Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dajdou komentuje své vítězství

  11:06aktualizováno  11:06
Anna Gleisnerová napsala pro iDNES exkluzívní komentář ke svému vítězství v Hvězdné pěchotě soutěže Česko hledá SuperStar: "Pokud mám napsat komentář k tomu, co si myslím o svém vítězství v Hvězdné pěchotě, tak můj názor je ten, že někteří soutěžící byli mnohem horší než já, jak svým zpěvem, tak i svým vzhledem a že by nejhorší ze všech měl být někdo úplně jiný než já.

Konkrétně tím mám na mysli tu dívku, která se umístila za mnou a která nejen že absolutně neuměla zpívat, ale ke všemu byla na rozdíl ode mě i dost ošklivá.

Docela veliká katastrofa byla aspoň z mého pohledu i ta blonďatá, oplácaná dívka, která zpívala, že je sexy kočka kus a že po ní všichni kluci šílí. To bylo neskutečně silné kafe. Pokud se to ovšem vůbec dalo nazvat zpěvem, já si myslím, že to bylo spíše odříkání nějakého textu.

Je tedy otázka, proč si myslím, že jsem ve Hvězdné pěchotě zvítězila právě já? V prvé řadě bych chtěla vyzdvihnout to, že kdybych byla já tvůrcem pořadu Česko hledá SuperStar, tak bych žádnou Hvězdnou pěchotu nedělala, protože  to je soutěž, při které se někdo úplně vyžívá v cizím neúspěchu.

Někteří v Hvězdné pěchotě podle mě zpívali dobře, třeba ta dívka s tím cylindrem na hlavě a já. Někteří jiní moji kolegové a kolegyně z Hvězdné pěchoty byli dost šílení.

Podle mého názoru jsem zvítězila z toho důvodu, že  jsem porotě řekla na rovinu svůj názor, jaký mám na to mínění a to se tam nesmělo a nikdo jiný kromě mě si tam k nim něco takového nedovolil! To rozhodně nebylo z toho důvodu, že bych neuměla zpívat, stále si trvám na tom, že umím, nebo že bych špatně anglicky vyslovovala.

Všechno bylo v naprostém pořádku, jak zpěv, tak angličtina. A i kdyby ta angličtina v pořádku nebyla, tak se nic neděje a neviděla bych to tak tragicky, protože nejsem ze žádného New Yorku, ani z Washingtonu, ale z Mladé Boleslavi. A i kdyby to hrozné bylo, tak každý tu soutěž může zkusit a má na to právo!!

Celé hlasování je navíc podle mě řízeno a manipulováno TV Nova, která může různě přičítat a odečítat hlasy a angažovali se v tom i studenti z ČVUT, takže výsledky hlasování nejsou nijak objektivní!

Teď musím všem ukázat, že se mnou nemůžou jen tak zametat a že nejsem žádná loutka, která bude skákat tak, jak někdo zapíská a že se můžu rozhodnout sama, jestli na vyhlášení Hvězdný pěchoty pojedu nebo ne. Každýho asi naseru, když tam nepojedu. Při nejlepší vůli nechápu, co bych tam dělala.

Nakonec jsem i ráda, že mi ta SuperStar nedopadla a že jsem nepostoupila, protože už semifinalisté museli podepsat krajně nevýhodné smlouvy a jen jednostranně výhodné pro TV Nova.

A mimochodem - málokdo ví, že jeden z porotců SuperStar je na Cibulkových seznamech bývalých spolupracovníků STB, pan Ondřej Hejma, narozen 3. února 1951, pod heslem Rony. Tato informace se dá ověřovat na Ministerstvu vnitra ČR. Člověk s touto minulostí nemá v porotě SuperStar jaksi co pohledávat! A neměl by nosit košile s motýlkama, s kytičkama a se sluníčky, vypadá v nich jako teplouš.

Kritizovaná jsem tady celou dobu jenom já, ale už se nesmí mluvit o tom, že mi pan Hejma řekl, že je škoda, že ze sebe neumím dělat něco, co nejsem.

