Jsem potomkem otrokáře, který se oženil s otrokyní, odhalila Beyoncé

  15:01aktualizováno  15:01
Zpěvačka Beyoncé (36) si vyzkoušela, jaké je to být šéfkou magazínu Vogue. Jeho nové zářijové vydání měla zcela na starosti. Sama do něj také napsala článek, v němž promluvila o komplikacích při porodu dvojčat, manželově nevěře i předcích otrokářích.

Beyoncé (New York, 20. října 2015) | foto: Reuters

Zpěvačka dvojčata přivedla na svět v červnu 2017. Nyní prozradila, že musela rodit akutním císařským řezem. „V den, kdy jsem porodila Rumi a Sira, jsem měla 99 kilogramů. Byla jsem oteklá kvůli toxémii a více než měsíc jsem musela ležet. Mé zdraví a zdraví mých dětí byly ohrožené, takže jsem šla na akutní císařský řez,“ prohlásila.

Fotogalerie

Když se nyní ohlédne, jak se po prvním porodu dcery Bue Ivy (6) snažila co nejrychleji zhubnout těhotenská kila, připadá jí to šílené. Po dvojčatech se rozhodla z toho nedělat těžkou hlavu. 

„Začala jsem se mít ráda a přijala své křivky. Akceptovala jsem, že mé tělo chce takové být. Po šesti měsících jsem se začala připravovat na festival Coachella. Stala jsem se dočasně vegankou, přestala pít kávu, alkohol a všechny ovocné nápoje. Ale byla jsem trpělivá a užívala si plnějších křivek. Moje děti a manžel také,“ přiznala s tím, že doteď má silnější ruce, ramena, prsa a stehna a pořád má i malé bříško. 

Hudebník Jay-Z (48), se kterým Beyoncé letos oslaví 10. výročí svatby, loni přiznal, že manželku podvedl. Zpěvačka sice říká, že si prošla peklem, ale svému choti odpustila. 

„Každý vztah má mnoho odstínů. Nic není černé nebo bílé. Prošla jsem si peklem, vrátila se zpět a jsem vděčná za každý šrám. Zažila jsem zradu a zlomené srdce v mnoha podobách. Zklamala jsem se v obchodním  partnerství, stejně jako v osobním, kvůli čemuž jsem se cítila zanedbávána, ztracená a zranitelná. I přesto všechno jsem se naučila smát, plakat a růst,“ uvedla.

Beyoncé na udílení cen Grammy (Los Angeles, 12. února 2017)

Beyoncé na udílení cen Grammy (Los Angeles, 12. února 2017)

Beyoncé také nedávno zjistila, že jejím předkem byl otrokář. Ten se zamiloval do své otrokyně, kterou si pak vzal. „Pocházím z řady zlomených vztahů plných zneužívání moci a nedůvěry.  Teprve když jsem si to uvědomila, byla jsem schopna vyřešit konflikty ve svém vlastním vztahu. Nedávno jsem zkoumala své předky a zjistila jsem, že jsem potomkem otrokáře, který se zamiloval a oženil s otrokyní,“ prohlásila s tím, že toto zjištění musela dlouho zpracovávat. 

„Přemýšlela jsem, co z toho vyplývá a snažila se to nějak pochopit. Věřím, že proto mě Bůh požehnal dvojčaty. Poprvé byla mužská a ženská energie schopna ve mě koexistovat a růst. Modlím se, abych byla schopna přelomit generační prokletí v rodině a aby moje děti měly méně komplikované životy,“ dodala.

Autor:


Nejčtenější

Na Davida Krause jsem si myslela už dávno, přiznává Jitka Zelenková

Jitka Zelenková a David Kraus

Zpěvačka Jitka Zelenková (68) slaví padesát let na hudební scéně. Vydala také novou desku Intimity, která ovšem není...

Honza Kočka byl fajn kluk, vzpomíná na synovce Michal David

Michal David

Zpěvák Michal David (58) v posledních dnech neprožívá zrovna veselé období. Přestože se mu pracovně daří a vystoupil i...Řepka je obžalován ze zpronevěry. Za milion prodal cizí auto

Bývalý fotbalista Tomáš Řepka prodal luxusní automobil Mercedes-Benz GL, který...

Soud řešil další kauzu Tomáše Řepky (44). Bývalý fotbalista prodal za milion korun auto, které nebylo jeho. Řepka k...

Tereza Kostková se tajně vdala, prozradili její kolegové z divadla

Jakub Nvota a Tereza Kostková na premiéře hry Hrdinové (3. května 2018, pražské...

Tereza Kostková (42) se po třech letech od rozvodu vdala za režiséra Jakuba Nvotu (41). S tím byla poprvé viděna při...

Dnes musí být vše bio, přitom jde jen o byznys, říká Rybová

Linda Rybová

Vše co dělá, dělá s láskou k životu. Stejně tak přistupuje i ke zdravému životnímu stylu. Linda Rybová (42) sice působí...

Další z rubriky

ANKETA: Banášová, Farna, Hanychová. Vyberte celebritu let 1998 až 2008

Ewa Farna, Diana Kobzanová, Lucie Borhyová, Vladko Dobrovodský

U příležitosti 100 let od založení Československa připravila redakce Revue iDNES.cz kvízy o známých tvářích, které ve...

West a Kardashianová vyrazili na dovolenou do Ugandy. Rozdávali tenisky

Kanye West, Kim Kardashianová a ugandský prezident Yoweri Museveni (Entebbe,...

Americký raper Kanye West (41) a jeho žena Kim Kardashianová (37) vyrazili na dovolenou do Ugandy. Tam se setkali s...

Bellová kritizuje Sněhurku. Podle herečky má pohádka na děti špatný vliv

Kristen Bellová na People's Choice Awards (Los Angeles, 18. ledna 2017)

Herečka Kristen Bellová (38), která propůjčila hlas princezně Anně v animovaném filmu Ledové království, se obula do...Najdete na iDNES.cz