Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Astrolog: Největší šance má Zeman

  10:53aktualizováno  10:53
Největší šanci stát se českým prezidentem, má podle hvězd Miloš Zeman. "Nemusí být nutně zvolen, ale má nejméně sedmdesátiprocentní naději. Největší ze všech tří kandidátů," vyčetl z osobních horoskopů Miloše Zemana, Václava Klause a Jaroslavy Moserové astrolog Richard Stříbný. Podceňování nebes není podle předsedy Sekce profesiálních astrologů a člena výboru Astrologické společnosti České republiky na místě. "Loňské povodně jsem předpovídal poprvé osm měsíců předem a naposledy týden dopředu," argumentuje.
ref="http://revue.idnes.cz/odpovedi.asp?t=STRIBNY"> Odpovědi astrologa na volbu prezidenta najdete zde.

ODPOVĚDI ASTROLOGA NAJDETE ZDE!


V pátek prochází Luna znamením Vah, v nichž je narozen právě Miloš Zeman. Obecně to pro člověka znamená, že je v ten čas oblíben u lidí a mívá štěstí. Zemana redy čeká příznivý den. "Pokud ale nevzejde z dnešních voleb vítěz a dojde na přímou volbu, porostou šance hlavně Otakaru Motejlovi. Vsadil bych na něj v červnu a v září. Zvyšovat se budou také Jarloslavě Moserové," říká astrolog. "Oba mají ve hvězdách podobnou konstelaci. Do jejich zemského znamení Panny vstupuje Jupiter, což je příznivý signál."

Jupitera v horoskopu má ve významné pozici v příštích měsících také Petr Pithart, takže i jeho šance stoupají. Ani Zeman není podle Stříbného v přímé volbě bez šance. "Nedivil bych se ale, kdybychom už dnes měli prezidenta," upřesňuje Stříbný výklad oblohy. "Nebe je plné překvapení, vůbec nevylučuji, že by volba mohla proběhnout překvapivě snadno."


Konstalace planet a hvězd v polovině ledna přála víc Václavu Klausovi. "Leden pro něj může vypadat ještě slibně, ale únor se jeví méně příznivě," napsal astrolog už vloni v listopadu. Únor a březen bude podle něj pro Klause zásadní. "Čekají ho změny, a to možná i v osobním životě,"předpokládá Stříbný. V přímé volbě by byla Klausovi nebesa nejvíc nakloněna až v listopadu.

O prezidentovi má astrolog svou představu: "Já osobně bych ve funkci prezidenta viděl nejraději nějakého jupiterovského člověka. Tedy člověka velkorysého, tolerantního, žoviálního, nekonfliktního, který na lidi působí sympaticky. Takový je třeba pražský primátor Pavel Bém."

Jaký bude rok 2003
Katastrofické povodně se letos podle Stříbného opakovat nebudou. Očekává, že se bude zvyšovat zadluženost země, poukazuje na špatný výběr daní a pojištění. Připomíná neschopnost stran našeho politického spektra dohodnout se na rozumných kompromisech.

Značně nejednotní budou podle hvězd občané ohledně připojení ČR do Evropské unie. "V únoru, v březnu, v dubnu a v květnu budou mít k sobě lidé blíž, posílí se soucit se sociálně slabými a starými lidmi. I vláda bude k nim vstřícná. Náš lid bude ochoten naslouchat mravním a duchovním autoritám více než jindy," domnívá se Stříbný. Naši ekonomiku podle něj příznivě ovlivní investice ze zahraničí. Velmi slušně by mělo prosperovat stavebnictví a průmyslová výroba. Přijede sem víc turistů a také Češi budou hodně cestovat.

Máme-li čekat válku ve světě, pak podle Stříbného ve druhé dekádě února. "Na ekliptice jsou velmi nebezpečné konstelace, které by mohly svádět k válečným konfliktům."

Richard Stříbný

Osmnáct let působil Stříbný jako vědecko-výzkumný pracovník v oboru elektrochemického zkoumání korozních procesů. Pracoval jsem ve výzkumném ústavu a paralelně se zabývat astrologií. Studoval různé filosofie, má rozsáhlou knihovnu duchovní, ezoterické a filosofické literatury. V roce 199O založil s kolegy Astrologickou společnost.
Vědomosti a poznatky využívá jako poradce - astrolog. Pravidelně přispívá do časopisu Astro. "Astrolog by měl podle mého názoru být v jistém smyslu renesančním člověkem, ovládajícím různé disciplíny, protože problémy klientů jsou skutečně velice různorodé a specifické a alespoň částečná orientace astrologa v příslušném oboru pochopitelně věci prospěje."

 

Stránky astrologa Richarda Stříbného

Autor:Nejčtenější

Nepotřebuji tvou lásku a podporu, odmítla Cattralová kondolenci Parkerové

Z filmu Sex ve městě 2

V seriálu Sex ve městě byly Carrie a Samantha nejlepší kamarádky, ale v reálném životě si jejich představitelky už...

Bavič Petr Novotný opět bojuje o život. Selhal mu organismus

Petr Novotný

Bavič a moderátor pořadů Novoty či Dobroty Petr Novotný (70) leží v nemocnici v kritickém stavu. Na ARO ve Vojenské...Hlásí se další Trumpovy milenky. Playmate prozradila, jak tutlal zálety

Karen McDougalová (vpravo) si v roce 2001 zahrála v béčkovém filmu Aréna

Po bývalé pornoherečce Stephanii Cliffordové se začínají ozývat další ženy tvrdící, že měly sexuální styk s Donaldem...

Zemřel dánský princ Henrik, manžel královny Margrethe II.

Třináctého února zemřel dánský princ Henrik

Po vážné nemoci zemřel v noci na středu dánský princ Henrik, manžel královny Margrethe II. Třiaosmdesátiletý šlechtic...

Millsová: Seriál Báječná léta skončil po absurdním obvinění z obtěžování

Herci ze seriálu Báječná léta: Josh Saviano, Alley Millsová, Danica...

Americký herec Fred Savage (41), známý ze seriálu Báječná léta, čelil v roce 1993 obvinění ze sexuálního zneužívání....

Další z rubriky

Britská královna Alžběta II. má i v 91 letech volno jen dva dny v roce

Fotka královny v jejích komnatách v Buckinghamském paláci. (9. září 2015)

Královna Alžběta II. (91) zůstává i ve svém věku jedním z nejvíc pracujících členů britské královské rodiny. Existují...

Lawrencová o úniku nahých fotek: Jako by se mnou spala celá planeta

Jennifer Lawrencová (Toronto, 10. září 2017)

Hvězda filmů X-Men a Hunger Games Jennifer Lawrencová (27) opět zavzpomínala na incident z roku 2014. Hackeři tenkrát...

Olympionik Tom Daley a scenárista Lance Black budou mít dítě

Tom Daley a Dustin Lance Black

Britský olympionik Tom Daley (23) se pochlubil na Instagramu fotkou z ultrazvuku. Se svým manželem Lancem Blackem (43)...

Najdete na iDNES.cz