Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Issovy nejhorší chvíle: poprvé česky

Tříhvězdičkový hotel v centru Prahy se probouzí a začíná se hemžit hosty. Převážně zahraniční turisté pravděpodobně netuší, že spí pod jednou střechou s finalisty soutěže Česko hledá SuperStar. My jdeme přímo za nimi - chceme s nimi strávit den před dalším nedělním finále.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

paulikus

Až tu vyhraju
Až mě mé milé pubertální divky zvolíte superstar, založím nový Lunetic, budeme ještě více ulízlí a ještě hůže zpívat (ale to vám nevadí). Však víte jak krásně zpívám česky, i píseň pro nezpěváky mi dá zabrat, ale to nevadí není to můj typ a můj koncert bude trvat jem pět minut protože je mi sotva 18 a ještě do neudýchám, ale já vám to vynahradít. aspoň vám pořádně zatřepetám ručkou , však víte jak mi to krásně jde.
0/0
9.6.2004 16:55

chomolungma

působí infantilně
jak pořád mává tou rukou před obličejem, někdy je to fajn, ale pořád? To už fakt nehodí,a škrobený úsměv k tomu taky ne - chtělo by to víc přirozenosti, nebo si vážně budu myslet, že je to trošku primitivnější blázen
0/0
9.6.2004 10:38

Rumel

Jen idiot se pořád usmívá
Já teda nevim, co je na Sámerovi tak pěkného nebo milého. Pořád se usmívá, to je pravda. Ale to je jen důsledek toho, že je prostě idiot, což dosvědčuje v každém svém rozhovoru. Navíc jeho slintání je dost nechutné. A nejen že neumí moc zpívat, ale vůbec neumí mluvit. Je to takový, pro někoho sladký, blbounek, který i když vyhraje, tak se za měsíc okouká. Šárka je vstavu nahradit po čtyřiceti letech Vondráčkovou, což je to poslední, co česká POP potřebuje. A Aneta se bez ohledu na výsledky prosadí. Zpěvačka co umí dobře zpívat a není současně úplně blbá. Taková tu není, a taková se tu právě, doufám, našla. Ten hlas je fakt skvělej. 
0/0
8.6.2004 15:56

Dittule

Re:
"Zpěvačka co umí dobře zpívat a není současně úplně blbá. Taková tu není, a taková se tu právě, doufám, našla." Konec tvé citace. To jsi mě dost dojal. taková, že tady není? Je jich tu pár, ale ty je holt neznáš. Poslední, která se objevila je třeba Radůza. Před ní Navarová a další... Akorát tady nejsou na výsluní, ale v tichu si dělají svoji skvělou práci. A zatraceně dobře!!
0/0
9.6.2004 0:39

Danson

Re:
Co to tady blábolíš Škatule? Radůza je podle tebe objev a zpěvačka? Tak to jsi teda dost mimo! Její naivistické texty jsou ubohost sama, souhlasím s tím, že Zuzka Navarová má úroveň, ale ta už se pohybuje na hudební scéně dost dlouho ale ničím novým a převratným ji neobohacuje! Já tvrdím, že Lenička Dusilová je na našem hudebním nebi číslo 1!!! Parazitky jako Lucina Bílá, Bartoška, Machálková apod., jsou ostudou naší krásné a hudbou proslavené země. Žádná z nich by si sama nesložila ani úryvek písně, která by se dala poslouchat, a to nemluvím o textech, to by dopadlo!
0/0
9.6.2004 8:49

Dittule

Re: Milý Šansone,
Milý Šansone, s tvým hodnocením zpěvaček docela souhlasím, taky se mi moc líbí Lenka Dusilová. Je trochu zvláštní, ale někdy se stylizuje natolik, až to zabíhá do manýrů. Radůziny texty ale nechápeš. Jsou nádherný, čistý, mají v sobě duchovnost. Není v nich slovo navíc a jsou nabitý obsahem. Jsou jak vybroušenej diamant. Chlapům asi tolik neříkají, ale co vím, dotýkají se spousty žen. Inteligentních žen...tolik k Radůze. Zuzka Navarová obohatí českou scénu pokaždé, když vystoupí na pódium. Obohatí ji svou jemnou usebraností, vnitřní silou, kterou dokáže všechny v sále "vzít sebou". A co je víc? Naladí tě na něco, o čem většinu času ani nevíš, že to v sobě neseš..inspiruje a vrací tě k tomu lepšímu v sobě. Pro mně je to dost převratné a dost obohacující. A podle nabitých vystoupení nejsem sama. Tak čau..jo a čti pořádně: Dittule! :o)
0/0
9.6.2004 15:31

