Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Aleš Valenta má syna Denise

Lyžařský medailista z olympiády Aleš Valenta je šťastným tatínkem. Jeho manželka Elen Černá přivedla ve středu dvě minuty po páté hodině odpoledne na svět syna Denise. Valenta s ní trávil většinu času až do narození dítěte. Podle mluvčí Valenty je malý Denis krásný, zdravý a i s maminkou jsou v pořádku. Při narození chlapeček vážil tři a půl kilogramu a měřil dvaapadesát centimetrů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

idol

UPIR
Skareda radoby ELEN /zcela urcite ma napsano v krestnim liste Ruza Voprsalkova/ dala svemu synovi jmeno DENIS. Neni se cemu divit. Snad nebude mit upiri ksisch po ni a bude se mit cile k svetu. Deti nemohou za svoje bezduche rodice.
0/0
29.7.2003 10:41

Zuzi

:o(
Fajn, nemate info o porodu a miminu, tak proc varite znova 100 let starou svatbu? Tohle bylo fakt trochu moc..
0/0
25.7.2003 12:57

,

,
,
0/0
25.7.2003 10:56

petr

Re:
to je slovo do pranice.
0/0
25.7.2003 11:53

;;;

Re:
Nevim, jestli mam souhlasit nebo ne
0/0
26.7.2003 22:11

Zilvar z chudobince

vopruz
... tak to je docela hustý ... tenhle plátek fakt nemá o čem kydat, takže proč nepopsat (neopsat) svatbu z května a nefláknout to tam znova???? .... nehledě na to že by si měli taky zaregistrovat další domény - isuper a iblesk ... humus léta
0/0
24.7.2003 15:21

Hugo

hehe
0/0
24.7.2003 14:21

King

...
Koho to zajímá?? takova ptakovina...to už sem můžete rovnou psát kdo se kdy usral...
0/0
24.7.2003 14:18

Mirek

Re:
No třeba Tebe. Předpokládám, že když jsi článek prohlásil za ptákovinu, tak jsi ho musel číst. :-)
A kdyby jsi ho nečetl, nezjistil bys, že je to ptákovina a pak by jsi ani nepsal příspěvek.... :-)
0/0
24.7.2003 15:54

King

Re:
Dostals' me
0/0
24.7.2003 16:15

0/0
24.7.2003 14:07

Ditule

hodně štěstí, ať jim mimčo ve zdraví vzkvétá..
Jsou oba fajn a patří k sobě a miminku i jim, pohodu a klid...
0/0
24.7.2003 13:56

Petra

Re: MÁŠ PRAVDU !!!!!!
Naprosto souhlasím, i když s tím jménem.....nevim...nevim
0/0
26.7.2003 21:11

*-*

sice je Denis dost ošklivý jméno (když si vezmu že polovina národa píše rukou velké tiskací D jako P...),ale přeji celé rodině hodně štěstí a ať vám ten maličký dělá jen samou radost..
0/0
24.7.2003 13:40

hokejový fanoušek

VŠEM PISATELŮM-BEZ ROZUMU
Všem, kteří píšete negativní, hloupé a debilní příspěvky chci vzkázat, že jste zamindrákovaní, tupí a blbí jak daleko vidíte. Závidíte Alešovi peníze, ženu a teď snad i to dítě.Jste pro mne ubožáci. Aleši a Elen gratuluji a ať je zdravé.
0/0
24.7.2003 12:58

mr soucit

Re:
... tys dostal pukem???
0/0
24.7.2003 16:30

hokejový fanoušek

Re: NE NEDOSTAL
V létě hokej nehraji, nevím kde jsi na to přišel, možná z mé přezdívky, ale ta mi zůstala už v pc když jsem reagoval na článek o vsetínském hokeji...A Ty jsi přesně ten typ lidí co bytostně nesnáším, rýpal od a do z. A když už, tak Ti řeknu, že lepší je dostat jednou pukem a po chvíli nic, než být celý život tak blbý a tupý jako Ty.
0/0
25.7.2003 6:11

úča z páté cé

Re:
Hele neučila jsem tě?TAkovej malej, škaredej ňouma, který seděl v první lavici v levo? Koukám, že jsi zvládl gramatiku i psaní.  A co počty? Docela mě překvapilo,že se zajímáš o hokej.Tak na sebe dávej pozor,ať nedostaneš pukem. Pokud budeš mít chuť, tak mi zavolej a zajdem na pivko  mobil: 728 67 92 10
0/0
29.7.2003 13:02

Slečna

Re: Závidět
mu jeho ženu???? Zajdi si k lékaři!
0/0
27.7.2003 21:40

tuřín

Taková nerozvážená nehoráznost!!!
No samozřejmě, měli se nás nejdřív zeptat, než do toho skočili, vyhlásit referendum, protože jestliže, jak je alespoň ze zdejších příspěvků patrno, s tím většina lidí, národa nesouhlasí, nemá cenu takový vztah vůbec začínat.   Aleši, Elen, stydět byste se měli
0/0
11.6.2003 10:59

