Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Bude mít Česko druhou SuperStar?

Nova by ráda vysílala druhou řadu soutěže Česko hledá SuperStar, ale rozhodně to nebude už od podzimu, napsal v on-line rozhovoru iDNES mluvčí televize Dan Plovajko. Ujistil čtenáře, že soutěžící nedostávají za vystoupení honorář, že náklady na finalisty se počítají ve statisících a že jejich singl Hvězdy poslouchá v autě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

aifel

No to mu teda nezávidim ...
"mluvčí televize Dan Plovajko. Ujistil čtenáře, že soutěžící nedostávají za vystoupení honorář, že náklady na finalisty se počítají ve statisících a že jejich singl Hvězdy poslouchá v autě" - dneska ráno jsem omylem vyslechl v rádiu "píseň" Veď mě dál, a kdyby to šlo, odvedl bych je hodně daleko. I když za jeho plat bych to asi vydržel a cestou kolem ředitelské kanceláře si to třeba i pobrukoval, brouku ...  
0/0
10.6.2004 16:40

Mirini

??
Tak .. jak je to míněné, druhá superstar??...... neříkejte,že třeba podobný pořad, nebo snad nějaké pokračování..... :(
0/0
9.6.2004 16:26

Páťa Tlučhoř

psycho online
Hej, I-DNES!!! co je tohle za způsoby??? člověk se probere ze snu o lahvích sody - a kde nic tu nic!!! kde je nějakej další článek k superstar???!!! Plovajko je nezajímavej suchar managerskej!!! co dělá Kořalka??? je Vaňková ještě anální panna??? je už ze Savky tvrdej a čestnej chlap s velkým CH??? Navštívil už Sámer"dej fem ten fek"Issa logopeda??? potřebuju nový informace!!! plííííííííííííííííííz!!! dammit!!! to kyselo je moc kyselý, a ten bramborák je moc bramborovej!!! a vůbec, co si myslíte??? že si snad půjdu číst??? to teda ne!!!aaaaaarrrrrggggghhhhhhhh!!! Páťa se zlobit!!! Páťou lomcovat zlost a Páťa lomcovat CRTčkem!!! Páťa jít bumbat!!!.......
0/0
9.6.2004 15:50

Dittule

Re: Ať nechodí!
To se asi budem scházet na Světlana Nálepková touží po dítěti :o( Jo a Samer ať k logopedovi nechodí!! To milé šlapání si na jazyk je tak sexy :o))))
0/0
10.6.2004 10:00

elzik123

Podvod na Nově
SUPERSTAR je největší podvod na díváky od Binga na  NOVĚ
0/0
9.6.2004 15:28

Džura - hrdina Pamíru

jak ještě vydělat
" Formu zveřejnění zvažujeme " - navrhoval bych, aby  výsledky hlasování byly zašifrovány programem PGP ( pretty good privacy ), přičemž klíč k dešifrování by se NOVA zavázala odtajnit do 20 let  .
0/0
9.6.2004 15:05

Major Milda

Re:
Co to je za divadlo, kdo chce tak výsledky dávno má.
0/0
9.6.2004 15:14

Danson

Pravda o superstar!
Vážení, nebuďte naivní, vše už je předem dané, pošuk Ondatra Herman už má ve všem jasno, copak si někdo z vás myslí, že by někomu produkoval desku, kdyby se mu už dávno předem daný a vybraný dotyčný nelíbil. To je jako by za vás někdo hlasoval, co si máte dát k obědu, jestli špenát, rajskou, zelí nebo chlévskou mrvu. Všechno to je šaškárna a já věřím lidičky, že dobře víte, že se jedná o nechutné zviditelnění TV ZNOVA!! Celá akce se koná jen proto, aby si NOVÁCI přivydělali na zasílaných smskách a sledovanosti, proč jich je asi povoleno 50 z každé simky? Kdyby šlo o regulérní hlasování, tak by byl možný pouze 1 hlas, jedině tak lze jakoštakoš docílit jakéštakéš objektivity!! Až se zase někdy bude vyhlašovat referendum k výstupu z EU, budeme mít všichni možnost hlasovat ze svých debilních telefénů a posílat až 50 sms, jestli jsme pro výstup a nebo pro zachování členství, těšte se! Garantem referenda bude TV ZNOVA!!
0/0
9.6.2004 14:22

Páťa Tlučhoř

Re:
pokud někoho vzrušuje narvat každej tejden 50 smsek do tv estrády..... - jeho prachy, jeho věc! některý lidi to prostě baví. lze se tomu divit, lze s tím i nesouhlasit, ale jakýkoliv rozčilování je zbytečný , šetři nervy .
0/0
9.6.2004 14:50

