Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Proč se dívky vdávají za ´dědečky´?

Senátor Železný si vzal o jednatřicet let mladší přítelkyni. Devětadvacetiletý věkový rozdíl je mezi populárním bavičem Karlem Šípem a Ivou Havránkovou, která mu před pár dny porodila syna. Proč se dívky vdávají za "dědečky"? Touží po penězích a postavení mužů za zenitem, anebo se jim šediny a vrásky skutečně líbí?
Podívejte se do fotogalerie.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

filippo-n

Někde tady na idnes.cz
jsem četl, že úspěch a bohatství jsou pro ženy sexuálním lákadlem. Takže když zde někdo tvrdí, že ty holky jdou hlavně za penězma, tak má pravdu a není to žádná závist, jak si někdo myslí.
0/0
8.12.2003 13:40

PetulaN

Re:
Jasně, psal to i Dr. Plzák v jedné ze svých knížek. Kdysi udělali anketu - ptali se žen, zda by si raději vzali veselého, hezkého, mladého a silného muže, nebo zapšklého starého morouse - nebylo pochyb. Ale když jim ve druhé části řekli, že ten veselý je popelář a ten druhý multimilionář, spousta respondentek své rozhodnutí změnila.
0/0
8.12.2003 20:16

filippo-n

někde tady na idnes.cz
0/0
8.12.2003 13:38

stpompo

re
ŠPATNÝ TITULEK!!!  POZOR!!!!!  DÍVKY MILUJÍ "BOHATÉ" STAŘÍKY
0/0
8.12.2003 12:08

Brblal

Pro mně za mně
Pro mně za mně ať si chodí staříci s mladýma holkama, když to oběma vyhovuje, ale jistě není náhodou, že se tyto vztahy objevují převážně v "šoubiznisu", kde jsou partnerské vztahy hodně o reklamě a zviditelnění se. Mezi "normálními" lidmi se s takovými věkovými rozdíly zpravidla nesetkáte. Znám případ, kdy byl rozdíl 22 let (ta dáme se v 50 stala vdovou) a to u byla docela rarita. Podle mně za tím vším stojí úspěch těch pánů, jejich majetek a postavení, ta mladá holka je pak bez sebe, když si jí takový člověk všimne a nemusí jí jít jen o ty peníze. ale skutečně o ono kouzlo osobnosti. Rizumná holka si ale uvědomí, že pokud to není milionář, po kterém zdědí spoustu peněz, tak z ní může být brzy opuštěná vdova a existenčními problémy.
0/0
8.12.2003 8:37

laterna

MImochodem (vtip)
Pan Opálka se dožil požehnaného věku devadesáti let. Novinář z místního plátku s ním jakožto nejstarším obyvatelem Rákos dělal rozhovor a k závěru se ho zeptal: -Čím to, pane Opálka, že navzdory vysokému věku jste neustále obletován dívkami a ženami o desítky let mladšími? Stařík se jen lišácky pousměje bezzubými ústy a olízne si obočí.
0/0
8.12.2003 1:01

laterna

Závist a frustrace
Každá taková mladá žena MUSÍ počítat s tím, že lidi jsou zlí a budou za jejím rozhodnutím vzít si svého výrazně staršího partnera vidět především ziskuchtivost a vypočítavost. A jakékoliv její námitky, že ho miluje, že pro ni má jako zralý chlap sexappeal a že si ho může vážit pro jeho inteligenci, vzdělanost, rozhled, zkušenosti a úspěšnost, smetou pod stůl jako falešné kecy nebo přinejlepším jako nezvládnutý Elektřin komplex. Jeho výše uvedené atributy s sebou v určitém věku (i když ne nutně) nesou úspěch, který mu leckdo mladší může jen závidět;)) Muži jsou na tom se sexuální svěžestí a atraktivitou v pozdním věku jaksi lépe než ženy. Navíc - kdybychom se my ženy rozhodovaly pro životního partnera podle vzhledu, asi bychom byly, vážení pánové, odsouzeny k lesbickému soužití.
0/0
8.12.2003 0:50

