Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Adámková: Za čtečku se nepokládám

Jana Adámková má v hlavní zpravodajské relaci televize Nova svou premiéru za sebou. Poprvé usedla vedla Karla Voříška na místo po Nicol Lenertové v pátek. "Reakce okolí po prvních zprávách byly kladné," napsala bývalá rosnička komerční televize. "Za čtečku zpráv se rozhodně nepokládám," vzkázala čtenářům iDNES.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Laďa

Pozdrav pani Adámkové
Milá paní Jano, držím Vám palce. Doufám, že se brzy zbavíte té křečovitosti. Musíte se více "roztlemit". Něco tak pitomého jsem dlouho neviděl. Ale musím uznat, že se při sledování Vašeho čtení zpráv opravdu bavím...
0/0
29.1.2003 22:21

Sněhulka

POZOR na ()Dobrotku 1
Ta krade NICKY !!!!
0/0
23.1.2003 12:54

saldo

Novicky
Nejsem už nejmladší a hlasatelů a hlasatelek jsem už viděl nepočítaně. Je fakt, že za komunistů byli hlasatelé po formální stránce (vzhled, projev, dikce, výslovnost atd.) na vysoké úrovni. Po "revoluci" se to trošku změnilo, ale pořád to ještě šlo. Zvrat nastal s porodem Novy a zejména s příchodem nedouků Lenertové a Čejkové, které se nebyly schopny za léta působení před kamerami naučit nic jiného než neustálé úsměvy od ucha k uchu a rádobyžertovné průpovídky se svými kolegy. Lenertová je takové telátko, lze jí to prominout (ale ne tolerovat!), ovšem protřelá a přehnaně sebevědomá Čejková - to je jiné kafe. Jsem ateista, ale nedá mi, abych nezvolal: Pane Bože díky za jejich odchod! Každá náhrada musí být lepší než ony, ledaže by angažovali Luďka Sobotu. Novicky jsou dobré. Adámková se jistě otrká a utlumí pohyby hlavy, pak bude výborná. Charvátová - ta je špička už teď. Působí naprosto perfektním a profesionálním dojmem a přesto, že je z Brna, její výslovnost je vynikající. A až ještě trochu zapracuje kadeřník, nebude mít chybu. Mimochodem, čupřinu Adámkové bych zakrátil ještě víc, ale to je věc gusta.
0/0
23.1.2003 10:29

Pepina

Re: Novicky
Paní Adámková by měla vrátit k počasí,působí stejně unile a fádně jako Ĺenertová.Paní Charvátová je oparavdu profesionál. Jsem zvědavá, kdy zabředne do úrovně Novy!
0/0
23.1.2003 19:55

*

Proc je kazdy den
na hlavni strane idnes zprava o novych moderatorkach TN? Nestacilo to jednou? Je to tam uz asi 14 dnu KAZDY den. Delaji ty moderatorky jeste nejaky jiny business, ze potrebuji tak intensivni P.R.?
0/0
22.1.2003 11:48

Pavel

autor je pedofil
míry 90-61-90 v deseti letech    to je gól!
0/0
22.1.2003 8:33

duch

jsou obě profesionálky..
Nova se "trefila" obě mají profesionální projev, a vypadají velice dobře!!!!!!!!!!!!!!!! Jen mi uniká důvod proč se moderátorkám na Nově zkracují vlasy...
0/0
22.1.2003 7:44

jarda

Adámková a Charvátová
Takový pěkný ženský to byly než z nich udělali staré mladé baby s ublízanými vlasy. Borhyová zase pomlaskává svými silikonovými rtíky, no hrůza. S Čejkovou se člověk aspoň někdy zasmál, jak se s Pavlíkem Zunovým nemohli domluvit a dělali chyby.
0/0
22.1.2003 7:07