Coiotus

Re:
Nejvetsim myslitelem vsech dob byl Jara Cimrman. Je mozne o tom diskutovat, je mozne s tim i nesouhlasit, ovsem to je vse, co se proti tomu da delat...
0/0
11.6.2004 11:17

Dittule

Re: Vedle!
Dansone, seš naprosto vedle. Pokud na tom chce někdo vydělat, pak je tohle ten nejlepší výzkum trhu. Proč by měl vydávat někoho, kdo se mu líbí? Toho si může poslouchat doma. Vydávat to bude proto, aby mu to vydělalo peníze. A tak se bude řídit zdejším vkusem i kdyby jemu samotnému se to vůbec nelíbilo, to je celé. To,co lidi podpoří, to si asi i koupí. Čili zajímá ho, co volí lidi, jinak by nebyl ve své funkci správně. Jde tady o pop a ne o okrajové alternativní proudy, kterých se ujímají úplně jiná vydavatelství, než je Bertelsman a B.M.G., které na tento pořad podepsalo smlouvu.
0/0
9.6.2004 15:06

Dittule

Re: průzkum
pardon, mělo tam být průzkum. Ale nakonec, byli by sami proti sobě, kdyby se jím neřídili.
0/0
9.6.2004 15:09

Danson

Re:
Dittule, tak jak to píšeš, by to bylo za normálních okolností férový a měla bys samozřejmě pravdu, ale v případě soutěže superstar se jedná o podivnou manipulaci vkusu pomocí médií. To že to lze udělat jsme se snad všichni přesvědčili s tragickou Dajdou. Musí ti být přece jasné, že medializací lze dosáhnout ledasčeho, a když se vyberou správné ksichtíky a náležitě se to mediálně podpoří a tlačí se to do lidí, je úspěch téměř zaručen!!! Příklad vlivu rádií je již jednoznačně odzkoušen! Když se patřičně vytrvale buší do hlav lidiček, třeba úplně ubohá písnička, lidi se ji naučí "milovat"! Už víš, co tím myslím?
0/0
9.6.2004 15:20

Dittule

Re: jo..
Jo, vím :o(
0/0
9.6.2004 16:12

mikedonn

Re:
Nesouhlasim, proc by se nekomu melo chtiti manipulovat s (uz tak zoufalym) vkusem divaka? Jediny, prvnotni duvod, proc tuto soutez Nova (a vsechny ostatni televize v zahranici) delaji jsou $$$$$PENIZE$$$$$ jako vzdy. Vydela na tom uplne kazdej: TV, mob.operatori, radia, zucastnene "hvezdy" (myslim porotu, ne chudaky soutezici), majitel prav na soutez,.... Jediny, kdo na tom trosku prodela je ten divak, co posle tech 5-30 smsek kazdou nedeli - ale ten zas vydela na dobrem pocitu, ze tomu svymu "konovi" pomohl do dalsiho kola
0/0
9.6.2004 16:46

Danson

Re:
Mikedonne, to že je SupSt. o kolotoči peněz, je jasný (píšu o tom v příspěvku Pravda o supstar)! V odpovědi na kterou jsi reagoval pouze pochybuji o tom, zda lidmi zasílené smsky o něčem vůbec rozhodují?!(viz narážka na manipulace). Ale když má někdo dobrý pocit z posílání kupy smsek, tak proč ne, že?? Promiň, ale smajlíka ti nepošlu, ty s úsměvem mi už došly...
0/0
10.6.2004 7:29

Tyrl

2 Danson: nemáš pravdu, myslím - jen názor
Je jasné, že u nás může být korupcí či manipulací ovlivněno vše, za čím stojí dostatečně velké množství peněz, a že tedy i Superstar k tomuto podezření silně svádí. Nemáš ale jediný důkaz, že tomu tak skutečně je, ba naaopak: všechny indicie lze vysvětlit naprosto racionálně a férově. Vezmi v potaz, že:  1) fakt, že soutěžící dosud vypadávají podle pořadí hlasů, které se objevilo po jednom z prvích finálových kol, JE NAPROSTO LOGICKÝ a NESVĚDČÍ O ŽÁDNÉ MANIPULACI. Porovnej s průběžně oznamovanými výsledky voleb: jakmile je výběrový soubor dostatečně velký, jsou celkové výsledky takřka stejné jako v něm. To je statistika. Srovnání není zcela přesné, jistě. 2) Tím není řečeno, že konečné výsledky jsou dány. Čím méně soutěžících zůstává, tím pravděpodobnější je možná odchylka od původního pořadí. a) Pokud někdo posílal 30sms svému favoritovi, který vypadl, pošle své náhradní volbě sms významně méně. b) s blížícím se finále roste sledovanost i počet hlasujících, a mění se tak struktura (věk, vzdělání, sociální status,...) souboru respondentů. Původní soubor už tedy nemusí být přesným obrazem celku. Př.: v 1. finálovém kole bylo procento (hlasů) pubescentních dívek z celkového počtu statisticky významně vyšší než bude v kole které nás teď čeká c) na rozdíl od počátečních kol je nyní již možno reálně zasílat i negativní hlasy : v kole minulém byl takový hlas 3x dražší než hlas pozitivní, v kole následujícím bude dražší již jen 2x.  3) Povolit jen 1 hlas z 1 mobilu by zmenšilo zisk. Oficielně zveřejňovat výsledky v průběhu soutěže NENÍ MOŽNÉ, pokud chceš zachovat možnost na výsledky sázet a pokud má být soutěž alespoň trochu napínavá. PROSTĚ BY SE TO DALO DOPŘEDU SPOČÍTAT. 4) Nahrávací společnost má již vybráno, v tom s tebou souhlasím - psal jsem níž. A buď si jistý, že si přesné výsledky sms hlasování (průzkumu trhu) statisticky zanalyzuje. 
0/0
10.6.2004 9:34