laterna

Závist a frustrace
Každá taková mladá žena MUSÍ počítat s tím, že lidi jsou zlí a budou za jejím rozhodnutím vzít si svého výrazně staršího partnera vidět především ziskuchtivost a vypočítavost. A jakékoliv její námitky, že ho miluje, že pro ni má jako zralý chlap sexappeal a že si ho může vážit pro jeho inteligenci, vzdělanost, rozhled, zkušenosti a úspěšnost smetou pod stůl jako falešné kecy nebo přinejlepším jako nezvládnutý Elektřin komplex. Jeho výše uvedené atributy s sebou v určitém věku (i když ne nutně) nesou úspěch, který mu leckdo mladší může jen závidět;)) Muži jsou na tom se sexuální svěžestí a atraktivitou v pozdním věku jaksi lépe než ženy. Navíc - kdybychom se my ženy rozhodovaly pro životního partnera podle vzhledu, asi bychom byly, vážení pánové, odsouzeny k lesbickému soužití.
0/0
8.12.2003 0:46

djrhedy

Láska nebo prachy
Pokud by v článku zmíněným většinou bohatým pánům došly peníze, pak by se totiž teprve ukázalo, jak to s tou láskou je doopravdy. Možná ne pro všechny, ale pro většinu slečen by byl problém žít měsíčně za 10 nebo 20 tisíc než za 50 tisíc a to by pak bylo rychle po lásce. Nemám žádný iluze. Nebuďte naivní. Takový Jágr prakticky nemá šanci. Těžko pozná, jestli jde ženská po něm nebo jen po jeho penězích.
0/0
7.12.2003 17:24

Janina7

fotogalerie
Ta fotogalerka se povedla. Začína Šžélezným, pokračuje Karlem Gotíkem a končí tím nejošklivějším Nedvědem a Opočenským v poutech. Jestli je to záměr..., tak redakci gratuluji!!
0/0
7.12.2003 16:59

filippo-n

jedno srovnáníčko
by mne zajímalo, jak by reagovali sympatizanti vztahů, o kterých zde mluvíme, kdyby se jednalo o situaci opačnou, tedy kdyby si třeba nějaký 26letý chlap (pro některé kluk) vzal za manželku například Helenu Vondráčkovou.
Pokud tady tvrdíte, že mladé holky nechtějí mladé kluky protože jsou to jelita a nezralé děti, tak já to samé tvrdím o mladých holkách. A pokud takové mladé dívčí kuře najde lásku u staršího muže, tak to může být tím, že ona neví, co chce (tomu bych se nedivil, to je u holek běžné) a právě starší muž ji ukáže cestu. Na tom nevidím nic špatného, ale přece mi to nebere právo tvrdit, že ty holky se u mladých kluků nechytají a podle mne to nemají v hlavě v pořádku, což jsem již níže poznamenal.
Je k zamyšlení, proč vztah starší muž-mladší žena nevzbuzuje tolik pozornosti jako vztah mladší muž-starší žena.
0/0
7.12.2003 13:55

PetulaN

Gerontofilní zlatokopky
Myslím, že těm slečnám jde jen o peníze a kvůli pár cetkám a dobrému bydlu jseou ochotné ledacos překousnout (musí to být slast - takový sex se svráštělým a opotřebovaným tělem). A nebo mají dotyčné chudinky nějaký nevyřešený problém z dětství a snaží se místo partnera najít tatínka. Nevěřím, že by třeba s Karlem Gottem byla jeho ošetřovatelka kvůli mistrovu neskonalému šarmu.
0/0
5.12.2003 20:40

Náton

Re:
No pár let to ty vypočítavky vydrží, posléze podědí lováče, a mohou přejít na mladé, pružné výkonné zajíčky.
0/0
6.12.2003 13:35

rene4t

Re: PetulaN
....temto slecnam nejde o penize, maji svoji karieru budto zpevacek ci novinarek...atd. - urcete vydelavaji vic nez TY!!!! 
-  pro deti, ktere s nimi maji je to velice dobry zacatek - bez problemu s penezi + tyto partneri presne vedi, co s nimi.
ja budu radsi s muzem, ktery ma mozek a inteligenci, nez s nejakym vypracovanym svalovcem.
-   ja verim, ze se muze nekdo doopravdy zamilovat do starsiho muze, ktery ma intelekt, zazemi, konekce, vazi si lasky a mladi.
- ZKUSTE TO!!!
0/0
7.12.2003 1:30

