Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Janis Sidovský: Nejsem homosexuál, jsem gay

"Závist a pomluvy dokážou rozeštvat i dobré kamarády. Mluvím z vlastní zkušenosti," odpověděl mediální agent celebrit Janis Sidovský při on-line rozhovoru na otázku co ho ve světě šoubyzynsu nejvíc štve. Ačkoliv Iveta Bartošová je prý velmi náročná - například chce vidět každičkou svou fotografii, která se dostane na veřejnost, jejich vztah je "zalitý sluncem." Janis Sidovský je spolumajitel agentury, která mediálně zastupuje Daniela Hůlku, Helenu Vondráčkovou, Zuzanu Norisovou a také jeho přítele Pavla Vítka. Má za sebou pět let spolupráce s Ivetou Bartošovou. Odpovědi najdete ZDE.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Pavel Dvorský

Hledejme nepřátele!
Není to celkem nic nového a je těžké to někomu mít za zlé. Prostě je stále potřeba hledat nepřátele, kteří se provinují jen tím že....prostě chtějí normálně dýchat. Teď se Ti "buzeranti snaží rehabilitovat " . Zaslepenost a nevzdělanost s přirozenou touhou čerpat sílu z většinového pocitu dává některým lidem příležitost skrýt za nenávist vůči jakékoliv skupině lidí jen své vlastní problémy a neůspěchy. Vždyť za to přece někdo může. Člověku který žije bohatým vnitřním i vnějším životem v činorodém přístupu nikdy nezůstává čas na to aby mu někdo překážel, aby proti někomu bojoval. Jsem homosexuál, gay nebo buzerant....je to úplně jedno. Mám svůj bohatý život a ten mě moc baví. Pokud Vám vadí, že vedle Vás žije nějaký žid, teplouš,pankáč, komanč, skinhed, mormon nebo kdokoliv jiný, zkuste přemýšlet jestli tím podstatným důvodem Vašeho zhnusení není jen Váš spackaný život. A když Vás ti teplouši tak strašně obtěžují, zkuste je prosím bojkotovat. Přestaňte číst knihy, nechoďte do divadla, do opery, nedívejte se na televizi, neposlouchejte nás v rádiu, nekupujte své ženě oblečení, nekupujte si spodní prádlo, nejezděte, tramvají ani vlakem, nechodte k lékaři.  Seďte doma a nadávejte jak je svět špatný, takový bude nakonec i váš život.
0/0
17.2.2002 21:05

Pavel Reich, Brno

Homosexuál, gay nebo prostě buzerant?
Ať už použijeme stroze vědecké slovo homosexuál, lépe znějící gay nebo trošku vulgární buzerant, nic se tím nezmění na podstatě věci. Úchylka zůstane úchylkou i přes snahu vydávat ji pouze za "odlišnost". Jestli za to tito lidé mohou či nemohou na skutečnosti, že se jedná o něco naprosto nepřirozeného, nic nemění. Poslední dobou zaznamenávám v médiích tak ohromnou snahu o společenskou rehabilitaci homosexuálů, že jestli to tak půjde dál, tak se asi brzy začnu stydět za to, že žiji se ženou, která je opravdu žena a právě kojí našeho třítýdenního syna!
0/0
19.6.2001 21:01

Michal Černý

Re: Homosexuál, gay nebo prostě buzerant?
Až na to, že ta úchylka je poměrně rozšířená, a ať si to připustíme nebo nikoliv, pořád to jsou 4% populace, což není vůbec zanedbatelná část. Souhlasím s tím, že to není úplně fyziologické, protože homosexuální pár nemůže plně splňovat základní princip přírody a sice přežití a zachování rodu, ale nevidím důvod, proč by měli podobně zaměření lidé být vyřazováni na okraj společnosti. Naopak vítám, že toto téma je medializováno, už jen z toho důvodu, že nemám rád jakékoliv xenofobní projevy proti menšinám. Já se skutečně nestydím za to, že žiji s přítelkyní a zároveň nijak neodsuzuju člověka, který žije s osobou stejného pohlaví. A zajímalo by mě, na kolika lidech poznáte, že jsou homosexuálové. Vsadím se, že kolem nich denně chodíte a vůbec nemáte ani tušení, že nejsou jako vy. Michal Černý, Pardubice
0/0
19.6.2001 22:13

