFIE ZDE

Krásky totiž na závěr výletu zavítaly do Aquila wellnes clubu na karlovarském golfu.

"Mysleli jsme, že jdeme jenom do továrny, tak jsme se na to oblékly," řekla Petra Macháčková, když ve wellness klubu viděla velkou perličkovou lázeň.

Nakonec ale problém s chybějícími plavkami obešly dívky tak, že si půjčily koupací pláště.

Nastydlá Petra Macháčková a Lucie Králová se předváděly a cákaly na sebe u vířivky. Petra se v plášti po prosbách fotografů do vířivky i ponořila.

Agáta Hanychová zase využila nabídky masáže, na které prý chodí pravidelně. "Teprve tady mi ale skutečně pomohli. Okamžitě mě přešla bolest hlavy, do teď mě všichni maséři jen hladili," nešetřila chválou nejstarší dcera herečky Veroniky Žilkové.

Hlavním cílem jejich návštěvy ale byla prohlídka závodu Mattoni Karlovarských minerálních vod, kde se vyrábí i minerálka Aquila aqualinea, která byla hlavním reklamním partnerem soutěže Miss České republiky a roční pitný režim pro dívky byl jednou z cen.

Agáta roztočila fotografa
Pozdvižení vyvolaly dívky v expedici, kde si půjčily vysokozdvižné vozíky a pod dozorem se s nimi zprvu nešikovně, ale nakonec s jistotou, projížděly.

Lucii Králové ovšem řízení nedělalo vůbec žádné problémy. "Okamžitě bych ho vyměnila za svou Toyotu," zavtipkovala letošní Miss, která vlastní řidičský průkaz už pět let. Stejně suverénní prý byla i v autoškole. "Nikdo mi nechtěl věřit, že sedím za volantem poprvé," prozradila.

Možnost vyfotit si missky využili i někteří zaměstnanci, kteří se vmísili mezi fotografy s mobilními telefony s fotoaparáty. Agáta pak roztočila vozík s naloženým fotografem dokola, až prosil o milost.

"Takovou továrnu hned tak neuvidíte. Bylo to opravdu zajímavé," řekla po prohlídce výrobny minerálek Králová, která se také opravdu na všechno průvodce ptala.

Zprava: missky Lucie Králová, Agáta Hanychová a Petra Macháčková navštívily 12. května závod Mattoni v Kyselce na Karlovarsku, kde si prohlédly výrobní provoz jednoho z hlavních sponzorů soutěže.

Miss ČR Lucie Králová si prohlíží výrobní provoz jednoho z hlavních sponzorů soutěže. "Takovou továrnu hned tak neuvidíte. Bylo to opravdu zajímavé," řekla po prohlídce. (Mattoni na Karlovarsku, 12. května 2005)

Missky Agáta Hanychová, Lucie Králová a Petra Macháčková navštívily 12. května závod Mattoni v Kyselce na Karlovarsku, kde si prohlédly výrobní provoz jednoho z hlavních sponzorů soutěže.

Vicemiss Agáta Hanychová v továrně Mattoni na Karlovarsku, kde si prohlédla výrobní provoz jednoho z hlavních sponzorů soutěže. (12. května 2005)

Missky Lucie Králová, Agáta Hanychová a Petra Macháčková navštívily 12. května závod Mattoni v Kyselce na Karlovarsku, kde si prohlédly výrobní provoz jednoho z hlavních sponzorů soutěže.

Agáta Hanychová na závěr výletu do továrny Mattoni zavítala do relaxačního centra Aquila wellnes. Prozradila, že na masáže chodí pravidelně, ale teprve tady jí prý skutečně pomohli. "Okamžitě mě přešla bolest hlavy, do teď mě všichni maséři jen hladili." (12. května 2005)

Agáta Hanychová si v relaxačním centru Aquila wellnes vyzkoušela masáž. "Okamžitě mě přešla bolest hlavy," prozradila letošní druhá vicemiss. (Mattoni na Karlovarsku, 12. května 2005)

Letošní Miss ČR Lucie Králová navštívila 12. května v Karlových Varech Aquila Wellness Club, kde si vyzkoušela vířivou vanu.

Letošní Miss ČR Lucie Králová navštívila 12. května v Karlových Varech spolu s první vicemiss Petrou Macháčkovou a druhou vicemiss Agátou Hanychovou Aquila Wellness Club, kde si vyzkoušela vířivou vanu.

Letošní Miss ČR Lucie Králová navštívila 12. května v Karlových Varech spolu s první vicemiss Petrou Macháčkovou a druhou vicemiss Agátou Hanychovou Aquila Wellness Club, kde si vyzkoušela vířivou vanu.

Letošní Miss ČR Lucie Králová navštívila 12. května v Karlových Varech Aquila Wellness Club, kde si vyzkoušela vířivou vanu.

Missky Lucie Králová, Agáta Hanychová a Petra Macháčková navštívily 12. května závod Mattoni v Kyselce na Karlovarsku, kde si prohlédly výrobní provoz jednoho z hlavních sponzorů soutěže.

"Mysleli jsme, že jdeme jenom do továrny, tak jsme se na to oblékly," řekla vicemiss Petra Macháčková, když ve wellness klubu viděla velkou perličkovou lázeň. Nakonec ale problém s chybějícími plavkami obešla tak, že si půjčila koupací plášť.

