Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Golfista Čejka přišel poprvé k soudu

Vůbec poprvé dorazil slavný golfista Alex Čejka k soudu, který rozhoduje o výživném pro jeho dva syny. Jak se bude vídat se svými dětmi - šestiletým Alexem a tříletým Felixem, které má s populární moderátorkou Mirkou Čejkovou a jaké bude platit alimenty, však soud ani včera nerozhodl. FOTOGRAFIE

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Milan Kolář

E55
Čejková je v televizi sympatická. Její osobní problémy mě nezajímají-nic mi do nich není. Když zjednoduším zporávy, tak za dva úspěšné činy získala 270 tis.Kč měsíčně. Teď by měli právníci posoudit, zda tak  s cílem budoucího zisku nebo z prosté lásky. V prvém případě ji jistě ministr státní kasy zařadí mezi pracovnice na E55 a  předepíše registrační pokladnu a desátek z částky získá a použije do Matiční.
Ve druhém případě nezíská státní kasa nic, nebude moci Čejkouvou ždímat, ale bude jí alespoň dělat ostudu. Pak se musí Čejkovi nějak domluvit bez právníků.
 
 
0/0
21.6.2004 0:52

Hezounek007

mrcha jedna...
Čejková ty jedna mrcho, takový nehorázný prachy, že Ti není hanba, si ty prachy vydělěj sama krávo jedna. Se vůbec divím, že ju dvakrát naprcal, je hnusná jak prdel.
0/0
31.5.2004 14:48

atlantick

aj ja
Aj ja vím svoje, som rozvedená a mojho ex musím stále naháňat cez prokurátora aby mi zaplatil 1.200,- Kč mesačne. S tejto jeho almužny tak maximálne zaplatím poplatky na školku a keď malému kúpim tenisky u číňana ostane mi tak kulové, takž o neakej zvýšenej výžive sa mi ani len nesníva. Makám ako zdrvená, aby som to utiahla a milostivý pán si pol roka nezaplatí, respektive začne vyzjapovať, že pokial mu malého nedovediem tak nezapltí už nikdy. je to kretén kt. býva 200 km o decko sa zujíma iba keď mu príde výzva od prokurátora. Vtedy zvykne vykrikovať aký on je diskriminovaný otec. Chodí si oháknutý v značkových handrách, zatĺka príjmy, a hrá chudáčika. Od doby kedy som sa odsťahovala, aby som od neho mala konečne pokoj s tým aké mi robil peklo zo života, neustále ma všade udával a pod. , tak svojemu jedinému decku ani raz nezavolal a absolútne nejaví zájem.
0/0
31.5.2004 13:52

Feller

Re:
To ale nic nemění na ném názoru, že těch 150.000 co chce Čejková po Čejkovi nepůjde jen na děti, ale královsky by si za ně žila ona i s tím svým novým týpkem a klukům by sice asi nenakupovala boty u vietnamců, ale taky by se nepředala. Proto schvaluji aby měl Čejka pod kontrolou kam ty prachy jdou. Pár tisícovek bych asi nekontroloval, ale tahle suma už dohled potřebuje. Nebo ne?
0/0
31.5.2004 18:52

Feller

Vím své
Jsem rozvedený a alimenty platím na dvě děti. Přiznám se, že mi taky docela vadí, když musím alíky platit bez ohledu na to, jak s nimi moje bývalá naloží. Není nic příjemného dávat každý týden dětem kapesné aby si mohli koupit něco k večeři protože máma drží linii a nevaří. Samozřejmě že to kapesné je nad rámec alimentů. A to nemluvím o tom, že si beru přes léto děti na celé dva měsíce prázdnin a alimenty za červenec a srpen mi stejně nikdo neodpáře. Když chce clap děti do péče, tak musí dokazovat že umí vařit, prát, číst pohádky a já nevím co ještě, ale u matky to nikdo nikdy nezkoumá. Tomu říkám rovnoprávnost! Když to tady tak čtu, tak začínám mít dojem, že není nic horšího, než být heterosexuální běloch ze severní polokoule. Všichni ostatní se mohou ozvat, že je někdo diskriminuje a nejspíš to asi bude tahle skupina jejíž příslušníkem jsem i já . Vážně se necítím být vinen veškerým bezprávím, které kdy bylo napácháno na menšinách. (mimochodem, mám pocit že my co nejsme součástí žádné utiskované nešiny která se musí hlásit o svá práva už jsme asi taky v menšině) Ale zpět k tématu. Taky bych chtěl dávat peníze raději dětem a chtěl bych mít přehled jestli za ně dostanou boty, ošacení, vzdělání i to jídlo. Myslím si, že by bylo spravedlivé aby Čejka neživil Čejkovou ani Víta ale jen svoje kluky.
0/0
31.5.2004 11:09

