Rád bych dcery odvedl k oltáři, přiznal na premiéře nové pohádky Gott

  8:47aktualizováno  8:47
Karel Gott (79) ve středu zavítal na slavnostní premiéru dlouho očekávané pohádky Když draka bolí hlava. S dcerami Charlottou Ellou (12) a Nelly Sofií (10) se totiž ocitl před filmovou kamerou coby král a kovář.

Po delší pauze dostal Karel Gott opět filmovou roli. Tentokrát si nezahrál sám sebe, jak tomu bylo například ve filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntag. „Naposledy jsem měl v pohádce Z pekla štěstí 2 dvojroli Lucifera a Pánaboha. Celá rodina se na premiéru nové pohádky Když draka bolí hlava moc těšila. Já osobně jsem byl zvědavý hlavně na reakci diváků. Snad jsem svým hereckým výkonem nezklamal,“ řekl krátce po premiéře Gott, který doufá, že nová česko-slovenská pohádka bude bavit i dospělé.

Fotogalerie

A jaké pocity měl zpěvák z výkonu svých dcer? „S Charlottkou jsem už měl možnost zahrát si ve filmu Decibely lásky. S Nellinkou jsme se ale na place potkali poprvé. Obě holčičky jsou velmi talentované a z mého pohledu pro diváky i věrohodné. Zda se jednou vydají touto cestou, to už nechám jen na nich, hlavně aby je jejich budoucí povolání bavilo,“ řekl Gott.

Během premiérového večera v kině Lucerna došlo i na krájení slavnostního dortu. Toho se ujal sám Karel Gott. Má ještě sám osobně nějaké životní nesplněné přání? „Určitě bych moc rád chtěl přivést obě dcery k oltáři. Doufám, že se mi toto přání ještě splní,“ prozradil zpěvák, který si prý natáčení užíval doslova královsky.

Sám Gott sleduje pohádky rád. Především ty, kde vítězí láska nad zlem. „S takovou pohádkou se ztotožňuji a takovým pohádkám věřím,“ dodal zpěvák. Toho na slavnostní premiéru přišla podpořit nejen jeho žena Ivana, ale i přátelé a kolegové, jako například Kateřina Brožová, Jana Švandová, Eva Vejmělková, Osmani Laffita a mnoho dalších.

FOTOGALERIE Z NATÁČENÍ

Vlasatý Karel Gott hraje v nové česko-slovenské pohádce Když draka bolí hlava.

Titulní píseň, kterou nazpívali Karel Gott a jeho dcera Charlotte Ella Gottová, se již stala hudebním hitem a vznikl k ní i povedený videoklip. Hudbu k písničce složil Lešek Wronka, textem ji opatřil Petr Šiška. Samotný příběh, ve kterém se vedle Gotta představí i Kamila Magálová, Miroslav Šimůnek, Zuzana Mauréry, Ján Koleník či Igor Timko, režijně zpracoval Dušan Rapoš. Snímek vznikl mimo jiné ke 100. výročí vzniku samostatného Československa.

Autoři: ,

Nejčtenější

Princové Harry a William trpí stejnou poruchou jako Alžběta II.

Princ William a princ Harry na hradě Windsor den před Harryho svatbou (18....

Princové Harry (34) a William (36) přiznali v novém dokumentu BBC o princi Charlesovi (69), že jsou stejně jako jejich...

Pracovala jsem i jako tajemnice, abych se uživila, říká Kostková

Tereza Kostková (2018)

Herečka a moderátorka Tereza Kostková (42) chtěla být herečkou odjakživa, na přání rodičů však nejprve vystudovala...

Nemuslimové jsou nechutní, píše O’Connorová, která konvertovala k islámu

Sinéad O´Connorová (2017)

Irská zpěvačka Sinéad O’Connorová (51) opět překvapila fanoušky svými příspěvky na Twitteru. V těch nejnovějších...

Révai mi radí, Děrgel je blázen, říká hvězda Tváře Tereza Mašková

Tereza Mašková a její sestra Veronika

SuperStar Tereza Mašková (22) tvrdí, že na muže nemá ani pomyšlení. Kromě kolegů z show Tvoje tvář má známý hlas. Zda...

Táta je kritik, ale vždy s úsměvem, prozradila Berenika Suchánková

Berenika Suchánková a její otec Michal Suchánek (12. dubna 2018)

Berenika Suchánková (21), dcera herce Michala Suchánka a choreografky Renaty Suchánkové, by ráda do muzikálu. Do...

Další z rubriky

Hvězda Teorie velkého třesku se pochlubila přítelkyní mladší o 22 let

Alaina Meyerová a Johnny Galecki na People’s Choice Awards (Santa Monica, 11....

Herec Johnny Galecki (43) dorazil na udílení cen People’s Choice Awards s novou partnerkou. Pro hvězdu Teorie velkého...

Má sexuální orientace je fluidní, říká potřetí ženatý Michael C. Hall

Michael C. Hall (3. října 2013)

Herec Michael C. Hall (47), jenž se proslavil mimo jiné rolí v seriálu Dexter, se nepovažuje za čistého heterosexuála....

Pippa Middletonová dala synovi jméno po otci i zesnulém švagrovi

James Matthews a Pippa Middletonová na křtu synovce prince Louise (Londýn, 9....

Sestra vévodkyně Kate Pippa Middletonová (35) se stala maminkou letos v říjnu. Jméno jejího potomka, kterého má s...

Najdete na iDNES.cz