Pa vla Krucká

Re: Homosexuál, gay nebo prostě buzerant?
Zajímalo by mě, co Vám na těch "odlišných" lidech tak vadí? Oni se tak prostě narodili, jsou to LIDI, kteří chtějí žít svůj život. A v téhle společnosti, kde má kdekdo názor podobný Vašemu, to vyžaduje dost odvahy. (Taky se domnívám, že pokud žena porodí dítě, neznamená to ještě, že je "opravdu ženou" - to myslím obecně). A taky by se mohlo stát, že Vám po letech Váš syn oznámí, že je gay. Co byste mu řekl?
0/0
21.6.2001 7:06

David Žiak, Brno

Re: Homosexuál, gay nebo prostě buzerant?
V principu s panem Reichem plně souhlasím. Proč nikdo nehlásá, že je normální být pedofilem, zoofilem, nekrofilem? Je jasné, že homosexualita je z těchto sexuálních úchylek zdaleka zjevně nejméně nebezpečná. Nic proti homosexuálům nemám, chápu, že společnost je dokáže akceptovat, ale uráží mne snahy zastírat, že homosexualita je klasická (někdy možná vrozená) úchylka (nemoc). Neumíme ji léčit, není nebezpečná a tak nemá smysl ji trestně postihovat (na rozdíl od pedofilie). Všichni vědí, že například ve věznicích se projevuje "homosexualita" získaná a nikoliv vrozená. Zdá se tedy zřejmé, že dítě vychovávané homosexuálním párem by se takovému jednání mohlo naučit jako něčemu "normálnímu". Myslím, že chápu potřeby homosexuálních lidí, soucítím s nimi, ale pevně doufám, že jim nikdy nebude dovoleno vychovávat děti!!
0/0
26.6.2001 17:50

Spider

Re: Homosexuál, gay nebo prostě buzerant?
Jak pan Reich tak pan Žiak jsou oba vedle. Jediné co si jako homosexuál přeji je žít poklidný život s tím koho miluji, mít možnost ligalizovat některé aspekty tohoto soužití stejně jako jiné heterosexuální páry a kromě toho chci mít svatý pokoj stejně jako kdokoliv jiný, protože stejně jako kdokoliv jiný jsem normální řádný občan, platím daně a mám stejné povinnosti, proto chci a vyžaduji stejná práva a kdo všichni jste, že mi je upíráte? A to, že se celá záležitost medializuje - no díky bohu za to, protože pokud se toto medializuje, tak je zřejmě něco v nepořádku a my holt budeme křičet za rovnoprávnost - né za výhody - doku nám nebudou dopřány stejně jako komukoliv jinému. A pokud jde o výchovu dětí, tak myslím, že je svobodným právem každého rozhodnout co bude a nebude považovat za normální a stejně tak se dospívající dítě může samo rozhodnout jaké pohlaví je mu bližší, což se stane stejně ať je vychováváno homosexuálním nebo heterosexuálním párem. Společenská nebezpečnost homosexuality je nulová, protože se nejedná o úchylku, to zaprvé, a na rozdíl od třeba pedofilie nebo nekrofilie se po sexuální stránce jedná o vzájemně dobrovolnou formu styku, takže opět učebnicový příklad xenofobie. Jste s tím už únavní. Největší společenská nebezpečnost je totiž ne v homosexualitě ale v lidské blbosti a omezenosti, v ničem jiném.
0/0
26.7.2002 22:11

Tereza

jake jsou hvezdy
Dobry den , moc by mne zajímalo jaká naše hvězda je vám nejblišší po lidské stránce, myslím tím názorově ,svým charakterem apod. Dekuji za odpověd.
0/0
19.6.2001 12:14

Najdete na iDNES.cz