Bočanová si hraje na japonskou bohyni, Kloubková řeší své příjmení

  15:20aktualizováno  15:20
Blíží se období prázdnin a dovolených, kdekdo by tedy očekával, že i české celebrity budou doma balit kufry a do společnosti jen tak nevyrazí. Omyl.

japonské krásky Kristina Kloubková (ve fialovém), Mahulena Bočanová (v červeném), Jitka Čvančarová (v modrém) a Zuzana Belohorcová (v bílém) | foto: Lukáš Bíba

Nové VIP Showroom KTC International v Dejvicích bylo k prasknutí! Sushi a luxusní nábytek sem přilákalo známé herce, herečky, moderátory a modelky.

Majitelé nového showroomu pro své hosty připravili opravdu pestrý sushi raut. Od jídelního stolku se nemohl odtrhnout hlavně moderátor Jan Rosák. U rautu byl mezi prvními a odcházel mezi posledními. Doprovod mu dělala manželka Jiřina a dcera Marie.

Role moderátora se neobvykle zhostil Pavel Zedníček, který představil a vyzpovídal kmotra VIP SHowroomu, módního návrháře Josefa Klíra. Zbytek večera pózoval v posteli s "japonskými" hosteskami.

Klír na přehlídku doskákal
Josef Klír na tuto akci doskákal na jedné noze. Tu druhou mu totiž zdobí sádra. "Hrál jsem squash," vysvětlil stručně své zranění. "Je to pro mou práci nepříjemný handicap, ale co se dá dělat," posteskl si. "Celý večírek je v japonském stylu, tak i modelky budou připomínat japonské krásky," komentoval svou módní show. "Ale v Japonsku byste rozhodně tak vysoké holky nikde neviděli," dodal.

Svou vizáží všechny nejvíce okouzlila herečka a moderátorka Mahulena Bočanová. "Je to nádherná ženská, kam se na ni hrabou všechny modelky," neslo se obdivně davem. Mahuleně japonský styl vyloženě sedl. Spolu s ní se do role modelek vžily také herečka Jitka Čvančarová, moderátorka Zuzana Belohorcová či tanečnice Kristina Kloubková.

Dovolená a pak vdavky
Půvabnou Kristinu kromě role moderátorky Bailanda, mohli diváci zanamenat v seriálu Poslední sezóna nebo dříve ve filmu Milenci a vrazi. Její hlavní profesí ale zůstává tančení v muzikálech a také choreografie. "Zrovna teď připravuju letní verzi muzikálu Golem. Bude kratší a víc taneční a já k němu právě vymýšlím choreografii," pochlubila se Kristina Kloubková na večírku plném gejš. "Já v tom ale tentokrát hrát nebudu - na prázdniny si chci letos udělat volno."

S přítelem Alanem Bastienem vyrazí někam k moři, nejspíš prý do Bulharska. "No a koncem srpna se budeme brát, tak nás ještě čeká svatební cesta," usmívá se Kristina. Kam novomanželé pojedou a kde vůbec bude svatba, je zatím ve fázi plánování. Jedním ze žhavých typů je ale zámek Průhonice. "Chtěla bych se vdávat určitě někde venku, pod širým nebem. Také společné příjmení, které si nechám napsat do občanky, nemáme vyřešené, ale do té doby se nějak dohodneme," věří. Jméno totiž komplikuje trochu fakt, že Kristina se prosadila pod svým rodným příjmením a Alana znají všichni jako Bastiena, jenže jeho pravé jméno je Rudolf Nasadil.

LUCIE VÁCHOVÁ pro iDNES.cz - MISS ČR 2003 přináší zaručené zprávy ze společnosti...

Autor:


Nejčtenější

Na Davida Krause jsem si myslela už dávno, přiznává Jitka Zelenková

Jitka Zelenková a David Kraus

Zpěvačka Jitka Zelenková (68) slaví padesát let na hudební scéně. Vydala také novou desku Intimity, která ovšem není...

Honza Kočka byl fajn kluk, vzpomíná na synovce Michal David

Michal David

Zpěvák Michal David (58) v posledních dnech neprožívá zrovna veselé období. Přestože se mu pracovně daří a vystoupil i...Dnes musí být vše bio, přitom jde jen o byznys, říká Rybová

Linda Rybová

Vše co dělá, dělá s láskou k životu. Stejně tak přistupuje i ke zdravému životnímu stylu. Linda Rybová (42) sice působí...

Drahokoupil: Lidé mi píšou, že jsem gay. Přitom mám doma Miss

Zpěvák Vojta Drahokoupil a modelka Kristýna Kubíčková

O zpěvákovi a herci Vojtovi Drahokoupilovi (23) je v poslední době hodně slyšet. Vyhrál první kolo páté řady pořadu...

Mesarošová dala synovi netradiční jméno, musela čekat na schválení

Dominika Mesarošová

Dominika Mesarošová (32) měsíc po porodu prozradila, jak pojmenovala svého syna. Musela čekat na schválení úřady....

Další z rubriky

Proměny v Tváři: Sexy Schneiderová, švihák Děrgel a mánička Jašków

Osmý díl páté řady velkolepé show Tvoje tvář má známý hlas opět přinesl několik...

Osmý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas opět přinesl několik povedených proměn. Podívejte se, jak vypadala...

Sestřenice Williama a Harryho zdědila lásku k módě po tetičce Dianě

Kitty Spencerová coby tvář značky Bvlgari

Sestřenici princů Williama a Harryho, lady Kitty Spencerové (27), bylo pouhých sedm let, když její teta, princezna...

Hybnerová: S vráskami problém nemám. Retušování mi přijde jako podvod

Vanda Hybnerová

Vanda Hybnerová (50) nemá problém převtělit se do mužské postavy. Při focení nového kalendáře Proměny, v němž se před...Najdete na iDNES.cz