Fibber

Vivat Sámer!!!
Nešahejte na Sámera! Já stojím za ním! Jsem stejně tak krásný jako on a holky mě obletujou! Jóó, holky! Miluju jak mě žerou a já je žeru taky. Ale musí být fakt krásný. Takový tuctovky nebo vyloženě škaredý ty fakt nemusím! Na ně bych nemohl ani šáhnout. Ale na druhou stranu - kdybych soutěžil v Superstar tak by bylo skvělý, že by mi posílaly hlasy (jinak je nemusím). Protože tak by mě znalo víc a víc těch krásnejch a ty by mě balily a já zase je. Jsem prostě skvělej!!! Sámere, jsi můj vzor. Ostatní jsou nuly!!!
0/0
8.6.2004 14:14

ProfesorR

Re:
 ale na to, jak bezvadně si šlape na jazyk a tím neodolatelně šišlá, tak na to nemáš! A navíc když už jednou má zazpívat česky, tak ho to rozhodí tak, že zpívá falešně, tak na to už vůbec nemáš!!!  
Doufám, že mu porota nechá příště zazpívat "Šla nanynka do zelí", protože z toho dostanou faninky mnohonásobný orgasmus, nestihnou poslat hlasy a tím vypadne!!!
0/0
8.6.2004 15:40

Danson

Re:
Ty jsi asi stejný vypatlanec jako to uslintaný hošátko. Osobně bych těm krásným děfčátkům, které tě bohužel na své cestě životem potkají doporučil, ať tě pořádně zabalí a zahrabou, co nejhlouběji pod povrch zemský, abych nemusel ze svých daní přispívat na tvůj pobyt v ústavu dr. Chocholouška!! Prosím, udělej službu národu a odstřel se sám, dík!
0/0
9.6.2004 8:57

Lenka19

Re:
Muhehe, ty si nic nepochopil  To nepoznáš, že to psalo nějaký jelito který je zjevně úplně jiný než tady popisuje a to že mu tady "závidíš" mu dělá móóóc dobře?
0/0
9.6.2004 15:12

tuark

samersamir
ten samer husajn uz mi leze na nervy, to je fakt hruza co se tem nactiletym blbounkum libi a za co jsou schopny utracet prachy
0/0
8.6.2004 13:51

horys

Hlasujte kdo vypadne
http://dj.horys.com 
0/0
8.6.2004 13:33

piju

FOTO :)
WWW.KUKU.CZ / foto zdarma
0/0
8.6.2004 12:34

atlantick

ojoj
Ak vyhrá Sámer tak to bude riadna ostuda pre čekú hud. scénu, je to blbeček kt. nevie spievať a ani inprovizovať....hrůza vyhrať by mala Aneta, dúfam, že si to ten tupec všetko prečíta až vie ako posobí nanormálnych ľudí, pretože adolescentky ho zjavne vidia inak..:)
0/0
8.6.2004 10:56

mike-š

trest národa 2004
pokud vyhraje sámir tak by se ten pořad měl jmenovat trest národa 2004 :-)))
0/0
8.6.2004 9:53

Danson

TeST národa 2004
Vyhlašuji TEST Národa 2004 Sám osobně jsem zvědav jen na to jestli po vyhlášení superstar obstojíme jako národ se smyslem pro objektivitu, správnost apod., nebo zvítězí "Kocourkovina". Ti, kteří hlasují pro Sáhmera Slintopyska, nechť se bezodkladně hlásí dr.Chocholouškovi, má ve svém ústavu v Chvojkovicích ještě volné kapacity. 13-ti letým školačkám, které ještě neví že superstar je především pěvecká soutěž vzkazuji, že jeho ksicht se za 2 roky stejně rozpadne, neboť neustálým olizováním horních pysků se mu tvoří velké opary, které vlivem infekce navíc postupně rozleptávají jeho pokožku. Rozhodně vám nedoporučuji se s takovým chlapcem líbat, budete mít opar velký jako kakaová skvrna velikosti mexického dolaru.........Maminkám těchto školaček doporučuji zabavit těmto trdýlkám jejich mobily (navíc zde hrozí nebezpečí, že neodbornou manipulací se přípraví o panenství), ať nehlasují, stejně to pak zatěžuje nadměrně rodinný rozpočet!!!!!!!!!
0/0
8.6.2004 9:49