A jestliže má paní G. Osvaldová ráda mrtvolky, tak bych jí doporučovala práci ve strašnickém krematoriu nebo v Motole, tam jich je plno a přišla by si tam na své. Slušelo by jí to tam více a hodila by se tam více, než do SuperStar."

Anna Gleisnerová alias Dajdou během on-line rozhovoru se čtenáři iDNES. (20.4.2004)

Anna Gleisnerová alias Dajdou během on-line rozhovoru se čtenáři iDNES nápadně skrývala svůj úsměv.(20.4.2004)

Česká "Dajdou" při on-line rozhovoru se čtenáři iDNES.(20.4.2004)

Česká "Dajdou" při on-line rozhovoru se čtenáři iDNES.(20.4.2004)

Česká "Dajdou" při on-line rozhovoru se čtenáři iDNES.(20.4.2004)

Česká "Dajdou" při on-line rozhovoru se čtenáři iDNES.(20.4.2004)

Česká "Dajdou" - Anna Gleisnerová.

Anna Gleisnerová alias Dajdou.

ANNA GLEISNEROVÁ Osmnáctiletá studentka z Mladé Boleslavi přezdívaná Česká Dajdou žije s rodiči a mladším bratrem. Má ještě staršího bratra. V SuperStar šokovala porotu interpretací písně Thank You od zpěvačky Dido. Výkonem i jeho obhajobou získala velkou popularitu.

Česká "Dajdou" při on-line rozhovoru se čtenáři iDNES.(20.4.2004)

Česká "Dajdou" při on-line rozhovoru se čtenáři iDNES.(20.4.2004)

Česká "Dajdou" při on-line rozhovoru se čtenáři iDNES. Psy prý nemá ráda.(20.4.2004)

Česká "Dajdou" při on-line rozhovoru se čtenáři iDNES.(20.4.2004)

Česká "Dajdou" pózuje s psíkem při on-line rozhovoru se čtenáři iDNES.(20.4.2004)

Česká Dajdou Anna Gleisnerová

Autor:Nejčtenější

Mrzely mě řeči, že jsem prostitutka, přiznala Veronika Kopřivová

Veronika Kopřivová

Modelka Veronika Kopřivová (27) a hokejista Jaromír Jágr (46) jsou spolu už více než dva roky. Bývalá finalistka České...

„Česká Bardotka“ Schoberová slaví 75. Herečka na plátně nikdy nezestárla

Olga Schoberová ve filmu Její pomsta (1968)

Olga Schoberová patřila mezi nejslavnější filmové sexsymboly 60. let. Pro svou krásu byla často srovnávána s Brigitte...Exmanželé Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová čekají miminko

Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek v roce 2008

Tenista Radek Štěpánek (39) a jeho exmanželka Nicole Vaidišová (28) budou rodiči. Za pár měsíců se dočkají přírůstku do...

Manželka Donalda Trumpa juniora požádala po 12 letech manželství o rozvod

Donald Trump Jr. a jeho manželka Vanessa (Washington, 30. dubna 2016)

Manželka Donalda Trumpa juniora (40), nejstaršího syna amerického prezidenta, Vanessa (40) požádala u newyorského soudu...

Móda z Andělů: Překombinovaná Farna, skvělý Mišík a podivný Haj

Móda na hudebních cenách Anděl (2018)

Neformální party s kamarády, decentní večírek i slavnostní galavečer. Jako velký mišmaš stylů vypadalo letošní udílení...

Další z rubriky

Když mám hlad, jsem protivná, přiznala Markéta Hrubešová

Markéta Hrubešová

Sladké moc nemusí, zato k životu potřebuje maso. Když ho dva dny nemá, je absolutně bez energie. Herečka Markéta...

To není z Tomášovy hlavy, brání Erbová Řepku po útocích

Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová

Už několik dní bulvár řeší napjaté vztahy mezi Vlaďkou Erbovou a jejím exmanželem Tomášem Řepkou. Fotbalista si se svou...

Nestárne a umí zastavit čas, říkají o Dagmar Havlové stylisté

Dagmar Havlová

Bývalá první dáma Dagmar Havlová ve čtvrtek oslavila pětašedesáté narozeniny. Čas se jí snad nedotkl a figuru si drží...

Najdete na iDNES.cz