Drupi prozradil: Absolonová bude mít miminko!

  15:05aktualizováno  15:05
Italský zpěvák Drupi na křtu svého nového alba, kde má také duet s Monikou Absolonovou, všem rozhlásil, že zpěvačka bude mít miminko.

Monika Absolonová a Drupi na křtu jeho nového alba | foto: Míla Lepší

Drupi všem svým známým, kterým Moniku na křtu alba Fuori Target představoval, oznámil, že ji bude muset oželet v muzikálu Mona Lisa, na kterém u nás brzy začne spolupracovat.

Líbila se mu jako muzikálová Angelika a tak by rád, kdyby se jeho nová česká kamarádka zhostila i hlavní role v novém představení. "Ale bude mít miminko, tak v něm bohužel hrát nemůže," šířil poplašnou zprávu legendární zpěvák.
 
"Já ale žádné miminko nečekám a ani ho nemám v nejbližší době v plánu," smála se malému nedorozumění Monika a iDNES.cz hned vysvětlila: "Drupi asi špatně pochopil, co mu říkal producent Divadla Broadway Olda Lichtenberg - že když mi v soukromí bude všechno šlapat jako nyní, je možné, že do roku 2009, na kdy muzikál chystají, už budu mít miminko."

Kdyby se ale Drupiho nečekaná předpověď vyplnila, vůbec by se prý nezlobila. "Jen by mě mrzela role v tom jeho muzikálu, ale jinak se na to, až budu mít děti, moc těším. Všechno má ale svůj správný čas," doplňuje.

Maminka přišla o prst
Zatím ovšem Monika na založení rodiny nemá pomyšlení, protože i tak má nemalé starosti o tu stávající. Nedávno musela pečovat o bratra Marka, který si zlámal klíční kost, navíc zrovna, když rodiče odjížděli na dovolenou. "Byla jsem dva týdny jako jeho máma - musela mu vařit a všechno připravovat, protože bez jedné ruky jen těžko něco zvládl," přibližuje starostlivá sestra.

Teď pro změnu opět částečně nahrazuje svou mámu, která si také přivodila nehezké zranění. "Na řezačce si uřízla kus prsteníčku na ruce. Hned jsem ji s tím vezla do nemocnice a měla jsem co dělat, abych cestou za volantem neomdlela," říká. "Ale naštěstí se rychle a dobře hojí. Dokonce jí prst už začal sám dorůstat. Léta bere nějaké posilující léky na klouby a proti artróze, tak to má asi příznivý vliv i na tohle," krčí rameny Monika.

Autor:


Nejčtenější

Na Davida Krause jsem si myslela už dávno, přiznává Jitka Zelenková

Jitka Zelenková a David Kraus

Zpěvačka Jitka Zelenková (68) slaví padesát let na hudební scéně. Vydala také novou desku Intimity, která ovšem není...

Honza Kočka byl fajn kluk, vzpomíná na synovce Michal David

Michal David

Zpěvák Michal David (58) v posledních dnech neprožívá zrovna veselé období. Přestože se mu pracovně daří a vystoupil i...Dnes musí být vše bio, přitom jde jen o byznys, říká Rybová

Linda Rybová

Vše co dělá, dělá s láskou k životu. Stejně tak přistupuje i ke zdravému životnímu stylu. Linda Rybová (42) sice působí...

Drahokoupil: Lidé mi píšou, že jsem gay. Přitom mám doma Miss

Zpěvák Vojta Drahokoupil a modelka Kristýna Kubíčková

O zpěvákovi a herci Vojtovi Drahokoupilovi (23) je v poslední době hodně slyšet. Vyhrál první kolo páté řady pořadu...

Mesarošová dala synovi netradiční jméno, musela čekat na schválení

Dominika Mesarošová

Dominika Mesarošová (32) měsíc po porodu prozradila, jak pojmenovala svého syna. Musela čekat na schválení úřady....

Další z rubriky

Princ Harry prozradil na hrách v Austrálii, že se těší na miminko

Princ Harry s manželkou, vévodkyní Meghan na Invictus Games (Cockatoo Island,...

Rok poté, co se na této akci poprvé společně objevili jako pár, zahájili princ Harry (34) a jeho těhotná manželka...

Jen tak někdo mě nerozčílí. Trvá to hrozně dlouho, říká Hynek Čermák

Hynek Čermák

Hraje drsňáky, ovšem za své herecké učitele označuje spíš komiky jako Louise de Funese či Pierra Richarda. V komediální...

Mesarošová dala synovi netradiční jméno, musela čekat na schválení

Dominika Mesarošová

Dominika Mesarošová (32) měsíc po porodu prozradila, jak pojmenovala svého syna. Musela čekat na schválení úřady....

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum
České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a Světové zdravotnické organizace měly dodržovat 10 kroků, které vedou k úspěšnému kojení. Podle průzkumu iniciativy Šestinedělky a České ženské lobby však všechny tyto kroky nedodržuje žádná z českých porodnic.Najdete na iDNES.cz