Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Kocábová: drogy jsou jen můj business

Příští týden má "svaťák", těší se na miminko, plánuje další knížku i CD. Nedávno vydala novelu Monarcha Absint a každý, kdo to četl si položí otázku: Jak to, že tak důvěrně zná prostředí narkomanů? "Na takový otázky neodpovídám. Je o jenom můj business," odpověděla čtenářům iDNES ohledně zkušeností s drogami. Odpovědi Natálie Kocábové najdete ZDE.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Cyril Kosur

Jessband
Mila Natalko,chtel jsem se zeptat tve sestry jestli by se mnou nechtela hrat muziku budu rad kdyz se mi ozve nebo ozves Thanx cyrilkostur@hotmail.com P.S.Nechci si vic psat pres media ...
0/0
3.6.2003 6:44

Reinhard Heymar Wulfgar

Rozmazlený fracek
Natálka je prostě klasický rozmazlený fracek, jakých jsou desítky a stovky. Cestička umetená od slavných rodičů, aby se fakanovi nedej bože něco stalo na jeho cestě za slávou. A peníze, samozřejmě. Kdykoliv, kdekoliv, jakékoliv množství. Nezávidím slavným jejich peníze. Mám jich dost. Ale vždycky mě fascinuje, když si hraje na hvězdu někdo, kdo má ještě na zadku kruh od nočníku.
0/0
31.5.2003 20:58

Zedník Srba hajzl a práskač.

Inu Fotr má melouny z Trendu
a dceruška parchanta od píchání....
0/0
28.5.2003 12:40

Homer

Kocabka
ty fole, to je stejna drska jako jeji fotr
0/0
28.5.2003 9:36

*Peet*

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
27.5.2003 22:36

Venca12

nenafotí nějaký "akty" pro LEO ???
neví o tom někdo něco ???
0/0
27.5.2003 21:38

Jan

Re: nenafotí nějaký
to chce cas, vsechno bude
0/0
29.5.2003 13:51

bláboš

PROČ NE JÁ?
a kdo vydá moje básně,
při kterých ti smíchy vylézají dásně,
nemusíš u toho absint hrstma chlastat,
proč nemá se mne kdo zastat?
průser je možná v jedné věci,
můj táta, moje máma - nejsou známí přeci
0/0
27.5.2003 17:47

aaa

Re: PROČ NE JÁ?
Vydat Ti to nemohu, ale je to paráda a přesný
0/0
27.5.2003 18:59

Venca12

Re: PROČ NE JÁ?
RESPEKT
0/0
27.5.2003 20:37

Inquisitor

Natálka
Nátálko, raději skákej na lyžích uděláš pro tuhle republiku víc než psaním takovejhle knížek
0/0
27.5.2003 10:10

Mates Kudr

Re: Natálka
Proč by měla dělat něco pro tuhle republiku?To ja jako pro tebe?A i kdyby -je skakani na lyzich to pravy?:-)
0/0
27.5.2003 13:01

Mirek

Je to tak primitivní a běžné
Kdo se chce prosadit v showbyznysu musí šokovat za každou cenu. Dělala to Madona (s nahotou), Bílá (láska je láska), O´Connor (bosa, trhala fotografii papeže) a dalo by se uvést mnoho jiných kašpárků pop hudby. Chtějí se tak protřít do zběsilých mediálních tanečků a týt z hlouposti jiných. A když je sponzor (např. bohatý papá), tak to by byl čert, aby se i ta stupidita neprodala. Je nutné si uvědomit, že vítězí jen přihlouplá komerce. Mladá Kocábová nechce být jen obyčejnou maturantkou, ale chce využít šancí, které ji poskytuje naše úpadková společnost  z převážné části složená z primitivních a stádních jedinců. 
0/0
26.5.2003 19:32