Vyzvědač

je teplej - není teplej???
aldo promiň, ale vždycky jsi mi přišel lehce nabuzlej...  máš ji fakt rád? a líbí se ti to s ní??  jinak: ten skok na ZOH supr, ale na celej zivot dost malo, ne....  miminu vše nejlepší!!!
0/0
11.6.2003 8:29

návštěvník

Proboha, už ten článek odstraňte ! Už toho bylo dost !!!
0/0
10.6.2003 20:10

Zuzka

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
9.6.2003 15:09

neon

No jo chlapec si to uziva
Je slavnej a zaslouzil si tu slavu co ma, i kdyz je pravda, ze uz z toho zije trosku hodne dlouho. Konecne pochopil, ze vsechno je o vecircich ! :)
0/0
9.6.2003 13:13

Helena

Svatba A. Valenty
To je toho ! Ať si dělá, co chce. Jeden větší úspěch, peníze a jak se člověk změní. A.Valenta u mě klesl, stoupla mu sláva a peníze do hlavy. Ať si bere, koho chce, národ to asi moc nezajímá. Lidi mají asi jiný starosti. Zámek pro sebe - co si o sobě myslí ? A tu svou starou princeznu si dejte, kam chcete. Taková namyšlenost se jen tak nevidí. Ještě, že to nebyla v TV hlavní zpráva večera.
0/0
9.6.2003 11:21

Dana Herianová

Prohlášení ke všem slušným lidem !!!!
V pátek 13. a v sobotu 14. června se koná referendum o vstupu České republiky do Evropské unie. Komunistický svaz mládeže vyzývá občany české republiky, aby se navzdory oficiální propagandě kriticky zamyslely nad charakterem Evropské unie a možném členství naší země v ní.
Evropská unie nebyla vytvořena z touhy po přirozené integraci lidstva ani svobodným rozhodnutím občanů smluvních států. Evropská unie od počátku vznikala na základě mezinárodních úmluv   vynucených   monopolistickými   svazy. Od první smlouvy o Evropském sdružení uhlí a oceli v roce 1951, přes ustanovení Evropského hospodářského společenství, předchůdce Evropského společenství a Evropské unie v roce 1951. Šlo o diktát monopolního a finančního kapitálu s cílem maximalizovat zisky a konzervovat stávající kapitalistický systém proti možným snahám o změnu. V Evropské unii hraje rozhodující úlohu německý a francouzský velkokapitál. To není zárukou ani demokracie, ani míru, ani stability!
Evropská unie však již dávno přerostla rámec vícestranných mezinárodních smluv a dostala podobu nového státu, který neuznává právo národů na sebeurčení, jen jim dává jistou míru autonomie ve věcech kulturních a národních. Tento charakter se stále více prohlubuje Snahou Evropské unie je nahradit spolupráci zemí konkurencí regionů, která by rozbila uvědomění sounáležitosti pracujícího lidu. Rozhodující úlohu nehraje reprezentativní orgán Evropské unie – Evropský parlament, ale Evropská komise jako orgán nikomu neodpovědných eurobyrokratů a Rada EU, v níž hlasy nejsou rovnocenné, ale váží se podle velikosti zemí. Evropská komise i Rada EU diktují hospodářské podmínky v zájmu monopolů a finančního kapitálu zcela bezostyšně a do velkých podrobností Samotný Evropský parlament má charakter spíše poradního sboru, jehož názor nemusí být respektován. Už při volbách je hlas občana upravován majetkovým koeficientem jeho národního státu. Občan Evropské unie se jen velmi obtížně dostane do kontaktu s poslancem Evropského parlamentu (jeden poslanec připadá téměř na 500 tisíc voličů. Nijak nevolení úředníci   mají obrovské pravomoce, přičemž jim chybí jakákoliv kontrola a skládání účtů.