Irena

A co jiného , když ne čtečka?!
Někde jsem četla, že paní Čejková odešla z ČT, protože měla přeci na víc, než číst zprávy ze čtecího zařízení.Proto jsem nevěřila svým očím, když se objevila na Nově, kde  se čtou zprávy typu, že včera utekla panu Novákovi kráva a ve Zlíně se musí platit za parkování !! Vydržela poměrně dlouho! Paní Charvátová působí inteligentním dojmem,proto mě překvapuje, že nabídku přijala. Ale prachy, které se na Nově točí, jsou asi tím pádným důvodem!
0/0
21.1.2003 17:25

pirr

Re: A co jiného , když ne čtečka?!
Máte pravdu. Čejková na ČT dosáhla určité obliby při moderování Událostí a tak začala vydírat vedení ČT, že má na víc a že chce svůj pořad a že poté nikdy moderovat nebude neboť je to člověku její inteligence a jejích ambicí pod úroveň. Poté skutečně začala uvádět vlastní pořad na ČT (název si již bohužel nepamatuji). Tento měl však takovou "sledovanost" (po prvních dílech se nedíval opravdu téměř nikdo), že jej ČT byla nucena zrušit. Poté Čejková odešla a objevila se na Nově...při moderování TN. Je to zkrátka p. a je dobře, že zmizela za svým golfistou.
Jinak Adámková je naprosto hrůzostrašná a MĚLA BY SE NAD SVÝM DALŠÍM POBYTEM NA OBRAZOVCE TN ZAMYSLET !!!
0/0
22.1.2003 7:29

radky

Re: Re: A co jiného , když ne čtečka?!
plně souhlasím - že má někdo míry modelky neznamená, že bude dobrý moderátor
Taky jsem si všimla, že není v obličeji pohledná a její způsob moderování se mi nelíbí - holt co chtít od nedostudované učitelky??
0/0
22.1.2003 8:06

J.Pravda

"Moderátorky"
Tak tam někdo hodil Adámkovou a Charvátovou. Adámková: Hrůza, vlasy jak paruka,neustálé poklepávání hlavou, velký nos, obličej osvícený jak v hororu, obrázek, jak se dá z dříve celkem pohledný ženský udělat nicka! Charvátová: Škoda těch výstupků při mluvě u úst. Dělá to z ní něco voskovýho. Jinak celkem příjemná! Naštěstí jsou obě jenom čitatelky "zpráv", tedy práce vhodná pro zaučené bezdomovce. Toť vše. J.P.
0/0
21.1.2003 8:13

razim

Pavla je profík!
Viděli jste Pavlu Charvátovou? To je profík! Žádný kuňkání, klinkání hlavou. Přirozený nenucený úsměv tam, kde má být. Jen ty rozhovory se sporťákem jí asi jsou proti srsti. Zuna dobře ví, koho si má k sobě vybrat.
0/0
21.1.2003 6:31

radky

Re: Pavla je profík!
Zuna ale vyzval Adámkovou - aspoň ona to tvrdí v rozhovoru
Charvátová je profík, ale Adámková ne. Je rozdíl nedodělat pedag fakultu(no teď ji prej dodělá - samozřejmě když je známá jí to daj) nebo mít dokončenou fakultu filozofickou UK. Má větší nadhled nad věcí.
0/0
22.1.2003 8:03

Deméter

Hold už se stalo.
She was gorgeous In Weather forecast , but in Tv-news,,,So terrible,,my god""--- není moc dobré koukat do  předčítačky a šilhat,,, tím očínka ještě víc šilhají,,, jinak v počasíčku to byla kus ženský,,, ty boky,, a rozpuštěné černé vlasy,,, no a nyní mi to nějak nesedí,, hrozné vlasy,,, achjo vrať se  Adamková , víme že jsi chytrá, máš na víc !!!!
0/0
20.1.2003 16:23

Olga

Re: Hold už se stalo.
Tu angličtinu příště vylepši, je to ještě větší hrůza než ty moderátorky.
0/0
22.1.2003 12:55

Makotrk

na ksichtu nesejde
souhlas s diskutujícím "divákem". Nejde o ksichty a barvu vlasů, jde o obsah zpráv a dokud to budou shity, tak je jedno, jestli to rika ta nebo ten. Pracovat na NOVE znamena být bezcharakterním kolaborantem, něco jako pracovat v bordelu - hlavně že to sype.
0/0
20.1.2003 15:48

divák

kdo to je, ta Adámková?
To sou teda starosti. Vždyť je to jedno, kdo se tam přiblble usmívá. Pokud to nejdůležitější bude že babce Novákový přejeli slepici a že se narodilo slůně, tak mi můžou bejt ukradený.
0/0
20.1.2003 14:46

kkk

Není to nezvyk, je to hrůza
Adámková skutečně plnohodnotně nahradila Lenertovou. Bohužel mám pocit, že by byl (a) lepší kdokoliv jiný. Navíc vizáž s jedním více otevřeným (větším) okem je katastrofická...
0/0
20.1.2003 13:53