Ashtar Sheran

TAJEMSTVÍ PSEUDOTVŮRCŮ
TAJEMSTVÍ PSEUDOTVŮRCŮ
 
TŘI ODDĚLENÁ VĚDOMÍ LIDSKÉ BYTOSTI zfabrikovaná pseudotvůrci – každé oddělené vědomí má ještě 3 úrovně (jen 5 % komunikace je se Stvořitelem a s bytostmi Světla, 95 % informace je ovládána – zprzněna Temnotou, řízena stejně jako řídí manažeři firmu). Takto je ovládáno 50 % (3 miliardy) lidí, 30 % je částečně ovládaných, 20 % lidí není téměř vůbec: Realizací Duchovní cesty člověk na Zemi se může dopracovat k této struktuře vědomí bez jakéhokoliv omezení či spoutání.
PRAVÁ SENTIENTNÍ MYSL stvořená čistou pravou tvorbou Stvořitele (bez zásahu psedotvůrců), komunikace se Stvořitelem a všemi dalšími sentientními bytostmi probíhá neomezeně (nikdo ji neprzní)
Zlikvidovali například precizně všechny stopy po civilizacích Atlantidy a Lemurie a dnešní vědci v tomto úspěšně pokračují – Akademie věd. Všechny dnešní negativní životní projevy jsou jejich pseudotvorbou, jako např. bodavý hmyz, nebezpečná zvířata, nebezpečné bakterie a viry (např. AIDS), rostliny – plevely atd.
Tyto informace mají cenu pro tzv. “vzdělané” lidi, neboť jejich vzdělání je vlastně ovládací program – fabrikace, a jim mohou tyto informace pomoci zbourat to, co je naučili ve školách, a nahradit pravdou o skutečnosti.
Pro lidi bez vzdělání tyto informace nemají takovou cenu (dle míry “vzdělání”), neboť jejich vědomí nebylo zprzněno do takové míry, jako u tzv. “vzdělaných” lidí. Tyto informace jsou pomocí i pro agenty negativního stavu (mohou konvertovat do pozitivního stavu), kteří byli a jsou aktivními nástroji Sil temna. Pro příklad uvedu jen namátkou jména, která se zasloužila o hodně práce v oblasti prznění a ovládání lidského vědomí: Grygar Jiří, Fyzikální ústav (Vesmír je studený, mrtvý, bez života – i přes ČT), Klaus Václav – zavedení finančních ovládacích systémů po r. 1989, které svazují v rozhodující míře vědomí lidí, Vojtíšek Zdeněk – Společnost pro studium sekt a náboženských směrů – i pomocí BIS manipuluje s desítkami novinářů a pracovníky školství celé České republiky, a ihned przní informace o Vesmírných lidech (“nebezpečná sekta”) – vše pod vládou ČR, z novinářů (pod Min. Kultury) především lidé z Lidových novin (jaká perfektní kamufláž – tento název novin), Karel Pacner – autor knihy “Hledáme kosmické civilizace” 1976 aj., který velmi aktivně pracuje mnoho let pro Temnotu v oblasti ovládání inteligentních vzdělaných lidí, dnes redaktor MF DNES, dále několik lidí UFO skupin a jejich časopisů (Magazín 2000, Ufomagazín, Fantastická fakta, Fakta X), zvláště v Plzni – Klub psychotroniky, ze zahraničí Michael Hesemann, kteří dělají reklamu negativním mimozemšťanům a vsouvají mnoha lidem zprzněné informace o lidské historii a postavení člověka ve Stvoření. Vše za souhlasu Vlády ČR v čele s prezidentem Václavem Havlem.
Toto nejsou obviňující informace, ale odhalující, a cítím povinnost informovat lidi o tomto, když to zatím jiní lidé nedokázali, především, aby byli OSTRAŽITÍ a aby se dokázali poučit. Každý z agentů negativního stavu může konvertovat do pozitivního stavu, záleží na jeho svobodné vůli. Nikdo není zatracen, zde má každý příležitost obrátit se ke Stvořiteli, proto také Stvořitel dovolil tuto tvorbu pseudotvůrcům a hlavně proto, aby KAŽDÁ SENTIENTNÍ BYTOST VE STVOŘENÍ VĚDĚLA, CO NEMÁ VOLIT. Kdyby Stvořitel nedovolil tvorbu pseudotvůrcům (tvoření bez Stvořitele, bez LÁSKY), porušil by vlastní zákon svobodné vůle, a bytosti ve všech vesmírech by nepoznali plnost negativního stavu.”
 
