Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Titul Miss Universe má Dominikánka

Titul Miss Universe pro letošní rok získala na světové soutěži krásy v Panamě zástupkyně Dominikánské republiky Amelia Vegová. Druhou příčku zaujala zástupkyně Venezuely María Ángel Ruizová a jako třetí se umístila Jihoafričanka Cindy Nellová. Češka Kateřina Smržová je sedmá.
Prohlédněte si fotografie.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Mario

Amelia nemela plastiku
Ahoj,
Pisu Vam z Panamy. Ja jsem byl ten zvlastni zpravodaj a musim Vam rict ze ty kteri pisou ze Amelia je cela plastika se myli. Jedine co mohla mit plasticke byly prsa a rty. Jinak vse ostatne je original. jeji oblicej byl zcela obycejny, dokonce jeji nos byl docela velky. Ja si myslim ze vyhrala proto ze umela vystupovat jako Miss Universe. Je to holka ktera se umi pohybovat mezi medii, mezi lidmi, umi moc pekne zpivat, perfektne odpovida na dotazy, ma humor a krom toho je hezka!!!
Drzel jsem palce Katce a den pred finalem jsem ji rekl ze se dostane mezi 10 prvnich. Skutecne si myslim ze meli jste hezkou reprezentantku, Katka je velmi sveza a velice prijemna, a proc ne rict i velmi sexy.
0/0
13.6.2003 18:55

pan XY

kde bere ta komancova dcerka tu drzost obracet se na vsechny slusny lidi??
....ale komunisti byli vzdycky drzej dobytek, takze vlastne co se tomu divim :o)))))))))))))))))))))  ty jejich propagacni platky nikdo necte a clenska zakladna svezich 70-niku zvolna vymira..... A tak ted musej zoufalci  votravovat lidi vsude kolem...... Sojte se s Jehovistama- ti maj koncept prodeje blabolu malomyslnym perfektne zmaknutej! :o)))))
0/0
12.6.2003 14:48

divnej-pavouk

Re: kde bere ta komancova dcerka tu drzost obracet se na vsechny slusny lidi??
TO MI HLAVA NEBERE ?JB ŮIEB IEHBFZB
0/0
16.6.2003 9:47

Mído z Prahy

Miss Universe is beautiful
Hello Czech poeple!!!!!! Your miss Katerina Smrzova was very beautiful and i think that she is natural. Not like Venezuela-she had 10 plastic operations. Miss Universe Amelia Vega was the most beautiful of all contestants and her crown was well earned. She is beautiful and her body, she was sexy and Katerina was sexy, too. She have a big career before.....
0/0
11.6.2003 22:15

