Nohy mám hezčí než obličej, říká Bára Basiková k fotkám v Playboyi

  16:02aktualizováno  16:02
Bára Basiková (55) zavzpomínala v Limuzíně na ÓČKU na časy, kdy začínala v kapelách Precedens a Stromboli. Tehdy nafotila lechtivé fotky pro magazín Playboy a kvůli své kritičnosti se, jak sama říká, dostávala často s někým do konfliktu.

Bára Basiková v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou na ÓČKO STAR | foto: Jan Ráček

Zpěvačka Bára Basiková byla jednou z prvních českých celebrit, které oslovili redaktoři z české verze časopisu Playboy k pózování pro umělecké portréty na stránkách tohoto pánského časopisu. 

Fotogalerie

„Nafotili jsme před lety umělecké fotografie. Líčení je trochu přehnané, ale zaměřte se na nohy. Ty jsem vždycky měla hezký... a pořád mám. Nohy mám hezčí než obličej,“ směje se Basiková, když jí Míra Hejda ukazuje dávno zapomenutou, na tehdejší dobu odvážnou fotografii.

„Dnes už té rebelie tolik není, ale v devatenácti, kdy jsem začínala, jsem byla dost dobrej pankáč. Ke všemu jsem přistupovala s revoltou a byla jsem hodně kritická. Když se mi něco nelíbilo, dala jsem to vždy najevo. Byla jsem takový ten typ co na srdci, to na jazyku. Takže jsem se díky tomu dost často dostávala s někým do konfliktu,“ vzpomíná Basiková.

Křídla prý zpěvačce přistřihl věk a rozum. I když má pocit, že se moc nezměnila a že je jí uvnitř pořád šestnáct, přece jen vnímá, že je od chvíle, kdy se jí narodily děti zodpovědnější a klidnější. 

„Když se stanete rodičem, uvědomíte si, že se váš život od základu mění. Že už není a nikdy nebude jen o vás samotných, ale o rodině a hlavně vašich dětech,“ říká Basiková.

TALK SHOW LIMUZÍNA S MÍROU HEJDOU SLEDUJTE NA ÓČKO STAR

Nové díly pořadu je možno vidět vždy v pátek ve 21:00. Repríza pak čeká diváky v sobotu v 11:30 a v neděli v 18:00 hodin.

Zpěvačka zavzpomínala v rozhovoru i na svou letošní dovolenou. „Stihla jsem Barcelonu, Řecko i Egypt. Egypt je taková dovolená na pohodu. Lehnout si, popíjet drinky, číst knížku, opalovat se a užívat si krásné koupání a šnorchlování. Cestovala jsem ale hodně i po Čechách, které jsou opravdu krásné,“ dodává zpěvačka. 

Prvním manželem Báry Basikové byl přítel její spolužačky ze střední školy, Petr Jícha. Svatbu měli v roce 1990. S Jíchou má zpěvačka dvojčata, dnes již pětadvacetileté dcery Annu a Marii. Druhým životním partnerem a manželem Basikové byl architekt Jaromír Pizinger. Ten po několika letech vztahu požádal o rozvod. 

Třetí svatba zpěvačky proběhla s hercem Petrem Polákem. Ačkoliv už spolu nežijí, udržují oba partneři dobré vztahy, zejména kvůli společnému synovi, dnes devítiletému Theodorovi.

Autor:


Nejčtenější

Na Davida Krause jsem si myslela už dávno, přiznává Jitka Zelenková

Jitka Zelenková a David Kraus

Zpěvačka Jitka Zelenková (68) slaví padesát let na hudební scéně. Vydala také novou desku Intimity, která ovšem není...

Honza Kočka byl fajn kluk, vzpomíná na synovce Michal David

Michal David

Zpěvák Michal David (58) v posledních dnech neprožívá zrovna veselé období. Přestože se mu pracovně daří a vystoupil i...Dnes musí být vše bio, přitom jde jen o byznys, říká Rybová

Linda Rybová

Vše co dělá, dělá s láskou k životu. Stejně tak přistupuje i ke zdravému životnímu stylu. Linda Rybová (42) sice působí...

Drahokoupil: Lidé mi píšou, že jsem gay. Přitom mám doma Miss

Zpěvák Vojta Drahokoupil a modelka Kristýna Kubíčková

O zpěvákovi a herci Vojtovi Drahokoupilovi (23) je v poslední době hodně slyšet. Vyhrál první kolo páté řady pořadu...

Mesarošová dala synovi netradiční jméno, musela čekat na schválení

Dominika Mesarošová

Dominika Mesarošová (32) měsíc po porodu prozradila, jak pojmenovala svého syna. Musela čekat na schválení úřady....

Další z rubriky

Sestřenice Williama a Harryho zdědila lásku k módě po tetičce Dianě

Kitty Spencerová coby tvář značky Bvlgari

Sestřenici princů Williama a Harryho, lady Kitty Spencerové (27), bylo pouhých sedm let, když její teta, princezna...

Ve škole mě šikanovali, přiznala hvězda seriálu Hra o trůny

Maisie Williamsová (Toronto Film Festival, 9. září 2017)

Maisie Williamsová (21), představitelka Aryi Starkové ze seriálu Hra o trůny, v aktuálním rozhovoru přiznala, že ji...

KVÍZ: Kde si bral Mareš Koblížkovou? Znáte hvězdy let 2008–2018?

Vica Kerekes, Mikolas Josef, Ester Ledecká, Leoš Mareš

I v posledním kvízu na téma československé osobnosti 1918-2018 si můžete ověřit své vědomosti o celebritách. Připomeňte...Najdete na iDNES.cz