Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Nakladatelé se perou o Lucii Bílou

Manželství Lucie Bílé nevydrželo ani rok. Rodinný život má v troskách. A i když několik let nevydala desku a rádia nehrají její písně tak často jako dřív, zpěvačka se stále objevuje na předních stránkách většiny novin a časopisů. Knižní nakladatelství se dnes předhánějí v tom, kdo první vydá knihu o jejím rozchodu. Lucie zatím mlčí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

ales

bila
0/0
11.2.2003 22:06

ales

bila
0/0
11.2.2003 22:06

polda

divadelko
Děvčata a chlapci,divadlo kolem Lucie je už trochu nudný.Pokud máte doma starší čísla časopisu- Rytmus žívota,Vlasta-skuste si je přečíst je to obyčejný obchod-teĎ vydá knížku,udělá si pořad a má vyděláno.Prominte mi obyčejní jí přispějeme na její bohatství.Potom začne mluvit jak jí bulvár poškodil a všíchni jsou proti ní!!!Ale podívejte kde ty články vychází právě v bulváru.Nebojte dopadne to dobře-Lucku vezme pod své křídla VlÁĎa ŽELÍSKO- pomuže jí NEBOJTE DOPADNE TO DOBŘE.Lucka bude zachráněná.A my obyčejní budeme čekat co si na nás zase vymyslí.
0/0
11.2.2003 20:59

Petr

Re: divadelko
... a připouštíš, že existuje docela velký kvantum "obyčejných", kterým je šťourání sde v osobních záležitostech "celebrit" úplně ukradený, a kteří jim nepřispějou - jak píšeš - ani desetníkem. A hloupí "obyčejní", když se jim to líbí a baví je to, ať platěj. To snad je fair play, nebo ne ?
0/0
11.2.2003 21:24

Patrik

Jako TV NOVA
Vždyť to každý v 89´ chtěl, tak co se teď všichni divíte ??? Všichni chtěli svobodu slova, teď ji mají !!! A že se to nedá číst ??  Je to všechno ve stylu TV NOVA, která z nás dělá idioty, a tohle všechno čtivo jakbysmet.... Co je komu do toho ??? Takovejch příběhů jsou denně tisíce !!! Já jsem se taky rozešel s ženskou, bylo to mnohem zajímavější a ptal se mě na to někdo ??
0/0
11.2.2003 18:12

PAPoUcH

Re: Jako TV NOVA
Ale Patriku snad bys tady nebrecel :o)
0/0
11.2.2003 20:42

KENY

láská je laská
Už jak vyřvávala pořád dokola láská je laská mi u ní něco nesedělo..Něčeho tak hrozného se vůči posluchčům nedopustil ani Pavlík Lišků, a že mu tedy jako jeden muž spílal celý národ.Na to jsme kabrňáci.Udělat z někoho lumpa, a jednotně ho zostudit.A poslouchat přitom  že láská je laská a ještě za to tleskat.Teď ji budeme mít na talíři navěky, protože jak je vidět u Vondráčkové, s námi nikdy nezestárne....
0/0
11.2.2003 18:02

Hanicka

Je to blbka
Je to obycejna c.kanka. Ted si hraje na hodnou mamku, s.re se do charit, chce pomahat lidem a detem, jde ji jenou o prachy.
0/0
11.2.2003 17:50

tma

Kteří nakladatelé se perou?
Je to jenom internet, tak člověk nemůže chtít nějaké informace, ale: v titulku je, že nakladatelé se perou. To znamená, že by autor zprávy měl mít alespoň dva, kteří se perou. V textu ale není ani jeden. Takže - autor, agentura Korzo nebo iDNES nebo kdo, potřeboval další zprávu o Lucii Bílé, protože má pocit, že "Lucka prodává noviny" (to je citace z dílny pana šéfredaktora MF DNES Pavla Šafra). Takže kluci a holky (možná holki) dali hlavy dohromady a řekli si, že by to mohlo být o potenciální knížce. Ale protože nejsou moc pracovití, tak ani nezvedli telefon a nevolali do nakladatelství, ale smíchali dohromady jenom pár starých vět a opatříli je novým titulkem. Což zjevně stačí, když zpráva, která nemá jedinou novou informaci - a otázkou je, jestli má alespoň nějakou starou - navíc je o naprosto banální a marginální věci, vyvolala tak roztomilou diskusi. bavte se dobře.
 
