Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Diváci uvidí umělce jíst embryo

Televizní stanice Channel 4, která nedávno ohromila svět přímým přenosem pitvy, hodlá připravit divákům ještě bizarnější podívanou. V jednom z pořadů bude čínský kontroverzní umělec Zhu Yu jíst mrtvé lidské embryo. Nezvyklý pokrm zapije sklenicí vína, v níž bude plavat jeho penis.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Aštar Šeran

Jak bude vypadat svět, až všichni uvidí anděly ???
 
1596. Jak bude vypadat svět, až všichni uvidí své anděly. 27.03.2002.
Ukázka je z knihy „Jak nás milují andělé“ od Sabriny Fox.
„Poznáme, že všechno je energie. Energie, která neochvějně proudí. Každá myšlenka, každé slovo, každý čin je energie, která proudí, a my budeme odpovídajícím způsobem jednat. Začíná to naší stravou. .....
Budeme se učit, že energie přichází také z jiných zdrojů. Tím pádem ztratí samotné jídlo, které přijímáme, na hodnotě. Důležitou energii pro naše tělo budeme získávat také ze země. Budeme chodit hodně bosi, abychom přijímali minerální látky skrze chodidla přímo do našeho těla. Budeme častěji spát pod širým nebem, abychom přijímali energii ze světla planet a hvězd. Budeme vyrůstat v prostředí bez stresu, které nám nebude energii odčerpávat, ale bude nám ji dodávat. Budeme žít na venkově, mimo velká města, neboť víme, že některé oblasti odebírají člověku více energie než jiné. Města se stanou centry komunikace, kde žije málokdo.
Budeme bydlet v bytech a domech, které rozvíjejí naše těla a duše. Naučíme se obklopovat věcmi, které nás těší. Budeme schopni poznávat moc barev, vůně, rostlin a kamenů. Nebudou již žádné rohové domy, vše bude kulaté. Budeme ponaučeni, že v okrouhlém prostředí může naše energie lépe proudit. Naučíme se nic nehromadit: Nebudeme mít kolem sebe nic nepotřebného. V našich skříních budou věci, které nosíme, naše byty budou naplněny věcmi, které máme rádi.
Víme, že naše myšlenky tvoří naši realitu, náš život, a proto dáváme pozor na to, co si myslíme. Budeme učit své děti ctít zemi a všechno živé. Bude to pro ně úplně přirozené, jelikož budou mít příklad v nás. Budou se učit, že člověk je dobrotivý a dobrý. Budeme se utvrzovat v tom, že láska a blaho nejsou limitovány jako koláč, na kterém je omezený počet kousků. Poznáme, o kolik lépe se cítíme, když žijeme spolu, a ne proti sobě.
Budeme všichni vědět že máme mnoho životů a že každý život je zde proto, abychom se zlepšovali. Budeme spolu všichni telepaticky komunikovat, neboť už nebudeme muset skrývat své myšlenky. Naše myšlenky budou plny respektu a lásky. Nikdo nebude dělat nic, co mu nečiní radost. Práce jako taková již nebude. Naše zaměstnání budou našimi koníčky. A každá minuta, po kterou budeme pracovat, bude pro nás radostí. Naučíme se, že všechno, co je vyrobeno bez lásky, v sobě nese nudu a zoufalství. Nikdo nebude takové produkty chtít, a proto už nebudou vyráběny. Budeme mít vše, co opravdu chceme, neboť budeme žít v souladu s přírodou a s ostatními lidmi. Budeme s větším porozuměním hledět do vlastní minulosti a poznáme, že jsme dříve svůj život plnili nepotřebnými věcmi, jak jsme se cítili osamoceni, sami a nejistí. Stejně tak málo budeme potřebovat symboly svého postavení, nudné párty, stresující zaměstnání, jelikož náš život bude vyplněn radostí, produktivitou a spokojeností. Naopak se budeme podporovat a nově vyměňovat své schopnosti a výrobky. Pojišťovny, vězení a nudné školy budou, včetně mnoha jiných věcí, zrušeny.
Protože jsme se naučili, jak cenný je každý novorozený člověk, nebudeme mít děti jenom proto, že je náš život prázdný a my potřebujeme každého, kdo nás miluje takové, jací jsme. Budeme mít děti, abychom pomáhali znovuzrozeným duším dále se vyvíjet. Víme, že Bůh nám dal možnost volby, a tato volba zahrnuje také to, kolik dětí přivedeme na svět. Budeme moci tak kontrolovat svá těla, že pouhá myšlenka bude naší kontrolou porodnosti. A protože se jejich výchově a vzdělávání budeme věnovat více než dříve, budeme na svět přivádět mnohem méně dětí.
Budeme umět sytit své tělo, svou duši a svůj rozum čistým světlem a energií. Budeme mít nové obřady během různých fází měsíce. Budeme vědět, že je jednodušší rozloučit se se starým, když měsíc ubývá, a lehčí přijímat nové, když měsíc přibývá. Budeme během dne trávit dlouhá období absolutního klidu a budeme jednat z pozice svého vyššího já.
Nemoci se stanou příběhy z minulosti. Každý bude rozumět svému tělu, a protože budeme žít bez znečišťování životního prostředí, budou to mít naše těla mnohem lehčí. Budeme všichni vědět, jak se léčit svýma rukama, svým dechem a pomocí živlů. Rozpoznáme a budeme chápat první symptomy nemoci jako varovný signál. Neboť tyto varovné signály byly vytvořeny naším tělem, aby nás upozornily na to, že ve svém životním stylu musíme něco změnit. Místo nemocnic budeme mít léčebná centra. Doktoři tam opět budou těmi, kým vlastně jsou: Léčiteli. Budou mít čas a budou spolupracovat s ostatními léčiteli. Tato centra budou oázami lásky: Úžasná hudba, nádherné vůně, dotyky, masáže, cvičení, rozhovory a modlitby, klid a tanec. Nebudeme se milovat proto, že jsme osamoceni a sami, nýbrž proto, že si sebe naopak vážíme. Poznáme, že energie proudí také skrze sexuální styk, a my si budeme tuto energii vyměňovat jen v lásce. Tak nebudou spojena jen naše těla, nýbrž i naše duše. Budeme komunikovat se všemi živočichy na této zemi, s vílami, anděly a rodinami skřítků a s královstvím zvířat. Budeme tyto lehčí živé tvory vidět, a také my budeme lehčí. Kromě toho budeme všichni schopni stát se viditelnými, nebo neviditelnými. Budeme cestovat bez letadel, jelikož se budeme umět sami přesunout z jednoho konce světa na druhý. Budeme pěstovat libovolné kontakty s našimi sestrami a bratry kdekoli v naší sluneční soustavě. Tito návštěvníci budou schopni žít mezi námi, neboť díky zvýšení našich vibrací budeme moci přijímat jejich vibrace. Budeme vědět, že vše, co přijímáme každý šum, každý obraz, každý dotyk, každé sousto, každý nápoj, každá myšlenka a každý nádech - má účinek na náš dobrý pocit. Budeme poslouchat, pozorovat, jíst, pít, myslet a dýchat jen to, co nás podporuje v našem dobrém pocitu a naší harmonii. Posuneme vývoj lidstva o krok dále a budeme se stále dál vyvíjet.“
0/0
4.6.2003 4:04

