Miss Machová o vztahu s hokejistou Červenkou: Je to velká láska, vracím se do Omsku

  12:58aktualizováno  12:58
Česká Miss World 2010 Veronika Machová se teprve nedávno vrátila ze své první návštěvy ruského Omsku a už za pár dní se tam opět vrací za svým přítelem, hokejistou Romanem Červenkou. Tentokrát se zdrží na Sibiři tři týdny a o svém vztahu říká: "Je to velká láska."

Veronika Machová | foto: KORZO

Machová se s Červenkou zná poměrně krátce, ale zamilovanost byla natolik silná, že misska v lednu odletěla za svým milým rovnou na dvanáct dní.

Byla to její první cesta na Sibiř, ale Rusko ani ruština nejsou Veronice cizí. Maminka úspěšné krásky totiž z Ruska pochází. A dá se říct, že ruština je Veroničiným druhým rodným jazykem.

Podle slov Veroniky mamince nevadí, že její dvacetiletá dcera odlétá do Ruska již podruhé a skoro na celý měsíc. "Maminka vždycky říká, dělej to, co cítíš, a tak, jak to cítíš. Už před prvním odletem do Omsku jsem prostě cítila, že se chci s Romanem co nejdřív vidět, být s ním. A to šlo jedině tehdy, když za ním odjedu. Bylo to všechno velmi přirozené a nenucené. Upřímně mi přijde, že se s Romanem známe už pár let, ne pár měsíců," odkrývá své soukromí Machová.

Veronika Machová a Roman Červenka

Veronika Machová a Roman Červenka

"S Romanem jsem krátce a v Omsku jsme trávili dny hlavně spolu. Jednou jsme byli na večeři s rodinou Vampolových, ale ostatní večery jsme trávili sami. Den vypadal většinou tak, že Roman odešel ráno na trénink, kolem oběda se vrátil domů a potom jsme měli čas už pro sebe. Často měl Roman taky zápasy, nenechala jsem si ujít ani jeden," popsala Machová svou první cestu do Omsku, kde zažila i pořádnou ruskou zimu.

"Přes den bylo venku i minus třicet stupňů, ale tam je zima odlišná. Všichni jsou na ni připraveni, je to prostě Sibiř, tam jsou takové teploty na denním pořádku. Základem bylo nezdržovat se na ulici příliš dlouho a mně stačilo opravdu pár minut."

Veronika Machová v Omsku
Veronika Machová v Omsku
Veronika Machová v Omsku s Jaromírem Jágrem

Veronika Machová v Omsku chodila na zápasy a setkala se i s Jaromírem Jágrem

Loňská Česká Miss World nyní strávila v Čechách necelý měsíc a zařídila si všechny potřebné věci i práci tak, abych mohla zase odjet. "Teď odlétám do Ruska na tři týdny, pak budu v měsíc v Čechách. Práci mám domluvenou na data, až se vrátím," upřesnila své nejbližší plány Machová.

Autor: pro iDNES.cz


Nejčtenější

Na Davida Krause jsem si myslela už dávno, přiznává Jitka Zelenková

Jitka Zelenková a David Kraus

Zpěvačka Jitka Zelenková (68) slaví padesát let na hudební scéně. Vydala také novou desku Intimity, která ovšem není...

Honza Kočka byl fajn kluk, vzpomíná na synovce Michal David

Michal David

Zpěvák Michal David (58) v posledních dnech neprožívá zrovna veselé období. Přestože se mu pracovně daří a vystoupil i...Dnes musí být vše bio, přitom jde jen o byznys, říká Rybová

Linda Rybová

Vše co dělá, dělá s láskou k životu. Stejně tak přistupuje i ke zdravému životnímu stylu. Linda Rybová (42) sice působí...

Drahokoupil: Lidé mi píšou, že jsem gay. Přitom mám doma Miss

Zpěvák Vojta Drahokoupil a modelka Kristýna Kubíčková

O zpěvákovi a herci Vojtovi Drahokoupilovi (23) je v poslední době hodně slyšet. Vyhrál první kolo páté řady pořadu...

Mesarošová dala synovi netradiční jméno, musela čekat na schválení

Dominika Mesarošová

Dominika Mesarošová (32) měsíc po porodu prozradila, jak pojmenovala svého syna. Musela čekat na schválení úřady....

Další z rubriky

Spaceyho vyšetřuje policie kvůli dalšímu sexuálnímu obtěžování

Kevin Spacey (Beverly Hills, 27. dubna 2015)

Okresní státní zástupce z Los Angeles prověřuje další obvinění proti Kevinu Spaceymu (59) v souvislosti se sexuálním...

Jasmina Alagič: Rytmus mě dělá ještě šťastnější, než mi bylo dopřáno být

Jasmina Alagič a Rytmus

Moderátorka SuperStar Jasmina Alagič (28) a rapper Rytmus (41) už svoji lásku neskrývají, naopak ji začali dávat stále...

David Kraus: Byli jsme zasnoubení, Strýcová je největší omyl mého života

Tenistka Barbora Strýcová (vpravo) a její partner hudebník David Kraus na...

Hudebník David Kraus (38) se na Facebooku rozpovídal o své bývalé přítelkyni, tenistce Barboře Strýcové (32)....Najdete na iDNES.cz