PetulaN

Re:
Nemyslím, že bychom s mým partnerem byli zrovna chudí :-). Hehe, nechápu, jak jsi přišla na to, že můj muž je svalovec bez mozku, správný chlap má mít obojí. Pro děti je to opravdu dobrý začátek, mít místo tatínka dědečka, který se možná ani nedožije jejich maturity. Jo, jistě, jde to, zamilovat se do staršího muže, když je mi sedmnáct a jsem mladá a hloupá, ale co budu dělat s dědkem, až vyrostu a jemu bude sedmdesát, možná osmdesát a bude potřebovat přebalovat pemprsky? 6e budu bohatá a budu si radši hledat mladé zajíčka? To není vypočítavé?
0/0
8.12.2003 20:11

ivaaaaa

Re:
No jestli ti jde o ten sex, tak si polož otázku kdo může bejt lepší: Mladej nebo zkušenej? Zkus se nad tím chvilku zamyslet. Já mam chlapa o třicet let staršího, a v posteli mi nikdy nebylo líp než s nim.
0/0
7.12.2003 16:12

pat rafter

....
ja mu to jen přeju...když budou spokojený tak co?! to jenom ostatní budou pořád remcat. ale v našem státě je to normální, když někdo vyčnívá, tak je z toho hned poprask...
0/0
5.12.2003 9:39

mac007

Vypočítavé ženy jsou všude a vždycky budou - chraň před nimi bůh
Moje zkušenost s vypočítavými ženskými je asi takováto
Tak před 5 lety jsem vydělával v Německu. Když jsem přijel, jezdil jsem s kámošema na různý párty atd. Nikdy jsem se moc nezmiňoval kde jsem byl a holky se se mnou taky moc nebavily (z jejich vlastní iniciativy). Vzdycky, kdyz se kamos napil, zacal povídat o tom, že jsem byl v němedku a vydělával tam prachy. To byste měli videt, co se dělo potom. Holky se vedle mě jen střídali. Pořád se mě ptaly, kam chodím na diskotéky, do klubů, jestli s nima někam půjdu apod. Zvedal se mi z těch vypočítavek žaludek. Dokud z chlapa necítěj prachy, nemaj zájem. Jakmile jim ukážete, že nějakou škváru v kapse máte tak jous schopný se o vás poprat.
 
Pro bohatýho chlapa je daleko větší problém najít opravdu milující ženu, než pro chudýho. Nejlepší jezdit v odřené felicii a tvrdit, že děláte údržbáře. Pak o vás-nás ty nafintěné dlouhonohé odbarvené blondýny přestanou mít zájem a poznáte  které na vás záleží a je schopná se s vámi sejít aniž z  vás-nás cítí prachy.
Vypočítavé ženské nesnáším
0/0
4.12.2003 15:04

Dittule

Re: hhmm
Tahle historka ale spíš než na ty holky ukazuje na tebe.
Zřejmě fakt asi nemáš nic jiného, čím zaujmout, když si tě předtím nevšimly....  
0/0
5.12.2003 9:25

Loner

Re:
Jo mas recht. Na druhou stranu, co bys rekl na holku s predkusem, konskou tvari a postavou ktera neni zrovna z magazinu  Co tvoje vypocitavost, taky mas nejaky naroky na partnerku, nebo beres co prijde pod ruku? Prevazuje v tvem rozhodovani dusevni krasa nad fyzickou?
 
Dobrej prispevek je kousek zpatky, v kostce, zensky se snazej zabezpecit si hnizdecko pro rodinu(drive nejsilnejsi samec - vzdy starsi nez potroubly mladosi - nyni jsou meritkem pracha a uspech), chlapi zase vybiraj zenu ktera jim da kvalitni potomstvo (vybriaji spis podle vzhledu) a sdamozrejmne si chtej taky pohladit ego tim ze maj  kvalitni (casto podle meritek dnesni spolecnosti=dobre vypadajici) partnerku.
 