Už to nehul

Re: Jak bude vypadat svět, až všichni uvidí anděly ???
Už to nehul
0/0
4.6.2003 11:07

Marie

To je dobrý,
ta čína je svobodná země. A doufám, že to pustí i na čt...
0/0
3.6.2003 13:24

:)Lucka

??????
0/0
22.1.2003 18:20

nejdřív žerou psi a teď už i lidi
0/0
10.1.2003 17:16

žluťáci už nevědí co do huby
0/0
10.1.2003 17:15

Bolek

Protestujte
Konstruktivni napad: na adrese http://www.channel4.com/contact_us.html se daji psat TV Channel4 komentare. Napiste jim !!!!! Mozna to i k necemu bude, kdyz uvidi, ze ne kazdy ma chut na takove prasarny.
0/0
3.1.2003 21:09

Fish

Televizní obrazovka
Mám jen jednu otázku...Kolik toho ještě televizní obrazovka snese ? V současné době asi všechno. Takoví lidé, kteří jsou schopni takové nelidskosti by měli co nejdříve vyprovodit z povrchu země...jinak Všem přeju hezkej novehj rok..HOJ
0/0
3.1.2003 15:48

Garland Green

Re: Televizní obrazovka
mel bys travit mene casu virtualni masturbaci svych mlecnych zlaz a vice casu zkoumanim techto orientalnich pochrutin, kdo okusil tuto pochoutku uz nechce nic jineho...a opravdu to zlepsuje potenci, kdyz jsem byl v KLDR tam jsem ukojil 6 konkubin najednou a pak jsem si to sel jeste udelat do jezera...
0/0
3.1.2003 15:54