Mirini

a stejně..
Zatím to vypadá, že vyhraje Aneta, a sekundovat bude Sámer,... ale všechno může být jinak...záleží kdo má kolik kreditu Není pravda,že Martina Balogová,byla nejlepší,jak se v novinách psalo.Nej je myslím Aneta,ale Sámer je taky dobrej,jen nesmí zpívat Česky, Šárka má čistý hlas, ale není tak pronikavý a nemá ho zajimavý.
0/0
8.6.2004 6:49

mike-š

Re:
to je věc názoru. Je řada lidí (včetně mě), kteří ji berou a přijde jim zajímavá. Jiným neříká nic (je to jejich svaté právo).
0/0
8.6.2004 9:42

Tintina

Re: Šárka
Šárka má všechno, co má superstar mít. Je mladá, hezká, fotogenická, zpívá velmi dobře, dýchá velmi dobře, má herecké nadání , má pohybové nadání a velmi hezkou postavu a v neposlední řadě vzhledem k jejímu věku je jasně vidět, že zvládne i velkou psychickou a pracovní zátěž. Šárka by se měla stát superstááááááár!!!
0/0
8.6.2004 13:45

Fibber

Re:
fakt už by jsi měl(a) s tím fetováním přestat
0/0
8.6.2004 15:22

ProfesorR

Re:
 Jasně, Šárka
Uslintaný Sámer, to by byla ostuda národa, kdyby se stal vítězem a Aneta i přes své kvality, které jsou nesporné, má těžký psychický problém, ona je ve své duši natolik introvertní, že se obávám, aby ji z toho do příštích kol nezklátily žaludeční vředy....Taneční kreace (spíš křeče) v sedě na židli v posledním kole toho byly důkazem - tak se nechová "superstar". 
0/0
8.6.2004 16:34

Dittule

Re:
Šárka? Talentovaná, ale neskonale nudná při zpívání. Všechno udělá správně a je to taknějak nanic. Jediné oživení, jak dobrá byla v dabingu. Vlastně tam byla přímo skvělá!!!
0/0
9.6.2004 0:44

ProfesorR

Re:
Ano, v porovnání s uslintaným a falešně zpívajícícm Sámerem a vystressovanou Anetou je to neskonalá nuda. Zaplat pámbu za ní  
0/0
9.6.2004 1:15

tuark

Re:
a co jako ten samer husajn podle tebe dela dobre? cim  je zajimavy? jak pekne zpiva? co rekl zajimaveho? jak tanci zajimave? cesky?
0/0
8.6.2004 13:58

titlis

Šišlavý Simir
Simir by měl jít dabovat Kobru , jestli ještě nějakou Němci natočí, ale až po půlroční terapii u logopeda.V neděli byl ještě údesnější, než Přísavka s přihřátou Terezou. Aneta byla ještě víc bez chuti a bez zápachu, souhlasím s příspěvkem výše, ale bohužel zbyl tam jenom jeden chlap , takže příště vychází, že vypadne jedna ze dvou bab.Dá-li Pán Bůh, tak Aneta,.
0/0
8.6.2004 0:26

svobodny clovek

Aneta je nase nova rockova jednicka
Osobne fandim Anete. Nejvic ji sedi rock a je v nem dobra. A nepotrebuje se u toho kroutit jako Bartosova nebo Sarka.
 
Nelibi se mi utoky proti Samirovi: je znich zcela jednoznacne citit ZAVIST zakomplexovanych chlapu, kteri nemohou rozchodit, ze se Samir libi holkam. Oznaceni typu "muslimsky radikal", "Ak-Kajda" a podobne vypovidani o nekonecnem privitivismu autoru techto oznaceni.
0/0
7.6.2004 19:18

Madietta

Re:
Jenže ty jsi zapomněl, že Aneta bude po vítězství natáčet u BMG POPOVÉ, nikoli rockové album. Tak jí velí smlouva. A v tom prostě není dobrá, protože pop je i o show, výrazu, zpěvák musí zaujmout publikum. Tentokrát byla Aneta ještě více bez chuti a bez zápachu než jindy.
 
