Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Dušek odkryl vnímání gayů v Česku, tvrdí Libor Šula

"Tak co si o tom myslíš?" slyší teď každou chvíli jeden z nejznámějších českých gayů, uznávaný kadeřník Libor Šula, který na Primě moderoval pořad Nahá jsi krásná. Téma hovoru je jasné. Kdekdo se jej ptá, co si myslí o odboráři Duškovi, který se nevybíravě pustil do homosexuálů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Helen_Prag

ČR

Liborovi fandím.

Alespoň pomohl řadě žen.

0/0
19.3.2010 21:45

prokyn

nemam

nic proti gayum všeobecně ale chování a zpusob života nekterych z nich mi nesedí jako lidsky..ted jsem poprve viděl pořad na myslim tv barrandov..nejaka modní policie ..ten kluk co to uvádí byl na odstřel to bylo tak neco strašného ....šula mi nevadil i když jeho řeči a pozy byli taky už na hraně

0/0
19.3.2010 16:34

djc

šulovy tak věřím

lže jak když tiskne

protekge gay na gaye funguje Rv

0/0
18.3.2010 17:43

mnbmnbmnb

Zviditelnění

Dušek to řekl, aby se zviditelnil. Kdyby jen řekl, že vedení drah zpronevěřilo x miliard, nikdo by si toho ani nevšilm. Bohužel.

0/0
18.3.2010 9:05

TarasBulba

... pustil do homosexuálů ?

Já bych ani neřekl, že se Dušek "nevybíravě pustil do homosexuálů". Podle mě jen poukázal na personální bordel ve vedení ČD a naznačil, že jsou tam nebývale často dosazováni lidé z homosexuálních kruhů, mnohdy zcela bez příslušné kvalifikace.

0/0
18.3.2010 7:50

nonick

Re: ... pustil do homosexuálů ?

R^

0/0
18.3.2010 7:53

Rafaelou

Dušek má pravdu...

V dnešní době se podle momentální módy všichni staví na jednu či druhou stranu a nedovolí si kritizovat co je ve společnosti špatné.Platí to u Rómů kde kritika nazvou rasistou a podobně.Stejné je to u homosexuálů.Nemyslím,že je vztah muž-muž a nebo žena-žena normální.Nejsem zastáncem tuto skupinu persekuovat ale ani zastáncem ji nějak obhajovat.To že chlapci na ministerstvu spolu i víc než pracují je normální.Pokud opravdu pochází se stejné sorty a je jim spolu dobře tak jeden druhého vytáhnou na dobře placený post a navzájem si budou pomáhat.Konec konců to samé dělají i heterosexuálové.Výběr odborníků by ale měl býty o něčem jiném.Kde však není pořádná kontrola tak je to co je.Rv

0/0
18.3.2010 6:26

mapx

Dušek for ministr dopravy

Nemožné? A proč, když stejně prostořeký karieristický Rath byl také odborovým předákem Lékařského odborového klubu, poté prezidentem Lékařské komory, ministrem zdravotnictví, hejtmanem, ...... No a Kubek, coby jeho opožděné dvojče má nakročeno stejným směrem. Proto Dušku, vzhůru na heterosexuální ministerstvo dopravy. Modrá armáda bude tleskat v očekávání té opravdu zasloužené nebeské many. Mocenské stávkové páky jsou připraveny a vyzkoušené.

0/0
18.3.2010 0:10

Josefmm

Gayové se separují sami

Byl jsem nedávno s kolegyní v Brně na služební cestě. Po jednání jsme se chtěli před cestou zpět stavit na nějaké malé občerstvení. Vešli jsme do prvního baru a byl jsem striktně poučen, že toto je bar pro gaye a že nás neobslouží. Nedovedu si představit, že by někdo z jiného baru pro "normální" odmítl obsloužit někoho jen proto, že je homosexuál! Kdo je tady vlastně diskriminován?

0/0
17.3.2010 23:22

Karl1980

Re: Gayové se separují sami

A co to bylo za bar? Pamatujete si ho? Myslím, že už se dávno neseparujeme. Alespoň tedy já ne. Karel Tichý.

0/0
30.3.2010 14:50

jirkas13

Ten člověk má vlastně ve všem pravdu.

Jen nepochopil jaký je rozdíl nabírání sil do nejvyššího managementu podniku s miliardovým rozpočtem a oficínou. Ten holič si na ty prachy musí vystříhat. Tomu z toho managementu stačí, že je z party. A nemusí ani umět stříhat.

To, že se separují gayové v různých podnicích je nejen zaviněno "nesnášenlivou většinou", ale hlavně tím, že oni to tak chtějí. Je to jejich volba a nikdo jim nebrání.

