Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Jackson je nejhloupějším Američanem

Američané se dokáží bavit všelijak. Rozdávají ceny za nejhorší filmy a nejtrapnější herecké výkony (Zlatá malina), k nimž se jejich nositelé zrovna hrdě nehlásí. Toto ocenění však značně zaostává za titulem, jejž si odnáší některá osobnost z prominentních kruhů, která byla označena za největšího hlupáka uplynulého roku. Na první příčku se tentokrát úspěšně dostala pěvecká megastar Michael Jackson.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

sk

najhlupejsi je aj tak HAVEL!!!
0/0
9.4.2003 18:14

Killy

Re: najhlupejsi je aj tak HAVEL!!!
Odkedy máš na salaši internet? Na také sprostoty nebol predsa určený! Hej?
0/0
10.4.2003 9:32

Martas

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
16.4.2003 12:50

Queen

Majký...
... chudák Majkl, je mi ho líto... vždyt on nebyl pořad takovej
0/0
9.4.2003 18:13

Marek

Já bych volil nejblbější národ - a museli by to vyhrát američané!!!!!!!!!!!
0/0
8.4.2003 11:10

venda

Re: Já bych volil nejblbější národ - a museli by to vyhrát američané!!!!!!!!!!!
Češi v čele s Markem by ser určitě stali národem nejmoudřejším, už vzhledem ke své tradičně bystré argumentaci a hlubokých postřezích na všemožných internetových diskusních fórech. Když to člověk čte, někdy mu zůstává rozum stát. Přiznám se, že takové kraviny jsem ještě od žádného Američana neslyšel, tady jich jsou tuny.
0/0
8.4.2003 11:15

E.X.

Re: Já bych volil nejblbější národ - a museli by to vyhrát američané!!!!!!!!!!!
Nejhloupejsi narod bych na tvym miste vubec nevolil, protoze to muzou vyhrat jedine Cesi .
0/0
8.4.2003 11:17

Jirka2

Re: Re: Já bych volil nejblbější národ - a museli by to vyhrát američané!!!!!!!!!!!
A ja si myslim zes nikdy nebyl v americe  a nevidels ten bordel. Ach jo, proc maji cesi tak nizky sebevedomi... vubec nejsou tak spatni jak si mysli
0/0
9.4.2003 21:55

Martas

Re: Re: Já bych volil nejblbější národ - a museli by to vyhrát američané!!!!!!!!!!!
Tak se odstehuj a IQ v republice prudce stoupne, hlupaku slabomyslnej...
0/0
16.4.2003 12:51

Pedro

Re: Já bych volil nejblbější národ - a museli by to vyhrát američané!!!!!!!!!!!
Souhlas! BTW: Nazývat Američany "národem" je v podstatě velká nadsázka, že ...
0/0
8.4.2003 11:36

sk

Re: Já bych volil nejblbější národ - a museli by to vyhrát američané!!!!!!!!!!!
ja myslim ze cesi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0/0
9.4.2003 18:20

venda

hlupák českého internetu je tady!
To se povedlo! O inteligenci Amíků se tady pohrdavě vyjadřuje někdo, kdo je VÁŽNĚ obviňuje z toho, že jejich praprapraprapředkové vyvraždili indiány! Tomu říkám důkaz americké hlouposti. Zkus to na Harvardu nebo jiné americké universitě, vzhledem k jejich podprůměrným nárokům na IQ tě tam určitě vezmou! Smělý aspirant na titul "hlupák českého internetu".
0/0
8.4.2003 11:09

mates

Re: hlupák českého internetu je tady!
Á , český Venda se projevil! Přečti si to po sobě ještě jednou, blábolile, nedával jsem do souvislosti vyvraždění indiánů (mými slovy původního obyvatelstva) a americkou hloupost, to za prvé! Za druhé, o mé inteligenci nepochybuj, oficiálně je nadprůměrná, takže každopádně vyšší než ta tvoje! A konečně za třetí, jak jsi sám přiznal, nároky na přijetí na americké "rádoby" univerzity jsou podprůměrné, takže díky za souhlas s mým názorem, jsou to tupouni jako ty, zřejmě jsi tam nějakou tu školičku taky absolvoval, že?!
0/0
8.4.2003 12:55