0/0
11.2.2003 16:09

glum

Re: Kteří nakladatelé se perou?
Naprosto souhlasím! Ovšem od MFD mě to stále ještě překvapuje....
0/0
11.2.2003 16:34

Herodes

Nejen nakladatelé.
Lucinka nemusí být v žádné krizi, jen by měla při výběru svých partnerů spěchat méně se svatbami a také rozchody.Přátel i kamarádů má určitě spoustu,hlavně aby to byli dobří známí a kamarádi.Jinak jí mají většinou lidé velmi rádi,já také a tak když ti bude Lucinko moc smutno zavolej a zajdem třeba na něco dobrého,popovídáme o životě a bude nám lépe.
0/0
11.2.2003 15:09

Lucie Bílá

Re: Nejen nakladatelé.
Ahojky Herodote,
na kafčo zajdu ráda...ale nenechal jsi tu svoje číslo...:-( Tak brzy pa
 
0/0
12.2.2003 14:10

:-)

Re: Re: Nejen nakladatelé.
A potom se vezmeme a rozvedeme a budeme mít zase oba peníze!
P.S.Když ,tak si svoji knihu s mým požehnáním napíšeš taky a máme víc!
0/0
14.2.2003 0:49

Nemyslím si,že je Lucie blbá ani nafoukaná.Ono ustát popularitu není žádná legrace a hledejte si amanta,když místo Vás všichni vidí jenom háky atd. To je odvrácená strana šoubyznysu.A myslím,že s tím má potíží plno hvězdiček. Bílá,Bartošová,Csáková,Machálková,Kornová,Vondráčková,Krainová,Rolincová atdatd.Dokud jsou hloky maldý a hezký,dá se to .Co ale až přijdou mladší a hezčí ?? Fakt ale je,že do Bílé jsem podvědomě vkládal asi největší naděje.No,myslím,že šťastná z toho není.
0/0
11.2.2003 14:36

0/0
11.2.2003 14:28

Petr

Lucie je jednička
Lucie Bílé si cením, protože říká co ji napadne, nestará se tolik o bonton. Dovede se při svých výstupech ksichtit a čerta ji záleží (jako ostatním dámám) jak přitom v té chvíli vypadá. Je to osobnost.
0/0
11.2.2003 14:20

intoš

Re: Lucie je jednička
Je to ubožačka,nepochopím jak se může někomu líbit Bílá nebo jiný naše pětiřadý zpěvačky,naše česka muzika je jen pro hlupáky který nejsou schopni dohlédnout za hranice vlastní ubohosti.
AT žije Kylie,Sandra,Madonna a další světové divy,bez nich by pop muzic nebyla,vivat!
0/0
11.2.2003 15:29

Honza

Re: Re: Lucie je jednička
Milý pane, nedělám to často, ale na Váš duchaplný příspěvek nejde nereagovat. Jak může někdo mluvit o druhém jako o ubožákovi, když neposlouchá hity z MTV (Kylie Minoque, Sandra ...prosím to snad nemyslíte vážně?!!!!) U nás je spousta velice kvalitních zpěvaček, ale to musí být člověk ochoten poslouchat a hledat a ne tupě žrát "hity" z našich masmedií a myslet že spolkl všechnu moudrost... Nemůžu Vám než popřát, aby jste zůstal u tak ubohé muziky, jakou produkuje třeba Kylie M.
0/0
11.2.2003 20:00

