Jiřina Jirásková se po kolapsu cítí dobře a žene se zpět do práce

  12:58aktualizováno  12:58
Osmdesátiletá herečka Jiřina Jirásková, která v sobotu zkolabovala v Divadle Na Vinohradech, se cítí mnohem lépe. Za její náhlou slabost prý mohla dehydratace. "Ve středu vystoupím," vzkázala Jirásková do divadla.

Jiřina Jirásková | foto: KORZO

Jiřina Jirásková svou náhlou sobotní slabost, kvůli které muselo být zrušeno představení ve vinohradském divadle, připisuje dehydrataci a únavě z mnoha oslav jejích osmdesátin.

V divadle zasahovala sanitka, herečka s ní ale do nemocnice neodjela. Taxíkem se nechala odvézt domů a za pár hodin jí bylo mnohem lépe.

"Celá věc se příliš dramatizuje. Paní Jirásková přišla do divadla s tím, že se necítí dobře, ale chtěla hrát. Nakonec se jí udělalo slabo, takže jsme zavolali záchranku. Paní Jirásková pak odjela domů odpočívat. Představení jsme zrušili a diváci dostali zpět vstupné nebo možnost přijít jindy zdarma," řekla iDNES.cz PR manažerka divadla Zuzana Paulusová.

"Teď se paní Jirásková cítí mnohem lépe a počítá s tím, že ve středu bude hrát. Je to velká profesionálka, chtěla hrát i v tu sobotu, ale bylo toho na ni už trochu moc," dodala.

Ve středu čeká Jiřinu Jiráskovou kromě představení ´Famílie aneb Dědictví otců zachovej nám, pane´ setkání s ministrem kultury Jiřím Besserem, který jí předá ocenění za celoživotní přínos. Herečka slibuje, že pokud nenastane něco neočekávaného, všechny své středeční povinnosti splní, jak bylo plánováno.

Jiřina Jirásková je známá svým profesionálním přístupem. I když byla pětkrát hospitalizována kvůli problémům s břichem a v roce 2009 operována s akutním zánětem slinivky břišní, vždy se rychle vrátila do práce. V sobotu to bylo vůbec poprvé, kdy se kvůli její indispozici rušilo představení.

Autor:


Nejčtenější

Na Davida Krause jsem si myslela už dávno, přiznává Jitka Zelenková

Jitka Zelenková a David Kraus

Zpěvačka Jitka Zelenková (68) slaví padesát let na hudební scéně. Vydala také novou desku Intimity, která ovšem není...

Honza Kočka byl fajn kluk, vzpomíná na synovce Michal David

Michal David

Zpěvák Michal David (58) v posledních dnech neprožívá zrovna veselé období. Přestože se mu pracovně daří a vystoupil i...Dnes musí být vše bio, přitom jde jen o byznys, říká Rybová

Linda Rybová

Vše co dělá, dělá s láskou k životu. Stejně tak přistupuje i ke zdravému životnímu stylu. Linda Rybová (42) sice působí...

Drahokoupil: Lidé mi píšou, že jsem gay. Přitom mám doma Miss

Zpěvák Vojta Drahokoupil a modelka Kristýna Kubíčková

O zpěvákovi a herci Vojtovi Drahokoupilovi (23) je v poslední době hodně slyšet. Vyhrál první kolo páté řady pořadu...

Mesarošová dala synovi netradiční jméno, musela čekat na schválení

Dominika Mesarošová

Dominika Mesarošová (32) měsíc po porodu prozradila, jak pojmenovala svého syna. Musela čekat na schválení úřady....

Další z rubriky

KVÍZ: Kde si bral Mareš Koblížkovou? Znáte hvězdy let 2008–2018?

Vica Kerekes, Mikolas Josef, Ester Ledecká, Leoš Mareš

I v posledním kvízu na téma československé osobnosti 1918-2018 si můžete ověřit své vědomosti o celebritách. Připomeňte...

Schumerová využila k oznámení svého těhotenství prince Harryho a Meghan

Amy Schumerová s manželem Chrisem Fischerem (15. února 2018)

Jedna z nejúspěšnějších amerických komiček, Amy Schumerová (37), je těhotná. Své první dítě čeká s partnerem,...

Ve škole mě šikanovali, přiznala hvězda seriálu Hra o trůny

Maisie Williamsová (Toronto Film Festival, 9. září 2017)

Maisie Williamsová (21), představitelka Aryi Starkové ze seriálu Hra o trůny, v aktuálním rozhovoru přiznala, že ji...Najdete na iDNES.cz