tommi77

Re:Neni to jednoduche
Teda nemas to jednoduche, v tehle pripadech je na tom asi fakt nakonec lip ten kdo je vetsi hajzl a na detech mu zalezi min.
0/0
18.6.2004 11:51

Marty90210

Věrohodnost?
Kdo psal tenhle článek se musí určitě znát s mojí sousedku paní ... .
Taky pavlačová drbna:)
 
Manželé se k sobě chovali odtažitě => Rozloučili se polibkem
0/0
31.5.2004 8:55

SMUTNÝ

Emancipace podle potřeby ?
Zúčastněné dámy, kde je vaše hrdost, kde je vaše spoléhání na vlastní síly, kde je rovnoprávnost? Všichni přece víme, že české rozvedené soudkyně nadržují z vlastní viny rozvedeným manželkám!!!
0/0
30.5.2004 23:29

dmac

Je to fakt v cajku
Nikdo nemůže mluvit matce do toho, když jako zákonný zástupce svých dětí nakládá s výživným, které dostává od jejich otce. Pochopitelně, že si každý plivne, když jsou ve hře takové prachy a když má matka přítele, který  nemá čistý rejstřík. Jak je to ale doopravdy je, ví jen oni, my všichni z této diskuse máme jen kusé informace o lidech, o kterých se píše jenom a pouze proto, že jsou mediálně známí. Ano, také si nedovedu představit, nač by bylo 150 tis.dítěti, třeba je matka bude šetřit a až dítě dospěje, bude mít balík, jako jeho táta kdysi. A po celou dobu bude zachována životní útoveň dítěte jakou má otec. Samozřejmě, že se všechno dá zneužít, ale jaký je rozdíl mezi veřejnosti neznámou matkou a M. Čejkovou? Na základě čeho bude někdo jedné z nich kontrolovat způsob nakládání s výživným ? Jedna z matek bude třeba dostávat 70 tis., druhá 2 tis. Podezřelejší je která ? Ta, jejíž bývalý manžel má v garáži zrezivělý vW Golf, nebo ten, který golf hraje v USA ? Nikomu po tom nic není, pokud má někdo pocit, že si své děti vychová lépe, může o to žádat prostřednictvím soudu. Až se poměry na straně otce změní, požádá si o snížení výživného. V tomto virtuálním prostředí se o tom dočteme určitě hodně. V předchozím příspěvku se nevyhýbám faktu, že některé matky jsou fakt mrchy a otce dětí chtějí jen využívat. Když si pro ně ale přijede, nemají zájem a děti ještě vychovávají tak, že jim otce zprotiví.
0/0
28.5.2004 12:21

zachary

Re:
Čejková? Hodná maminka, která ze svého skromného příjmu všechno neutáhne? Co je nám a Čejkovi do jejího příjmu? Znamená to, že rozvod znamená pro milionáře automaticky "astronomické danění matkou" jeho dítěte? Jak je vůbec možné dopustit tuhle sexistickou diskriminaci? Co na to feministky? Baví se dobře? Je normální ukazovat na lidskou vychcanost? Slaví Čejková MDŽ?
0/0
28.5.2004 12:39

