Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Šárka Grossová: Přátelé nás zklamali

Povídali jsme si právě to odpoledne, kdy se stal její manžel premiérem. Nijak zvlášť ji to nevykolejilo, dál pila kávu v krkonošské horské chatě a snažila se uhlídat dceru Natálii. Když jsem se začal ptát na politiku, obě reagovaly nerudně. Malá mi dokonce nalila svůj džus do piva a řekla: Bumbej...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

eKaca

neobdivuju, ale neurazim
SG je prosta zenska, ktera se  projevuje tak, jak citi, ev. jak ji bylo doporuceno.  Nechapu kde se bere  u nekterych exotu pravo ji urazet, co vam udelala tak hrozneho ?
0/0
11.8.2004 14:39

Sadas

Ubohost je kde?
Paní Grossová je osoba, která ví, co chce. Tak jaký problém? Každý máme nějaké preference, ona řekla své dost jasně. Prachy, prachy a zase prachy. Je to jasné a čitelné, spíš mě vadí pan Astatic, který se halí do jakýchsi idejí. Možná by se hodil být něco jako šedá eminence. A tak se ptám. Jakou vazbu máte na pí Grossovou, pane Astaticu? Prominte mi případné chybné sklonování. A ještě prosím, všimněte si, neurážím.
0/0
11.8.2004 2:11

astatic

Re:
Bez urážek? To ano... Jeden z mála ....
Ne, nemám žádnou vazbu na pí. Grossovou. Jen jsem sem nakoukl a přečetl si příspěvky. Na to jsem napsal názor, že se tu jen uráží a napadá. Toť vše.
0/0
11.8.2004 23:21

antiamway

web o letadle jménem Amway
Na těchto stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Amway (na vrchních pozicích pyramidy je i p. Grossová). Dozvíte se informace o budování pyramidy, o výrobcích, o osobách zapojených do tohoto podnikání a o způsobech získávání nových členů.
0/0
10.8.2004 13:44

kruci_sakra

hmm
Koukám,že klan GOJA a Grossovi "imidžmejkři" se už na tuhle diskuzi nemohli dívat a nasadili své agenty provokatéry co se navážej do lidí,kteří zcela korektně ohodnotili paní Šárku jako totálně vypatlanou slepici....
 
0/0
9.8.2004 3:27

astatic

Re:
Hmm, to že se někomu nelíbí urážky znamená, že je agent....
No, to ukazuje, že jedinej vypatlanej si ty. Kreténe.
0/0
10.8.2004 13:45

astatic

UBOHOST !!!!
Tady je to fakt úžasný...    Ať si člověk přečte jakýkoliv článek, tak je tu skoro stejná skupinka lidí co jen uráží. Proboha.... dělá Amway. No a co??? Co vám vadí??? Jste jen banda debilů co dokáže jen urážet, pomlouvat a blbě kecat.
Líbí se jí David? No a co??? Každému se líbí někdo jinej. Je to její věc.
Kamarádí s Janečkem? No a co??? Každý má někoho s kým kamarádí.
Zajímalo by mě co děláte vy všichni (co nejlépe víte kdo co je, byl co je dobré a špatné dělat, s kým se přátelit a jste nejhezčí na světě - urážky něčí vizáže co si tu člověk přečte je fakt vrchol). Čím se živíte, jak vypadáte, s kým kamarádíte.
Koukám, že tady každý všemu rozumí. Asi by se dalo napsat, že skoro každý chytrák tady mimo urážení všechno zná, všude byl a od všeho má klíče...
0/0
9.8.2004 0:06

kruci_sakra

Re:
"Dělá Amway.No a co???" -prachsprostý letadlo.Její "podnikání "(pěkná drzost tohle nazývat podnikáním..) spočívá v tom,že láká naivní důchodce ,aby se do něj zapojili a tak mohla rejžovat provize.Navíc nepochybuji o tom,že lidi z této pochybné firmy si dají dobrý pozor ,aby na tom neprodělala manželka premiera,ale právě ti důchodci. 
"líbí se jí David.No a co???" -uvědomuješ si ,že manželka premera má řadu protokolárních "funkcí" a reprezentuje tak v zahraničí naši zemi?Pokud místo opravdové kultury bude propagovat klan GoJa a Michala Davida,tak mě to teda vadí!!
A  raději vynechám vyjadřovací schopnosti dotyčné a její obrovský rozhled.
Četl jsi vůbec ,co tam v několika větách byla schopna vyblekotat?-bouchači,amway,disko,malé autíčko audi,janeček ,david......... 
 