mates

Nojo, amíci...
Dík Lu, že jsi to napsal za mě, tu pravdu o inteligenci amíků! Nejsem odborník na rasy a národy, ale považovat směsici přistěhovalců z celého světa, okupující po vyvraždění vetšiny původního obyvatelstva, cca 500 let jistou část země "národem", je přinejmenším drzost. Je to banda hlupáků, sami to o sobě dokazují i v "normálních" filmech, ani ne vlasteneckých, ani ne v parodiích, sami se usvědčují z toho, že si vidí jen na špičku nosu, např. Big Apple je pro Newyorčany celý svět, spousta z nich nebyla nikdy za hranicemi města, neznají volnou přírodu, nic jiného než svůj vlastní život, jejich pseudokulturu, jak pak můžou zdravě uvažovat a dokonce soudit jiné národy? Zbytek amíků je podobný, jejich chabé znalosti, vesměs z TV, končí hranicemi USA, když ne už toho daného státu unie. ALE: nejsou všichni takoví!   M. Jacksona je vynikající umělec, to snad musí uznat každý, neuvěřitelné taneční kreace, skvělá hudba... Bohužel ho jeho vlastní talent a tyranie otce připravili o dětství, nikdo z nás to neprožil, nemůžeme soudit jeho psychiku, je to nemocný člověk, ale ne snad takový hlupák, aby ho ta tlupa blbců musela zvolit za největšího
0/0
8.4.2003 10:37

Aida

Re: Nojo, amíci...
No promiň, ale to, jak se momentálně prezentuje, ho nutně musí vynést na stupínek nejvyšší.
Hudbu skládá (skládal) skvělou, ale svou vlastní izolací se prostě zdegeneroval.
Je z něj pouhá troska. Kdo to vidí jinak, tak je prostě zaslepený a nechce vidět věci, jak se opravdu mají.
0/0
8.4.2003 10:45

mates

Re: Re: Nojo, amíci...
Milá Aido, nejsem zaslepený, z Jacksona je opravdu troska, to nelze popřít, zmiňovaný dokument jsem také viděl, i když mi reportér připadal trochu zaujatý už od začátku (navíc se zachoval sviňskocharakterně, že ten dokument prodal v této verzi, kterou mu MJ neschválil, nojo, Amerika -prachy, prachy, prachy) je evidentní že MJ je duševně nemocný, trpěl už od malička a bla bla bla. Prostě ho to poznamenalo, oběť showbusinessu 70. a 80. let, je fakt, že věří vlastním lžím, ten člověk je úplně v pr..., uzavřel se protože chtěl mít konečně klid, být sám, měl strašně moc peněz .....
0/0
8.4.2003 13:50

Aida

Re: Re: Re: Nojo, amíci...
No, jestli to MJ neschválil, to je mi celkem fuk, protože já chtěla vidě co "opravdu řek" a né ňákou vořezanou verzi, kde by si MJ vybral, co se mu hodí do krámu.
Obrázek si stejně každý umí udělat sám, ne?
 
Ale na druhou stranu si myslím, že je naprosto příšerný, že takovýto člověk může běhat po světě sám "bez dozoru lékařů"...
0/0
8.4.2003 14:06

mates

Re: Re: Re: Re: Nojo, amíci...
Myslím, že MJ je vobletovanej i doktorama, pod dozorem je až moc. Dále už bez komentáře...
0/0
8.4.2003 14:21

rostik

Re: Re: Re: Re: Re: Nojo, amíci...
obletovaný po fyzické stránce, ale že je to duševní  paskvil, nebezpečný dětem, to se jaksi pomíjí že
0/0
8.4.2003 15:08

lu

hlupaci voli nejhloupejsiho!:-)
Ja nechapu jak v americe muzou volit gdo je hloupej, gdyz sou tam blby do jednoho vsichni:-))) Nedavno jsem mel cest nechat se ucit od jednoho americana, ktery se hrde prohlasoval za potomka pravych americkych indianu, ale J.F. Coopera neznal:-) a Marka Twaina jagbysmet:-))) Dalsi me presvedcoval o tom, ze jezek je velkej jako clovek (zna jezka pouze z videohry):-))) a treti jecel jako silenej, gdyz se spalil o koprivu (neznal ani z videohry:-))) Budou to mit tezky zvolit nejblbejsiho z nejblbejsich!:-)))
0/0
8.4.2003 10:05

Aida

Re: hlupaci voli nejhloupejsiho!:-)
Měla jsem možnost to 7 měsíců sledovat na vlastní oči a bohužel nezbývá než souhlasit...
 
