All X nezmizeli, tři roky po X Faktoru plánují desku

  15:19aktualizováno  15:19
Po partě brněnských herců, která v talentové soutěži X Faktor zaujala dokonalou show, jako by se slehla zem. Tento osud potká většinu účastníků talentových soutěží. All X ale neskončili. Koncertují, připravují novou desku a nedávno pokřtili kalendář s miss Veronikou Chmelířovou.

All X před vystoupením | foto: Tino Kratochvíl

I když se All X vytratili z médií, jako skupina dál drží pohromadě. Soutěž jim změnila život, i když asi ne tak závratně, jak si mnozí účastníci na začátku představují. Původně jen humorný nápad se díky X Faktoru stal součástí jejich života. Vystupují ale spíš pro potěšení než pro obživu.

"Zažili jsme boom. Televizní obrazovka pomůže mnoha talentům dostat se nahoru, ale soutěží je samozřejmě mnoho, na scéně se neustále objevují nové tváře a české podhoubí hudební scény není úplně ideální," řekl člen skupiny Jakub Uličník.

"Po X Faktoru jsme hodně vystupovali, ale postupem času se to zklidnilo, i když průběžné koncerty máme neustále. Všichni působíme v divadlech, takže skupina není naším jediným denním chlebem, ale je pro nás neustálou zábavou a prostorem pro nové nápady," dodal.

All X

Ty vznikají především v hospůdce u piva, kde se kamarádi ze školy scházejí. Mají už tolik materiálu, že to stačí na desku, kterou by rádi letos vydali. "Máme spoustu kamarádů muzikantů, kteří nám pomáhají natáčet, a jsme jim za to velmi vděční. Většinu si ovšem děláme sami a těšíme se, až se podaří to naše album," prozradil Uličník.

Skupina All X stále dostává nabídky na účinkování při různých akcích. Naposled se představili na křtu charitativního kalendáře Help with me s modelkou Veronikou Chmelířovou.

All X pokřtili kalendář Help with me

All X pokřtili kalendář Help with me

"Stát se kmotry kalendáře, jehož výtěžek je věnován dětem se speciálními vzdělávacími potřebami ve Znojmě, oslavit jeho vznik na našem vystoupení, byl nápad, který uvítala celá skupina. Byli jsme velmi rádi, že se na charitativním projektu můžeme podílet," řekli All X.

Autor: pro iDNES.cz


Nejčtenější

Na Davida Krause jsem si myslela už dávno, přiznává Jitka Zelenková

Jitka Zelenková a David Kraus

Zpěvačka Jitka Zelenková (68) slaví padesát let na hudební scéně. Vydala také novou desku Intimity, která ovšem není...

Honza Kočka byl fajn kluk, vzpomíná na synovce Michal David

Michal David

Zpěvák Michal David (58) v posledních dnech neprožívá zrovna veselé období. Přestože se mu pracovně daří a vystoupil i...Dnes musí být vše bio, přitom jde jen o byznys, říká Rybová

Linda Rybová

Vše co dělá, dělá s láskou k životu. Stejně tak přistupuje i ke zdravému životnímu stylu. Linda Rybová (42) sice působí...

Drahokoupil: Lidé mi píšou, že jsem gay. Přitom mám doma Miss

Zpěvák Vojta Drahokoupil a modelka Kristýna Kubíčková

O zpěvákovi a herci Vojtovi Drahokoupilovi (23) je v poslední době hodně slyšet. Vyhrál první kolo páté řady pořadu...

Mesarošová dala synovi netradiční jméno, musela čekat na schválení

Dominika Mesarošová

Dominika Mesarošová (32) měsíc po porodu prozradila, jak pojmenovala svého syna. Musela čekat na schválení úřady....

Další z rubriky

Patrika jsem milovala, jako všechny muže před ním, říká Dara Rolins

Dara Rolins

Už před více jak půl rokem se Dara Rolins (45) rozešla s Patrikem Rytmusem Vrbovským (41). Raper zapomněl na minulost a...

Po porodu jsem nechtěla mít sex, přiznala Kardashianová

Kim Kardashianová se pyšní výrazným pozadím, pro které se hodí jednodílné...

Selfie královna Kim Kardashianová (39) se na sociálních sítích prezentuje jako sexuální dračice. V reálu si...

Jako první opouští StarDance Bagárová a Ondráček. Zradila je samba

Monika Bagárová a Robin Ondráček ve StarDance

Devátou řadu soutěže StarDance jako první opouští taneční pár Monika Bagárová (24) a Robin Ondráček (27). První...Najdete na iDNES.cz