Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Moravskoslezská miss slavila do rána

Nejkrásnější dívkou severní Moravy a Slezska pro rok 2005 se v pondělí v Ostravě stala sedmnáctiletá Zuzana Hanzelková z Rybí na Novojičínsku. Její rodiče však na semifinálovém večeru nebyli. „Dcera to nechtěla, protože by byla nervózní,“ řekla její matka Helena Hanzelková.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Lubenecnik

chabé!
0/0
17.2.2005 18:58

perlahvozdu

corr.
Omluvám se, píši ve spěchu, pár chyb se naskytne, jako tato:
Já mám rád přímé lidi, bohužel v českém šoubyznysu, modeling a jak slyším a někdy i čtu také miss, nevyjímaje
Správná verze:
Já mám rád přímé lidi, bohužel v českém šoubyznysu, modeling a jak slyším a někdy i čtu také miss nevyjímaje, je tohle problém.
 
Díky a všem ať se daří.
0/0
17.2.2005 16:22

perlahvozdu

continue předchozího
které nejsou tím, jak se chovat u nás, v zahraničí ovlivňovány. Snad nám pomůže i to prostředí Evropské unie. Já mám rád přímé lidi, bohužel v českém šoubyznysu, modeling a jak slyším a někdy i čtu také miss, nevyjímaje. Je to prosím vás o lidech. Více se nebudu rozepisovat, nějaké články na toto téma proběhnou v médiích, která mají zájem pomoci tuto hráz intrik, neúpřimnosti apod,  zbourat.
Snad alespoň zčásti chápete, co jsem chtěl vyjádřit. Více pak v oněch článcích, které už se 2 redaktory připravuji. Příjemný a klidný den bez intrik, nenávisti, závisti, ale ne bez absence zdravého rozumu, úsudku...
0/0
17.2.2005 16:19

perlahvozdu

ještě dodatek k tomu mýlení
Mohu se mýlit, ale neměl bych často, jinak bych se mnou málokdo pracoval. Ještě něco, budeme asi mladší ročník než-li já, proto se vás chci zeptat. Bylo by pro vás lepší, kdyby vám, vaši kamarádce, komukoliv, lidé z agentur, scouti, kteří pro mě pracují, říkali věci okolo toho, jestli na profesi modelky máte či nemáte okolo, nebo toto chcete slyšet na rovinu?
Ono já vám řeknu, že v této post totalitní společnosti je problém říci s klidným srdcem někomu věci, jak se ve skutečnosti mají, lidé mají problém leckdy toto vstřebat. Ale měli bychom se to učit a začíná tu vás, mladších ročníků. Buďte přímí, sví, upřímní, jste-li si jisti v názoru, s tímto snad časem dojdete nejdál. Dnes ještě ne, dnes musíte stále ještě vědět, kde zaklepat, komu vlézt do...komu říkat tohle, komu tamto, a to i v modelingu. Zejména tam.. Ale my už se snažíme, aby naše nové tváře byly osobitými dívkami, 
0/0
17.2.2005 16:12

perlahvozdu

continue
Ale to je zase můj problém, který přiznám se neřeším, jen všude vyslovuji svůj skromný názor, aby obě profese (tedy miss i modeling) nebyly zaměňovány, nejsem rád, když jde schopná modelka do soutěže pana Zapletala nebo slečny Maláčové, neschvaluji to, říkám  to i rodičům, protože si myslím, že je to věc zbytečná, spíše jen show, dívka se rok courá po autogramiádách, dává rozhovory bulvárům, cestou někde záhadně zhloupne, naroste ji ego a nejde s ní pak pracovat..
Jsem ale spokojen s tím, že jak pan Zapletal, tak i slečna Maláčová vybírají dívky, jaké vybírají, pro modeling vesměs z nejrůznějších důvodů nevhodné..Mrzí mě každá dívka, která by zbytečně marnila talentem na podobných záležitostech, místo toho, abychom ten dar rozvíjeli.. Mrzí mě, že jsem se vás dotkl, to jsem věru nechtěl. Považuji se ale za člověka spravedlivého, který říká, píše, dělá, co si myslí, že správné. Samozřejmě i já se mohu mýlit, jsme jen lidé..
0/0
17.2.2005 15:58

perlahvozdu

to Rocio
Zdravím, odpověděl jsem vám na mail. Nemohu se vyjadřovat za ostatní, ale toliko za sebe. Ano, dívku neznám, slyšel jsem o ní jen pěkné věci od jedné z účastnic finále, kterou znám již delší dobu, připadá mi sympatická, zatím nejeví známky žadné duševní poruchy, jak tomu u některých pozdejších miss bývá zvykem (vzpomenu problémy s myšlením slečen Kobzanové a Průšové, u té ale víme, co je příčinou zhoršení duševní pohody této-permanetní medikace omamných látek.., či eskapády slečny Váchové se školou, kterou studuje, nestuduje..).
Tohle je vážený-á diskuze a já vyjádřil svůj názor, že slečna vítězka dle mého soudu nemá na kvalitní dráhu profesionální modelky, což myslím si, dokážu posoudit a že by mě také zajímalo, ve které pařížské agentuře z ní měli radost a DALI JI PRACI, což mi ale samozřejmě nemusí odpovědět. Byla to řečnická otázka. 
Co nedokážu posoudit a čemu naopak nerozumím, co si myslím, že postrádá smysl, jsou soutěže typu Miss.
0/0
17.2.2005 15:50

