Přítel Tomáš mě dokázal zkrotit, přiznala těhotná Mesarošová

  0:02aktualizováno  0:02
Modelka Dominika Mesarošová (32) si k narozeninám nadělí ten nejkrásnější dárek. Syna chce rodit přirozenou cestou, přesto se raději pojistila. „Pan docent Krofta je vyhlášený na císaře, je třeba myslet na vše,“ přiznala zodpovědná budoucí maminka.

Jste těhotná. Miminko bylo v plánu?
Teď v září oslavím třiatřicáté narozeniny, takže už byl čas. Myslím, že jsem si tatínka svého dítěte vybrala dobře. Tomáš je skvělý chlap, jsem spokojená. Dokázal mě zkrotit. Moc si rozumíme, takže jsme si řekli, proč nezaložit rodinu.

Fotogalerie

Kdy máte termín? 
26. září, ale mé šťastné číslo je 12, takže kdyby se to povedlo 12. září, bylo by to fajn. Jsem narozená 15. září, tak uvidíme, nechám to na něm, kdy se mu bude chtít jít ven.

Ještě nyní krátce před porodem jste se nechala nafotit na titulní stranu magazínu. Byla jste při focení i nahá?
Byla jsem úplně nahá a pak jsem měla přes sebe takové bílé šátky. Chtěla jsem, aby to bylo decentní. Měla jsem jen malý problém s tím, že můj výraz v obličeji nebyl maminkovský. Házela jsem tam spíše ty své výrazy z modelingu.

Když přišla nabídka na focení, neváhala jste?
Ani sekundu. Miluji magazíny a zvlášť tento. Věřím, že to bude mít dobré ohlasy. Navíc Agáta Prachařová je má velká kamarádka a rozhovor se mnou dělala právě ona. Spojily jsme obě příjemné s užitečným. Byla jsem totiž konečně u ní doma, kde jsme pracovaly a udělaly si zároveň i holčičí den.

Agáta má doma už dvě děti. Dala vám nějaké rady do života?
Dávala mi rady. Taky se ptala, jestli mám monitor dechu. Že nejlepší je, když budu mít jeden v postýlce a jeden v kočárku. Má to zmáklé a já jsem vděčná, že mi řekla, co opravdu je potřeba a co je naopak zbytečné. Agáta je dobrá máma. Znám její děti a její rady si rozhodně beru k srdci.

Možná i díky ní si třeba více uvědomujete, že se žena nemusí bát, že s narozením dítěte  končí její kariéra.
Přesně tak. Já totiž pracuji pořád. Mám svou agenturu, ale chtěla bych polevit a věnovat se miminku. Určitě neplánuji, že bych hned šla do práce po půlroce. Chtěla bych si to více užívat jako máma. Moc se na to těším.

Dominika Mesarošová

Dominika Mesarošová


Ultrazvuk vám ukázal, že je to kluk. Stále to platí?
Ano. Bude to kluk jako buk. To je jediné, co jsem chtěla prozradit, protože jméno neřeknu. Bojím se, aby mi ho ještě některé těhulky nevzaly. Je trochu neobvyklé a mně se líbilo. Já i Tomáš jsme každý měli svou variantu, ale nakonec jsem si prosadila svoje.

Dříve bylo zvykem nejdřív svatba, pak dítě. Vy máte dítě, ale co ta svatba?
Svatba teď nebude, protože se nechci vdávat jako těhotná, nebo krátce po porodu. Určitě ale k oltáři chci. U mě platí zasaď strom, postav dům a zploď syna, to se nám povedlo. Syna zplodil přítel, dům teď doděláváme a chceme vše stihnout ještě do porodu. Myšlenky na svatbu teď momentálně nemáme. Ještě je čas.

Chodila jste na předporodní kurzy?
Vůbec. Nic jsem nečetla a nikam jsem nechodila. Informace sbírám za provozu. Spíše se hodně ptám zkušených. Ani se nebojím, naopak se těším.

Dominika Mesarošová s přítelem

Dominika Mesarosová s přítelem

Kde rodíte?
V Podolí, kde jsem se narodila i já. Je to má srdcovka, proto jsem si moc přála, abych mohla rodit právě tam. Vím, že jsem v dobrých rukou už od začátku, co jsem otěhotněla. Pan docent Krofta je vyhlášený na císaře. Doufám, že budu mít přirozený porod, ale je třeba myslet na vše.

Kdo vám po porodu bude na blízku?
Přítel si naplánoval volno, takže bude u porodu i pomáhat po porodu. Žijeme v Brně. Má rodina je v Praze, Tomáš má rodinu zase v Hodoníně. Takže budou muset dojíždět, nebo budeme jezdit my za nimi.

Plánujete velkou rodinu?
Uvidím, jak to půjde s prvním miminkem. Doufám, že to bude hodný kluk, protože zatím to vypadá, že mám klidné těhotenství. Když mi dá zabrat, tak si to asi rozmyslím. Každopádně bych se nebránila mít brzy druhé.

Nejčtenější

Princové Harry a William trpí stejnou poruchou jako Alžběta II.

Princ William a princ Harry na hradě Windsor den před Harryho svatbou (18....

Princové Harry (34) a William (36) přiznali v novém dokumentu BBC o princi Charlesovi (69), že jsou stejně jako jejich...

Pracovala jsem i jako tajemnice, abych se uživila, říká Kostková

Tereza Kostková (2018)

Herečka a moderátorka Tereza Kostková (42) chtěla být herečkou odjakživa, na přání rodičů však nejprve vystudovala...

Nemuslimové jsou nechutní, píše O’Connorová, která konvertovala k islámu

Sinéad O´Connorová (2017)

Irská zpěvačka Sinéad O’Connorová (51) opět překvapila fanoušky svými příspěvky na Twitteru. V těch nejnovějších...

Révai mi radí, Děrgel je blázen, říká hvězda Tváře Tereza Mašková

Tereza Mašková a její sestra Veronika

SuperStar Tereza Mašková (22) tvrdí, že na muže nemá ani pomyšlení. Kromě kolegů z show Tvoje tvář má známý hlas. Zda...

Táta je kritik, ale vždy s úsměvem, prozradila Berenika Suchánková

Berenika Suchánková a její otec Michal Suchánek (12. dubna 2018)

Berenika Suchánková (21), dcera herce Michala Suchánka a choreografky Renaty Suchánkové, by ráda do muzikálu. Do...

Další z rubriky

Butler, Cyrusová i Gottschalk přišli při požárech v Kalifornii o domy

Gerard Butler přišel při požáru v Kalifornii o dům (12. listopadu 2018).

Kalifornii už několik dní pustoší lesní požáry. Kvůli nim přišlo o svou nemovitost i několik celebrit. Jsou mezi nimi...

Má sexuální orientace je fluidní, říká potřetí ženatý Michael C. Hall

Michael C. Hall (3. října 2013)

Herec Michael C. Hall (47), jenž se proslavil mimo jiné rolí v seriálu Dexter, se nepovažuje za čistého heterosexuála....

Limpy je nejlepší ženská mého života, říká Martin Zounar

Martin Zounar

Martin Zounar (51) sice momentálně žije sám, přesto ho obklopují dvě ženy jeho života. Jednou z nich je dcera Claudie a...

Najdete na iDNES.cz