Tyrl

P.S.
Více hlasů z jedné simky není neobjektivní. Pouze měříš něco jiného - nejen počet sympatizantů daného soutěžícího, ale i míru jejich zainteresovanosti. To není nefér, a předpokládám, že existuje interní statistika počtu hlasů typu : XY dostal N hlasů, kde N = n1 + 2*n2 + ... + 50*n50. Tu ale asi nikdy nezveřejní, pokud chtějí podobnou soutěž ještě v budoucnu pořádat. BMG ji asi dostane, řekl bych.
0/0
10.6.2004 10:02

Tyrl

Re:
V zásadě ano, ale vezmi v úvahu, že i ten, kdo pošle z mobilu 30SMS si koupí jen jedno CD, stejně jako ten, kdo jich pošle "jen" pět. A, co je možná ještě důležitější, při výrobě "superstar" (spíš nového subjektu na trhu) se dobrý manažer nesmí koukat jen na prodejnost prvního CD, ale rovněž na rozhlasová vysílací práva, šanci na prodejnost dalších CD... a mnoho dalších věcí. Takže to, co píšeš, je podle mého soudu pravda tak do výběru finálové pětky - t.j. "ten člověk může zaujmout". Dál už asi rozhoduje manažerská zkušenost, intuice a další faktory víc, než konkrétní počty hlasů.  
0/0
9.6.2004 15:32

R_V

Re:
Každý ve svém okolí jistě známe osoby nakažené podobným 'optimismem'. Všude byli, všechno viděli, všechno by dělali jinak a lépe. Pokud by ztratili možnost stále ostatním radit, tak ztratí smysl života. No nic, nechme je vypovídat, jinak jsou neškodní...
0/0
9.6.2004 15:19

Danson

Re:
Pokud by sis to přečetl pořádně, zjistil bys, že nikomu neradím, konstatuji jen svůj názor na věc! Ale teď udělám vyjímku a tobě přeci jen poradím: Vyl*ž si prd*l!
0/0
9.6.2004 15:27

Bernard_Wooley

Re:
Danson?
R.R. nebo Gustave?
0/0
9.6.2004 16:23

Bernard_Wooley

Re:
Teď jsem si přečetl to "vyliž si ..." o patro výš. Ne, to bude nějaký úplně jiný Danson.
0/0
9.6.2004 16:24

Seagal

Příště
bych zavedl, že ,pokud bude někdo posílat hlas někomu z cikánského etnika, bude za odměnu nastěhován do Chánova mezi své oblíbence.
0/0
9.6.2004 14:22

Major Milda

Re:
No pořád bych šel radši do Chánova, než mezi vymaštěný holohlavce v kanadách
0/0
9.6.2004 14:28

Seagal

Re: ?
Co máte pořád s těma kanadama? Já mám teď například na nazutý pěkný Vietnamky. Ty jsou na tohle počasí nejlepší.
0/0
9.6.2004 14:32

venousekh

Re:
Akorát , že ti v nich smrděj nohy deb*le ...
0/0
9.6.2004 14:36

Seagal

Re: ?
Jako že Thrang a Nguyen táhne z pusy?
0/0
9.6.2004 15:23

wild_angel

Plovajko
No, tak jestli každý tiskový mluvčí píše takové hrubky jako D.Plovajko, tak .....
0/0
9.6.2004 14:17

iuos

hmm
a bez háčků a čárek  je to ostuda ostuďácká
0/0
9.6.2004 14:29

rtr_777

Re:
Ani nejde o ty háčky a čárky, :))  ale ty hrubky jsou teda kvalitní, Plovajko by si měl zajistit nějaké doučování na ZŠ. :))
0/0
9.6.2004 14:36

iuos

hmm
plovajko - jaký je asi prapůvod tohot jména......
0/0
9.6.2004 14:12

Danson

Re:
Plovajko je původem ze staroslověnštiny a znamená něco jako plavající vejce. Ovšem základ může mít i v chorvatštině, kde by to mohlo znamenat něco jako: "Plovaj kokot!", akorát je to nedořčeno a v překladu zní: Plavej ty vykastrovanej čur*ku!
0/0
9.6.2004 14:47

wild_angel

Re:
0/0
9.6.2004 14:50

strgi

Re:
  