Ale pravda, po vypadnutí Martiny Balogové tam má nejzajímavější hlas.
0/0
7.6.2004 20:35

svobodny obcan

Re:
Otazka je co je jeste pop a co je rock, kde je hranice ?
Pro mne rock  je treba Ozbourne, Apocalyptica, Sepultura, Pink Floyd atd.
Pro mne je pop Lucie, Elan, Team, Olympic.
A stupidni Gott (ale skvely zpevak), stupidni Vondrackova, stupidni Bartosova, Britney Spears a pod. to je jen zbytecny hnus, ktery ma rada stupidni Sarka Vankova.
Anetta muze u BMG natocit treba neco jako Lucie. Uspech to mit bude BMG bude spokojena.
0/0
8.6.2004 0:41

Danson

Re:
Ty otroku! jestli ti to nedochází, superstar je pěvecká soutěž a ne přehlídka modelů! To, že je Sáhmer Slintavka hezkej hošík nikdo nepopírá, ale!!!!!!!!! neumí absolutně zpívat, tohle je zdůrazňuji PĚVECKÁ SOUTĚŽ!!!!!!!!!!! Až bude vyhlášena obdobná soutěž v MODELINGU budu jednoznačně křičet Sáhmer hurá na molo!!!!! Cháchá, no není to paráda, jak z nás všech dělá TV Nova fanatické šašky??? Upřímně! I kdyby to vyhrál kdokoliv, natočí s ním podobné srač*y jaké již zpívá Lucie Bílá, Bartošová, Hůlka a mnoho mnoho dalších..Jde mi jen o jediné, ať mi to nerve uši, až to bude hrát 100x za den v rádiu, falešný zpěv opravdu nesnesu!!!!
0/0
8.6.2004 10:11

Tintina

Re: Aneta
Aneta je jak dvojče tý rádoby zpěvačky ze Svobodný Evropy. Nevim jak se jmenuje. Jo, Přenosilová.Hlas má, ale nic s nim nedělá, je to pořád stejný, žádnej pořádnej výraz a její zhasněte lapiony a frázování je opravdu nezapomenutelné. Jak říkáme my laici, umí zpívat jenom nahlas.
0/0
8.6.2004 13:50

tuark

Re:
ja to chapu ty utoky, protoze na samirovi husajnovi neni vubec nic chlapskeho!!! jak to muzes srovnavat? predstav si ze jdes na rande a nekdo se na uvitanou cely zatrese, a chromou rucickou ti priteplale s debilnim usmevem na rtech rekne ahoooooooooj. si na hlavu? to se ti fakt libi?
0/0
8.6.2004 14:01

alanek

šišlá
Donutil mě poprvé hlasovat! Hlasovala jsem pro Anetu. Přece ty 12ti leté holčičky nezvolí totálního omezence. Šlape si na jazyk-šišlá a má sykavky, neumí frázovat...fakt děs a hrůza Falešně mu to tam lítalo víc něž Šárce a té to lítalo také dost.
0/0
7.6.2004 19:16

alanek

ŽVÝKAL JAKO PITOMEC!!!!
Tak Issa je pro mě po včerješku zastydlý puberťák. Drzý, protivný...A JEŠTĚ CELOU DOBU ŽVÝKAL...Kdyby to vyhrál, potvrdí se mé IQ o národu českém  A porota si toho JAKO nevšimla . A kritizují Anetu z pěkně odvedenou choreografii...nebo Šárku za prožitou písničku. Ale Issa a jeho kývavý pohyb tam a zpět je jako nová vlna? Se snad pomátli. A NEBO JE TO PODPLACENÉ, JAKO VŠECHNO V ČECHÁCH! sakra FUJ,FUJ!!!
0/0
7.6.2004 18:57

svobodny clovek

Re:
U  vas v Cecham mozna je vse podplacene, u nas na Morave ne.
0/0
7.6.2004 19:19

ctenar2003

Samer je 1 !
Ano, ano Samer bude jako superstar a Aneta za svuj fantasticky prijemny hlas objev roku. Tak to skonci a nikdi na tom nic nezmeni. Uvidite, ze mam pravdu !!!!!!!!!!! 
0/0
7.6.2004 18:54