0/0
17.3.2010 21:52

jirkas13

Re: Ten člověk má vlastně ve všem pravdu.

Ačkoliv Duška naprosto nesnáším léta, nevěřím, že na tom není něco pravdy. Ale vůbec to není proti gayům. Dosaďte si za gaye modeláře. Je to jednoduché. Pokud budete celý život dělat modýlky, Vaši kamarádi budou modeláři. A pokud budete hledat někoho do managementu, poohlédnete se zprvu tam. Na tom ve skutečnosti nic není, pokud modelářství nebude nejvyšší prioritou pro nástup do funkce. A vypadá to, že tady to tak je. A to je ten problém, ne "buzeranti".

Takže z toho se nemusí dělat homofobie. Jsou to modeláři. Na druhou stranu si myslím, že už se s tou nedotknutelností "menšin", moc se*eme. Ona se vlastně ta majorita pořád musí omlouvat, že není také minorita. Ale tak to není. Nejsem pro potlačování kohokoliv, na druhou stranu se vždycky musí ta minorita přizpůsobit té majoritě. U nás to začíná být pozitivní diskriminací opačně. A to je špatně a můžete si o mně myslet co chcete.

0/0
17.3.2010 21:52

jirkas13

Re: Ten člověk má vlastně ve všem pravdu.

A ještě bych si dovolil.... A stejně jako si nemyslím, že nejlepší management nutně musí být modeláři, zrovna tak si nemyslím, že ministr musí být Slovák. Neznám ho a nevadí mi. Ale jestliže nejsme mezi sebou schopni vybrat mistra na stejné úrovni a musíme ho importovat, o něčem to i na venek svědčí. Ne o tom jací jsme liberálové, ale jací jsme blbci. Nebo si to snad dovedete představit obráceně?

0/0
17.3.2010 22:00

stana1

Re: Ten člověk má vlastně ve všem pravdu.

R^R^R^

0/0
18.3.2010 9:52

nonick

Re: Ten člověk má vlastně ve všem pravdu.

R^

0/0
18.3.2010 7:55

all_the_way

Rozumnej

Ten Šula má dost rozumný a uměřený názory. Akorát nechápu tu hysterii, která ho přiměla vyhlásit, že společnost se rozdělila 50/50. To je úplně k smíchu. Celá politická a "kulturní fronta" se postavila za Žaludu a Slamečku (obecně za gaye) a trosečník Dušek si už dneska nekoupí ani rohlík, protože mu ho nikdo neprodá. V dnešní době si nikdo veřejně činnej nedovolí homosexuály kritizovat, protože by se tím společensky odrovnal.

 Realita je dnes taková, že homosexualita má neskutečnou PR lobby a drtivá většina populace už homosexuály neodsuzuje, jediný kdo na ně stále hází špínu jsou anonymní internetoví ubožáci, kteří jsou buď primitivové (kteří si myslí, že kritika gayů z nich udělá chlapáky: přitom jsou panicové/impotenti/zakomplexovanci), nebo zakuklení gayové, kteří si svou orientaci ještě nepřiznali. Nejčastěji však obojí.

0/0
17.3.2010 21:36

Josefmm

Re: Rozumnej

Cituji: "V dnešní době si nikdo veřejně činnej nedovolí homosexuály kritizovat, protože by se tím společensky odrovnal."

Pokud je toto pravda, tak jde o flagrantní porušování demokracie, kritizovatelný by měl být každý, ať soukromá nebo právnická osoba. Právě proti Duškovi křičí ubožáci, kteří nejsou schopni, nebo nechtějí pochopit, že Dušek nekritizoval gaye proto, že jsou gayové, ale proto, že se ustavila skupina,která porušuje zákon. Mohla to docela dobře být skupina ragbistů, zahrádkářů nebo sběratelů brouků. A je jednoznačně špatně, jestli činnost takové skupiny nebude vyšetřována jen proto, že jsou náhodou gayové. Je jasné, že takové skupiny tady jsou. Rovněž tak by byl u nás problém šetřit protizákonné činnosti skupiny ministrů, nebo poslanců ODS. Soudcovské mafie tomu budou bránit. 