Garland Green

laskomina pro labuzniky
ahojky me deticky...nevim proc se tak poburujete, vzdyt pojidat lidske zarodky je ta nejvetsi pochoutka, sam jsem byl pred nekolika lety na exkursy v KLDR a tam mi tutu lahudku pripravili s ryzi a pikantni sojovou omackou. Bohuzel v cechach se tato dobrota neda nikde sehnat, z cehoz jsem pomerne zarmoceny....Tato jedinecna chut mi v mem jidelnicku chybi....je to jako pojidat lehce propecena kureci kridelka...zkousel jsem ochutnat sve varle ale s vynikajici pikantni chuti embrya se to neda srovnavat...
0/0
3.1.2003 15:47

Jana

.. a příloha ?
0/0
3.1.2003 12:51

Ajchi

dychtivost
Mam ctyri otazky:
1. proc to nekdo dela
2. proc to nekdo chce tocit
3. proc to nekdo chce zverejnit
4. proc se na to chce nekdo divat
A jedina odpoved: Protoze jsme nenabazeni, neukojeni a dychtivi po vecech, ktere znamenaji TABU a tzo v cemkoliv.....proto se to deje....a dit bude :-) Tak vypustte ten ctvrty bod a lidi prestanou mit duvod delat predchazejici tri :-)
Naschle
 
0/0
3.1.2003 11:30

HomerSimspon

Zhovadilost,úchylnost a exhibicionismus=umění???
Co se toho rádobyumělce týče,tak dle mého názoru je to obyčejné,úchylné a exhibicionistické prase,které absolutně nemá ponětí o hodnotách života a jde mu jen o své ego a jeho narcistickou seberealizaci za jakoukoliv cenu.Pokud je toto někdo schopen provádět a to ještě zcela veřejně,jedná se o evidentně chorého člověka.Je smutné,kam až můžou lidi zajít a kdo všechno si nechává říkat umělec.Svět spěje stále k novým a extrémnějším poznatkům,cokoliv vymykajícího se normálu a standartu,cokoliv extrémního,byť je to seběvětší zhovadilost,je umění..Tak teda,vzdejme holt všem umělcům v Bohnicích a v ostatních podobných zařízeních..Vrzi jsou vlastně taky umělci,diktátoři,pedofilové,to vše patří dle takto chápaných norem mezi umělce..No tak nevím,buď sem tak saromódní nebo prostě nepatřím do této doby,ale je mi z toho fakt nanic..
0/0
3.1.2003 10:52

dyžon

právní pohled
Nakládání s mrtvým tělem může mít více podob, jako např. níže uvedená pitva pro vědecké účely. Na tom asi už dnes nepřijde nikomu nic divného. Nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že pojídání mrtvého lidského těla je "nakládáním s lidskými ostatky v rozporu se zákonem" ve smyslu §202a našeho trestního zákona. Nevím, kde se ta show má konat, ale u nás by se Čínský umělec pravděpodobně dopustil trestného činu. Je pravdou, že co zákon nezakazuje, nemůže být podle zákona sankcionováno. Zákon ovšem není jedinou skupinou norem chování, které tady máme. Je pravdou, že jde v podstatě o běžný chemický proces trávení. Ale když je tomu tak, proč by to většina lidí nemohla udělat. Odpověď je jednoduchá: málokdo dokáže sníst mrtvolu dítěte.
0/0
3.1.2003 10:52

není to nějakej novej Knížákův pseudonym? :)
0/0
3.1.2003 10:22

L-aura

HNUS HNUS HNUS
Chce se mi z toho zvracet..  To je fakt nechutný..
0/0
2.1.2003 18:51

Tetrachlor

"kapku" nechutný
jestli si to nedokážete představit, mrkněte na http://poetry.rotten.com/infantiphagia/ . Některý lidi to asi někde nemají v pořádku.
0/0
2.1.2003 17:10

0/0
2.1.2003 15:59

a

???
0/0
2.1.2003 15:45

Doyle

Penis ???
čí penis to jako bude plavat v tom víně ???
0/0
2.1.2003 15:44

Sešívaný

Re: Penis ???
Přál bych mu, aby ten jeho. Když už je na takové prasárny, tak ať si vystačí sám a bez televize. Nikomu určitě nebude vadit, když se doma sám vykastruje a svůj penis vypije ve víně. To je opravdu vidět, že ti lidi neví, co by dělali. Dřív se musel každý ohánět, aby měl, co do huby, dnes je všeho dost, tak lidi vymýšlejí roupama takové věci.
0/0
2.1.2003 20:57

Exorcista

Koukám, že ti žluťáci
už taky nevěděj, co by do tý huby dali. Žere to sršně, psy, kobylky a nakonec i embrya. Zlatej Hannibal Lecter.
0/0
2.1.2003 15:35

bonbón

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
2.1.2003 15:18

Liberal!!