Rocio

nechapu Vas
Vubec VAs vsechny, co jste tu neco napsali, opravdu nechapu.
Vubec ale vubec nic o ni nevite a tak muzete jenom spekulovat co je Zuzka zac.Pokud ji neznate, nesudte, do te doby, dokud ji nepoznate.
Nektere prispevky jsou na bliti a mym nejvetsim pranim je Vas vsechny - porotce - Cha cha cha poznat.
Ohledne jeji vychrtliny - to ma uz od prirody a dala bych ruku do ohne ze ona ji vice nez vy, ale bohuzel nekdo je tlusty jako prase a musi drzet dietu a nekdo je stihly a muze jist tuny jidla.
Jeji maly predkus - to bych vubec neresila, pokud vim, hledaji divku s charakterem a ona jej ma, protoze neco dokazala, chtela bych videt VAs jak neco delate pred publikem - cha cha cha.
Ohledne jeji maminky - ze se nestydite - ja vim, to je jen VASE hruba ZAVIST.
A ohledne prihlaseni na Miss, ona by se nikdy neprihlasila, ale jeji agentura ji prihlasila, tak tam sla a co se stalo? VYHRALA - to je zase zavist?
Pro jste jen vy vsichni ubozaci
0/0
17.2.2005 14:27

hkpok

Re: nechapu Vas
Máme se po***t, že nějaká syslice umí pochodovat a mávat hůlkou před publikem
0/0
18.2.2005 19:58

perlahvozdu

continue
každopádně jsem si téměř jistý, že s ní Kája nemá smlouvu, protože by jistě nesla nelibě, kdyby kterákoliv její dívka courala po soutěžích typu miss. Nezlobte se, že vás tím zatěžuji, ale chodí tady snad dívky, tak mysleme i na ně, aby tohle proboha rozlišovaly, když jim v tom dospělí zdravě myslící lidé dělají takový guláš..
0/0
16.2.2005 20:03

perlahvozdu

Miss kontra modeling
Nezlobte se, ale mně to prostě vadí, když je neustále spojován modeling s miss a dívky modelky s miss. Obě profese mají zcela jiná kritéria výběru dívek a lidé v nich  zcela jiné nároky na dívky než je tomu snad u dobrých agentur v modelingu. Bohužel guláš nám a hlavně vám v tom dělají právě pan Zapletal se slečnou Maláčovou, kteří dělají, jako správní Češi, do všeho. A všude se cítí být profesionály..Obě strany vlastní jak svou Miss, tak i modelingovou agenturu. Já tomu říkám renesanční idiotismus, takoví lidé bez šance dělat věci pořádně jsou pak logicky renesanční ..... Bohužel média nejsou schopna toto rovněž rozlišit a tito lidé je tak neskutečně snadno drží v iluzi, že lze vést jak agenturu miss, tak i modelingovou agenturu a bezostyšně takovýmto PACKALUM dávají prostor v médiím čím možná nejširší.. Na stránkách STudia 91 má Kája Kurková, majitelka této agentury údaj o bocích Zuzky 90. Dívka musela neskutečně přibrat,
0/0
16.2.2005 20:00

perlahvozdu

Omluva mamince
Mamince dívky se omlouvám, dívka skutečně figuruje v agentuře Studio 91, což je vizitkou ale zase agentury..Nedokažu si totiž jako člověk pohybující se v modelingu, jak může dívka s takovýmito mírami a tváří pracovat..
0/0
16.2.2005 19:24

perlahvozdu

Matka vítězky pravděpodobně lže
Prosím vás věřím,že to snad někoho bude zajímat. Zejména dívky, které mají o modeling zájem a třeba půjdou. Pokud ta dívka byla v Paříži, pak by mě zajímalo jméno agentury. Já to trošku zjišťoval a údajně se jedná o agenturu STudio 91, což mi vyrazilo dech a nemůžu tomu věřit. Není normální,aby dívka s boky 95 vyjela vůbec někam. Obličej je také příliš fádní. Příliš tomu nevěřím, a pokud tam ta dívka skutečně byla, rád bych znal jméno agentury a honorář už tuším..
Mrzí mě, jak dívky mystifikují média..Tohle není ojedinělý případ, bohužel.
0/0
16.2.2005 19:07

jiras60

Fotky na iDnes
Díval jsem se na fotky, daleko zajímavější nežli xichtíky jsou popisky u fotografií č. 2 a 3. J. da Cimrman by měl opravdu, ale opravdu radost!
0/0
16.2.2005 16:01