Doklad imperialistického charakteru podala Evropská unie zcela jasně při agresivní válce proti Jugoslávii. Nový stát   Evropská unie intenzivně   usiluje o vlastní ozbrojené síly a od počátku se netají tím, že jsou určeny k obsazovaní a porobě národů mimo uzemí Evropské unie, tak jako tomu je v případě Kosova a Metochie. Tyto síly budou úzce spolupracovat s NATO, budou v podstatě jeho prodlouženou, rozšířenou rukou, protože na zásazích Evropské armády se budou muset podílet i státy, které v Severoatlantickém paktu nejsou.
Česká republika ještě ani není členem a přitom již diktát komisí Evropské unie těžce dopadá na naší ekonomiku a postihuje tak především pracující. V celé Evropské unii nyní probíhá snaha proměnit zaměstnance opět na bezprávné námezdní síly. DPH i spotřební daně v současné podobě a jejich nepřetržitý růst, privatizace, liberalizace, restrukturalizace i reforma důchodů, pracovního práva k nimž došlo po roce 1989 je zcela v souladu s hospodářskou politikou Evropské unie.
Sociální záměr Evropské unie je u nás vyzvedáván zcela falešně. Evropská unie si nedokáže poradit s vysokou nezaměstnaností. V současnosti navíc prosazuje drastické zvyšování věku odchodu do důchodu. Stále více je v Evropské unii požadována "pracovní flexibilita a přizpůsobivost" zaměstnanců, kterým masově hrozí podzaměstnanost. Již dnes žije pod mezinárodně stanovenou hranicí bídy okolo 18% občanů Evropské unie. V Evropské unii jsou tak odbourávány i poslední zbytky sociálních výdobytků. Sociální zabezpečení je   komunitárním právem   upraveno minimálně.
Zarážející je trend vzdělávacího systému v EU udělat ze vzdělání pouhé zboží, privilegium pro bohaté, kteří si je zaplatí i snaha udělat ze škol jen provozy pro výrobu úzkých specialistů pro praxi. To snižuje rozhled mládeže a ohrožuje ji i na trhu práce, kde je omezena jen na úzké odvětví. Není náhodou, že 23 nezaměstnaných v Evropské unii tvoří mládež. Výrazným negativem je rovněž omezení svobody cestovat mimo území členských států tzv. institutem jednotného evropského víza. Zlepšení možnosti studia a odpovídající práce v zahraničí nebude přitom pro mládež krom privilegovaných nikterak výrazné.
Z Evropské unie nelze vystoupit. Tak se v červnu bude rozhodovat i o životě budoucích generací. Pokud vstoupíme do EU a ta se přetvoří ve federální superstát, bude jakákoliv snaha o svébytný vývoj považována za protiprávní separatismus. Domníváme se, že každá generace má právo určit si cestu svého vývoje. Toto právo by bylo vstupem do EU výrazným způsobem okleštěno.
My, mladí komunisté, odmítáme zjednodušený pohled na Evropskou unii jako přirozený a nevyhnutelný proces integrace lidstva. Stavíme se za skutečnou rovnoprávnost národů a za mírovou spolupráci mezi národy. Proti byrokratickému , protisociálnímu a imperialistickému bloku   - Evropské unii - stavíme sjednocenou socialistickou Evropu, součást sjednoceného socialistického světa solidarity, práce a sociálních jistot. Z těchto důvodů vyzýváme občany České republiky, aby důkladně zvážili všechny dopady možného členství České republiky v Evropské unii a v připravovaném referendu toto členství odmítli.
PRYČ S EVROPSKOU UNIÍ! PRYČ S EVROPSKÝM IMPERIALISMEM! ANO ROZUMU! ANO SUVERENITĚ NÁROD ů ! ANO INTERNACIONÁLNÍ SOLIDARITĚ!
0/0
9.6.2003 0:01

