Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Vezmeš si mě?

Nečekaně a bez varování se zjevil napříč světem nový problém - starost neprovdaných mladých žen. Zdá se, že nejde jen o rozmar filmařů a spisovatelů. Samostatné, soběstačné, sebevědomé mladé dámy totiž najednou sborově křičí: Chci se vdávat! To se ještě nedávno neslušelo a jen doma se tajně brečelo do polštářů. Nového "zjevu" dneška se chytil kdekdo. Deník Bridget Jonesové - kniha, která se stala nejlepší knihou roku v Anglii, vzápětí stejnojmenný film - je i u nás velmi úspěšný, v Americe září hrdinka tohoto ražení - Ally McBealová. Tu navíc hraje Calista Flockhartová, která prohlašuje sama za sebe: "Změním svět, ale nejdřív se chci vdát!"

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

doyl

žádný problém
Jestli se ženské chtějí vdát, ať se přestanou v zaměstnání chovat jako chlapi a začnou se chovat jako ženské. Potom s nimi chlapi nebudou chtít jen spát, ale budou si je chtít opravdu vzít a prožívat s nimi v manželství dobré i zlé.
0/0
26.10.2001 11:30

Hanny

Sex in the city
To není Samantha, ale "Carrie" nebo je to jiný seriál ?
0/0
23.10.2001 6:54

muthafukka

Re: Sex in the city
neni to jedno? videl sem asi tri dily (z toho jeden o americkych prijemne obřezaných pánech :-(= nacez schledam tento pocin naprostou picov.nou, v ktery sem bohu dik nasel pramalo spolecneho s mim milostnym zivotem... (uz par let nejsem patnactilety vasnivy onanista! :)
0/0
25.10.2001 17:38

Jana

Vezmeš si mě?
Nemyslím si, že by novodobým trendem byly vdavky. Současným trendem je spíš odložit svatbu na neurčito, nebo dokonce nechuť ke svatbě a k potřebě "mít na svoji lásku papír ". Jinak téma ženy, která hledá partnera, je, podle mého názoru, dnes tak oblíbené kvůli možnosti nabalování humorných scén okolo tohoto tématu.
0/0
19.10.2001 15:36

erika

Re: Vezmeš si mě?
Jano nesouhlasím s Tebou, mám okolo sebe dost takových přítelkyň , které mají pocit, že už by se měly vdát a pociťují potřebu založit rodinu. A pokud se po třeba 5 leté známosti rozejdou s přítelem, mají ve 29, 30 letech pocit, že už jim začíná ujíždět vlak. ... nejprve někoho poznat, zamilovat se, žít spolu nějaký čas a potom založit rodinu, ale co když to v některé z těch fází nevyjde.... tak znovu a dokola a čas neúprosně letí ......
0/0
21.10.2001 14:02

Pavel

Re: Re: Vezmeš si mě?
Eriko, souhlasím, ale jaké mají tyhle ženy představu o svém partnerovi a o tom, co by od něj chtěly a co by pro něj udělaly? Opravdu asi jde o to, během několika měsíců se poznat, ROZHODNOUT a VYDRŽET. Ale jen málo žen si uvědomuje, že požadavky velké výplaty a každodenního příchodu domů v 15.30 jsou neslučitelné. A druhý problém, žena je spokojena, když má vedle sebe svého muže a je s ním. Muž chce něco dělat a málokterá žena je ochotna ho nechat třeba jít provozovat sport a být jen jeho doprovodem ...
0/0
25.10.2001 16:38

Míla

Re: Re: Re: Vezmeš si mě?
Já souhlasím s Erikou. Na kolik pokusů o trvalý vztah má člověk v životě čas? Mám na mysli čas pro poznávání lidí navzájem (ne nějaký pouze sexy vztah). Komu to nevyjde na 1. či 2.pokus, ten už horko těžko pak chytá ujetý vlak. Protože čím později, tím menší výběr. A ty nároky na partnera jsou asi individuální. Já jsem "čekala" 7 let a můžu říct, že finanční situace mého partnera bylo pro mně hledisko jako jedno z posledních (a to nejsem nějaká zazobaná podnikatelka). Výplatu má de facto malou, někdy pracuje i o víkendech a pravidelně sportuje, při čemž ho ráda doprovázím. Podstatné je pro mně, jak vypadá, jaké má zájmy a jak si rozumíme a jaký je jeho celkový rozhled (nebo chcete-li IQ). Ale je dost možné, že jsem v současné době typ ženský na vymření.
0/0
26.10.2001 11:54

Tonda

Sex in the city
Ona novinarka se nejmenuje Samantha.
0/0
18.10.2001 12:58

Najdete na iDNES.cz