0/0
26.5.2003 17:33

Inquisitor

Re: TAJEMSTVÍ PSEUDOTVŮRCŮ
Ashtare nepiš to tak dlouhý, jinak tě ulítnou lodě a pak budeš v kelu (usmažíš se tady s náma NEVĚŘÍCÍMA)...
0/0
27.5.2003 10:17

Reinhard Heymar Wulfgar

Re: TAJEMSTVÍ PSEUDOTVŮRCŮ
Tak už to proboha vzdejte, pane Bendo. Já do vaší sekty prostě nevstoupím a svůj majetek na vás nepřevedu. Máte smůlu. Zkuste to někde jinde. Ale pošuků je u nás dost. Myslím, že skutečně živnou půdu pro váš výnosný business naleznete na filozofických fakultách našich vysokých škol. Zkuste to tam a uvidíte, že se vám penízky jen pohrnou.
0/0
31.5.2003 20:54

Lu

...
Aha - napsala knihu za 3/4 roku a dalsi chysta na jare. Skutecne by me zajimalo, jaxe to dneska dela, kdyz chce nekdo vydat u nejakeho nakladatelstvi knihu?! Musi ji umet dobre prodat!:-) Musi to byt znama osobnost? Musime ji pak vzit do diskuze? Musime ji rikat jak je dobra, aby napsala dalsi?:-) Musi negdo gdo chodi do indastry a do roxy brat drogy? Co tedy dela v industry, gde je to teda hodne drsny... Sbira lidovou slovesnost do knih?:-) Chjo...
0/0
26.5.2003 17:09

LENKA

JSTE BANDA BLBCU
AHOJ VŠEM TADY¨. TO JE TEDA POČTENÍČKO JAK TADY VŠICHNI PRUDÍTE DO NĚJAKÝ BUCHTY KTERÁ MÁ JENOM JEDEN PROBLÉM A TO , ŽE JE DCERA SLAVNÝHO TÁTY. MŮJ OTEC JE TADY SLAVNĚJŠÍ NEŽ NĚJAKEJ KOCÁB A VIM JAKEJ JE TO SHIT ČIST O SOBĚ, ŽE JSEM DCERA SLAVNÝHO TÁTY A SAMOZŘEJMĚ TEDY UPLNÁ KRÁVA. HLEDNĚ SI SVÝHO A JEDNOU MOŽNÁ BUDETE MÍT VÍC NEŽ BLBÝ KECY.
0/0
26.5.2003 17:01

Lu

Re: JSTE BANDA BLBCU
Ja bych taky chtela mit slavnyho tatu!!! Celej den bych sedela na netu na idnes a v diskuzich lidem predhazovala jak mam slavnyho tatu a jaxem - budu slavna i ja! SLAVA!:-)
0/0
26.5.2003 17:11

Vojta

Re: JSTE BANDA BLBCU
a jsi hodna, sympaticka dcera slavnyho taty?:))))
0/0
26.5.2003 17:23

znalec

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
26.5.2003 20:43

Sabina

Závist
Natálie vám všem musela zřejmě provést něco hodně špatnýho, že o ní píšete téměř všichni takové hrůzy. Můj osobní názor je takový, že je normální krásná mladá holka, kterou baví psaní a poezie, touží se nějak prosadit a nebojí se názorů ostatních (i těch vašich). Ona přece nemůže za to, že se narodila známému a bohatému otci, jen využila příležitosti, která se jí naskytla (jako by to udělal každý z vás). Nechápu, co je špatného na tom mít dítě v devatenácti letech, ještě před několika lety to u nás v zemi bylo naprosto běžné a vsadím se, že vašim rodičům nebylo o mnoho více, když vás počali (tvrdíte o nich, že byli nevyzrálí a blbí?). Vaše příspěvky krásně vypovídají o vašem charakteru, nezkousnete, když se někomu daří líp, než vám. Natálko, ať si, jaká si, držím ti palce a tvému miminku taky.
0/0
26.5.2003 15:35

picková

Re: Závist
dělej to jako Natálka ..................... nebo si o tom aspoň čti
0/0
26.5.2003 15:50

Kenny

Re: Závist
Problém není chování Natálie, ale nedostatek soudnosti jejího otce.
0/0
26.5.2003 19:45

aaa

Re: Závist
Já ten problém vidím v tom, že si musí dokázat, že svého otce nepotřebuje, chce se veřejně prezentovat, ale bohužel na to nemá. Možná za pár let dozraje. Ale z ukázky z její knihy se chce zvracet (alespoň mně) a o interview se nedá říct nic jiného, než že odpovídá jejímu věku. Na tom není nic špatného, to se dá čekat, ale zase si to nezaslouží takovou medializaci. Dítě je její problém, to že její bláboly někdo vydává je jen díky známému jménu, přiznejme si, o stejně "nadanou" Vonáskovou by nikdo nestál. Celkově shrnuto ale nevím, co bychom jí měli závidět. Spíš naopak..
0/0
27.5.2003 17:25