kruci_sakra

Re:
přesně tak..
0/0
28.5.2004 14:26

shusha

Re:
Divte, že  se ženský nechtějí vdávat a děti chtějí mít až poté, co si zajistí existenci. To není feminismus, to je čistý boj o přežití. Dokud u nás bude panovat taková tolerance k nevěře a žena, která chce zajistit svým dětem stejný životní standard jako měli před rozvodem,bude označována za mrchu budou se ženy chovat tak jak se chovají. Chlap si kdykoliv může najít milenku, rozvést se a zatajit své příjmy a žena, která byla doposud v domácnosti je v krizi. Tohle se samozřejmě přímo Čejkovic netýká, ale já říkám: Vyrobil sis děti, tak plať.
0/0
29.5.2004 9:53

vesele

Re:
Ja bych rekl ze je to chyba Cejky. Kdyz si vezmete takovou zenskou jako je Cejkova ktera nepohrdne cizima prachama tak to mate pak tezke.
0/0
29.5.2004 14:47

dmac

Je to v cajku
Děti mají právo na stejnou životní úroveň jako jejich rodiče. Pokud je otec slavný sportovec, který vydělává velké peníze, měl by zajistit, aby i po rozvodu s jejich matkou žily stejně jako on. Vzhledem k tomu, že se s matkou rozvádí, nelze čekat nějaké přátelské vztahy a musí bohužet mlčky přijmout, že s výživným bude ve prospěch dětí nakládat jejich matka, která je zřejmě bude mít svěřeny i do své péče a na které zůstaně i jejich výchova. Kdyby tomu bylo naopak, výživné by soud stanovil podle výši příjmů matky. Ta ale nehraje profesionálně golf, takže tam to bude jiné. Zřejmě jen pracovní vytížení a místo jeho bydliště bude otci bránit, aby se s dětmi stýkal častěji, z článku vyplývá, že je neviděl více jak rok, což je zarážející. Nutno podotknout, že tam není ani slovo o tom, jestli třeba náhodou matka otci ve styku s dětmi nebrání (u nás naprosto standartní jev), nyní se ale jedná o úpravu něčeho jiného. Myslím, že všechny negativní narážky na Čejkovou v této diskusi zde plynou z toho, že žádá výživné, které není u nás běžné, nicméně má na ně právo a basta fidli.
0/0
28.5.2004 10:16

pawn

Re:
Ono není běžné výživné 150.000 Kč stejně jako 70.000 Kč+zajištění dalších výhod pro své dítě jako je finančí podpora při vzdělávání apod. Negativní emoce proti Čejkové tak spíše vzbuzují další věci, mezi které také patří to,že nyní žije s partnerem, který byl zřejmě pravomocně odsouzen do vězení. Za to samozřejmě nemůže, ale nelze se divit Čejkovi, že chce púeníze účelově vázat (kdo zaručí, že výživné nepůjčí Čejková svému miláčkovi na splacení dluhů?). Navíc je nutné vzít v úvahu, že na rozdíl od podnikatelů jsou Čejkovy příjmy dočasné (dokud bude hrát špičkově golf) a jsou ještě více nejisté (záleží na jeho sportovních výsledcíh). Nechci se tím zstávat snížení výživného, ale určitě by měl mít zaručeno, že peníze opravdu půjdou na zajištění úrovně jeho dětí (např. když je přímo poskytne na jejich vzdělání). Jinak Čejkovou bych klidně vinil i z toho, že všechno tohle měla pěkně vyčůraně spočítané, když do vztahu s Čejkou šla, ale to je jen můj dojem, a možná, že tam láska nebezká byla.
0/0
28.5.2004 11:16

anegelito

Re:
Hlavne jde o to, ze soud je na vyzivne na deti ne na Cejkovou. Neni mi uplne jasny, na co dite spotrebuje 150000 za mesic. Myslim, ze je v poradku, aby vyzivny, pokud se jedna o bohatyho otce a vysoky alimenty, bylo vyplaceny na vazanej ucet. Uplne idealni by bylo, kdyby ty alimenty drzel v rukou nejakej svereneckej fond, kterej by vydaje schvaloval a zpetne kontroloval pouziti vyzivnyho.
0/0
28.5.2004 11:46