Nastydlá Petra Macháčková (vlevo) a Lucie Králová se předváděly u vířivky. Petra se v plášti po prosbách fotografů do vířivky i ponořila. (Mattoni, 12. května 2005)

Miss Lucie Králová problém s chybějícími plavkami obešla tak, že si půjčila koupací plášť. (Mattoni na Karlovarsku, 12. května 2005)

Lucie Králová a Petra Macháčková problém s chybějícími plavkami obešly tak, že si půjčily koupací pláště. (Mattoni na Karlovarsku, 12. května 2005)

Petra Macháčková se v plášti po prosbách fotografů do vířivky i ponořila. (Mattoni na Karlovarsku, 12. května 2005)

Agáta Hanychová v Aquila wellnes clubu na karlovarském golfu využila nabídky masáže. (Mattoni na Karlovarsku, 12. května 2005)

Letošní Miss ČR Lucie Králová v Aquila Wellness Clubu v klubovně karlovarského golfového hřiště. (12. května 2005)

Vicemiss Petra Macháčková v Aquila Wellness Clubu v klubovně karlovarského golfového hřiště. (12. května 2005)

Agáta Hanychová v Aquila Wellness Clubu v klubovně karlovarského golfového hřiště. (12. května 2005)

Letošní Miss ČR Lucie Králová (uprostřed)navštívila 12. května v Karlových Varech spolu s první vicemiss Petrou Macháčkovou (vlevo) a druhou vicemiss Agátou Hanychovou Aquila Wellness Club. Kromě květin dívky získaly i roční permanentku.

Missky Lucie Králová, Agáta Hanychová a Petra Macháčková navštívily 12. května závod Mattoni v Kyselce na Karlovarsku, kde si prohlédly výrobní provoz jednoho z hlavních sponzorů soutěže.

Letošní Miss ČR Lucie Králová (uprostřed)navštívila 12. května v Karlových Varech spolu s první vicemiss Petrou Macháčkovou (vlevo) a druhou vicemiss Agátou Hanychovou Aquila Wellness Club, kde si dívky vyzkoušely vířivou vanu a masáž.

Lucii Králové ovládání vysokozdvižného vozíku nedělalo absolutně žádné problémy. "Okamžitě bych ho vyměnila za svou Toyotu," zavtipkovala letošní Miss ČR, která prý perfektně řídí už pět let. (Továrna Mattoni na Karlovarsku, 12. května 2005)

Vicemiss Petra Macháčková a Agáta Hanychová si půjčily vysokozdvižné vozíky a pod dozorem řidičů se s nimi projížděly. (Továrna Mattoni na Karlovarsku, 12. května 2005)

Lucii Králové řízení vysokozdvižného vozíku nedělalo vůbec žádné problémy. Stejné to prý bylo i v autoškole: "Nikdo mi nechtěl věřit, že sedím za volantem poprvé," prozradila letošní Miss ČR. (Továrna Mattoni na Karlovarsku, 12. května 2005)

Vicemiss Petra Macháčková a Agáta Hanychová si ve výrobně minerálních vod Mattoni půjčily vysokozdvižné vozíky a pod dozorem řidičů se s nimi projížděly. (12. května 2005)

Miss Lucie Králová a Vicemiss Petra Macháčková a Agáta Hanychová si ve výrobně minerálních vod Mattoni půjčily vysokozdvižné vozíky a pod dozorem řidičů se s nimi projížděly. (12. května 2005)

Autoři: ,Nejčtenější

Předseda Zelených Matěj Stropnický byl hostem diskusního pořadu Rozstřel. (3....
Matěj Stropnický přiznal vztah s hercem Danielem Krejčíkem

Šéf Strany zelených Matěj Stopnický (34) potvrdil, že je gay. Už dva měsíce chodí s hercem Danielem Krejčíkem (23)....

Melania Trumpová a Donald Trump (Washington, 13. října 2017)
Za Melanii Trumpovou zaskakuje dvojnice, spekulují lidé na sítích

Ona není ona. Má jiný nos a maskuje se velkými slunečními brýlemi. To jsou některé z argumentů lidí na sociálních...Princ William sleduje, jak vévodkyně Kate tančí s medvídkem Paddingtonem...
Těhotná Kate si zatančila s medvědem. Její strýc má průšvih

Těhotná vévodkyně Kate (35) sice stále trpí ranní nevolností, ale pomalu se začíná vracet ke královským oficialitám. V...

Agáta Prachařová a Jakub Prachař
Agáta Prachařová: Všichni říkají, že je dcera celý Kuba. Ze mě nemá nic

Agáta Prachařová (32) je od porodu dcery přes měsícem, 13. září, v jednom kole. Nejde však jenom o péči o děti a...

Martha Issová
Martha Issová odchází na mateřskou, prozradila její kolegyně

Herečka Martha Issová (36) a producent David Ondříček (48) se brzy stanou dvojnásobnými rodiči. O těhotenství Marthy...

Další z rubriky

Martha Issová
Martha Issová odchází na mateřskou, prozradila její kolegyně

Herečka Martha Issová (36) a producent David Ondříček (48) se brzy stanou dvojnásobnými rodiči. O těhotenství Marthy...

Michaela Maurerová
Maurerová: S přítelem nechodíme kanálama, ale ani nechceme pozornost

Michaela Maurerová (38) se už pár let snaží neukazovat své partnery. Po rozvodu s podnikatelem Milanem Kožíškem (45) se...

Tomáš Berdych a jeho manželka Ester Berdych Sátorová
Zatím si s Tomášem vystačíme sami, říká Ester Berdychová

Modelka Ester Berdychová (24) sice podporuje svého manžela, tenistu Tomáše Berdycha (32), ale kromě tenisových kurtů si...

Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?
Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?

Tyhle maminky na eMimino.cz jsou na tom stejně.Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.