Prispevek z cinziny
Vzdy jsem byl a nejspis budu 100% liberalni!
Jsem "pro choice": kazda zenska ma pravo na potrat. Jsem proti trestu smrti. Pro to aby si kazdy mohl brat koho chce zensky at' se zeny s zenama, chlapy at' si berou jineho chlapa... jsem pro legalizaci marihuany atd...
ALE jist lidske embryo    A VYSYLAT TO
0/0
2.1.2003 15:03

Juki

Hmmm...
To že umírají miliony živých lidí hladem nám nevádí. To že někdo sní mrtvý kus biologické hmoty ano. Zvláštní logika. Morálka lidí je nepochopitelná......
0/0
2.1.2003 15:03

kedrixon

Re: Hmmm...
Mám obavu že Tvé pojetí morálky je nepochopitelné. Kdyby ten úchylný "umělec" chtěl přednést na Channel 4 plán pomoci hladovějícím lidem, tak by to nikoho určitě nepobouřilo (nebo Tebe jo?).
0/0
2.1.2003 15:14

bonbón

Re: Hmmm...
Absolutně nesouhlasím ! Můj kamarád pobýval delší dobu v Africe a dobře poznal  poměry v různých afrických státech, kde hladomory zuřily. Doslova mi řekl, že všechny bláboly o tom jak jsou zodpovědní  imperialisté za hladové černochy jsou absolutní nesmysl a bolševická propaganda.  Viděl šokující scény z táborů červeného kříže a doslova mi řekl. Místní obyvatelstvo nepopadne motyku a nejde obdělávat kus pozemky na kterým by si vypěstovalo potravu. Když není co do huby, tak prostě vytáhnou bubny, začnou tancovat okolo ohně a vyzývají bohy aby jim žrádlo nadělil.  A to samé platí o Jihoafrické republice. V televizi ukazují příšerné černošské slumy a bordel okolo domů. Pak to vypadá, jako by je do toho svinstva a bordelu někdo násilím usadil. Skutečnost je ale poněkud prozaičtější - každý si snad může před vlastním barákem uklidit, vysázet pár kytek a udělat plot. To není otázka rasistická, politická či jiná. Tady jde pouze o  chuť něco sám ze sebou udělat.    
0/0
2.1.2003 15:31

Q

hmm
to jenom potvrzuje, ze dneska muze byt umelec kdejakej dement
0/0
2.1.2003 14:12

kedrixon

Co mě překvapuje
 Podle mě je to celý ta nějvětší nechutnost co je dnes v TV k vidění a pokud se půjde cestou uvolňování mravů dál tak bude takových prasáren jen přibývat. Obávám se že to bude problémem spolěčnosti která ztrácí úctu ke skutečným hodnotám života. A co mě překvapuje To, jaké procento příspěvků tento hnus schavluje. Copak je opravdu tolik úchýláků, magorů a prasat
0/0
2.1.2003 14:04

0tony

Re: Co mě překvapuje
Porad tu je ta moznost tv nezapnout a nedivat se na to..ne? Ale abych nebyl tak nemravny tak bych to asi odvysilal az po desate hodine. To by mohli deti zeme za chvili chtit aby se zakazalo poustet primy prenos konzumace jakehokoliv masa...protoze to urcite zvysuje chut k zabijeni a konzumaci zvirat...
0/0
2.1.2003 14:14

Anti-AntiGlobal

Re: Re: Co mě překvapuje
Mily Otony . Už ti to někdo řekl , že jsi zvrácený prase . Taky by mohli priste vysilat "Otony na grilu live" , co by rekli tobe podobni ? - vzdyt umrel a je to jen maso . Co by tomu rekli ti co te znali , brali by to jako dobrou a nenucenou zabavu ? Vis co je to lidskost , moralka a pieta ?
0/0
2.1.2003 15:00

Highmaster

TO JE ODPORNE
Možná je to pro někoho zajímavé sledovat, ale je to naprostý hnus....Jsou to darebaci, kteri nevi jak na sebe upozornit...
0/0
2.1.2003 13:16

Tunny

Nechápu
To je hustý. Akorát mi neni jasný, čí bude ten penis ve víně. Umělce či embrya?
0/0
2.1.2003 12:52

PresiDeath

Gastronomie
Já bych si docela dal hovězí gulášek. A s pivkem.
0/0
2.1.2003 12:48

Spanel

Zdravim Vas, lidi.
O mrtve embryo, to vam jde, ale zivi lide vas nezajimaji? Co kdyz se tomu Cinanovi udela spatne?
0/0
2.1.2003 11:51