0/0
17.3.2010 23:11

Brkoslav IV

Re: Rozumnej

Priteli, ty se tady zrejme chces jen ukazovat, protoze my o koze a ty o voze. Precti si , co Dusek myslel a pak se vrat do diskuse. O tom to je. To, ze panuje jakasi priblbla moda se ani sluvkem nedotknout homosexuala je smutne a svedci to nizkem sebevedomi spolecnosti. Vsimnete si, ze nejak se ten problem vytratil a k nicemu se nedoslo. Jsou tady dve veci. 1. Co Dusek rekl. Ta fakta je treba proverit a ne se pokrytecky horsit. Takova moznost tu jiste je a je to lidsky prirozene, jako kdyz nekdo zvyhodni cleny rodiny. Ale mozna maji politici maslo na hlave :-)), proto kritika Duska je zastupny problem, aby se nestanovil precedens. 2. Jak to rekl. A teprve az tady je treba odsoudit neprijatelne vulgarnosti ( viz reci o tuzce ).

0/0
17.3.2010 23:30

Brkoslav IV

Re: Rozumnej

Obecne , tenhle problem bude v Ceske Republice tezko resitelny, ponevadz politicka a obcanska korektnost jsou nahnila ovoce a dari se tu pseudomoralce a pseudohumanismu a pokrytectvi. Jen vezmete problem ciganu. Kdektery blb se predhani jak jim je treba pomoci. Ale jedina pomoc je jednat s nimi jako s kazdym jinym obcanem. Jenze to reknete politikum. kteri pak pred volbami prijdou a rozdaji jim nejake penize a maji jejich hlasy v kase. Politici jsou vinni a nikdy ten a jemu podobne problemy skutecne resit nebudou !!

0/0
17.3.2010 23:31

all_the_way

Re: Rozumnej

Kdo jsi, abys mi říkal co mám a nemám dělat? Jsi snad majitel diskuse? Určuješ obsah diskusních příspěvků? Napíšu, co uznám za vhodné a nebudu se nikam vzdalovat a pak vracet, tím méně na rozkaz někoho kdo očividně nepochopil smysl mého příspěvku. A čím se tady jako ukazuju? Prostě jsem jen napsal svůj názor na jeden detail z rozhovoru.

 Polemizoval jsem pouze s jednou věcí. A to s Šulovým prohlášením, že se společnost rozdělila 50/50 v podpoře/odporu gayům. Nevyjadřoval jsem se k situaci na drahách, článek rovněž není primárně o tom. Článek je o tom, že se nějaký kadeřník vyjadřuje ke společensko-hospodářské kauze, jejíž společenská část se ho bezprostředně týká a o té politicko-hospodářské nemá šajna.

 A o té hospodářské situaci většina z nás taky nic neví. Pokud se na drahách tuneluje a pochybně využívá majetek, je Duškovou povinností a) podat trestní oznámení, pokud má důkazní materiál b) držet jazyk za zuby, pokud ho nemá. Špínou co hází té věci akorát uškodí.

0/0
18.3.2010 9:13

methem

jak říkal major terazky

bili jsme těch gajov boha jeho.

0/0
17.3.2010 20:11

methem

normální je být hetero.

0/0
17.3.2010 20:08

ErikM

rozumny gay

rozumné nazory, takové pěkně české, hlavně moc nevyčnívat

0/0
17.3.2010 16:43

nibor

Re: rozumny gay

Nepleť si vyčnívání s mnohdfy už únavnými pouličními exhibicemi. Jistěže i na ně je právo, ale působí to značně otravně, tato snaha manifestovat sepětí na základě sexuální orientace, to by bylo stejně  trapné, i kdyby se tak chovali heterosexuálové. Jestli jsi na holky nebo na kluky, je tvoje věc a tvoje právo, ale co je jiným po tom?

0/0
17.3.2010 18:51

bubacik_3

...

 .. hmm .. ma i celkem rozumne nazory ...

0/0
17.3.2010 15:38

chachris1

Problém vidím spíš do budoucna ...

Teplých rozhodně není jen 4%. A aby nám náhodou nezačali přerůstat přes hlavu, tak jak se tomu děje třeba v případě X ... :-/

0/0
17.3.2010 15:04

nonick

Re: Problém vidím spíš do budoucna ...

Je jich daleko méně, než 4 % ... 

Překvápko? Není se co divit - podle toho, kolik prostoru je jim dnes věnováno v médiích...:-/

Zdroj:

V Evropě prováděl zjišťování sexuální orientace německý sexuolog Magnus Hirschfeld, z jehož zjištění vyplývá, že výlučně homosexuálně orientováno je pouze jeden a půl procenta populace. !

0/0
17.3.2010 15:26

xlb2

Re: Problém vidím spíš do budoucna ...

to je zajimave... ja zase videl americkou studii, ktera tvrdila, ze jich je az 7% a ze tohle cislo je prakticky konstatni ve vsech kulturach

0/0
17.3.2010 21:27

nonick

Re: Problém vidím spíš do budoucna ...

