Karel Gott prozradil: Charlotte bude umělkyně po mně

  15:43aktualizováno  15:43
Prý roste jak z vody a každý den své rodiče udivuje novými pokroky. Nejen to na svou třetí dceru, roční Charllotku, prozradil slavný tatínek Karel Gott.

"Když jsem ji nedávno vzal na jeviště a zvedl v náručí, smála se a bylo vidět, že se jí potlesk líbí. Takový exhibicionismus musí v sobě mít všichni umělci - zpěváci, herci, muzikanti, jinak nemají na pódiu co dělat. U ní je už v tomhle věku znát, že se jí takový zájem líbí," vyprávěl iDNES.cz s obrovským nadšením o dcerce Karel na křtu svých výběrových počinů - alba "50 hitů" a DVD "Stokrát chválím čas - hity 70. let".

Karel ani ruku nepodal
Na takové slávě samozřejmě nemohla chybět alespoň část mistrovy velké neformální rodiny. Ivana Macháčková s malou Charlotte sice nedorazila, ale u jednoho stolu se sešly maminka Karlovy první dcery Dominiky Antonie Zacpalová a jeho druhá dcera Lucka s maminkou Ivetou Kolářovou.

Kmotry CD a DVD si Karel pozval na výsost povolané. DVD sklenkou vína jen lehce skropila operní pěvkyně Eva Urbanová, ovšem hudební nosič bez skurpulí pěkně zlila Dara Rolinc s rozverným duem Michal Suchánek a Richard Genzer. Ti dva samozřejmě křest zpestřili svým drsným humorem.

"Když jsem za vámi jezdil na koncerty do Slaného, ještě jako tanečník Richard Genzer, tak jste mi nikdy nepodal ruku. Jen jste se vždycky pozdravil se všemi krásnými tanečnicemi, a když jste došel ke mě, řekl jste: fuj kluk. Ale teď, co jsem v televizi, jsem Vám dobrej, co? - teď mi ruku podáte," nešetřil mistra před všemi přihlížejícími Geňa.

"Mně je Geňa dobrej pořád," dodal suše Suchoš. "Ale já se na váš pořad koukám rád," smál se jen bezmocně Karel. Přesto jeho výběrové novince oba od srdce popřáli: "Aby se to nedejbože prodávalo jako ty dvě naše alba."

Autor:


Nejčtenější

Na Davida Krause jsem si myslela už dávno, přiznává Jitka Zelenková

Jitka Zelenková a David Kraus

Zpěvačka Jitka Zelenková (68) slaví padesát let na hudební scéně. Vydala také novou desku Intimity, která ovšem není...

Honza Kočka byl fajn kluk, vzpomíná na synovce Michal David

Michal David

Zpěvák Michal David (58) v posledních dnech neprožívá zrovna veselé období. Přestože se mu pracovně daří a vystoupil i...Dnes musí být vše bio, přitom jde jen o byznys, říká Rybová

Linda Rybová

Vše co dělá, dělá s láskou k životu. Stejně tak přistupuje i ke zdravému životnímu stylu. Linda Rybová (42) sice působí...

Drahokoupil: Lidé mi píšou, že jsem gay. Přitom mám doma Miss

Zpěvák Vojta Drahokoupil a modelka Kristýna Kubíčková

O zpěvákovi a herci Vojtovi Drahokoupilovi (23) je v poslední době hodně slyšet. Vyhrál první kolo páté řady pořadu...

Mesarošová dala synovi netradiční jméno, musela čekat na schválení

Dominika Mesarošová

Dominika Mesarošová (32) měsíc po porodu prozradila, jak pojmenovala svého syna. Musela čekat na schválení úřady....

Další z rubriky

SOCKY: Ruská Máša zazpívá a pusu dá. *** sem, *** tam. Hraje Rádio Zeman

Socky

Materiál pro nový díl satirického pořadu Socky dodal jako už tolikrát Miloš Zeman, kterého po čase pustili do živého...

Hvězda Prciček rok abstinuje. Manželka zveřejnila Biggsovu nahou fotku

Jason Biggs s manželkou Jenny Mollenovou (4. června 2018, New York)

Jason Biggs (40) proslul komediální rolí Jima ve filmech Prci, prci, prcičky. Vtípky, jaké se objevují ve filmu, miluje...

Princ Harry prozradil na hrách v Austrálii, že se těší na miminko

Princ Harry s manželkou, vévodkyní Meghan na Invictus Games (Cockatoo Island,...

Rok poté, co se na této akci poprvé společně objevili jako pár, zahájili princ Harry (34) a jeho těhotná manželka...Najdete na iDNES.cz