Dívky roku osahával sexuální loudil

  12:22aktualizováno  12:22
V Jičíně se každoročně konalo finále celostátní soutěže Dívka roku 2007, které se zúčastnilo dvanáct momentálně nejkrásnějších náctiletých dívek z celé České republiky. Není divu, že přítomný Pavel Novotný koulel očima jako Bart Simpson.

Nejkrásnější dívky roku 2007 s porotci soutěže | foto: Aleš Kartal

V porotě zasedl kromě Novotného i herec Zdeněk Podhůrský, tanečník Yemi či choreograf Richard Hes a miss Lilian Sarah Fischerová. Program, ve kterém zazpívala i milenecká dvojice Tereza Najdekrová s Davidem Spilkou, vyvrcholil korunovací nejpůvabnější náctileté krásky.

Nejvíce úspěchů nakonec sklidila patnáctiletá Martina Hollá z Kynšperka, která obsadila nejen vítěznou příčku, ale také převzala titul Dívka publika a Dívka talent.

Porotkyně Lilian Sarah Fisherová před publikem přiznala, že by velká většina finalistek soutěže Dívka roku 2007 mohla strčit se svou volnou disciplínou do kapsy i letošní finalistky soutěže Česká Miss. "Jste naprosto úžasné," zvolala Lilian Fisherová nadšeně směrem k mladičkým finalistkám.

Pavel Novotný coby porotce potvrdil svůj neoficiální post Nejaktivnějšího sexuálního loudila roku, neb pokud zrovna nestrkal prsty z poklopce, ohmatával chuděrky soutěžící s nadšeným výrazem školáčka, který zrovna objevil škvíru do dámských sprch.

Soutěže se zúčastnili i finalisté poslední soutěže Česko hledá SuperStar David Spilka a Tereza Najdekrová, kteří na sebe v zákulisí prozradili, že jsou nejraději spolu zavřeni doma. "Někdy spím jen tři hodiny denně, protože máme vystoupení pokaždé na jiném konci republiky, a tak se občas nestačím ani vyspat. Po koncertě nás čeká vždy dlouhá autogramiáda, a tak jsem rád, že přijedu domů a jsem s Terezkou sám," podotkl David Spilka.

"Ani se nám nechce chodit někam nakupovat, všichni nás poznávají a nemáme nikde ani trochu klidu," postěžovala si Tereza Najdekrová.

Po náročném odpoledni se celá porota a organizátoři přemístili oslavovat letošní úspěšný ročník soutěže do místní mexické restaurace. Lilian Sarah Fisherová si hrála na pískovišti a večer se ujala grilování selátka, které potom naservírovala svému příteli Lukášovi.

Zdeněk Podhůrský strkal svou hlavu Terezii Olivové pod sukni a exsuperstar Julian Záhorovský se snažil na večírku ulovit nějakou místní krásku, leč jeho snaha byla marná. V zákulisí soutěže měl větší úspěch - jakmile se soutěžící dívky dozvěděly, že je tady hezoun Julian, hned se s ním chtěla každá vyfotit.

Autor:


Nejčtenější

Pavel Novotný bude starostou. Musím okamžitě začít být důstojný, říká

Pavel Novotný

Bulvární novinář a moderátor Pavel Novotný (37) se připravuje na novou roli. Po úspěchu v komunálních volbách se stane...

Řepka je obžalován ze zpronevěry. Za milion prodal cizí auto

Bývalý fotbalista Tomáš Řepka prodal luxusní automobil Mercedes-Benz GL, který...

Soud řešil další kauzu Tomáše Řepky (44). Bývalý fotbalista prodal za milion korun auto, které nebylo jeho. Řepka k...Tereza Kostková se tajně vdala, prozradili její kolegové z divadla

Jakub Nvota a Tereza Kostková na premiéře hry Hrdinové (3. května 2018, pražské...

Tereza Kostková (42) se po třech letech od rozvodu vdala za režiséra Jakuba Nvotu (41). S tím byla poprvé viděna při...

Hnutí MeToo je oplzlá a nechutná kampaň, říká Sean Penn

Sean Penn (25. září 2013)

Podle herce a režiséra Seana Penna (58) je hnutí MeToo velice podezřelé a jediné, k čemu vedlo, je rozdělení mužů a žen...

Devátá řada StarDance: Písařovicová ukázala nohy, Genzer výraz medvěda

Richard Genzer se svou taneční partnerkou a přítelkyní (vpravo), 13. října 2018

V přímém přenosu České televize odstartovala devátá řada taneční soutěže StarDance. Desítka populárních osobností se v...

Další z rubriky

Žádný motorkář mě ještě nesbalil, přiznala misska Lucie Kovandová

Lucie Kovandová (8. března 2018)

Vítězky soutěže krásy se občas uchytí v modelingu, z některých jsou moderátorky, případně skončí u úplně jiné profese....

Postavu mám hubenější než na Miss, přiznala Jana Doleželová

Jana Doleželová na módní přehlídce (21. prosince 2017)

Královna krásy z roku 2004 Jana Doleželová (36) prozradila, že si postavu udržuje díky mateřství. V létě 2017 se jí...

Yasmin Le Bonová: Kvůli menopauze mám vrstvu tuku a horší paměť

Yasmin Le Bonová (Paříž, 27. února 2018)

Modelka Yasmin Le Bonová (53) vypadá, jako by dokázala zastavit čas. V 80. letech patřila k hvězdám modelingu a občas...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz