Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Astrolog: Největší šance má Zeman

  10:53aktualizováno  10:53
Největší šanci stát se českým prezidentem, má podle hvězd Miloš Zeman. "Nemusí být nutně zvolen, ale má nejméně sedmdesátiprocentní naději. Největší ze všech tří kandidátů," vyčetl z osobních horoskopů Miloše Zemana, Václava Klause a Jaroslavy Moserové astrolog Richard Stříbný. Podceňování nebes není podle předsedy Sekce profesiálních astrologů a člena výboru Astrologické společnosti České republiky na místě. "Loňské povodně jsem předpovídal poprvé osm měsíců předem a naposledy týden dopředu," argumentuje.
ref="http://revue.idnes.cz/odpovedi.asp?t=STRIBNY"> Odpovědi astrologa na volbu prezidenta najdete zde.

ODPOVĚDI ASTROLOGA NAJDETE ZDE!


V pátek prochází Luna znamením Vah, v nichž je narozen právě Miloš Zeman. Obecně to pro člověka znamená, že je v ten čas oblíben u lidí a mívá štěstí. Zemana redy čeká příznivý den. "Pokud ale nevzejde z dnešních voleb vítěz a dojde na přímou volbu, porostou šance hlavně Otakaru Motejlovi. Vsadil bych na něj v červnu a v září. Zvyšovat se budou také Jarloslavě Moserové," říká astrolog. "Oba mají ve hvězdách podobnou konstelaci. Do jejich zemského znamení Panny vstupuje Jupiter, což je příznivý signál."

Jupitera v horoskopu má ve významné pozici v příštích měsících také Petr Pithart, takže i jeho šance stoupají. Ani Zeman není podle Stříbného v přímé volbě bez šance. "Nedivil bych se ale, kdybychom už dnes měli prezidenta," upřesňuje Stříbný výklad oblohy. "Nebe je plné překvapení, vůbec nevylučuji, že by volba mohla proběhnout překvapivě snadno."


Konstalace planet a hvězd v polovině ledna přála víc Václavu Klausovi. "Leden pro něj může vypadat ještě slibně, ale únor se jeví méně příznivě," napsal astrolog už vloni v listopadu. Únor a březen bude podle něj pro Klause zásadní. "Čekají ho změny, a to možná i v osobním životě,"předpokládá Stříbný. V přímé volbě by byla Klausovi nebesa nejvíc nakloněna až v listopadu.

O prezidentovi má astrolog svou představu: "Já osobně bych ve funkci prezidenta viděl nejraději nějakého jupiterovského člověka. Tedy člověka velkorysého, tolerantního, žoviálního, nekonfliktního, který na lidi působí sympaticky. Takový je třeba pražský primátor Pavel Bém."

Jaký bude rok 2003
Katastrofické povodně se letos podle Stříbného opakovat nebudou. Očekává, že se bude zvyšovat zadluženost země, poukazuje na špatný výběr daní a pojištění. Připomíná neschopnost stran našeho politického spektra dohodnout se na rozumných kompromisech.

Značně nejednotní budou podle hvězd občané ohledně připojení ČR do Evropské unie. "V únoru, v březnu, v dubnu a v květnu budou mít k sobě lidé blíž, posílí se soucit se sociálně slabými a starými lidmi. I vláda bude k nim vstřícná. Náš lid bude ochoten naslouchat mravním a duchovním autoritám více než jindy," domnívá se Stříbný. Naši ekonomiku podle něj příznivě ovlivní investice ze zahraničí. Velmi slušně by mělo prosperovat stavebnictví a průmyslová výroba. Přijede sem víc turistů a také Češi budou hodně cestovat.

Máme-li čekat válku ve světě, pak podle Stříbného ve druhé dekádě února. "Na ekliptice jsou velmi nebezpečné konstelace, které by mohly svádět k válečným konfliktům."

Richard Stříbný

Osmnáct let působil Stříbný jako vědecko-výzkumný pracovník v oboru elektrochemického zkoumání korozních procesů. Pracoval jsem ve výzkumném ústavu a paralelně se zabývat astrologií. Studoval různé filosofie, má rozsáhlou knihovnu duchovní, ezoterické a filosofické literatury. V roce 199O založil s kolegy Astrologickou společnost.
Vědomosti a poznatky využívá jako poradce - astrolog. Pravidelně přispívá do časopisu Astro. "Astrolog by měl podle mého názoru být v jistém smyslu renesančním člověkem, ovládajícím různé disciplíny, protože problémy klientů jsou skutečně velice různorodé a specifické a alespoň částečná orientace astrologa v příslušném oboru pochopitelně věci prospěje."

 

Stránky astrologa Richarda Stříbného

Autor:


Nejčtenější

Tajná svatba: Karolína Plíšková se vdala za Michala Hrdličku

Tenistka Karolína Plíšková se vdala za Michala Hrdličku.

Tenistka Karolína Plíšková (26) si po dvou a půl letech vztahu vzala svého přítele a manažera, moderátora Michala...

Herec Bohumil Klepl měl nehodu na motorce, srazil se s autobusem

Bohumil Klepl

Herec Bohumil Klepl (60) měl v sobotu krátce po poledni nehodu na motorce. Na pražské Jižní spojce se srazil s...Eva Pilarová skončila s vážným úrazem v nemocnici

Evergreen Tour 2015, Praha, Lucerna, 29. dubna 2015: Eva Pilarová

Zpěvačka Eva Pilarová (78) musela být po vážném úrazu okamžitě odvezena do nemocnice a neprodleně operována....

Barbora Špotáková má druhého syna, dostal jméno Darek

Barbora Špotáková má druhého syna, dostal jméno Darek

Oštěpařka Barbora Špotáková je od soboty dvojnásobnou maminkou. Olympijská vítězka a mistryně světa přivedla v...

Bývalá tenistka Martina Hingisová se podruhé vdala

Martina Hingisová si vzala sportovního lékaře Harryho Leemanna.

Někdejší tenisová světová jednička Martina Hingisová (37) se v pátek ve švýcarském městě Bad Ragaz podruhé vdala. Vzala...

Další z rubriky

Katy Perry doporučuje behaviorální terapii místo léků na předpis

Zpěvačka Katy Perry si na červený koberec vybrala hladké růžové šaty na tenká...

Zpěvačka Katy Perry (33) tvrdí, že nebyla nikdy šťastnější než nyní. A nikoli kvůli vztahu s Orlandem Bloomem (41)....

Princ George slaví páté narozeniny, v dospělosti chce být pilotem

Princ George (Londýn, 9. července 2018)

V neděli slaví princ George, který je třetí v pořadí nástupnictví na britský trůn po dědečkovi Charlesovi a otci...

S kuchaři mám soucit, nejsem prudící zákazník, říká Markéta Hrubešová

Markéta Hrubešová na soutěži O nejlepší školní oběd, která se odehrála v Brně.

Jídlo je pro herečku Markétu Hrubešovou (46) vášeň, ale vůli otevřít vlastní restauraci v sobě nenašla. „Ráda navařím,...

Najdete na iDNES.cz