HarryKeogh

JAK JSEM VIDĚL NULU
Sámer je je nula, ale bohužel co chcete ve státě, kde zpívájí Vondráčková, Bartošová jinej odpad. Nikdo z nich si v životě nesložil písničku a bůhví jestli umí hrát na nějaký hudební nástroj. Bohužel to tady takhle funguje. Každopádně hlasujte proti tomu ignorantovi, který zpívá falešně, ať se nám venku nesmějí!!!
0/0
7.6.2004 16:16

skrax

Re:
Proti se hlasovat neda - jinak by tam uz nejspis bylo trochu jiny slozeni:o))))
0/0
8.6.2004 12:08

tuark

Re:
jsem zvedav jestli vitez superskvar bude po dvou mesicich slavnejsi a uznavanejsi nez hlasatelky pocasi :)
0/0
8.6.2004 14:05

dodo77

trpanej Sámer
jestli někdo řekne na včerejší trapnej výkon Sámera, že zpívá hezky, tak je minimálně stejně tak vyhrabanej jako je Sámer. Ten kluk neumí zpívat a ani se pořádně vyjadřovat... naprostej tragéd, včera měl jednoznačně vypadnout - nemá tam co dělat, když zpívá falešně.. Nejvíc to ale vystihnul jak včera řiká "myslim, že teď už to neni o zpívání..." ANO Sámere, o zpívání to v případě tvého postupu do dalšího kola opravdu neni !!! teď už to je jen o tom, kolik maj 12letý puberťačky kreditu na mobilním telefonu...
0/0
7.6.2004 16:14

Coiotus

Aneta
Ja bych nejradsi videl za SuperStar Anetu. Pride mi, ze je strasne skromna, hodna, ma to v hlave srovnany a umi zpivat. A vo to v tyhle soutezi prece de, ne?
0/0
7.6.2004 15:22

venousekh

Teď mává do kamery
a zejtra odpálí bombu v autobusu
0/0
7.6.2004 14:56

Dittule

Re: mozečku!
No jo, ty mozečku, funguje ti to na nejjednodušší asociace. Zkus šachy, to pomáhá rozvoji myšlení.
0/0
7.6.2004 15:16

Dittule

Ahoj Samere
Ahoj Samere, z těch kidů tady si nic nedělej. Jsou to občas dobrý splašky. Zpíváš nádherně a je samozřejmě ještě co se učit. Máš feeling, frázování, barvu hlasu, je to celistvý. Když zpíváš, zpívá každá buňka tvého těla, přenáší se to na jiný, protože to prožíváš. Nic studeného, nic naučeného. Takže pokud s tím budeš dobře pracovat, budeš jednou skvělej. Teď tě třeba drží spousta lidí pro tvé charisma, to je fajn, ale i kdybys náhodou vypad, věřím, že víš, že jsi na správným místě a svůj talent si pohlídáš. Nevím co všechno ti dal tadyten maraton, ber to jako motivaci a isnpiraci pro to co z této branže chceš a co nechceš.Hodně štěstí...a drž se!
0/0
7.6.2004 14:12

neneka

Re:
12ti letá Dittule pro~ila první orgasmus.
0/0
7.6.2004 14:23

Dittule

Re:
Chacha ..jo, a bylo to docela fajn. Co ty? Pořád nic?
0/0
7.6.2004 14:52

červený bedrník

Re:
podle tvýho chacha bych řek, že sis už frndu honila víckrát...
0/0
7.6.2004 16:04

Dittule

Re:
Starej se vo svýho, ať ho samou starostí o jiný nezanedbáš.
0/0
7.6.2004 16:42

modry_karku1

Re:
je videt, ze to tomu vubec nerozumis. ty bys nerozeznala zpivani ani od praseciho chrochtani
0/0
7.6.2004 16:54

Dittule

Re: radši
Radši piš, kdo se líbí tobě, než abys mě napadal za to, že se mi líbí Samerův zpěv. Já aspoň vím, proč se mi líbí, mám ráda soulový zpívání. A to, jak zazpíval Respekt od Arethy Franklin, bylo výborný! Je to těžká věc a z ostatních by ji dobře udělala jen Martina. Anetě, přestože je moc dobrá, by asi nesedla.
0/0
7.6.2004 17:15

pajadaja

Re:
Tak teď nevím,myslíš to vážně nebo ironicky........no určitě za B)
0/0
8.6.2004 6:44Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.