 
Od te doby co jsme slezli ze stromu se moc nezmenilo, jen o tom rted vic kecame
0/0
7.12.2003 0:15

rene4t

Re: mac007
Mac - vsechno je popletene. Na party chodi holky chytat "bohaty" kluky.
Jestlize mas nejaky svuj standart,  nebo bussines...etc. - tak tam by jsi mohl najit svoji partnerku.
Jestlize, nemas zadnou firmu, nebo svuj okruh lidi na tve urovni - nestezuj si
....vydelal jsis par $.... a ted chodis po partys.....co tam chces najit?????????
0/0
7.12.2003 2:30

Ivana-68

Obecně
Když člověk toho druhého opravdu miluje,  a to až tak, že ho ta láska jakoby spaluje, nechutná mu jíst, špatně spí a dokola si pouští Nohavicovo "Smutné srdce", je mu fuk, jestli jeho milovaný slaví dvacet nebo padesát. Takový Vl. Železný je mi nesympatický pro své  stvořitelské dílo  (TV NOVA) i neobyčejnou schopnost  krást za bílého dne a zůstat bez trestu, ale přesto mu přeju, aby s novou partnerkou prožil pár příjemných let.
0/0
3.12.2003 15:00

Liel

Re:
Spinkey tvrdi, ze laska neexistuje. A ja si myslim to same co vy. Pokud milujete, milujete. Starsiho ci mladsiho.
0/0
3.12.2003 15:07

Ivana-68

Re: Myslím si,
že kdo tu sílu nezažil, vždycky o ní bude pochybovat. Může mít vztahy a nazývat je láskou, přitom to bude jenom jakási náhražka. Osobně mám dojem, že láska je vzácnost, kterou člověk potká maximálně jednou za život.
0/0
3.12.2003 15:18

spinkey

Re:
no na věku zas tolik nezáleží,.Chtěl jsem dál něco napsat,ale asi bych se opakoval,je to přesvědčení proti přesvědčení,nic proti vam nemam,stejně se hádáme jen o význam toho abstraktního pojmu,jen si ho každý vykládá po svém.mějte se.
0/0
3.12.2003 15:44

filippo-n

Jak tady zaznělo
holka, která chce dědka, to nemá v palici srovnáno.  starší muž je možná atraktivní a bůhví co, ale jakou srandu s ním zažijete? Kde vemete kus vzrušení, zážitek z něčeho nevšedního? Staříci jsou usedlí a holka, která je chce, chce být taky usedlá. A nebo je to trubka a tak i v 25 bere jistotu i za cenu staršího chlapa. Vím o čem mluvím. Můj otec se rozešel s matkou (důvodem nebyla ta mladší, ta to jen vyřešila, doma to neklapalo víc než dva roky, matka je učitelka 20 let) a teď  žije s holkou 29 let. Ta ho sbalila, otec byl asi snadnou kořistí, potkávali se na squashi, ona na něm poznala, že je nějaký špatný, tak to na něj nahrála a on jak byl zničený, tak  pro něj byla holka světlem ve tmě. Můj otec není debil, je to prima chlap, 49let, a na svůj věk vypadá velmi dobře (bývalý profesionální atlet, mistr ČSSR). Já proti té holce nic nemám, ale myslím si, že je divná, zvláštní. Nechová se jako typické holky. Prostě neměla štěstí najít podobného muže svého věku a tak je teď šťastná s mým otcem. Já jim to oběma přeju.
Takže abych to shrnul: pokud má holka staršího chlapa, je to podle mne tím, že se u mladých kluků nechytá. Toto je jeden z důvodů. A myslím si, že se snad každý chlap s jednou takovou "divnou" holkou už setkal.
0/0
3.12.2003 0:54

cernaLili

Re:
Jestli se chystáte ve vyšším věku usnout na vavřínech a  jen se necháte unášet proudem času, Vaše věc  Ne každý se rozhodl se usadit, někteří muži ve věkové kategorii o které je řeč (kolem 40), jsou dovádivý a dobrodružní, jako malí kluci  A tak to má být  
0/0
3.12.2003 19:28

Dittule

Re:
Hochu, hochu....myslím, že ničemu nerozumíš...jsi plný předsudků a chytáš se toho, "jak by to mělo být"...Ale život je pestřejší, než tvé představy o normě. A je mu jedno, co si o tom myslíš...
Ale máš čas, ty si na to přijdeš.
 
