Dívky roku osahával sexuální loudil

  12:22aktualizováno  12:22
V Jičíně se každoročně konalo finále celostátní soutěže Dívka roku 2007, které se zúčastnilo dvanáct momentálně nejkrásnějších náctiletých dívek z celé České republiky. Není divu, že přítomný Pavel Novotný koulel očima jako Bart Simpson.

Nejkrásnější dívky roku 2007 s porotci soutěže | foto: Aleš Kartal

V porotě zasedl kromě Novotného i herec Zdeněk Podhůrský, tanečník Yemi či choreograf Richard Hes a miss Lilian Sarah Fischerová. Program, ve kterém zazpívala i milenecká dvojice Tereza Najdekrová s Davidem Spilkou, vyvrcholil korunovací nejpůvabnější náctileté krásky.

Nejvíce úspěchů nakonec sklidila patnáctiletá Martina Hollá z Kynšperka, která obsadila nejen vítěznou příčku, ale také převzala titul Dívka publika a Dívka talent.

Porotkyně Lilian Sarah Fisherová před publikem přiznala, že by velká většina finalistek soutěže Dívka roku 2007 mohla strčit se svou volnou disciplínou do kapsy i letošní finalistky soutěže Česká Miss. "Jste naprosto úžasné," zvolala Lilian Fisherová nadšeně směrem k mladičkým finalistkám.

Pavel Novotný coby porotce potvrdil svůj neoficiální post Nejaktivnějšího sexuálního loudila roku, neb pokud zrovna nestrkal prsty z poklopce, ohmatával chuděrky soutěžící s nadšeným výrazem školáčka, který zrovna objevil škvíru do dámských sprch.

Soutěže se zúčastnili i finalisté poslední soutěže Česko hledá SuperStar David Spilka a Tereza Najdekrová, kteří na sebe v zákulisí prozradili, že jsou nejraději spolu zavřeni doma. "Někdy spím jen tři hodiny denně, protože máme vystoupení pokaždé na jiném konci republiky, a tak se občas nestačím ani vyspat. Po koncertě nás čeká vždy dlouhá autogramiáda, a tak jsem rád, že přijedu domů a jsem s Terezkou sám," podotkl David Spilka.

"Ani se nám nechce chodit někam nakupovat, všichni nás poznávají a nemáme nikde ani trochu klidu," postěžovala si Tereza Najdekrová.

Po náročném odpoledni se celá porota a organizátoři přemístili oslavovat letošní úspěšný ročník soutěže do místní mexické restaurace. Lilian Sarah Fisherová si hrála na pískovišti a večer se ujala grilování selátka, které potom naservírovala svému příteli Lukášovi.

Zdeněk Podhůrský strkal svou hlavu Terezii Olivové pod sukni a exsuperstar Julian Záhorovský se snažil na večírku ulovit nějakou místní krásku, leč jeho snaha byla marná. V zákulisí soutěže měl větší úspěch - jakmile se soutěžící dívky dozvěděly, že je tady hezoun Julian, hned se s ním chtěla každá vyfotit.

Autor:

Nejčtenější

Dublérka Jovovichové při natáčení přišla o ruku, teď žaluje producenty

Olivia Jacksonová

Kaskadérka Olivia Jacksonová (35) zaskakovala za herečku Millu Jovovichovou (42) při natáčení filmu Resident Evil:...

Moderátora Bouru obvinili z pašování drog, hrozí mu 18 let

Slávek Boura (7. června 2018)

Bývalý moderátor Novy Slávek Boura (54) je obviněn z pašování drog. Byl údajně součástí sítě drogových kurýrů, kterou...

Není se za co omlouvat, říkají o „kauze Veronika“ Eben a Kostková

Tereza Kostková a Marek Eben ve StarDance IX

Tereza Kostková se rozpovídala o posledním vyřazování ve StarDance. Herečka na sociálních sítích sklidila kritiku za...

Bylo nám najednou strašně trapně, přiznali Arichteva a Necpál

Veronika Arichteva a Michal Necpál ve StarDance IX

Herečka Veronika Arichteva (32) a tanečník Michal Necpál (31) v letošní StarDance skončili těsně před branami finále....

Pětadvacet let jsme na sebe čekali, řekla Kloubková o Kunešovi

Kristina Kloubková a Václav Kuneš

Moderátorka Kristina Kloubková (41) žije se svým partnerem, choreografem a porotcem StarDance Václavem Kunešem (42)...

Další z rubriky

Letošní Miss Universe ovládla Catriona Gray, pochází z Filipín

Miss Universe 2018 Catriona Gray z Filipín (Bangkok, 17. prosince 2018)

Titul Miss Universe roku 2018 získala čtyřiadvacetiletá Catriona Elisa Gray z Filipín. Při vyvrcholení každoroční...

Gabriela Lašková je maminkou. Syn dostal jméno Benedikt

Gabriela Lašková (12. ledna 2018)

Česká Miss 2013 a moderátorka primáckých zpráv Gabriela Lašková (28) na Velký pátek porodila syna. S manželem Filipem...

Yasmin Le Bonová: Kvůli menopauze mám vrstvu tuku a horší paměť

Yasmin Le Bonová (Paříž, 27. února 2018)

Modelka Yasmin Le Bonová (53) vypadá, jako by dokázala zastavit čas. V 80. letech patřila k hvězdám modelingu a občas...

Najdete na iDNES.cz