PavelPo

Re:
Chtěl bych vidět dítě, které dokáže rozfofrovat 70.000,- měsíčně, to je opravdu dobré. Taky bych rád viděl golfistu, který ty "velké peníze" vydělává pořád. (Pokud si tedy časem nezařídí sportovní klub nebo nějakou jinou "továrničku"). Nepůsobí to na mě dobře, o tom podvodníkovi nemluvě. Jako otec to jistě ještě uváží, ale o Čejkové si tedy myslím své (což je jí - vzhledem k výši jejího konta a plotu u baráku - asi úplně ukradený). Ale "hezky to zapadá" do trendu poslední doby - mladá, hezká, krásná, chytrá (apod.) žena má doma prostě "hroznýho chlapa" (v trenýrkách, neschopného, vždyť i chromozom má nejkratší :-) ), se kterým ona jako "citlivá bytost" nemůže vydžet. Tak ho alespoň oškube, co s ním taky, že jo. Na druho stranu ti sportovci jsou pěkný paka - to nevědí s kým chodí a žijou ???
0/0
28.5.2004 16:26

zachary

Ano..
..svině, nóbl děvka to je. Jinak by nemohla takhle iracionálně kupčit s budoucností svých dětí - ta jedna moderátorská hvězda poulární! A chlapi! Tohle je učebnicovej případ, studujme pozorně!
0/0
28.5.2004 9:20

Dittule

Re:
Ty jsi taky kabinetní ukázka blbosti!
0/0
28.5.2004 11:28

kiliannedory

Re:
 Napsal něco co je evidentně pravda a použil k tomu pár nespisovných slov. Proto to musí být blbost ?
0/0
31.5.2004 12:49

inteligentní vdaná žena

Re: Ale fuj, zachary!
Co ty vulgarity? Je pravda, že lichotky nepomůžou, ale tohle není hezký. Taky byste se u toho mohl tak rozčílit, že se ruka roztřese a bundoška pokecá! Smajlík by byl lepší.
 
0/0
28.5.2004 22:13

Lanius

Závistiví čecháčkové
A co je vám do toho?
0/0
28.5.2004 8:15

Krušnohor

Re:
Radši sklapni ty moralisto
0/0
28.5.2004 9:18

houba_

Re:
neni nam do toho nic,
ale kdy uz se o tom pise, tak si snad kazdy muze udelat na vec nazor
 
jestli nekomu vadi, ze ho nekdo takto soudi, mel si to rozmyslet jeste pred tim, nez celou udalost averejnil novinarum
0/0
28.5.2004 14:59

slepyce

Čejková
Cejkova ceka s tim svym podvodnikem dalsi dite?!?!?!?!?!?! Asi by mel Alex s tim rozvodem rychle spechat, nebo by se mu mohlo stat, ze by platil i na tohohle bastarda ?!?!?!?! Az  ji skonci romanek s timhle smelinarem Vitem, tak jsem zvedava, jakou vysi alimentu bude po nem pozadovat?!?!?!?!? Haha, spis Vit oskube ji a ze srdce ji to preju!!!!!!
0/0
27.5.2004 23:59

jedlis

cejkova
ta je snad uplen vypatalan ona si mysli ži ji da 300 tisic mesicne aby se mohla paradit. NEbo se ji nezda spis ten vazanej ucet. Chudinka
0/0
27.5.2004 22:31

kruci_sakra

Re:
No buhví jak inteligentní není,ale vypatlaná taky ne.Spíše pěkně vychcaná svině...
Podle mě se pak nemůže nikdo divit,když manželé vezmou takovýhle děvky nečím po hlavě!
0/0
27.5.2004 22:39

venousekh

Re:
Já si myslím , že by Mirka dobře chcala na vrták .....
0/0
28.5.2004 7:30

xyndel

Re:
:-))))))))))))
0/0
28.5.2004 12:25







Najdete na iDNES.cz



mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.