0/0
9.8.2004 3:43

qoknu

Re: Amway
nejen prachsprosté letadlo, ale i jakási podovná sekta. U svojí známé jsem četla jakousi jejich knihu / bibli?/ a bylo mi z toho nazvracení. Ta známá už toho nechala neměla žaludek odírat své známé.
0/0
9.8.2004 8:26

astatic

Re:
1)Nejsem v Amway nijak zapojen. Ale nevím jestli to spočívá v lákání "naivních důchodců"... Znám několik mladých lidí co do toho "dělaj". Kousek od nás bydlí žena, která je v tom zapojena a její aktivity jsou takové, že si od ní lidé kupují výrobky (drogerii). Toť vše. Nikoho pod sebe neláká.Prostě prodává zboží. Jako každý jiný obchodník. Koupí a dráže prodá.Kdyby to lidé od ní nekupovali,nevydělala by.Vydělává.To je vše.Nevím co a jak tam dělá pí.Grossová. Vy, všichni odsuzovači zřejmě ano.
2)Samozřejmě, že žena premiera má i svoje povinnosti vyplývající z funkce manžela. To snad neznamená, že se jí nemůže líbit něčí muzika.A jestli je to David, Vondráčková, Muk, nebo Kabáti je snad jedno.Ona řekla,že se jí líbí jeho staré písničky.
3)Ano, četl.Slovo "bouchači" použila v odpovědi na dotaz o odeálech mladé holky. Hmm, pravda, měla použít termín vysportovaný chlapec drsného vzhledu a vypracovanou postavou...
Nezlob se na mě,ale je to tady jak na pranýři. Ať si přečteš jakýkoliv článek v reakcích je vlastně jen pomlouvání a urážky.Každý si přisadí bez ohledu jestli o tom něco ví.Nejlepší je napsat : "je to ku* rva" (v jiném článku o jiné osobě) a je to. Každý tu osobu jistě dobře zná, ví o ní vše a proto se tu tak může vyjadřovat. No a ty komentáře vzhledu... to je fakt síla.
 
 
0/0
9.8.2004 11:58

Dittule

Re:
1. Amway: Když srovnáš ceny jejich výrobků a průměrné ceny toho co je na trhu, vidíš okamžitě jak je to nesouměřitelné. Omlouvají to "kvalitou". Možná ano, možná ne. myslím, že kvalita výrobků je + - stejná. Vydělávají na tom, že peníze, které by dali do reklamy, si nechjí, nebo jimi odmění prodejce za osobní úsilí. V tomto případě půjde taky o to, že paní premiérové se těžko odmítá a navíc si někdo bude myslet, že je dobré udržovat s ní, byť i takovéto, styky. 2. Něčí muzika se jí líbit může. I když i ten vkus ukazuje na to, co nám vládne. Jiná věc ale je, jestli někomu ze svého titulu otvírá profesní dveře. Je to nehoráznost, aby svou "moc" využívala na postrčení nějakého talentíku, místo aby svůj kredit dala do služeb potřebným, tak jak je to z jejího statutu důstojné. 3.Bouchači: On se jí ptal, kdo se líbil jí a ona to zevšeobecnila, na : Mladým dívkám se líbí bouchači. Kde bere tu jistotu? Protože se líbili jí? Dost buranskej vkus! Ale asi si neumí představit nic jiného.
0/0
10.8.2004 12:53