Kamča

pořád stejně
Adámková mě nezklamala - už jako rosnička na mě nedělala dobrý dojem a její IQ podle dnešních odpovědí nijak nevybočuje, je to Nicol v tmavém. Zvlášť mě zaujalo, jak hrdě odpověděla, že už byla přítomna natáčení několika reportáží. Dojemné. Škoda, že šlo jen o reportáže pro Prásk.
0/0
20.1.2003 13:48

Charon21

Zkrácení vlasů
Ještě jsem Jau Adámkovou v TN neviděl, ale v počasí jí to fakt moc slušelo.. No, teď jsem čet' její odpovědi a mrzí mě to s tím ostříháním vlasů: musela si ty krásný dlouhý vlasy ostříhat kvůli Železnýho zprávám!! Fuj. Holt musela zapadnout do tý naškrobený formy typ Jurinová... Vlasy jsou sice jen detail, ale jí dělali mnohem hezčí a právě, když jsem si jí takovou představil v TN... mohlo to bejt originální..
0/0
20.1.2003 13:41

Juuura

Kultura: sex a vztahy, pohlavní choroby, předvolební kampaň...
Je velmi milé číst si v tomto nekulturním "Revue", možná by to lépe vystihoval název "Bordel". Obzvlášť vypečený je článek o mamince Václava Klause na http://revue.idnes.cz/lidicky.asp?r=lidicky&c=2003M015V01A&l=1&t=2003M015V01A&r2=lidicky  - je to dojemná recese nebo předběžná předvolební kampaň s výhledem na přímou volbu prezidenta??!! (Nic ve zlém proti této paní.)
0/0
20.1.2003 13:32

Juuura

Re: Kultura: sex a vztahy, pohlavní choroby, předvolební kampaň...
... a navíc preventivně nelze na zmíněný článek reagovat - zajímavé...
0/0
20.1.2003 13:42

raptor

Re: Kultura: sex a vztahy, pohlavní choroby, předvolební kampaň...
ty vole to je humus...
0/0
21.1.2003 14:40

david

ZKLAMÁNÍ..
  Taky mě bohužel p. Adámková zklamala. Počasí jí sedlo opravdu líp. Nelíbí se mi, jak se mimo jiné pořád hejbe ze strany na stranu a ty strašně umělé úsměvy..., hrůza. Nicol byla opravdu lepší, ačkoliv jsem předpokládál že to bude spíš naopak.
0/0
20.1.2003 13:23

Jana

Zestárla o 10 let
Adámková mě zklamala, v Počasí byla sebevědomá, teď jí chybí průraznost, důraznost, snaží se při drmolení usmívat - a najednou vypadá i o 10 let starší. Snad bude Charvátová lepší.
0/0
20.1.2003 12:57

lokomotiva64

TV
Přestože Kosťák na Novu teměř nekouka, dnes  byl zvedav. Byla to hruza, KosŤák je velmi, ale velmi nespokojen. Projev desivy, nasvicení tmavyh vlasů vuci tmavemu pozadi-desive. A nejhorší je , jak se pořád klinká ze strany na stranu. Kosťákovi se skutečně, ale skutečně nelibila. Ovšem nejhorší byl opet Jan Tuna neboli Jan Kilogram-Kostak jej nema rad, je to namysleny karierista a Kostak moc dobre vi proc a o kom mluvi.  Jeho prvni dnesni reportaz, kdy na Stat.uradu ukazoval tady je ,tady je toto tady....stačilo  jeste řici a tady je zachodova misa kam chodi mocit pani Bohata. Kostak byl proste zhnusen. Kostak neni ale skutecne neni spokojen. Kostak je zvedav na Pavlu Charvatovou. Mysli, že bude o 100 % lepší. Neklokrat Kostak s Pavlou paril na MFF v K.Varech kdyz jsme spolu mydlili  zpravy v CT-Kostak Pavle drzi palce.
0/0
17.1.2003 22:40