Major Zeman

Re: Prohlášení ke všem slušným lidem !!!!
Co sis holka dneska šňupla? To musela bejt síla. Dle mého názoru seš naprostej demagog a eště k tomu imbecilní KRÁVA!!! Tvému slintu se člověk může jen usmát a poslat ti číslo na nějakéh psychiatra!
0/0
9.6.2003 9:21

Jarda

Re: Prohlášení ke všem slušným lidem !!!!
 co to má společnýho s Valentou, už se cpeš všude možně tak se vzpamatuj!!!! ty by jsi byla nejradši kdyby zase všechno bylo všech a dopadlo by to jak celých 40let minulých. Já jsem slušnej člověk ale takovej článek může napsat opravdovdu jen.......zavřít by tě měli!!!!
0/0
9.6.2003 9:27

Dana

Re: Prohlášení ke všem slušným lidem !!!!
Zase byste rádi poroučeli všemu a všem! Plnou hubu plytých keců, ale na dovolenou určitě nejezdíte do Moskvy, ale na ten z vašeho pohledu "hnusný" kapitalistický a  vykořisťovatelský západ" A navíc - příspěvek se měl týkat svatky A. valnety a ne komoušů. Čert je už konečně vem!!!. 
0/0
9.6.2003 12:44

Thor

Re: Prohlášení ke všem slušným lidem !!!!
Byť do EU nechci, kvůli takovým, jako jsi Ty, nakonec zataguju ANO. Mám totiž jistotu, že s takovými, jako jsi Ty, ta odporná kapitalistická Evropa zatočí, demokracie nedemokracie. Než volit vládu takových tupců jako jsi Ty, lůzy bez vzdělání, v květovaných blůzách a tesilových oblecích, kteří se plácají do zad, oslovují soudruhu a za rohem okrádají sebe i vlastní zemi, to raději umírněného socialistu v Bruselu.
Mám pár poznámek: Nauč se česky, když chceš poučovat lid (občané se zamysleli). Nepřispívej do diskuse, která je o voze, když Ty mluvíš o koze. Nakonec, jsi asi neskutečně hloupá, tak nějak soudružsky zamindrákovaná, poněvadž jinak si nedovedu vysvětlit, jak můžeš příslušníky svoji strany vydávat za slušné lidi. Chodit kanály bys měla a stydět se, když se podíváš kolem sebe. Kde jsme dneska mohli být, nebýt takových trotlů jako Ty.
Všem slušným lidem se omlouvám za expresivní výrazy.
0/0
10.6.2003 20:41

Cat

Re: Prohlášení ke všem slušným lidem !!!!
Stacilo mi precist nadpis, prvni a posledni vetu. Vyves si ty kecy tam, kde cte komunisticka mladez a neotravuj s tim tam, kde to nema co delat. Taky bych se priklonila k nazorum ze sis asi neco slehla, soudruzko Dano. Tady se cte a pise o Valentovi, byt si o nem muzu myslet cokoliv. Tak neopruzuj!!
0/0
11.6.2003 11:29

Petr

Aleši drž se :)))
Aleši,všechno nej,hlavně tomu malýmu.Držím Ti palce.Buď pořád v pohodě.
0/0
8.6.2003 20:41

Major Zeman

Re: Aleši drž se :)))
Brekeke ke ke
0/0
9.6.2003 9:18

Znalec

strčte si toho Valentu za klobouk !
Už si toho ňoumu zaražte kladivem do pr** !! Abych to zrekapituloval,co ten nýmand vlastně dokázal. Jednou krásně hopsnul na olympiádě- paráda. Pak nám ho celý rok cpou do reklam na všechno možný. Jo a ještě se mu podařilo zbouchnout Elen. Hmm,to je fakt kabrńák ! Zahrabte toho Valentu někam hodně hluboko pod zem a už ho nevytahujte !
0/0
6.6.2003 18:20

David

Lexus na svatbě zářil
Svatba je svatba...byl jsem v tu dobu v Dobříši a můžu Vám všem říct, že daleko víc než nový manželé na sebe poutali pozornost dva nablízkané Lexusi a nový Avensis. Především Coupe- cabrio Lexus SC 430, kterým novomanželé přijeli byla naprostá bomba!!!
0/0
6.6.2003 15:00

Major Zeman

kamufláž
To dítě je MOJE! Zeman
0/0
6.6.2003 10:21

Lolik

škoda že
jenom je smula, že je Valenta teplej...
0/0
5.6.2003 13:17

Zabiják upírů

Re: škoda že
Pššššt, to je kamufláž! To dítě je trenéra Landy!
0/0
5.6.2003 18:17

Blbka

congratulation
Lidičky, já jsem tak šťastná, že to dvoum necíleně,nefinančně a neúčelově zamilovaným konečně vyšlo a Elence přeji porod bez komplikací. A hlavně držím hodně palečky v dalších letech. 
0/0
4.6.2003 20:52

Amíra

Re: congratulation
Blbko, skvělý názor! Tebe miluju! Zavolej mi 728679210  
0/0
5.6.2003 9:25

devalois

Já si myslim...
že to ta Elen nedomyslela. Jednou skočil.....a dál nic....jednou skočil na ni a hned tohle.....a jestli dál nic, tak to jí docela lituju.
0/0
4.6.2003 17:59

amenhotep

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
4.6.2003 15:05

milaneg

Možná
Třeba jim to bude klapat-přeju jim to...!     
0/0
4.6.2003 12:55

Magda

Hodně štěstí...!!!!
Moc jim to přeji, jsou oba skvělí lidé, znám je sice jen malinko, ale i to stačilo.
0/0
4.6.2003 12:07

Gejza

Re: Hodně štěstí...!!!!
Bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
0/0
5.6.2003 9:22

Mandor

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
4.6.2003 11:28

Doňa Mimoňa

Re: :)))
A co máme dělat, když se v rachotě nudíme, ty bejku????
0/0
5.6.2003 11:32

jita

Nezmenim se ;-) Ales Valenta
S jitkou by se tezkou ukazoval na vecircich potreboval vystavni kus
No a Elen by o nej urcite nezakopla kdyby nemela prachy
0/0
4.6.2003 10:15

natalka

Vy s tim nadelate
 Kdo je Valenta? nejaky vesnicky balik?
 Vy s tim nadelate
 A kdyz vidim Elen v televizi prepinam na jiny  kanal.  Trapna koktava moderatorka.
0/0
4.6.2003 9:48

Pája

Re: Vy s tim nadelate
Presne! Moje rec. Uplne souhlasim!!
0/0
4.6.2003 19:24Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.