Venca12

Re: Závist
...vždyť ona za to nemůže, že se narodila slavnému otci... je to fakt litujme ji !
0/0
27.5.2003 20:41

picek

střelivo pro bulvár
Kocábka je milionářské dítě, která neprožívá standartní život 90% jejich vrstevnic. Je možné, že o životě ví o kousek víc, ale vydávat se za typickou českou mladici je prostě blbina. Vidím to spíš jako exhibici. S tím dítětem to je typické, takhle mladá holka kouká, aby neotěhotněla, už jenom kvůli problémům s tím spojených, ale Natálka si pořídí klidně dítě, protože to tatínek zatáhne...................... a pak si udělá vejšku, věřím, že ano ........... jednoduše nám ukazuje, že na to má, prostě je to všechno maličko trapné .................na druhé straně z čeho by žily různé noviny a časopisy, že
0/0
26.5.2003 15:20

Arbes

Bože můj!!
To je ale slepice!
0/0
26.5.2003 15:02

Realista

Milá Natálie...
...vypadá to, že jste jen dalším bezvýznamným dítětem dalšího rádoby známého nikoho. Vyvarujte se růžových brýlí a nezapomeňte, že Vás pravděpodobně po smrti čeká zapadnutí do hluboké nicoty, přesně tak, jak se to stalo DRTIVÉ většině lidí, ve Vaší situaci, před Vámi...
 
...ale nemusíte mi věřit. Samozřejmě.
0/0
26.5.2003 14:51

Thurn

Who?
Kdo je to natalie kocabova?
0/0
26.5.2003 14:05

Dr. Fe

Re: Who?
A co je to ten Kocáb?
0/0
27.5.2003 8:18

pecan

Re: Re: Who?
myslím, že se jedná o nějaký potok někde pod Prahou, ale to je Kocába, jestli to nebude překlep a není tím myšleno koráb
0/0
27.5.2003 15:34

Edit

shrnuti
Cau Tomasi z Loun.Nepobizej ostatni ke strate anonymity.Natalie Kocabova,jak uz jsem psala predtim,sla s kuzi na trh,tak musela pocitat s tim,ze se nekteri budou ventilovat opravdu nevhodne.Nekdo ji ma na zdi a nekdo v pazi.Me osobne je uplne ukradena,ona i jeji tatik:pote co jsem videla DVOJHLAS.Ale velice by me zajimalo,co cekala,kdyz souhlasila s ON-LINE.Jestli nekoho zajima proc tomu venuju takovou pozornost,kdyz je mi to jedno,tak proto,ze se nudim.NEZAVISLI POZOROVATEL                  Edita z Brna
0/0
26.5.2003 13:23

Tomáš

Pro některé ty, kteří se zde projevují: když už máte tu neodolatelnou potřebu ventilovat ve svých názorech emoce, a druhé hodnotit, mohli byste se také podepsat. Je velice jednoduché být vulgární, reagovat zaujatě..., když jste anonymní. Pokud ale svým názorům věříte, nemusíte se stydět k nim přihlásit. Tomáš Vostatek, Louny
0/0
26.5.2003 11:14

Kenny

Jak na to?
Napadá mě, jestli by tento rozhovor existoval, pokud by se jmenovala Natálie Vopršálková. Asi ne, protože ani desku ani knihu by nikdo nevydal. V časopise Rock & Pop jsem si před časem se zájmem přečetl rozhovor s Michaelem Kocábem. Tímto rozhovorem v mých očích hodně upadl. Vysvětloval tam, jak je Natálie úžasná zpěvačka a jak takovou šanci jakou ji dal musela dostat, protože jinak by její talent zapadl. Vždycky jsem myslel, že v žánru, kde se pohybují, je součástí image a úspěchu ta vůle a touha, kterou se interpet s á m vyhrabe na výsluní, pokud to neudělá sám, vznikne hvězda typu Ivety Bartošové apod., což nevypadá, že by bylo cílem. Dále zde p.Kocáb vyjadřoval své názory, co je ještě a co není přijatelné v hudbě. Např,. Eminem je podle něj naprosto nepřijatelný. Nevím, co říká teď, kdy má těhotnou dceru, píšící knihy o drogách. Těhotenství v tomto věku jistě nesvědčí o odpovědnosti, a tu jistě nepřináší umetené cestičky. Takže mne napadá: Rád pogratuluji k narození dítěte, ale prosím Vás ,Kocábovi, už nás přestaňte krmit zájmovou uměleckou činností vaší rodiny, nebo se ještě za dva roky dočkáme výstavy obrazů dvouletého vnoučátka.
0/0
26.5.2003 8:45