Semik 1979

Re: Fotky na iDnes
Chachaaaaaaa, tak to je super
Na fotce jsou tri divky:
Nejkrásnější dívkou severní Moravy a Slezska pro rok 2005 se stala Zuzana Hanzelková (druhá zleva). Korunku první vicemiss převzala Lenka Pastoračková (vlevo). Na třetím místě skončila Zuzana Kačurová z Havířova (druhá zprava).
0/0
16.2.2005 20:57

blidloch

BOŽE
tak tahle se mi fakt nelíbí.
0/0
16.2.2005 13:41

rakryba

psychiatrie
Už jsme jednou volali po dobrém psychiatrovi.Asi se porota opravdu zbláznila a potřebuje odpornou léčbu,včetně pana Zapletala.Miss ze severu Čech je obtloustlá,z východu Čech je silná v břiše a ještě to není slovanský typ,jižní miss je jak amfora(tlustá prdel) a tato má zuby jak králík,opět žádná krasavice.Že by takovéto "krasavice" měly úspěch potom ve světě?
0/0
16.2.2005 12:43

MEKIQ

Hezká
Je moc hezká, sympatická a hlavně nemá charisma nafrněné pipky, naopak působí příjemným dojmem, ale bohužel to se u dnešních Miss moc nenosí, tak ji podle mě za celorepublikovou Miss nezvolí. Ale náhoda je blbec.
0/0
16.2.2005 12:13

sayrayt

Číslo 10 rulezzzz
Tak já nevim, podle čeho se Miss vybírá, ale podle mě je slečna Grimmová (foto č. 10) naprosto dokonalá. Zvolená miss se mi vůbec nelíbí   
0/0
16.2.2005 11:41

Superdance.cz

0/0
16.2.2005 9:02

aligatorx

Zuzka :)
znam ji od videni a je fakt docela vychrtla :((
ale preju ji to, je sikovna a tvrde na sobe pracuje
0/0
16.2.2005 8:53

Chade

miss
upřímně řečeno, nechápu proč se neumístila ta děvčata v pozadí těchto průměrných děvčat. Miss publikum Hanzelková - moc hezká holka, pak ta Grimmová nebo jak, taky kočka, kam se za ní hrabe tahle nádhera s polopředkusem a ta černovláska na jedné fotce, myslím č. 10 je taky moc pěkná. Fakt nechápu, proč to jsou stále ty samé typy obyčejných, nevýrazných a nicneříkajících holek, proč jednou nevyberou fakt pěknou holku, kterejch tam , jak je vidět z fotek, bylo i dost. Škoda, tyhle tuctovýc ksichty mi nic neříkaj... a ty tři se mi fakt ani trošku nelíběj..
0/0
16.2.2005 8:46

Chade

Re: miss
chybička se vloudila - miss publikum je Hužvárová  ne Hanzelková - pardon.
0/0
16.2.2005 8:55

Náton

Hmm
Jaktože ty holky snad ani jedna nemají kůzlata? To nemůže být žádná vyvinutá aspoň trochu normálně? To fakt nejsou prsa a bradavky, to je jen kopřivka.....
0/0
16.2.2005 8:12

bondy_

Re: Hmm
No za nas se tomu rikalo: holka, holka, ty se nevdas, vzdyt ty zadny .... nemas! A ted jsou takovy vychrtliny dokonce misskama, ja tomu nak nerozumim. Ta co vyhrala je navic i v obliceji vic nez dost seredna, tak nevim - asi porotci nemeli brejle.
0/0
16.2.2005 12:16

Pigii

kdykoliv
se te slecne predstavim uplne nahy. nelibi se mi-over
0/0
16.2.2005 3:26

makaka

Re: kdykoliv
Hmm a proč se jí chceš představovat nahý, zkus to alespoň jednou v oblečení, třeba se ti bude líbit!
0/0
16.2.2005 8:59

Holes

..a zase nic.
Při letmém pohledu na titulek jsem se zaradoval - Moravskoslezská miss je masožerka, to je ono! Ovšem zmýlená neplatí a foto to potvrzuje, už i missky musí být anorektičky, jinak neprojdou hodnocením poroty. Futuristické zasnění vidí jedinný ideál - kostra obalená kůží, aby děvče při chůzi nechrastilo.
0/0
15.2.2005 12:42

sixťanda

Re: ..a zase nic.
Neklesejte na mysli!Pokud se najdou chlapi,kterým se bude líbit normální a ne vychrtlá postava tak se okolo bude procházet spousta dívek "krev a mlíko." :)
0/0
15.2.2005 13:37Najdete na iDNES.cz