0/0
5.12.2003 9:30

rene4t

Re: filoppo-o
jses primitiv.....nevis nic o zenskych......vzruseni???? Co ty vis o zenskem vsruseni???? Mozna, ze nas vzrusuje, kdyz dostaneme kazdy den kvetiny,  nebo zavolani "Milacku, v osm hodin je recepce v Jalte - bude tam ....ten a ten.....zavolej si taxi .....a  prijed......
0/0
7.12.2003 2:44

jirka04

Ale to je jednoduché
My, staří pánové, jsme mnozí bohatí, ve společnosti úspěšní, určitě v sexu méně výkonní, ale mohou se nám ti holobrádci rovnat? Určitě ne a o tom to je
0/0
2.12.2003 23:52

Malgil

Re:
To  na konci vašeho příspěvku symbolizuje patrně prd, který jste neudržel, že?
0/0
3.12.2003 14:18

rene4t

Re: jirka04
SOU HLAS
0/0
7.12.2003 2:48

Lucie Bílá

no nevím
jsou lidé kteří vidí hodnoty jenom v pekáči. hlavně mladí mají pocit že ti co mají čtyřicet a více že tu překáží a že píchat už nemůžou. no nebude to trvat dlouho a změní názor. mám čtyři křížky na krku ale píchám každý den. namyslím že žena ve čtyřiceti je hnusná a patří ke dřezu. když máš rozum tak to pochopíš. je pravda že některá je dražší než kněžna lásky na E55 ale to si dělají chlapi sami neboť se naparují jako krocani a serou se do nich jen prachama. a teď mi dej te pokoj jdu si vrznout to víte nám starým to délše trvá. Ale buchty si vynachvalují.
0/0
2.12.2003 21:49

Gougle

posledni dodatek
A to je mi 26. Nikdy bych nebyla se starsim muzem, a uz vubec ne s zenatym. Nicit nekomu stesti a rodinu. Jsem s o dva roky starsim klukem, je to skvely, prozivame spolu veci, ktery bych nikdy se starym chlapem neprozila. Mladi je proste mladi. Krasny, blaznivy. Ale muzu ocekavat, ze mi ve ctyriceti rekne naschle, uz se mi nelibis a nepritahujes me, nasel jsem si dvacitku? Holky, nedelejte jinym to, co nechcete, aby jini udelali Vam. Mejte nejakou uctu a zivotni hodnoty. (A tim nemyslim  ty financni). Pokud je chlap uz rozvedeny, verim tomu, ze se do nej mlada holka muze zamilovat, a nic na tom neni spatneho. Odtrhavat chlapa od rodiny a deti, to je neco jineho. To je hnus.
0/0
2.12.2003 20:58

hordubal

Re: Je ti 26,
ale brecis, jako by ti bylo 126. A nez se naucis pravopis, mozna ti tech 126 bude. Tebe bych nechtel mit doma ani za zlaty prase, jestli porad tak skuhras. Jak pises, naschle...ohehule skuchrava.
0/0
3.12.2003 0:25

goneril

Re:
Ty holky prece za nic nemuzou. Nebo si myslis, ze muzou nasilym dotahnout starsiho, zenatyho chlapa do postele?????Vzdycky je to chyba toho chlapa, ten prece musi sbalit tu dvacitku. Zadna zenska nemuze chlapa od rodiny odtrhnout, pokud od ni nechce jit pryc on sam. Ja bych se osobne na tu holku vubec nezlobila, jenom by to ukazalo na to, jakyho jsem si vzala ubozaka.....
0/0
3.12.2003 13:18

noo

Re: máš pravdu
S jedním takovým ubožákem jsem se po 25 letech rozvedla, protože si myslel, že já budu prát a uklízet a on si bude vydržovat milenku. Ta se bohužel zabila v autě, a ještě ani neměla po pohřbu a už měl v posteli holčinu, která je mladší než naše dcera.   A zase je to prý ta jediná pravá láska (kolikátá už?), a chudák vypočítavá holka mu to baští. Co si o tom vztahu myslí děti ani nechtějte slyšet.....
 
