Daniel Hůlka málem přišel o hlas, zachránil ho profesor Klezla

aktualizováno 
Zpěvák Daniel Hůlka oslavil o víkendu jubileum. V divadle Hybernia se již potisící ocitnul na pódiu v roli Draculy. Nebýt ale včasného zásahu profesora Eduarda Klezly a lékařů, nemusel si Hůlka zazpívat už nikdy.

Zpěvákův hlas totiž ohrozila zákeřná viróza, která se mu rozšířila od střev přes všechny orgány až po hlasivky. Neštěstí předešel správným odhadem Eduard Klezla, který během sobotní zkoušky poznal, že s Hůlkovým hlasem není něco v pořádku a poslal ho k doktorovi. Na večerním představení ho pak zaskočil kolega Marián Vojtko, kterému je nyní Hůlka podle svých slov velice vděčný.

"Včera jsem se šel rozezpívat k panu profesorovi Klezlovi a zjistili jsme, že to prostě nejde. Pan profesor řekl ,Ne, dneska zpívat nebudete, ublížil byste si´. U paní primářky Vydrové jsem pak zjistil, že mi pan Klezla zachránil hlasivky, protože jsem dostal nějakou virózu. Ale kdybych včera zpíval, tak bych už pak možná nezpíval nikdy," vylíčil celou situaci sám Hůlka.

Monika Absolonová, Daniel Hůlka a Leona Machálková

Staronový Dracula tak mohl v neděli vystoupit ve svém tisícím představení, které doprovázela řada překvapení. Na pódiu se totiž nečekaně vystřídaly v roli Loraine hned dvě zpěvačky, plánovaná Leona Machálková a neplánovaná Monika Absolonová, která kvůli tomu přiletěla ráno z Košic, kde večer předtím hrála dvě představení Kleopatry. Hůlku celá situace i následná oslava tak dojala, že dokonce uronil pár slz.

Daniel Hůlka

Zdravotní problémy jiného rázu trápily zpěváka už v minulosti. Tenkrát mu pomohla jeho bývalá žena Libuška Vojtková, za což jí při nedělním představení veřejně poděkoval. "Hrál jsem v sedmi divadlech, v devíti inscenacích současně a fakt jsem ten organismus přetáhl. Doktoři se mi snažili pomoct, ale nešlo to, takže mi jen dávali prášky. Pak prostě přišel okamžik, kdy jsem všechny prášky vysadil, přestal jsem pít, kouřit a jíst a bylo mi fakt špatně. V tu chvíli tu ale byla Libuška, která měla sama svých problémů dost, ale když jsem se potřeboval o někoho opřít, tak tam byla. Nebýt jí, tak tu dneska nejsem," odhalil Hůlka podstatnou část ze svého soukromí.

Libuška Vojtková a  Daniel Hůlka

Sama Vojtková v minulosti přiznala, že s Hůlkou po rozvodu neměli dobrý vztah. Po svatbě s Vojtkem dokonce tanečnice tvrdila, že je ráda, že se zbavila Hůlkova příjmení. Poté, co zpěvákovi pomohla z problémů a k návratu do Draculy, stali se z nich výborní přátelé. Láska v tom ale podle Hůlky není. "Vrátit se k sobě nemůžeme. Tak to ten život dal a já jsem hrozně vděčný, že teď mezi sebou máme tak dobrý vztah," přiznal Hůlka.

Autor:

Nejčtenější

Na Kubu jezdím kvůli synovi, brání se nařčením tchyně Vondráčková

Lucie Vondráčková

Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) se na sociálních sítích ohradila vůči nařčení tchyně Květy Plekancové (62). Matka...

Rodiče měli o mě kvůli Leošovi starost, prozradila Monika Marešová

Monika Marešová (2018)

S manželem Leošem Marešem (42) se Monika (37), tehdy ještě Koblížková, seznámila čtrnáct dní po rozchodu s bývalým...

Julia Robertsová předvedla obří prsa. Láká fanoušky na svůj Instagram

Julie Robertsová zavtipkovala a předvedla v Show Ellen DeGeneresové obří...

Julia Robertsová (51) zaskočila diváky Show Ellen DeGeneresové. V miniaturních bikinách předvedla obří prsa....

Snowboardistka Šárka Pančochová se pochlubila novou přítelkyní

Snowboardistka Šárka Pančochová v diskusním pořadu Rozstřel (19. dubna 2017)

Česká snowboardistka Šárka Pančochová (28) se na sociálních sítích pochlubila svou novou přítelkyní. Tou je Američanka...

Andílci Victoria´s Secret extrémně hladoví, říká plus size modelka

Robyn Lawleyová v plavkovém magazínu Sports Illustrated (2015)

Robyn Lawleyové (29) nemá míry typické modelky. Při výšce 189 centimetrů má hmotnost pětaosmdesát kilogramů....

Další z rubriky

Miss Supranational 2018 vyhrála Portoričanka, Češka Šišková neuspěla

Miss Supranational 2018 se stala Portoričanka Valeria Vasquezová.

Miss Supranational 2018 se stala soutěžící z Portorika Valeria Vasquezová (24). Druhá skončila Američanka Katrina Jayne...

S Elonem Muskem jsme měli nádherný vztah, vzpomíná Amber Heardová

Amber bude zřejmě brzy opět vdanou paní

Herečka Amber Heardová (32) tvrdí, že po rozchodu s Elonem Muskem (47) mezi nimi nezůstala žádná pachuť či negativní...

Snowboardistka Šárka Pančochová se pochlubila novou přítelkyní

Snowboardistka Šárka Pančochová v diskusním pořadu Rozstřel (19. dubna 2017)

Česká snowboardistka Šárka Pančochová (28) se na sociálních sítích pochlubila svou novou přítelkyní. Tou je Američanka...

Najdete na iDNES.cz