Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Hitler si prý maloval trpaslíky od Sněhurky

Šéf norského muzea války William Hakvaag tvrdí, že objevil kresby, které vytvořil Adolf Hitler během druhé světové války. Zatím ale neexistuje žádné nezávislé potvrzení, že obrázky opravdu nakreslil nacistický vůdce před tím, než vstoupil do politiky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

bývalý volič ČSSD

Hitler si prý maloval trpaslíky od Sněhurky

A ROKO Paroubek zase vykřikuje: Pánové, kdo z vás to má?

0/0
25.2.2008 19:49

Železobetonová Krysa

Nemtudum.

Nakreslil za druhé světové války než se dal na politiku podepsané v roce 1937  ,vzniklé v roce 1940, skutečně nikdy nekreslil postavičky protože to neuměl , ale 100% to nejsou padělky.8-o;-DR^ Tak to všechno souhlasí, to žeru... koukám, že autor článku se hned tak nad nějakou banalitou nepozastaví ... :-)

0/0
25.2.2008 19:41

Hráč.1

Měl i pěkné olejomalby- krajinek.

 Které namaloval Hitler.  Jeho   akvarely   ruin z 1 světové  války  se  prodávali  jako pohlednice  po 12 ks. Měl to   zařízené jako byznys . Po náletu v Drážďanech  se toho válelo na každém chodníku. Jeho knihu  aqvrelů  měl  i Stalin  a jeden z nejezčích obrazů - Alpskou krajinku  a řeku IN  měl  Henlain. To by jste - 8-o :-©

0/0
25.2.2008 17:45

Isabelle

Re: Měl i pěkné olejomalby- krajinek.

Zkus si predstavit, kdyby Hitler byl uspesny malir, a jenom maloval...

0/0
25.2.2008 18:31

Železobetonová Krysa

Re: Re: Měl i pěkné olejomalby- krajinek.

Si to představ - scénář a) vůdcem by se v tehdejší situaci v Německu stal někdo jiný, psychicky méně labilní kdo by si nechal poradit od generálů a nenutil je plnit nesmyslné rozkazy, Německo by válku v Evropě vyhrálo, obsadilo by Jižní Ameriku, Arktidu , Antarktidu i Afriku , izolované spojené státy by statečně bojovali až do konce, po několika letech nekonečných raketových a nakonec jaderných úderů na jejich území by se zcela zdecimovaný národ bez infrastruktury a jednotného politického a vojenského velení vzdal, experiment III. říše by pokračoval do doby než by došlo k rozpadu zevnitř což by mohlo trvat skutečně i tisíc let. - scénář b) Německo by zůstalo slabou demokratickou zemí, na začátku padesátých let minulé století by na Evropu zaútočil Sovětský Svaz, nezdecimovaná , početná a dobře vyzbrojená Rudá Armáda by dobila Londýn po šesti týdnech, později by spolu s Čínou porazila Japonsko , obsadila Arktidu, Afriku, Antarktidu, Jižní Ameriku a izolovala USA....

0/0
25.2.2008 19:30

Železobetonová Krysa

Re: Re: Re: Měl i pěkné olejomalby- krajinek.

na celém světě by dodnes vládl komunismus, protože by si nikdo kdo přežil už nepamatoval nic jiného, byl by považován za logický další vývojový stupeň , nebyl by důvod mít na hranicích ostnaté dráty, protože by nebyl důvod přes ně utíkat ani v tom někomu bránit, nebylo by kam utíkat, bylo by možné se jen teoreticky domnívat, že kdyby systém fugoval jinak mohli jsme možná mít  už víc než barevnou televizi, ale nebylo by to ověřitelné... ;-D c) Německo ani SSSR by tehdy válku nerozpoutali, neexistoval by Izrael, svět by se dál odvíjel multipolárně až do okamžiku kdy by z nějakého důvodu stejně začala druhá světová válka, ovšem začala by už v době kdy všechny velmoci vyvinuli i bez Německa mezikontinentální balistické střely a jaderné hlavice a byla by tedy pravděpodobně jaderná a biologická - buď ráda ,že se dal na politiku :o)))))))))))

0/0
25.2.2008 19:36

Isabelle

Re: Re: Re: Re: Měl i pěkné olejomalby- krajinek.

Mam jinou imagination...napsala bych jine scenario....;-)

0/0
25.2.2008 20:09

rachotlebek

Re: Re: Re: Re: Re: Měl i pěkné olejomalby- krajinek.

Bohužel v reálném světě jsou scénáře od Krysy více pravděpodobné než červená knihovna od Harlékýnu, co máš praděpodobně na mysli...:-)

0/0
25.2.2008 20:11

Isabelle

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Měl i pěkné olejomalby- krajinek.

Neco podobneho jsem nikdy necetla, nemam cas na trash...

0/0
25.2.2008 20:17

Kosovo je srbská provincie

maluje trpaslíky i Hashim Thaci ???

stejná sorta lidí: Adolf Hitler, Hashim Thaci, George Bush, Jiří Paroubek

0/0
25.2.2008 17:44

Hráč.1

Re: maluje trpaslíky i Hashim Thaci ???

Hitler nikdy trpaslíky nemaloval. Je to podvrh!  Vím to od jeho sestry  -Pauli .  Nenamaloval ani jedinnou postavu, postavičku  nebo zvíře.  Nešlo mu to!  Proto nesnášel  ani malíře skup.Die- Brücke . Jedenkrát namaloval v knize aqvarelů - náznak potahu,a postavu. Bylo to přímo hrozné!!  A tento dokument    jako jediný  měl  Stalin  ve své  zbírce.  Hitler byl kámoš dědy proto ty přesné informace.8-o

0/0
25.2.2008 17:59

baggerfuhrer

:O

Tak to hlavne nerikejte Eichlerovi, nebo zitra tady je investigativne-uderny clanek o podprahovem kryptofasismu v kreslene Snehurce !!!

0/0
25.2.2008 17:22

Najdete na iDNES.cz