Akleduok

Re: Něco pro všechny chytráky!
Nevím, jestli to bude někoho zajímat, ale s firmou Amway mám pár zkušeností!
Sám jsem se v ní nějaký ten čas angažoval, takže vím o čem mluvím!
Pravdou je, že na první pohled může vypadat jako letadlo, leč není tomu tak! Základní rozdíl mezi letadlem a MLM (víceúrovňový obchod) je v tom, že MLM je založen na obchodu s kvalitním produktem!
Zatímco v letadle jde jen o prachy a prachy a prachy! Tedy o to vytáhnout z co největšího počtu klientů X peněz! Většinou za pomoci jakési vydiny rychlého zbohatnutí! Na MLM se dá též zbohatnout, ovšem při investici nezměrného úsilí a také značného množství času! Je pravda, že je na to potřeba žaludek obchodníka a je velmi obtížné letadlo a MLM od sebe odlišit!
V případě Amway však mohu z vlastní zkušenosti říci, že bych za tuto firmu dal ruku do ohně!
Strategie firmy je totiž skutečně založena na velice kvalitním produktu!
Jistě si také ještě vzpomínáte, jak se nakupovali např. aviváže ve čtyř a pětilitrových baleních!
Co naplat, že si zákazník vlastně koupil 20% aviváže a 80%vody, která mu teče doma z kohoutku!!! Dnes již všechny firmy přes drogérii zjistili to, co Amway před mnoha a mnoha lety, že na koncentrátech ušetříme vlastně všichni! Obchodníci, zákazníci a zejména životnín prostředí!
Co říci závěrem? Neznám paní Grosovou osobně, takže nemohu soudit, ale lidičky, co jsem poznal v Amway jsou doposud mými dobrými přáteli! Nejsou to žádní blbové!
Jsou to lidé, kteří to mají prostě v hlavě srovnáno!
Nechápu, jak může být v někom tolik zla, že se sníží k tomu, pomlouvat někoho, koho nezná!!! Jestli náhodou nemáte ptačí mozek vy!
0/0
10.8.2004 15:31

kruci_sakra

Re:
To sotva!
Základním principem letadla je pyramida vzájemných kupujících(platících) a prodávajících(rejžujících),kde nejvíce peněz rejžují ti co jsou ve vrcních patrech.A je úplně jedno jestli je to maskováno "sebeluxusnějšíma" šminkama, herbalife a čímkoliv jiným nebo jde přímo o prachy "z ruky do ruky".
Navíc je to úchylná společnost se spoustou "školení " ,vtíravou propagací a brainwashing a dá se označit skoro za sektu.
A nakonec je nehorázné,že tohoto se zůčasňuje manželka premiera a to když ne zdůvodu zvýýhodnění-rozhodně hůř se pošle doprdele premiérová než nějaká Nováková a navíc si vedení téhle firmy dá sakra majzla aby dotyčná na tom neprodělala,tak určitě z principu,že se to pro takhle postavenou a částečně veřejně činou osobu rozhodně nehodí.
 
0/0
10.8.2004 18:39

astatic

Re:
No jo, nedá se nic dělat. Prostě všechno víš líp. Jsi ten typ : všechno zná, všude byl 2x a od všeho má klíče.
 Jen tak na okraj... proto že nejsem v tomto nijak angažován, pokusil jsem si něco zjistit o kvalitě těch výrobků.
Poptal jsem se u jedné známé, která to nakupuje.Také se neangažuje v Amway jako takové. Pouze od někoho nakupuje drogerii. Ne šminky, ale čistící prostředky a např. i zubní pastu.
Jde o to, že všeho stačí jen třošku a i na balení např. za 300,- Kč oproti jiným prostředků prý ušetří. Kupuje si kvalitu. To její vysvětlení. Jo, a nenakupuje u pí. Grossové, kterou nelze poslat do p *de*le, ale u někoho, u koho by to šlo velice lehce.
Pak jsem hledal dál a našel třeba to, že jednoho z výrobků Amway bylo použito při nějaké ropné katastrofě (potopený tanker) a používali to na oplachy a proplachy zasažených ptáků. To asi o ekologičnosti toho výrobku něco vypovídá.
Znovu opakuji : NEJSEM ANGAŽOVÁN a s firmou AMWAY nemám nic společného. Prostě mi fakt jen vadí to napadání, urážení, pomlouvání co se tu děje.
Projdi si tu články a najdi jeden, u kterého to nenajdeš.Snad u všech jsou komentáře plné pomluv, urážek, sprostoty, zloby.
 Fakt bych pár lidí co tu píšou rád poznal osobně. Buď jsou to úplní magoři, zhulený, nebo si na to jen hrajou a dělaj si to u svých "tvrďáckých" příspěvků.
0/0
10.8.2004 21:22

kruci_sakra

Re:
problém je v tom,že málo hulíš...
Teď mě napadlo,že amway funguje úplně stejně jak drogová distribuční síť. Akorát ten jejich matroš je špatnej a předraženej.
 