Nějak nechápu CO je v těch "prestižních" školách vlastně učí?
Nejde o to, že např. diplomovaná botanička neví kde je Česká republika a že Slovinsko leží jinde. Nejde o to, že si nepamatují osobnosti své vlastní kultury. Spíš mě zaráží ten nedostatek vlastního úsudku, postřehu, bystrosti a sociální inteligence.
Děsí mě, že právě tento národ velmi rozhoduje o dění a vývoji ve světě.
Snad to nějak přežijem
0/0
8.4.2003 10:26

venda

Re: Re: hlupaci voli nejhloupejsiho!:-)
Možná je tam učí spíš myslet než biflovat názvy zemí a hlavních měst. Asi proto mají Američané nejvíc nositelů Nobelových cen, asi proto jsou absolutní špičkou ve všech možných vědeckých oborech.
0/0
8.4.2003 11:11

Aida

Re: Re: Re: hlupaci voli nejhloupejsiho!:-)
myšleny jsou znalosti průměrných lidí, jako jste vy nebo já.
0/0
8.4.2003 11:32

Aida

Re: Re: Re: hlupaci voli nejhloupejsiho!:-)
Apropó, Vendo, obchodoval jsi někdy s američany? Emailoval sis s nimi? Telefonoval? Navštívil jsi jejich výrobnu, tovární halu?
 
Já ano a jen musím potvrdit to, co tu bylo řečeno. Lidi, se kterými jsem musel spolupracovat by si s jejich inteligencí a pracovním nasazením v naší zemi pracovně doslova neškrtli!!
 
A pokud máš v puse jen tisíc řečí na jejich obranu, tak ti to vymlouvat už nebudu. Ale jen ti z celého srdce přeji získat tu úžasnou zkušenost "pracovní spolupráce" s nimi.
Pak si ráda vyslechnu tvůj pozměněný názor
0/0
8.4.2003 11:37

Tomáš

Re: Re: Re: hlupaci voli nejhloupejsiho!:-)
Venda, jmenuj nějakou tu špičku, ale vynech potomky uprchlíků z 2. sv. války ja! A ještě k tomu biflování, všeobecný zeměpisný přehled není biflování, ale nutnost.
0/0
8.4.2003 11:38

Lokitka

je toto vůbec možný?
Nedávno jsem viděla dokument britské televize o Jacksonovi. Nechápu, že ho nechají volně běhat po světě. Není nic než "Strejda Péďa", který dokáže lhát sám sobě tak, že se sám o své lži přesvědčí (např. že nebyl na operacích obličeje, jen jednou na opravě nosu a že prostě "postupem času a vývojem" mu zbělela všechna kůže).
Pak tak jeho posedlost svými potomky... fakt "množitel primitiv".
Nedivím se, že tuto cenu dostal, třeba se konečně "chytí za nos"
0/0
8.4.2003 9:53

bláboš

...jen aby mu pak ten nos nezůstal v ruce :-))) a nebo ruka na nose :-))
0/0
17.4.2003 13:40

PAPALULU

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
8.4.2003 9:50

Žaneta

M.Jackson atd.
Po sledování  dokumentu o Michaelovi J., jsem byla docela smutná:), myslím, že je skvělý umělec, vytvořil spoustu zajimavých myšlenek v hudbě. Nějak nechápu, kam se teď dostal, takže mi je ho docela líto.
Ale není jediný umělec, který "onemocněl", media si vyloženě pochutnávají..  na těchle lidech.. v době, kdy byl Smetana.. MOzart.. nebyla až taková možnost reklamy a internetu.. Taky nebyli zrovna v pořádku.. to se možná ani nedá úplně srovnat.. :)
 
0/0
8.4.2003 9:33

sesitey xycht

Re: M.Jackson atd.
zanetko ty si k sezrani - precteni tveho prispevku me opravdu malem rozplakalo ... :))) ona je z toho smutna - no nic - takovejhlech zapadlejch fanynek krale hruzy je asi poswjete schovanejch este sp0usta ale nejlepsi vyrok je : Ale není jediný umělec, který "onemocněl", media si vyloženě pochutnávají..  na těchle lidech.. v době, kdy byl Smetana.. MOzart.. nebyla až taková možnost reklamy a internetu.. 1] US NIGDY NIGDY NIGDY nesrovnavej tuhle trosku s lidma jako je mozart ci smetana - to byli umelci 2] je pravda ze za mozarta "nebyla az zas takova moznost reklamy a internetu" chudak mozart - nebyl prominent - nemel internet .. ten byl totiz v ty dobje novej ... ;)))
0/0
8.4.2003 12:47

Dr. Onetouch

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
8.4.2003 9:19

Lumír

Re:
Máš pravdu!
0/0
8.4.2003 9:27

Lumír

Kdo je hloupější?
Podívej se a hned zjistíš :-) http://www.vox.org/mypics/anna.jpg 
0/0
8.4.2003 8:49

carver

Re: Kdo je hloupější?
Jestli na tohle někdo skočí, tak je fakt blbec
0/0
8.4.2003 9:08

Bača

Re: Re: Kdo je hloupější?
hi-hi-hi-hi  Jsem hloupější než M.J. :-)
0/0
8.4.2003 9:18

Big L..