Dášenka

Re: Jak na to?
Je to přesně tak jak píšeš !
0/0
26.5.2003 9:11

jan

shrnuti
Shrnme si tedy, co jsme se z teto diskuse dozvedeli:
1) Krava Natalka - protoze ma bohatyho otce
2) Krava Natalka - protoze to dite nezabije, jako kazdy normalni a zraly clovek
3) Krava Natalka - protoze ji pomaha otec, misto aby se ke sve slave "propostelovala" od piky, jak se to spravne ma
4)Krava Natalka - protoze je ji devatenact
...dekuju nechci. Jdete vsichni na terapii
0/0
25.5.2003 21:32

Tomáš

Re: shrnuti
ano sejdeme se tam všichni, vč. Vás
0/0
26.5.2003 10:54

Wopikoslaf

Hje?
Done sone kyky! Natálka je fakt boží! Sundal sem si kouli ní ze zdi i plagátek Luneticů :)) Je božíí :))
0/0
25.5.2003 18:54

halina

Re: Hje?
? co je to za řeč?
0/0
25.5.2003 21:04

Wopikoslaf

Re: Re: Hje?
e? to je pšece nolmální češtyna ne?? a hele nejsi ty ta Paflowská z TV? :)))
0/0
1.6.2003 15:31

praktik

rodinny podnik
Je to cele rodinny podnik - cely ten humbuk vymyslel papa Kocab, aby se zvysila prodejnost a byly z toho prachy. Je to dost k zbliti.
0/0
25.5.2003 1:19

sebr

Nevyzrálá
Slyšel jsem tuto slečnu před nedávnem v rozhlase, kde měla krátký rozhovor. A byl jsem velice nemile překvapen jejím verbálním projevem. Pomíjím obsah, který svědčil o její naprosté nevyzrálosti a její iluzionistické názory zrcadlí její dosavadní život. Ale co se týče kultury projevu, nota bene užití jazyka bylo velice trystní. Jestli tohle je odraz současných maturantů, tak se musí naši staří myslitelé a národovci ne obracet, ale přímo dělat piruety v hrobě. Mám 7letou vnučku a troufám si říci, že její projev je na vyšší úrovni, než jmenované maturantky a budoucí mámy. Snad se na výchově toho mimina bude podílet dědeček, vždyť by z něho zřejmě vychovala totálního ignoranta.
0/0
24.5.2003 21:18

Natálka

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
24.5.2003 22:22

řezník

Re: Re: Nevyzrálá
bude ještě někdo chtít telecí?
0/0
24.5.2003 23:43

Candy

Re: Re: Nevyzrálá
Ty jsi jenom ubohý sprosťák, schovávající se za anonymitu.Můžeš mít jiný názor, ale můžeš ho vyjádřit slušně !!!
0/0
25.5.2003 0:07

Edit

Re: Re: Nevyzrálá
Natalka?Jestli ta kterou myslim,tak Te nektere  nazory starych zabednencu musi pekne zrat?!A jak Ti vubec ten tvuj business vynasi?Ale nediv se,ze se to nekterym proste nelibi a jestli maji moznost se ktomu vijadrit otevrene, jak o tom mluvis,tak to neni zrovna hezke pocteni.Jdes s kuzi na trh,nekomu se proste libit nemusi.
0/0
25.5.2003 14:13

Tomáš

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
26.5.2003 11:06

Věra

Re: Nevyzrálá
Pane Sebr, jen Vám chci připomenout, že tristní se píše měkké i, není to české slovo. Jinak s Vaším názorem naprosto souhlasím. Zdravím.
0/0
25.5.2003 0:03

Edit

Natalko vis o cem pises??
Jeji hudba je dost desna,ale proti gustu zadny disputat.Je tam hodne z PRAZSKEHO VYBERU a ten moc nemusim.Jeji kniha me osobne nezajima,na kazdem je jestli tu knihu bude cist,nebo ne.Ale jinak at si pise a zpiva co chce,hlavne kdyz se ji to libi.Hele nejaky ten talent mit bude a to beru.Ja sama neumim napsat ani pozdrav na pohlednici a uz vubec nezahraju ovcaky ctveraky na klavir.Edit PS.Nemyslim,ze to mela v zivote nejak tezke a uz vubec,ze nekdy si dala neco tvrdsiho nes jointa.Treba priste napise neco nejen proto, aby na sebe upozornila.
0/0
24.5.2003 17:44Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.