Josef

Snažila se úsměvem,ale nic moc!
0/0
17.1.2003 22:32

JardaZ

Co to je?
Sorry, ale co tohle dělá na iDNES? Informace o tom, kdo je nový v televizi, to je tak téma pro Blesk, aby probral, s kým dotyčná co měla, kolik dětí odložila a že ji v dětství pohlavně zneužíval dědeček, ale proč se takováhle zpráva objevuje na iDNES??? Když už nemáte novou zprávu, tak nemáte, ale tohle je o ničem... :-(((
0/0
17.1.2003 21:09

Silver

:(
hrůza, jinak to napsat nešlo
0/0
17.1.2003 21:03

KIKERO

UŽ JSEM JI VIDĚL !!!!
KROMĚ NĚKOLIKA ODPUSTITELNÝCH PŘEBREPTŮ MĚ PANÍ ADÁMKOVÁ VELMI ZKLAMALA. VŮBEC "PŘEMÝŠLIVĚ" NEKRČILA ČELO  U KAŽDÉ OZNAMOVANÉ ZPRÁVY, JAK JE TOMU U "DOBRÝCH" MODERÁTOREK  / VIZ BORHYOVÁ / ZVYKEM. DOUFÁM, ŽE CHARVÁTOVÁ BUDE "LEPŠÍ".
JINAK SI U KAŽDÝCH ZPRÁV NA NOVĚ VŽDYCKY ŘÍKÁM, PROČ TI MODERÁTOŘI SI OD 14 DO 19 PŘIPRAUJÍ SVÉ ŘÍKÁNKY, KDYŽ PRAVIDELNĚ SDĚLÍ PŘED REPORTÁŽÍ TO CO JE ŘEČENO V NÍ. ZŘEJMĚ DOUFAJÍ, ŽE 2 X SDĚLENÁ ZPRÁVA BUDE LÉPE ZAPAMATOVATELNÁ. NEBO SNAD Z DOBY SVÉ ŠKOLNÍ DOCHÁZKYZNAJÍ CITÁT : OPAKOVÁNÍ - MATKA MOUDROSTI ?
0/0
17.1.2003 20:42

Karel

Jemine
Kočko,běž do počasíčka!
0/0
13.1.2003 12:42

XYZ

No potěš
Nic proti Adámkové, ale měla zůstat u počasí, to je stejná kuňka jako byla Lenertová. Snaží se být- nebo je- hrozně milá, ale mě to přijde neupřímné, afektované, ta snad bude i o hromadné havárii, kde se zabije několik lidí mluvit s úsměvem jakoby vyprávěla, že ten její malej Peťa už dělá první krůčky.
Chtělo by to průbojnější, solidní typ moderátorky. A nebojím se říct starší, tyhle holčinky jsou sice hezké na koukání, ale to je tak všechno. Důvěru diváků nemají a nezískají. Nevím, kde ta NOVA vzala tenhle model, ať se kouknete do BBC, jsou tam moderátoři, kteří působí realističtěji při moderování zpráv. Ale kde ji vzít u nás, že... Do ČT ani Primy po solidnějších moderátorech NOVA nesáhne, protože jejich jméno už mají lidé spojené s jinými televizemi a kde brát nové tváře, které mají zkušenosti, nepůsobí na obrazovce jako neustále pozitivně se tlemící telátka a jejich kredit není zprofanovaný.
 
0/0
13.1.2003 7:56

Olie

Re: No potěš
NOVA a koukat se do BBC? To jsi se snad zbláznil, ne? To by musela předělat celé svoje rádoby "zpravodajství".
0/0
14.1.2003 15:37

radka

kultura?
Chtěla jsem do rubriky kultura, ale tu zrušili. Kdo tohle vymyslel?
0/0
12.1.2003 18:17

Hombre

Koho to zajima natolik, ze se ta zprava objevila mezi bleskovkama?
0/0
11.1.2003 10:49

Krysar

je to jasne
Vodkovi dala, tak ji tam dal ... ale je to fakt pekna koc, take bych si dal :)))
0/0
11.1.2003 0:02Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.