Hanychová nepolevuje kvůli těhotenství v práci a nepřestala ani pít a kouřit

  0:03aktualizováno  13:26
Agáta Hanychová, která je ve třetím měsíci těhotenství, se snaží být zodpovědnou nastávající maminkou. Zatím ale nepolevila v pracovním tempu a nepřestala ani úplně kouřit a pít. V práci si navíc chce dát jen měsíční pauzu, jak prozradí v dnešní Show Jana Krause na Primě.

"Chtěla bych mít přestávku asi tak měsíc. Naivně si myslím, že by to mohlo stačit. Hlídat bude maminka. Řekla mi, že jestli jí budu platit tolik, co ona platí svým chůvám, tak zůstane klidně doma a přestane pracovat," prozradí své plány modelka.

Na její pracovitosti prý ztroskotaly i její předchozí vztahy. "Myslím, že chlapi unavenosti a lenosti moc podlehnou. Pracovali méně než já. Já odcházím z domova v šest ráno a vracím se ve tři ráno," říká Hanychová. Sama prý není nikdy unavená, i když v rozhovoru pro iDNES.cz přiznala, že kvůli těhotenství spí daleko víc než dřív.

"Zatím pracuji normálně a určitě kvůli těhotenství neodmítám pracovní nabídky, ale přiznám se, že daleko více spím. Často, když přejíždím večer z akce na akci, kde mám přehlídku, tak své manažerce Hance v autě usnu. A až Hanka zaparkuje, tak mě vzbudí a já jdu předvádět."  

Agáta Hanychová

Dítě si prý přála, ale netušila, že se to stane tak rychle. "O dítěti jsem přemýšlela už asi pět let, ale když to teď přišlo, trvalo mi, než jsem uvěřila, že jsem opravdu těhotná. Teď už tomu věřím, jsem totiž opravdu v jiném stavu. Nechápala jsem, proč se mi chce neustále ze všeho brečet, slzy se mi hrnou do očí, i když třeba jen slyším v rádiu pomalou písničku. Naštěstí mě doktor uklidnil, že to je normální, že právě proto se tomu říká jiný stav," usmála se modelka a nefalšované slzy se jí opět nahrnuly do očí.

Ani v jiném stavu si ale nedokáže odpustit cigaretu a skleničku vína. "Dříve jsem kouřila i šedesát cigaret denně a to jsem teď stáhla na minimum. Dám si maximálně tři až čtyři cigarety denně," prozradila Hanychová a dodala, že pití jí lékař úplně nezakázal.

"Doktor mi potvrdil, že skleničku vína nebo pivo si určitě dát mohu, tak jsem si i na Silvestra s ostatními přiťukla, ale nepiju jako dřív, jsem zodpovědná," dodala modelka.

Dítě, která čeká s Miroslavem Dopitou, by mělo přijít na svět přibližně v půlce srpna. Pohlaví se rodiče dozví začátkem jara. "Jsem holka, tak bych si samozřejmě přála mít holčičku, ale nezbývá mi, než pronést tu tolik známou větu: Hlavně, ať je to zdravé," řekla Hanychová, na které začíná být těhotenství pomalu vidět.

Otěhotněla prý kvůli žvýkačkám

Bříško odhalila při představování nových energetických žvýkaček, pro které nafotila kampaň. A to i přesto, že je v tomto stavu nesmí konzumovat.

Filip Trojovský představil kampaň s Agátou Hanychovou

Filip Trojovský představil kampaň s Agátou Hanychovou

Prý to byly ale právě energetické žvýkačky, které stojí za jejím těhotenstvím. "Když jsem jednou na začátku prosince kvůli předchozímu žvýkání energetické žvýkačky nemohla spát, nezbylo mi v noci nic jiného, než se s partnerem pokoušet o miminko," dodala se smíchem modelka.

Autoři: pro iDNES.cz,


Nejčtenější

Na Davida Krause jsem si myslela už dávno, přiznává Jitka Zelenková

Jitka Zelenková a David Kraus

Zpěvačka Jitka Zelenková (68) slaví padesát let na hudební scéně. Vydala také novou desku Intimity, která ovšem není...

Honza Kočka byl fajn kluk, vzpomíná na synovce Michal David

Michal David

Zpěvák Michal David (58) v posledních dnech neprožívá zrovna veselé období. Přestože se mu pracovně daří a vystoupil i...Dnes musí být vše bio, přitom jde jen o byznys, říká Rybová

Linda Rybová

Vše co dělá, dělá s láskou k životu. Stejně tak přistupuje i ke zdravému životnímu stylu. Linda Rybová (42) sice působí...

Drahokoupil: Lidé mi píšou, že jsem gay. Přitom mám doma Miss

Zpěvák Vojta Drahokoupil a modelka Kristýna Kubíčková

O zpěvákovi a herci Vojtovi Drahokoupilovi (23) je v poslední době hodně slyšet. Vyhrál první kolo páté řady pořadu...

Mesarošová dala synovi netradiční jméno, musela čekat na schválení

Dominika Mesarošová

Dominika Mesarošová (32) měsíc po porodu prozradila, jak pojmenovala svého syna. Musela čekat na schválení úřady....

Další z rubriky

Hybnerová: S vráskami problém nemám. Retušování mi přijde jako podvod

Vanda Hybnerová

Vanda Hybnerová (50) nemá problém převtělit se do mužské postavy. Při focení nového kalendáře Proměny, v němž se před...

KVÍZ: Kde si bral Mareš Koblížkovou? Znáte hvězdy let 2008–2018?

Vica Kerekes, Mikolas Josef, Ester Ledecká, Leoš Mareš

I v posledním kvízu na téma československé osobnosti 1918-2018 si můžete ověřit své vědomosti o celebritách. Připomeňte...

Chřipka u mě přešla v únavový syndrom, přiznala Claire Foyová

Herečka Claire Foyová na premiéře filmu První člověk (25. září 2018, Paříž)

Britská herečka Claire Foyová (34) přiznala, že kvůli vysokému pracovnímu nasazení a následné nemoci jí lékaři...Najdete na iDNES.cz