intoš

Re: Re: Re: Lucie je jednička
Drahý pane,téměř všichni naši hudební publicisté a kritici vždy tvrdili,kvalitu přověří čas a v polovině 80.let když začínala Sandra a později Kylie jim "pseudointelektuálská" cházka předpověděla tak 2 roky života,a vydíte jak se spletly,podobně jako vy.Měli jen jednu pravdu "kvalitu opravdu prověří čas" Téměr po 20 letech jsou na evropské a Kylie dokonce i na světové špici a naše zpěvačky? výjma staré gardy Vondráčková,Zagorová,Rottrová o které je ještě zájem ,jsou naše zpěvačky,ač se snaží jak můžou pod drnem,to je jistý.Kvalitu nedělá velký hlas.rozsah a muzikály jsou ve vyspělém světě doménou těch nejpodřadnějších umělců,kromě těch filmových.Je mi vás opravdu líto,ale co každému co jeho jest,naco moře když vám stačí louže!
0/0
12.2.2003 8:11

Venca

Re: Re: Lucie je jednička
Tuto snad ani nemoh autor myslet vážně - mam dojem, že Lucka je jedna z mála osobností a držim jí palce ... a jsem rád, že je Češka!!! Protože tak jí můžu dobře rozumnět, když dělá srandu
0/0
12.2.2003 15:53

Lucie

Je to škoda
Škoda, to manželství vypadalo jako šťastné a že vydrží. Že se Lucie konečně usadí. I tak bych ji ale přála osobní pohodu a stěstí do budoucna.
0/0
11.2.2003 14:18

goliáš

Lucko, neblázni
LUcko, neblázni, jak můžeš být v krizi. Vždyť tatíček Klaus potřebuje tvou mobilizaci. On má problém se dostat na Hrad a ty si klidně jedeš do Ameriky s písní na rtech. Proboha rychle se vrať a mobilizuj davy, nebo nám neomylného pana profesora nezvolí a na Hradčana nám nesvéprávná lůza dosadí nějakého nezávislého a neovlivnitelného intelektuála!!! 
0/0
11.2.2003 14:13

Judomír

Kam směřujeme?
Kam směřuje intelektuální úroveň (nejen)českého národa??? Z jakého důvodu jsou plné titulní strany intimností celebrit šoubyznysu?? Proč je informace o novém objevu prof. Holého pouze okrajová?? Zdůvodnění je jednoduché. V novinách a časopisech je psáno pouze to, CO LIDÉ CHTĚJÍ VIDĚT A ČÍST!!!! Ach jo....
0/0
11.2.2003 13:17

Bono Vox

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
11.2.2003 13:19

ukran

Re: Kam směřujeme?
Pochybuj chlapče pochybuj,napsal to český novinářský póvl,placený německými penězi.
Je skutečně objev prof.Holého tak významný nebo ještě není ověřený, a proč již není k dostání a proč a proč?
Nevěř jako za Červené verbeže,ověřuj si zprávy,ju?
Zařadil se do anglických medicínských(farmakologických) knih anebo ne..??
0/0
11.2.2003 14:05

Judomír

Re: Re: Kam směřujeme?
Myslím, ze si nerozumíme vážený příteli!!! Prof. Holý je bezesporu jedna z nejvýznamnějších osob farmaceutického průmyslu - myslím, že se nemýlím, nebo snad ano? Měl jsem však na mysli jediné: Skutečným osobnostem je v našich médiích věnováno nesrovnatelně méně prostoru, než oněm celebritám. A to dle mého názoru není v pořádku.
0/0
11.2.2003 16:00

Judomír

Re: Re: Kam směřujeme?
Ještě maličkost: jak dlouho trvá, než se právě objevený lék dostane "na pulty lékáren" ???
0/0
11.2.2003 16:02

ukran

Re: Re: Re: Kam směřujeme?
a já Ti říkám,že o jeho objevu víme pouze od něj a z MFdnes,takže zatím nevím a nestydím se to přiznat.
Kdežto o akademiku Wichterlovi jsme se to dozvěděli i odjinud,ju?
0/0
11.2.2003 17:46