Killy

Jo ...
konečně jsem našel článeček, který patří do kategorie superbulváru. A Idnes je jím opravdu?, zatím jsem si nějak nevšim. Doufám, že onen Číňan nebude jíst novinářské embryo z Česka. Věděl bych hned o čí jde.
0/0
2.1.2003 11:40

bat

Lidé jsou schopni
konzumovat vše. Žerou i televizi. Leč ta je nestravitelná, a tak dostanou rakovinu žaludku a předvedou ji v přímém přenosu. Ať žije Akumulátor 2.
0/0
2.1.2003 11:36

Alexandra

Re: Lidé jsou schopni
Že jste mi to připomnel - z filmu Akumulátor (I)jsem odešla. Nikdo mi to nevěří.Ale z jiného důvodu. Nepřipadalo mi vtipné, jak ze sebe muž dělá bláto.Je to ponižující i pro ženy.
0/0
2.1.2003 12:39

0tony

Re: Re: Lidé jsou schopni
Vas nazor..nic vic nic min
0/0
2.1.2003 14:09

plasa

proc
Ani me to neprekvapuje,urcite jde snist spousta veci, takze i embrio..ale proc??? to prece nic nedokazuje...je to jen dalsi senzace pro TV kanal, ktera ma zvednout sledovanost a tvari se jako vec, ktera ma navic jakousi myslenku-takze o argument vic (pro channel 4) proc to odvysilat....media pri spolupraci s magorama dokazou fakt neuveritelny veci!!....a navic, cinani jedi i psy, takze penis v napoji bude pro toho slabomyslnyho chudaka asi jako oliva v martini...
0/0
2.1.2003 11:14

WHITE

JÁ MU FANDÍM, ALE...
MĚL BY RADĚJI PŘIJET K NÁM A SEŽRAT PÁR CIGÁNŮ...
0/0
2.1.2003 10:32

Hans

Re: JÁ MU FANDÍM, ALE...
White - did you know your ancestors were monkeys  maybe you didn't, Darwinism wasn't taught "na zakladni skole" that you probably couldn't even graduate from...
0/0
2.1.2003 14:56

John

Televize vysila to, co divaci chteji
Televize vydavaji neskutecne penize na zjisteni toho, co divaci vlastne chteji. V budoucnosti tak muzeme cekat mnohem horsi veci a to vrazdu v primem prenosu.
0/0
2.1.2003 10:13

Roman

televize?
Nechápu kam lidstvo spěje, tam kde vždycky žrali rýži začínají žrát lidi a tam kde lidé byli na jídelníčku každý den zase žerou rýži... Každopádně nechápu proč se takových perverzností a prasáren chytá i televize Nic bizardnějšího už asi být ani nemůže
0/0
2.1.2003 9:53

Rajko Dolecek

Racionalni vyziva
Z pohledu makrobiotika na tom neshledavam nic zavadneho. Lidske maso je vyzivne, obsahuje dulezite proteiny a i nektere vitaminy. Jako strava je oblibeno zejmena mezi domorodci z nekterych tropickych oblasti, kde substituuje nektere pokrmy.
Samozrejme zalezi na zpusobu upravy. V tomto pripade bych nedoporucoval smazeni (a uz vubec ne v makrobioticky naprosto neprijatelnem trojobalu !) ci peceni, ale DUSENI. Nechat orestovat trocku cibulky na rostlinnem oleji, vlozit maso (bez kosti) a az zezlatne, tak pridat cerstvou zeleninu. Dusit tak 20 - 25 minut. Podavame s ryzi, nebo s cinskymi nudlemi. Vysledny pokrm je teprve ta prava CINA!!!
0/0
2.1.2003 9:49

Rüdiger

postřílet
Proč takový lidi nestřílejí a nedávají je sežrat prasatům ? A taky ty, který napadne něco takového vysílat !
0/0
2.1.2003 9:26

Redman

Re: postřílet
Ale milacku! Proc nestrilej i lidi, ktery porad do neceho strkaj rypak a maj potrebu nekoho omezovat? Hraj si na svem pisecku a bud rad, ze jsi rad!
0/0
2.1.2003 9:38

Maris

Re: Re: postřílet
Jste hloupy demagog! Premyslejte co pisete!
0/0
2.1.2003 10:04

Off

Re: Re: postřílet
Hej stupido, kolik mas trid zakladky? Nic moc, vid?
0/0
2.1.2003 13:20

0tony

Re: Re: Re: postřílet
Jo ty ses asi ten nejinteligentnejsi...rad bych te poznal. To co udelala krestanska vira lidstvu se neda ani zlomkem srovnavat s timhle bizardnim pokusem o zviditelneni....
0/0
2.1.2003 14:07Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.