Ilona Csáková ukázala svého miláčka

  1:10aktualizováno  1:10
Na křest desky Heleny Vondráčkové a Jiřího Korna nedorazila zpěvačka Ilona Csáková v doprovodu svých producentů, jak bylo dosud zvykem, ale s novým mužem po boku.

Ilona Csáková se svým doprovodem | foto: Ivan Chlud

"To je můj miláček," špitla Csáková a pak už se věnovala jen svému tajemnému muži v černém a slavnostnímu křtu. Zpěvačka Helena Vondráčková se totiž vrátila k Jiřímu Kornovi a natočili spolu desku duetů Těch pár dnů.

"No vidíte, jak to letí. Je to už třicet let, co jsme s Jirkou nazpívali náš první duet," zavzpomínala Helena na píseň Já půjdu tam a ty tam. Na křtu zazpívala s Kornem hned dvě písně a přidala samozřejmě svižný taneček. "Já před Helenou smekám, jak je pořád šmrncovní a v plné síle," vysekl Korn poklonu na adresu Vondráčkové.

Jiřina přinesla jiřiny
Herečka Jiřina Bohdalová nepřišla s prázdnou a pro Vondráčkovou měla vskutku originální dárek. "Helenko, tady jsem ti přinesla jiřiny od Jiřiny," smála se Bohdalová, když se k Heleně blížila s květináčem. Vše sledoval zpěvaččin manžel Martin Michal, kterého situace náramně pobavila.

Sám se na chvíli stal také středem pozornosti, a to se svým námořnickým trikem. Módní pruhy nasvědčují, že je připraven na letní sezonu a už se s Helenou vidí na jejich hausbotu, který mají na Vltavě v jižních Čechách. "Strávíme tam kus léta, protože je nám tam fajn. Marťa chytá ryby a já odpočívám. Jo a taky mu pak ty ryby musím smažit," smála se Vondráčková.

Jitka Asterová: Já nic nevidím!
Kmotry desky s názvem Těch pár dnů byli režisér Jiří Adamec a herečka a moderátorka Jitka Asterová. "Helence pokřtím vždycky a všechno," řekl Adamec. "Já nic nevidím," vykřikla Asterová, když si opačně nasadila sluneční brýle. Rychle se však zorientovala a vzala si slovo. "Jsem ráda, že můžu křtít desku tak mladé zpěvačce," dodala Asterová.

Autor:


Nejčtenější

Na Davida Krause jsem si myslela už dávno, přiznává Jitka Zelenková

Jitka Zelenková a David Kraus

Zpěvačka Jitka Zelenková (68) slaví padesát let na hudební scéně. Vydala také novou desku Intimity, která ovšem není...

Honza Kočka byl fajn kluk, vzpomíná na synovce Michal David

Michal David

Zpěvák Michal David (58) v posledních dnech neprožívá zrovna veselé období. Přestože se mu pracovně daří a vystoupil i...Dnes musí být vše bio, přitom jde jen o byznys, říká Rybová

Linda Rybová

Vše co dělá, dělá s láskou k životu. Stejně tak přistupuje i ke zdravému životnímu stylu. Linda Rybová (42) sice působí...

Drahokoupil: Lidé mi píšou, že jsem gay. Přitom mám doma Miss

Zpěvák Vojta Drahokoupil a modelka Kristýna Kubíčková

O zpěvákovi a herci Vojtovi Drahokoupilovi (23) je v poslední době hodně slyšet. Vyhrál první kolo páté řady pořadu...

Mesarošová dala synovi netradiční jméno, musela čekat na schválení

Dominika Mesarošová

Dominika Mesarošová (32) měsíc po porodu prozradila, jak pojmenovala svého syna. Musela čekat na schválení úřady....

Další z rubriky

Topmodelka Klossová je švagrovou Trumpové. Vzala si milionáře Kushnera

Karlie Klossová a Joshua Kushner (New York, 26. dubna 2016)

Andílek Victoria's Secret Karlie Klossová (26) se vdala. Provdala se za milionáře Joshuu Kushnera (33), který je...

Jen tak někdo mě nerozčílí. Trvá to hrozně dlouho, říká Hynek Čermák

Hynek Čermák

Hraje drsňáky, ovšem za své herecké učitele označuje spíš komiky jako Louise de Funese či Pierra Richarda. V komediální...

Princ Harry prozradil na hrách v Austrálii, že se těší na miminko

Princ Harry s manželkou, vévodkyní Meghan na Invictus Games (Cockatoo Island,...

Rok poté, co se na této akci poprvé společně objevili jako pár, zahájili princ Harry (34) a jeho těhotná manželka...Najdete na iDNES.cz