0/0
11.8.2004 15:13

astatic

Re:
No, to je fakt dobrej argument na to co jsem psal...
0/0
11.8.2004 23:19

adminTSS

Re: MLM jako seriózní obchod?
Nezlobte se, ale již někdy v roce 1994 jsem absolvoval do poslední chvíle nesmírně utajovanou prezentaci firmy AMWAY. Nemám nic proti jejich výrobkům a věřím, že jsou dobré. Způsob jejich prodeje také není nic nenormálního, ale ś NÁBOREM prodejců nemohu souhlasit. Právě proto, že je prováděn systémem MLM, je a bude vždy pro někoho úžasně výhodný a pro většinu těch dole již jen výhodný velmi málo nebo vůbec. Na semináři jsem špatně česky mluvícímu pánovi údajně z Austrálie (dodnes si myslím, že to hrál) položil jen jednu otázku. A to, jestli má představu, za jak dlouho budeme v tomto úžasném MLM zapojeni všichni v republice, pokud budeme dodržovat plán, který je potřebný plnit, abychom byli milionáři jako je on. Je to celkem jednoduchá matematika, na kterou nedokázal odpovědět, ale ještě na semináři jsme se dopočítali na základě určitých vstupních údajů doby asi dvou týdnů. Tím by byla v prodeji AMWAY zapojena celá ČR a dále bychom se do MLM mohli zapojovat už jen opakovaně, abychom dopomohli k výdělkům i těm, co se zapojili do marketingu po nás. A v tom je to NEFÉROVÉ, protože nejsou rovné podmínky pro všechny a nejlépe se vždy mají ti první a nejhůře ti poslední. Proto nikdy nebudu odsuzovat  "podomní" prodej, ale vždy budu zásadně proti systému MLM. Sorry...
0/0
18.8.2004 23:17

ptptpt

Je to tragedie
V čele vlády  stojí nevzdělanej hejsek, který nic neumí, nemá zábrany, na vládu cpe hejna poradců protože sám je schopen pouze řídit lokomotivu (možná). Tomu taky odpovídá úroveň jeho rodinky (husa, která hraje letadlo) a úroveň jeho kamarádů. (Janeček, David,...). To jsou ti největší hudební šmíráci, kteří za komunistů dělali spartakiády, ty největší oddrhovačky. Hrůza. A do čela úřadu vlády si pan Gross přivede člověka, který možná Vás možná mně mlátil při Palachově týdnu. Gross ČSSD úplně pohřbí. Ten se klidně spojí s komunisty. Je to zkrátka ŠMEJD !!!!!!!
0/0
8.8.2004 19:17

adminTSS

Re: Vzdělání není možná tak podstatné
Je asi jedno, jestli má někdo vzdělání nebo má vzdělání nižší. Rozhodující je jeho rozhled a schopnost se prosadit mezi těmi vzdělanějšími. Ale ČÍM? Ti co nemají vzdělání, mají za sebou většinou kus života a neskutečné zkušenosti. Proto těmi druhými jsou uznáváni a mají tzv. NEFORMÁLNÍ autoritu. Nevím, čím učaroval své okolí pan Gross, který vlastně nikde nikdy nepracoval, nikoho neřídil a tudíž nevím, odkud by získal zkušenosti a kde by se u něj vzala neformální autorita. Tento moment, kdy postaví do funkce ministra ozbrojené složky takto vybaveného člověka a nyní to "korunují" povýšením do funkce premiéra, je ukázkou výplodu politiky, které je zcela lhostejný osud této země. Nemůžeme konstatovat nic jiného, než že jde o boj o koryta a úsilí vyždímat ze státní kasy co nejvíce pro sebe. Jak mohou fungovat ministerstva a státní orgány, když se každý půl rok mění hlava a ta mění své poskoky. Sám čekám na novelizaci jednoho zákona, který měl být přijat k 1.1.2004 a není do dnes, protože to prostě ministerstvo není schopné předložit, neboť se stále vyměňují ti, kteří to tvoří. Údajně prý nejnutnější změny v tomto zákoně by mohly být k 1.1.2005 přijaty. JE TOTO NORMÁLNÍ???? 
0/0
18.8.2004 23:36