Mirek

Re: Re: Re: Re: Kam směřujeme?
V USA se už léčiva dle prof. Holého vyrábějí, další testují. Ověř si to v USA! Mladá fronta už tak velké nesmysly ještě nepíše.
0/0
11.2.2003 18:48

Hovězí maso

Re: Re: Kam směřujeme?
Joooo on ten Viread je asi na praní, že??? Nebo do myčky...???
0/0
11.2.2003 16:06

Connor

Re: Kam směřujeme?
Naprosto souhlasím!! Novinové stánky jsou plné Rytmů života, Story a dalších blábolů....člověk, kterého tyhle pitomosti nezajímají, prakticky nemá šanci zakoupit kvalitní čtivo. Zkuste si sehnat takové VTM nebo Ikarii anebo si zkuste vybrat jentak něco ke čtení třeba do vlaku. Dokud tenhle " demokratický a vzdělaný západní svět" bude šílet po rozšlapaných žvýkačkách všech těch Britney, Michaelů a Beckhamů, kašlat na vědce, učitele a spisovatele, tak pánbů s námi....Víte, jak zanikla Říše římská??
0/0
11.2.2003 17:23

xxx

Vykašlete se na Lucku a radši ...
Vykašlete se na Lucku a radši poslouchejte RK 130 na http://rk130.misto.cz
 
0/0
11.2.2003 12:54

LoMax

Odhaleni
Slysel jsem v rozhlase, ze je lesbicka. To vse vysvetluje . Lom
0/0
11.2.2003 12:47

ukran

Re: Odhaleni
určitě není,máš asi málo zkušeností s ženami..
Lucce a všem mladým děvám vzkazuji-s námi chlapy se vždy dá vyjít,pokud nejsme na něčem závislí-alkohol ap.-Dr. Plzák má pravdu.
0/0
11.2.2003 13:12

qqq

Re: Odhaleni
Ne lesbička ale piča je to!! To je vono!!!!!!!!!
0/0
11.2.2003 13:22

Anna

Re: Re: Odhaleni
Mily pisateli tohoto vulgarniho a uboheho prispevku. Jiste nejsem sama, kdo te po precteni tve inteligentni poznamky povazuje za ubohy odpad spolecnosti. Lidi jako TY by meli postrilet!!! PS: Myslim to naprosto vazne.
0/0
12.2.2003 3:30

Honza

lucka
Opravdu "miluju" tyhle objetivně-hodnotící články, jejichž pravým účelem je to, co je trefně popsáno v úvodu, tedy: "...zpěvačka se stále objevuje na předních stránkách většiny novin a časopisů..." Kterápak dlouhá ruka vám za tohle "skryté" PR zaplatila?
0/0
11.2.2003 12:30

Pepan

Komedie musí pokračovat
Opravdu komedie, nemám slov... To že umí zpívat je nevyvratitelné, ale pokud se týče ostatního, tak je to jen maska za kterou se skrývá faleš a přetvářka. No každý jsme nějaký a naštěstí i v dnešní době platí že každý sám strůjce svého štěstí...
 
0/0
11.2.2003 12:27

*BOYSTAR*

Re: Komedie musí pokračovat
OBYCEJNA mala CESKA ZAVIST,
myslim, ze neni moc lidi, kteri by pochybovali, ze Lucka umi zpivat. To co dela ve svym zivote uz utvarite jen vy , chcete to cist a cim bulvarnejsi, katastrofictejsi tim lepsi, proc ji proste nenechate na pokoji, uz pro vas byl nekdy rozchod necim prijemnym? Je jen jeji vec jaka ve skutecnosti je, vim jiste, ze to by ale obycejneho konzumenta bulvaru a sledovace TV NOVA nezajimalo..
Myslim, ze lucka neco dokazala, spouste lidem a detem pomohla, zaslouzi si teda i to aby mohla zit podle svych predstav, penez si na to vydelala dost jenze jen penize nestaci.. hodne stesti
0/0
23.2.2003 13:35Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.