...nebylo to ve Filadelfii? ;-D

0/0
18.3.2010 7:56

mikezzz

Re: Problém vidím spíš do budoucna ...

máš strach se ohnout pro tužku? bože, jak jsi hloupý;-D 

0/0
17.3.2010 17:22

chachris1

Re: Problém vidím spíš do budoucna ...

Ty se koukám ohýbáš pravidelně ... ;-)

0/0
17.3.2010 17:28

Leopardo di Kardio po bajpásu

Re: Problém vidím spíš do budoucna ...

Chytrákoj to dělá dobře...

0/0
19.3.2010 22:37

nonick

Společnost se rozdělila. Pro jednu část je odborář

Jaromír Dušek hulvát.

Druhou jeho urážky homosexuálů pobavily a fandí mu.

Já patřím ke třetí části, kterou úmyslně nezmiňujete - pro tu není Dušek ani hulvát, ani ji žádné urážky nepobavily.

Tato část požaduje vyšetření jeho veřejně sdělených závažných podezření ze zneužívání veřejných prostředků ve vední ČD, porušování a obcházení zákonů či obsazování postů bez řádných výběrových řízení - stylem já na bráchu, brácha na mě! ;-€

A na tom nezmění nic ani sto rozhovorů s homosexuálními kadeřníky! Rv

0/0
17.3.2010 14:46

_m-

Re: Společnost se rozdělila. Pro jednu část je odborář

R^

0/0
17.3.2010 14:48

SYETEY-KOTZOUR

Re: Společnost se rozdělila. Pro jednu část je odborář

nic proti vyšetření ČD, to neuškodí nikdy......

...ale zrovna Dušek je zralý sám na to, aby se někdo koukl na jeho aktivity. On to není žádný svatý beránek peroucí se za nebohé zaměstnance. Oni si ti odboráři taky stihli líznout z korýtka.

0/0
17.3.2010 14:53

chachris1

Re: Společnost se rozdělila. Pro jednu část je odborář

Proto je snad v odborech. Snad si nikdo nemyslí, že takový Dušek "pracuje" z lásky k sockám ... ;-)

0/0
17.3.2010 15:19

nonick

Re: Společnost se rozdělila. Pro jednu část je odborář

Mimochodem - co má být tohle?:

Duškovo podezření, že homosexuálové drží pohromadě a dohazují si lukrativní místa, však označuje za nesmysl...

Svatá prostoto...! Co o tom vůbec ví, že to označuje za nesmysl?

TEN HOLIČ ZŘEJMĚ NEMÁ ANI PONĚTÍ, OČ TU KRÁČÍ:

http://ekonom.ihned.cz/c1-39876240-kde-se-schazeji-mocni

0/0
17.3.2010 14:55

bubacik_3

Re: Společnost se rozdělila. Pro jednu část je odborář

R^

0/0
17.3.2010 15:42

all_the_way

Re: Společnost se rozdělila. Pro jednu část je odborář

Dobře řečeno.

0/0
17.3.2010 21:40

Satan-spasitel

nadhera

rozumnej clovek

0/0
17.3.2010 14:42

Wydlak

Mluvi rozumne,

stejne jako snad vsichni gayove co znam, a ze jich znam dost... nikdo z nich nema zajem o adopci deti, a akce typu ruznych poulicnich pruvodu jse jim nelibi, protoze je prezentuji jako cirkusaky, kdyz bych mel citovat jednoho z nich.Tak jen premyslim kde se berou Ti kteri tak aktivne za podobne prava bojuji... mam pocit ze je to tak  jako u jinych "mensinovych" aktivit, totiz ze se tak zviditelnuji lidi, kteri s tematem jinak nemaji nic spolecneho.

0/0
17.3.2010 14:15

derevo

Re: Mluvi rozumne,

R^

0/0
17.3.2010 15:45

nenegr

Re: Mluvi rozumne,

maji s tim spolecne to, ze se chteji prisat na grantostruk. A je jedno, jestli jde o multikulti, geje, lesby nebo gender, oteplovace a pod. Normalni clovek nema na takove kraviny cas, ale profesionalni cigany, geje a oteplovace toto zivi a svete div se, v 99% to nejsou cigani, gejove ani oteplovaci ;-D jsou to proste jen dalsi parazite

0/0
17.3.2010 17:21

DBLXCHT

Krása...

...konečně gay, kterej nepovažuje za dobrej nápad adopci dětí...dík

0/0
17.3.2010 13:59







Najdete na iDNES.cz