Re: Re: Re: Kdo je hloupější?
Jestli to otevřel ještě někdo, tak to jsem prosím Vás napiště. Jinak mi pošlete cenu! (To není možný, jak jsem blbej!)
0/0
8.4.2003 12:05

myslitel

Re: Re: Kdo je hloupější?
Jsem jeste vetsi blbec nez jsem doufal,jdu k vam do houfu.Asi budu kandidovat do posl. snemovny ;o)
0/0
8.4.2003 9:34

jenik

Re: Kdo je hloupější?
hm, fakt dobry
0/0
8.4.2003 10:51

Opcom

Re: Kdo je hloupější?
No jasně, nejhloupější je ten, do sem tento odkaz dal.Ještě že existuje task manager
0/0
8.4.2003 11:30

Pavel Horák

Jsem největší DEBIL
Já myslím, že nejhloupější člověk na světě jsem já.
0/0
8.4.2003 8:17

Napalm

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
8.4.2003 8:20

Cafeinevrij

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
8.4.2003 8:32

JamesCloud

Re: Re: Re: Jsem největší DEBIL
býlý......
pane kapitáne někdo ťuká....
0/0
8.4.2003 10:25

Antonin Vezekmin

Americane....
Americane jsou opravdu velice jednodussi lide,jiz od detstvi jsou vychovavani byti-jednouse uvazujicimi a zaroven stredem pozornosti,nehlede na svou jednoduchost...A ta potom zpusobuje to co vidite,nebo slysite z medii....,takze whats up mother fuck?
0/0
8.4.2003 6:02

Fanda

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
8.4.2003 6:56

neenee

Re: Re: Americane....
No co ja vim, co se tyce minolosti a americke vedy, tak vetsina vedcu co to tam drzi a delaji pro ne nejsou americani, ale lidi z celeho sveta, jelikoz tamja dostatek financi na poradne vyskume atp.
0/0
8.4.2003 8:11

neenee

Re: Re: Re: Americane....
vyzkumy :-)
0/0
8.4.2003 8:13

Re: Re: Americane....
Většina těch nositelů jsou indové, číňani, izraelci, ale "origoš" američanů je hodně málo. Zato Brzezynský (polák, poradce amerických prezidentů pro východní Evropu) napsal, že je v Americe téměř 25% negramotnost.
0/0
8.4.2003 8:13

Jerry

Re: Re: Americane....
Souhlasim. Amerika je proste "BIG" a proto tam maji od vseho hodne: pitomcu, grazlu a podvodniku, stejne jako skvelych, slusnych a pracovitych lidi, vybornych umelcu a vedcu stejne jako tech horsich estradniku. Myslim, ze maji (ted zrovna asi nebude popularni to rikat) na co byt hrdi – a take maji pohrichu dost "vlasteneckych" filmu, ale zaroven jsou schopni si z toho sameho vlastenectvi delat srandu ve filmech typu Zhave vystrely. To u nas si takove "zlehcovani" predstavit moc nedovedu- uz vidim ty dlooouhe diskuze a pohorseni...
Ackoli se tyto souteze mohou zdat stupidni, je to dalsi dimenze svobody projevu –rici svuj nazor nejen na toho nejlepsiho, ale i na toho nejvetsiho skodice. Aby nejen on sam vedel, ze je zoufalec, ale aby vedel, "ze i my vime". Neco takoveho bychom meli zavest pro politiky! Treba titul "Nejvetsi kecal" ci "Plechova huba" nebo (hlavne po volbach) titul "Slibotechna The Best".
0/0
8.4.2003 9:33

Cafeinevrij

Re: Americane....
Jděte už do háje s tou nekončící kritikou Amíků. Je to národ stejně chytrej i blbej jako každej jinej. Vážně nechápu co je to za hysterii, která se teď děje....
0/0
8.4.2003 8:29Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.