0/0
9.6.2004 14:56

mahdi

Podvody
Jojo, jeden platek si bez jakyhkoliv dukazu vesele publikoval clanek o podvodech v jiste soutezi. Lidi jim to veri. A Nova s z toho nevykeca.
0/0
28.5.2004 10:40

ramese

kravina
vzdyt to je kravina kterou stejne ziji jen pubosi a lid co vzivote nemeli jinou hodnotu nez ze zapnou bednu a cumi na ni od rana do vecera a v patek jdou do hospody a tam resi politiku a jsou nesmirne hytri! http://www.xpress.cz/cgi-bin/xpress/xpress.fcgi?akce=clanek&ID_clanek=7223 nevidel jsem ani jeden dil a tady jsem videl jen jedno kolo american idol a spatne mi bylo z toho co jsem videl! opravdu zabava k popukani!
0/0
27.5.2004 18:35

Bernard_Wooley

Re:
Kdyžjsi to neviděl, tak nekrituzuj, puberťáku jeden zamindrákovanej.
0/0
27.5.2004 21:20

Dreky

Re:
A ty máš něco lepšího na práci?že jsem teda lezeš a bavíš se s náma pubošema?
0/0
9.6.2004 12:26

atlantick

Re:
Síce som ako nepochopila čo má ten link kt. si tu uviedol spolčné zo Superstar, resp. American Idols, ale asi si jeden z nich, takže buď taký láskavý a vyjadruj sa k príslušnej téme a neposielaj tu gay - linky. díky.
0/0
9.6.2004 12:40

vismaior

Re:
on si tím jen zajišťuje návštěvnost svých článků
0/0
9.6.2004 14:10

Daniela Herianova

............
vůbec nechápu proč ten kozel vpravo  tahá tomu pánovi z trenýrek jeho dlouhý ,tenký,žlutý penis
0/0
27.5.2004 15:11

Kaiser_Soze

Re:
Herianova?
 
podle tvych prispevku, asi jako ze beres heroin?
0/0
27.5.2004 18:19

Dms?

Neni to fuk?
Hele, neni to fuk? Ja nechapu, ze to vsichni tak desne zerou
0/0
27.5.2004 15:00

Seagal

Re: Souhlas
Přesně tak, je to úplně jedno, kdo a jakým způsobem vyhraje. Hlavně , že to nebude ta obluda Balogová.
0/0
9.6.2004 14:14

krTTek

Neverim, neverim neverim...
... cetl jsem uz jeden rozhovor s panem Plovajkem o superstar (http://superstar.nova.cz/chat/?a=20) a takovejch lzi a polopravd jsem pohromade uz dlouho nevidel. Zverejneni vysledku po skonceni souteze je jenom dalsi bouda.
0/0
27.5.2004 14:30

Anonym_xx

Re:
Jo, to máš pravdu, lží a polopravd tam bylo plno. např. tvrdil, že potlesk diváků je spontální, ale až na to, že jim přikazují, jak a kdy mají tleskat. Takže nevím, jestli je tohle pro pana Plovajka spontální a jak jsem psal níže, nevěřím tomu, že ty výsledky nebudou Novou upravované podle celkového umístění.
0/0
27.5.2004 14:43

vismaior

Re:
spontální nebo spontánní?...
0/0
9.6.2004 14:07

Bernard_Wooley

Re:
Proč nevěříš?
... víš, taky býváme často na tapetě, a taky se nám nevěří ... tak bych rád věděl, co člověka, který ví o pozadí toho či onoho totální kulový a představuje si všechno jak Hurvínek válku vede k tomu, že nevěří? Existuje něco, co by tě přesvědčilo? Existuje někdo, komu bys věřil?
0/0
27.5.2004 21:24

Anonym_xx

Kdo zaručí přesné výsledky a ne upravované ??
A kdo zaručí, že ty výsledky, které budou uveřejněné 20.června,  nejsou upravené podle předtav Novy a podle celkového umístění soutěžících ??? Aha, notářka , tak to jo.
0/0
27.5.2004 14:30Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.