0/0
4.12.2003 14:03

Gougle

Ano
Zenska v padesati je stara a oskliva. Chlap v padesati je stale sexy, pritazlivy a zadany. Co to je za logiku? Jaktoze vrasky a sediny jsou sexy u chlapu a osklivy u zensky? Tento svet je jen pro chlapy. Ty muzou vse v jakemkoliv veku. Zensky jsou zadany jen pokud jsou mlady. Pak maji smulu. Ale vy vsechny mlade, champtive holky co nicite nekomu stesti a jste se starsim muzem, ktereho jste odtrhla od manzelky a od deti - a stavite si sve vlastni stesti na nestesti nekoho jineho, vam preji, aby se to same jednou stalo vam. Nemate zadne hodnoty a nemam k vam zadny respekt.
0/0
2.12.2003 20:50

Gougle

Dodatek
No reknete, neni to pravda, co by uspesneho chlapa drzelo se starou zenskou, kdyz je tu tolik mladych slecen co by s nim rady byly? Je to smutny a nespravedlny. Ale je to tak.
0/0
2.12.2003 20:42

spinkey

Re:
Je to taková určitá daň,stejně jako neatraktivní muž v jakémkoli věku má problémy v oblasi seznamování.
Ti atraktivní mají na každém prstu pět zájemkyň,tyto po sexuálním "využití" dotyčný týpek odkopne a ony pak hořekují,že jsou všichni chlapi stejný svině.pravda je ovšem jinde.
0/0
2.12.2003 20:56

Gougle

Neni to fer
Neni to fer. Chlap bude zadany, sexy a muze mit mlady holky v jakemkoliv veku, zatimco starsi zenska se muze jit zahrabat. Vzdyt je tu tolik mladejch... Pokud jsi zenska, mas sanci jen dokud jsi mlada. Chlap at je mladej ci starej. Neni to fer.
0/0
2.12.2003 20:40

kjookr

To je prostě smůla.
Slečny a paní  já bych chtěl  taky  nějakou pěknou  a  mladší . Mám  byt,  octávii   i něco  málo  peněz ale  asi mám  smůlu  , protože  ještě nejsem šedivej a je mně teprve  30.Toje  ale  pešek.
0/0
2.12.2003 19:59

backorka

Proč se dívky vdávají za ´dědečky´?
Protože to jsou ženský !
0/0
2.12.2003 19:49

Právě

výhoda
Jednou ze základních výhod pro ženy (dívky), které si berou o 25, 30 i více let starší muže (staříky) je, že tito po nich chtějí sex daleko méně častěji (odhaduji tak jednou za 1-2 týdnů) než muži kteří jsou přibližně stejně staří jako ony (sex minimálně 2-3x za týden).
0/0
2.12.2003 19:04

Liel

Re:
Vy si myslite, ze mi sex nemame rady?! Ze ho musime pouze pretrpet? To je ubohe... Nebo jste musel mit opravdu velkou smulu na partnerky.
0/0
2.12.2003 19:14

spinkey

Re:
taky se mi to nezdá,možná to platí o domácím sexuálním násilí,ale u běžnýho páru(2-3krat tydne) to snad neni tak horky,ne
0/0
2.12.2003 19:33

Quad

PRASATA
Končí to tak, že prase Opočenský šoustá nezletilý dívky a Honza Nedvěd jakbysmet. Prasata. Potom se nesmí nikdo divit, že se v česku ztratí 305 dětí ročně. FUJ!!!
0/0
2.12.2003 18:22

backorka

jste tak trochu slepice dámy
Jsem starej, ale bohatej !  Kecy a kecy o lásce co je jenom ve vašich hlavinkách dámy. Ještě jsem nepotkal holku co by přitahoval tramvaják. Ani jeden z těch co znám, slavnejch a bohatejch, nemá holku z lásky, ale z nouze. Tak to už prostě chodí. Co v mládí neprožiješ ve stáří už nedoženeš. Prostě všechny tyhle vaše naivní ideáli jsou tak dobrý pro pitomce. S holkou o 10-15let není problém, jenže výše už  je to jenom hazard. Takže na závěr milé dámy, až budete do zblbnutí tvrdit jak pouze ostatní závidí lidem nad tuto hranici, tak jde jenom o selský rozum a ne závist!
0/0
2.12.2003 18:00

Liel

Re:
Nevsimla jsem si, ze by vsichni tramvajaci byli svobodni a bezdetni ci snad gayove...
0/0
2.12.2003 19:52Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.