PortyMP

S takovejma kecama běžte dopr....!!!
Závistiví, blbí kreténi. To jste podle mě všichni, kteří umí jen pomlouvat, blbě kecat,hov*no dělat, apod. Běžte si léčit svoje mindráky jinam. DEBILOVÉ!!!!
0/0
8.8.2004 15:58

sevak

Vydrž Šárko
Vážená paní Grossová. Po přečtení rozhovoru s Vámi jsem si uvědomil, jak velikou zodpvědnost máte vůči občanům této země. V rozhovoru uvádíte, že do pracovních záležitostí svému choti nemluvíte. Prosím vydržte to. 
0/0
8.8.2004 12:41

antigogo

Typická politická vyčůraná matrace,
nebo velmi inteligentní a krásná žena? Myslím, že odpověď je jednoznačná.
0/0
8.8.2004 10:34

Dittule

je nedůstojné.
Myslím, že je nedůstojné, aby premiérova žena dělala managing nějakému zpěváčkovi z popu. Je to dobrá ostuda. Největší ostuda je, že to vůbec nechápe. A ještě k tomu to letadlo amway. Horor!
0/0
7.8.2004 19:22

mysura

sarka
Co je to AMWAY,neni to neco sprosteho?Kdyz cte knihy na rust osobnosti,aby nas fsechny neprerostla!
0/0
7.8.2004 0:54

RoniSize

Kdo?
hele kdo je to vlastne ten Patrik Stoklas? ukazte mi nekdo jeho fotku at si vzpomenu prosim.
0/0
6.8.2004 23:16

mysura

Re:
Podivej se na www.hvezdna pechota
0/0
7.8.2004 0:57

luza27

Prodavacka mela docela stesti....
Nato,ze je byvala prodavacka z bufetu se nema zrovna nejhure. "Uspesna" podnikatelka, s malickym autickem Audi TT. Hm....hned bych takove malicke auticko brala. Asi madam Grossova nevi, kolik takove male auticko stoji. Nebo je vazne tak blba?! Nejhorsi je, ze tahle osoba nas bude reprezentovat ve svete!Absolutne se nemuze srovnavat napr. s manzelkou anglickeho premiera......
0/0
6.8.2004 19:43

majklos

Co chcete po prodavčce z bufetu v parlamentu..
... třeba vážit barmborový salát umí skvěle..
0/0
6.8.2004 16:27

Sheepy

Re:
nesud lidi podle toho jake maj povolani, i prodavacka muze byt normalni clovek, to neznamena kdyz je prodavacka, ze je to blba nana. Kdyz by byla stale ucitelkou v materske skolce tak bys nerekl nic, ale ona si jako servirka vydela vic...
0/0
6.8.2004 17:29

herulinka

Re:
Tady jde spíš o to, že se z obyč prodavačky vyšvihla na úplně jinou úroveň. někdo nemůže překousnout to, že se lidské cesty různě prolínají a že zrovna ona měla to štěstí a vzal si ji chlap, kterej má peněz plný kapsy a "umí dělat děti." I kdyby byla na jejím místě jakákoli jiná, stejně bude někomu trnem v oku
0/0
6.8.2004 20:45

kruci_sakra

Re:
To snad ani není možný,jak si někdo může sám sobě ve třech větách odporovat.
Navíc pokud bych chtěl o nějaké náně napsat,že je štětka co jde jen po penězích-použiji doslova tvé první dvě věty...
0/0
6.8.2004 20:58

herulinka

Re:
Jaaak odporovat?
0/0
7.8.2004 15:04

pohranicnice_Jasanka

Re:
0/0
6.8.2004 21:09

popon

Chudinky novináři
Donedávna jsem si myslel že IDnes je nezávislý deník. Bohužel jsem zjistil, že kdykoliv poklesne popularita kariéristického socana Grosse, přispěchají novináři s infantilními články o Grossově sladké rodince. Předpokládal jsem, že v IDnes najdu novinařinu na úrovni a ne přiblblé vymyšlené románky z růžové knihovny, kterým snad můžou věřit jen idioti. Z placených ( nebo to snad IDnes dělá z lásky k panu premiérovi - co na to pan Komárek ) článků o Grossově rodince se mi upřímě dělá na zvracení.
0/0
6.8.2004 15:05

kruci_sakra

Re:
Ty jsi dobrej jouda..
To si jako myslíš,že Grossovi stoupne popularita díky článkům,ze kterých se půl národa dozví,co má doma za neuvěřitelnou slepici??
No ledaže by ho někdo politoval.
0/0
6.8.2004 15:15