Masa-kr

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
9.6.2003 20:10

keanu

Je to fakt kocka, co?
0/0
9.6.2003 19:37

Luggi

Katka byla úplně hrubá! Je to parádní kočka!
0/0
9.6.2003 17:50

Dana Herianová

Prohlášení ke všem slušným lidem !!!!
V pátek 13. a v sobotu 14. června se koná referendum o vstupu České republiky do Evropské unie. Komunistický svaz mládeže vyzývá občany české republiky, aby se navzdory oficiální propagandě kriticky zamyslely nad charakterem Evropské unie a možném členství naší země v ní.
Evropská unie nebyla vytvořena z touhy po přirozené integraci lidstva ani svobodným rozhodnutím občanů smluvních států. Evropská unie od počátku vznikala na základě mezinárodních úmluv   vynucených   monopolistickými   svazy. Od první smlouvy o Evropském sdružení uhlí a oceli v roce 1951, přes ustanovení Evropského hospodářského společenství, předchůdce Evropského společenství a Evropské unie v roce 1951. Šlo o diktát monopolního a finančního kapitálu s cílem maximalizovat zisky a konzervovat stávající kapitalistický systém proti možným snahám o změnu. V Evropské unii hraje rozhodující úlohu německý a francouzský velkokapitál. To není zárukou ani demokracie, ani míru, ani stability!
Evropská unie však již dávno přerostla rámec vícestranných mezinárodních smluv a dostala podobu nového státu, který neuznává právo národů na sebeurčení, jen jim dává jistou míru autonomie ve věcech kulturních a národních. Tento charakter se stále více prohlubuje Snahou Evropské unie je nahradit spolupráci zemí konkurencí regionů, která by rozbila uvědomění sounáležitosti pracujícího lidu. Rozhodující úlohu nehraje reprezentativní orgán Evropské unie – Evropský parlament, ale Evropská komise jako orgán nikomu neodpovědných eurobyrokratů a Rada EU, v níž hlasy nejsou rovnocenné, ale váží se podle velikosti zemí. Evropská komise i Rada EU diktují hospodářské podmínky v zájmu monopolů a finančního kapitálu zcela bezostyšně a do velkých podrobností Samotný Evropský parlament má charakter spíše poradního sboru, jehož názor nemusí být respektován. Už při volbách je hlas občana upravován majetkovým koeficientem jeho národního státu. Občan Evropské unie se jen velmi obtížně dostane do kontaktu s poslancem Evropského parlamentu (jeden poslanec připadá téměř na 500 tisíc voličů. Nijak nevolení úředníci   mají obrovské pravomoce, přičemž jim chybí jakákoliv kontrola a skládání účtů.
Doklad imperialistického charakteru podala Evropská unie zcela jasně při agresivní válce proti Jugoslávii. Nový stát   Evropská unie intenzivně   usiluje o vlastní ozbrojené síly a od počátku se netají tím, že jsou určeny k obsazovaní a porobě národů mimo uzemí Evropské unie, tak jako tomu je v případě Kosova a Metochie. Tyto síly budou úzce spolupracovat s NATO, budou v podstatě jeho prodlouženou, rozšířenou rukou, protože na zásazích Evropské armády se budou muset podílet i státy, které v Severoatlantickém paktu nejsou.
Česká republika ještě ani není členem a přitom již diktát komisí Evropské unie těžce dopadá na naší ekonomiku a postihuje tak především pracující. V celé Evropské unii nyní probíhá snaha proměnit zaměstnance opět na bezprávné námezdní síly. DPH i spotřební daně v současné podobě a jejich nepřetržitý růst, privatizace, liberalizace, restrukturalizace i reforma důchodů, pracovního práva k nimž došlo po roce 1989 je zcela v souladu s hospodářskou politikou Evropské unie.
Sociální záměr Evropské unie je u nás vyzvedáván zcela falešně. Evropská unie si nedokáže poradit s vysokou nezaměstnaností. V současnosti navíc prosazuje drastické zvyšování věku odchodu do důchodu. Stále více je v Evropské unii požadována "pracovní flexibilita a přizpůsobivost" zaměstnanců, kterým masově hrozí podzaměstnanost. Již dnes žije pod mezinárodně stanovenou hranicí bídy okolo 18% občanů Evropské unie. V Evropské unii jsou tak odbourávány i poslední zbytky sociálních výdobytků. Sociální zabezpečení je   komunitárním právem   upraveno minimálně.
Zarážející je trend vzdělávacího systému v EU udělat ze vzdělání pouhé zboží, privilegium pro bohaté, kteří si je zaplatí i snaha udělat ze škol jen provozy pro výrobu úzkých specialistů pro praxi. To snižuje rozhled mládeže a ohrožuje ji i na trhu práce, kde je omezena jen na úzké odvětví. Není náhodou, že 23 nezaměstnaných v Evropské unii tvoří mládež. Výrazným negativem je rovněž omezení svobody cestovat mimo území členských států tzv. institutem jednotného evropského víza. Zlepšení možnosti studia a odpovídající práce v zahraničí nebude přitom pro mládež krom privilegovaných nikterak výrazné.
Z Evropské unie nelze vystoupit. Tak se v červnu bude rozhodovat i o životě budoucích generací. Pokud vstoupíme do EU a ta se přetvoří ve federální superstát, bude jakákoliv snaha o svébytný vývoj považována za protiprávní separatismus. Domníváme se, že každá generace má právo určit si cestu svého vývoje. Toto právo by bylo vstupem do EU výrazným způsobem okleštěno.
My, mladí komunisté, odmítáme zjednodušený pohled na Evropskou unii jako přirozený a nevyhnutelný proces integrace lidstva. Stavíme se za skutečnou rovnoprávnost národů a za mírovou spolupráci mezi národy. Proti byrokratickému , protisociálnímu a imperialistickému bloku   - Evropské unii - stavíme sjednocenou socialistickou Evropu, součást sjednoceného socialistického světa solidarity, práce a sociálních jistot. Z těchto důvodů vyzýváme občany České republiky, aby důkladně zvážili všechny dopady možného členství České republiky v Evropské unii a v připravovaném referendu toto členství odmítli.
PRYČ S EVROPSKOU UNIÍ! PRYČ S EVROPSKÝM IMPERIALISMEM! ANO ROZUMU! ANO SUVERENITĚ NÁROD ů ! ANO INTERNACIONÁLNÍ SOLIDARITĚ!
0/0
9.6.2003 0:03

Milan

Re: Prohlášení ke všem slušným lidem !!!!
Soudruzko Dano, kolik je vam let? Pamatujete si na vladu komunistu u nas? Asi ne protoze jinak by jste nepropagovala zlocineckou ideologii. A pokud opravdu chcete videt jak ten vas komunisticky raj vypada, mate stale jeste cas se na nej podivat na Kube nebo v Severni Koreji. Ale musite pospichat, ani tam se lide nenechaji ovladat komunistickymi lumpy donekonecna.  Cest praci!
0/0
9.6.2003 2:02

Destroyer

Re: Prohlášení ke všem slušným lidem !!!!
Zajeď si do komunistických rezervací jako je Čína nebo Kuba. Budeš škrábat prstíčkem, aby jsi se mohla vrátit. Tím neříkám, že to je v ČR ideální, ale rozhodně nesrovnatelné, naprosto nesrovnatelné s tím, co tu bylo před rokem 1989.
0/0
10.6.2003 9:19

Honza

Re: Prohlášení ke všem slušným lidem !!!!
A to si delas prdel, nebo to myslis vazne ?
Sorry, fakt jsem to z toho nepoznal.
0/0
10.6.2003 19:04

Jarda

Re: Prohlášení ke všem slušným lidem !!!!
Co to tu placas za propagandu do clanku o Miss Universe ? Nemuzes snad najit pro sve nazory prihodnejsi forum ?
0/0
13.6.2003 9:01

Simona

Katka Smrzovic
Letošní miss universe se Katce moc povedla Měla velký úspěch ikdyž je sedmá Na takové soutěži je to něco úžasného se probojovat do první desítky Moc to Katce přeju a myslím si že ta jde dost vysoko za svým cílem a příště to bude ještě lepší Má velkou kariéru před sebou uspěch ji patří a obsadila sedmou příčku zaslouženě Hlavně vítězí svou přirozeností a  inteligencí
0/0
7.6.2003 15:47

duke

aaa
co chlap, to jinej vkus, me ty umely panenky z Karibiku nijak neberou, zato nase vytahla jiskrna  Katka mi budi hormony:)) jo a gratuluju k uspechu !!
0/0
7.6.2003 13:03

Sexenie

ts ts ts
Fuj, teda nechapu, co je na nasi Katerine hezkeho. Vazne nechapu. Venezuelanka je krasna, ale tak trochu umela. Nicmene nadherna! Uzasna. Vedle ni je Katerina oskliva myš. A je tak vychrtla, ze to snad uz vic bez ujmy na zdravi nejde.
0/0
6.6.2003 15:44

Zdenek

Re: ts ts ts
Mne se libi.
0/0
6.6.2003 21:30

Peirre

Ach jo
Taková mezinárodní šukačka, to asi bude paráda.
0/0
6.6.2003 15:05

Jana

Katka
Mne se Katka libi, protoze je prirozene hezka. Neni buhvijaka krasavice, ale je hrozne sympaticka a prirozena. Je proste jina, nez ty nalizane, silikonove krasavice. Odlisuje se a proto se libi. At zije prirozenost!
0/0
6.6.2003 10:22

Zdenek

Re: Katka
Tak tak...
0/0
6.6.2003 21:31

sandbox

hnusny cesky
dominikanka vypada moc hezky, ne jako ty nase hnusny slepice o kterejch si naivne myslime ze jsou nejhezci na svete
0/0
5.6.2003 21:42