Luxy

Re:
 moje řeč......tohle stvoření mu určitě nepomůže
0/0
6.8.2004 15:44

nemam03

Ach
Sancta simplicitas.
Že je to až takhle hloupá paní, to jsem skutečně nečekal.
0/0
6.8.2004 13:53

kruci_sakra

hmm
Bouchači,Amway,Michal David,Janeček,Disco,malé autíčko,Standa,kráva
0/0
6.8.2004 13:45

AMORES

Re: ČESKÁ VIZITKA?
ZKRÁTKA TAKOVÝ PANOPTIKUM NÁRODA ČESKÉHO
0/0
6.8.2004 13:52

octavianus

O MUJ BOZE...
koupenej diplom na pravech, opsana diplomka, za tu dobu se nenaucil ani co to znamena "infantilni" - tak k tomuhle se tato pani naprosto hodi, zeptat se ji kolik je 2+2 tak ji popletete; at uz radsi zadne rozhovory nedava. nepridavam se bezhlave k proudu kritiky, ale ceho je moc toho je prilis, a navic pani ma smysl i pro kulturu (viz. komentar k Michalu Davidovi) VZKAZ PRO VSECHNY: PRISTI VOLBY ZVEDNETE VSICHNI SVOJE LINY ZADNICE A VOLTE NEKOHO NA UROVNI
0/0
6.8.2004 13:20

kruci_sakra

Re:
Pokud vím, tak Standa psal diplomku z ekonomie(na právech celkem okrajový předmět).Diplomka měla nějakých 25 stran a opsané pasáže.Navíc se týkala ekonomického stavu ČR po té co začali vládnout socani( ).Standa si prostě posbíral brožurky na ministerstvech a v bankách a zkompiloval veledílo...
0/0
6.8.2004 14:06

astatic

Re:
Jak to všechno víš???????
0/0
8.8.2004 23:52

Tonda Brno

Nešlo to,
nedokázal jsem to celý přečíst, bylo to nad moje síly. Vrána k vráně sedá, bohužel. Jak na tom bude Standa se svou inteligencí, když má toto doma?
0/0
6.8.2004 12:52

stmir

Možná, že ten nadpis měl znít takto:
Zklamali jsme přátelé. nebo Zklamali jsme, přátelé.
0/0
6.8.2004 12:41

kruci_sakra

Re:
 ,asi tak...
0/0
6.8.2004 13:42

Tonda Brno

Re:
Tak, tak, ani se těm přátelům nedivím, když vidím Standu, jak se dere za mocí. Ti jejich "přátelé" asi měli charakter.
Ještě bych rád viděl to její "podnikání" s 2letým dítětem. HA ha ha.
0/0
6.8.2004 13:45

elandiel

jednoduchá osoba
Hm, po přečtení článku mě napadla jenom jediná věc: ta paní je hodně jednoduchá. Je pravda, že všichni nemůžou mít IQ 140, ale v tomto případě je hrozný to, že tato žena je manželkou premiéra a měla by nás reprezentovat v zahraničí.
Ach jo, třeba se jednou dočkáme osobnosti jakou je Teresa Heinz Kerry, to by bylo něco
0/0
6.8.2004 12:32

AMORES

ok-deVries
 tak, tak, bude to asi stejně zdeformovanej týpek- model Gross.
0/0
6.8.2004 12:24

-h-

je to soda,
a taky je to vlastne smutny, ze tohle je manzelka ministerskeho predsedy. Ale parkrat jsem se pri cteni hlasite zasmal
0/0
6.8.2004 12:14

kruci_sakra

Re:
tomu se říká tragikomedie
0/0
6.8.2004 13:48Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.