Pekna Ceska

Re: hnusny cesky
Jakej ses ty ty nadhero? Dominikanka je vskutku krasavice, ale je poradne zoperovana...I tebe oblbla?
0/0
5.6.2003 23:16

Zabiják upírů

:-)
V Chodově u Karlových Varů jsou možná i lepší fifinky:-)))!
0/0
5.6.2003 18:34

MiroB52

moc hezke
Me se vitezka libi a Katka je mi taky moc sympaticka, moc ji tu prvni desitku preju. Myslim ze tam opravdu patri.
0/0
5.6.2003 18:18

duben

Beatris Pinson Solanová ?
Je mi nějak povědomá. Není to náhodou Beatris Pinson Solanová ?
0/0
5.6.2003 13:50

JG

Prihlouple nazory ctenaru
Pro ty, co vidi kolem sebe na ulici mnohem hezci holky: Oslovte je a hlavne nominujte je do souteze, az ziskaji titul Miss Universe, tak ani vy neprijdete zkratka! Republika vas bude mit zato rada a vy si i vydelate!
 
0/0
5.6.2003 12:54

Hunter

Soutez krasy
HEHE kazdej ma jinej nazor ale ja tvrdim ( a mam jako jedinej pravdu ::D ) ze ta nase chudinka se dostala do prvni desitky kvuli tomu ze vypadala jako kdyby vysla z koncentraku ::D velmi sem se zasmal kdyz v mini-okenku predvadela ze denne cvici v posilovne a nemuze bez toho byt ::D hmm na tech strojich zvedala zaklad ::D ten skoro vyvazi tu tyc kterou pritom drzi ::D je to asi 3-5kg pres klatku ::D kdyz pak vesla na molo zadny prsa zadny boky - jenom vyzuna ::D neni za co chytit a vsude to potom tlaci ::D naproti takova Brazilka se jemne vypracovanym briskem ::D no jinak vyhrala druha plasticka operace ta prvni zkoncila druha - venezuela at zije Silikonovy ret a umela oboci ::D
0/0
5.6.2003 12:53

Problém je v tom, že v v miss cokoliv, nejde o to vybrat nejkrásnější hoku, ale nejkrásnější modelku. Proč je jednou z podmínek výška nad 175cm?
0/0
5.6.2003 12:49

Doňa Mimoňa

Vy máte starosti
Stejně jsem nejkrásnější JÁ.
0/0
5.6.2003 10:29

Bara

No jo Zapletal
Zapletal se zas v telce projevil.... Nejdriv presvedcoval Christovou, ze babika je loutka a pak trval na tom, ze moderator neustale rika Syria and Montenegro...jenze on rikal (serbia)...je to fakt nejvetsi hnup. Pak kecal cosi o cti divek...no zasmala jsem se.
0/0
5.6.2003 10:09

Beňo

Katka
Reprezentovala pěkně, docela hezký úspěch. Je sympatická, rozhodně lepší štíhlá než třeba chodit po ulicích v Americe a dívat se na místní "krasavice". A v soutěži jí to slušelo. Ale jedna věc mi vadí, a to ta, že tam nemohla jet loňská, protože prý neumí moc anglicky. No, a Katka se tam taky moc v angličtině nepředvedla. Ale jinak je fajn.
0/0
5.6.2003 9:30

Fiend

Bylo to good
Jinak myslim, ze to tam Katka predvedla hodne pekne a ze mela byt v prvni petce minimalne. Hold, co se da delat.
0/0
5.6.2003 0:57

Homer

Nevím nevím
Teda teda, na podobných soutěžích bejvaj většinou hezký baby, ale po ulicích (obzvlášť v Praze) choděj hezčí a sympatičtější děvčata!!! Myslím, že podobný soutěže nejsou tak moc objektivní!!!
0/0
4.6.2003 21:42

Jan z Prahy

Re: Nevím nevím
V Praze nic moc, ale v Brne. Hmmm. Ne nadarmo se zpiva: "Brno je zlata lod, za devcaty s Brna chod" A to jsem z Prahy :-)
0/0
4.6.2003 21:56

Fiend

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
5.6.2003 0:55

Jan z Prahy

Re: Re: Re: Nevím nevím
Ta jizni Morava je prece jen jemnejsi :-)
0/0
5.6.2003 7:43

Doňa Mimoňa

Re: Re: Re: Re: Nevím nevím
A kde najdu hezkýho chlapa bez pupku?
0/0
5.6.2003 10:26

Bara

Re: Re: Re: Re: Re: Nevím nevím
Zkus teletubbies - co treba Tinkiwinki?
0/0
5.6.2003 10:53

poustevník

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
4.6.2003 21:22

Mates

Das ist super, it´s super!!!
Všichni jste blázni, jenom já jsem se udělal.
0/0
4.6.2003 20:39

pche

je pekny jak tu panove nadavaj na tak peknou holku. sami maj leda tak ancu dlanovku nebo chodej s bednama kytu a mluvej tu o vystouplejch zebrech a nechutnejch zehlicich prknech, pritom u monitoru slintaj :) nebudte pokrytci prosim vas smrzova je pekna a urcite lepsi nez ta zruda nase letosni miss
0/0
4.6.2003 19:52

Samec

Re: zruda ???
Já to teda Katce přeju, pak si myslím, že letošní miss je taky dost dobrá, tenhle typ totiž teď frčí všude. Ale asi jsi nebyl dál než v Horní Dolní !!
Jedinej úlet našich miss byla Kobzanová, nechci použít tvůj slovník, ale ta by nevzrušila ani vašeho pasáka ovcí !!!
0/0
4.6.2003 21:31

Jiřulík

HALOOOO
Ja nevim, nijak tyhle soutěže nebaštim, ale jsem ráda, že Katka byla sedmá. Proč tu nadáváte nechápu...
0/0
4.6.2003 18:17

devalois

Holky
doufám, že Vám všem stouplo sebevědomí. Když může být tahle Katka 7. na světě, tak to chodí v Čechách nejmíň každá druhá MISS UNIVERSE!!!!!
  1. Má úcta.
0/0
4.6.2003 17:46

Johny

Re: Holky
Devalois,devalois. elois, elois, devalois, elois, umělé holky, umělé vdolky, elois, elois......
0/0
4.6.2003 18:17

Jitule

panove, sklapnete!
Kata fakt zazarila! Asi jste zapomneli, ze skoncila sedma!! Jsem ted v USA, takze jsem mela live. Musim uznat, ze Kata se mezi karabskymi a latinskymi kraskami rozhodne neztratila! Proc si ztezujete: kdyz je holka typu Monroe, tak se vam to nelibi, kdyz je stihla, tak taky reptate! Chtela bych videt ty vase pupky...
0/0
4.6.2003 16:05

Stepec

Re: panove, sklapnete!
No myslim, ze mas pravdu, ta nase holcina je urcite moc pekna, to ze je krapet hubenejsi je pravda,ale celkove je to u me kocanda a nedovolil bych si ji tady pomlouvat a nazyvat ji kostlivcem. Moc tyhle souteze nesleduju, ale vim ze psoledni dobou letej spis holky z Indie,Venezuely a sem tam to narusi nejaka bloncka... je to trendova zalezitost
0/0
4.6.2003 17:54

x

x
0/0
4.6.2003 15:53

cleo

a je to...
Že by konečně někdo uznal, že holky kterým lezou žebra, o boky by se člověk popíchal, ve dvaceti vypadaj v obličeji minimálně na třicet....že takový holky už dneska moc nefrčí.....
Nevím jestli je letošní Miss Universe dotvořená olastikou, ale musím říci že je to vážně moc pěkná holka  Její tvary jsou naprosto lidské, není vychrtlá ani tlustá, a upřímě její usměv je mnohom milejší a vitálnějšá než vychrtlé češky.....
A to se říká že máme nejhezčí holky, tak proč posíláme na takovéhle soutěže pána kostlivce????
Dominikánka jesuper
0/0
4.6.2003 13:55

cleo

Re: a je to...
sorry za chybi spěchám něco dělat
0/0
4.6.2003 13:57

rekter

Jedna noc
Na jedno použití dobré, vy....kat, odhodit do koše. Možná by to prošlo i 2x, máme izolepu a noviny
0/0
4.6.2003 13:44Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.