Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kuriozity roku 2016: šílené plastiky, Hanks v parku a vtipy z Brangeliny

  1:02aktualizováno  1:02
Letošní rok byl nabitý kuriozitami všeho druhu. Lidé se předháněli v bizarních plastikách nebo ve vtípcích na adresu rozvádějících se Brada Pitta a Angeliny Jolie. Jednou z milých kuriozit tohoto roku byl britský kuchař, který dělá lidem radost obrázky, jež si nechává malovat na hlavu.

Kuriozity roku 2016 | foto: Koláž iDNES.cz

Část 1/8

Posedlost plastikami

Pixee Foxové je teprve šestadvacet let, ale už má za sebou přes 100 plastických operací. A rozhodně s nimi dle vlastních slov není u konce. Se svým vzhledem totiž stále není spokojená. Její rodiče prý z její posedlosti nejsou nadšení, stýská se jim po původním dceřině vzhledu a mají strach o její zdraví. Pixee už má ale na rok 2017 naplánované další plastiky a nemůže se jich dočkat.

Cvičení po čínsku

Muž z Číny chtěl shodit přebytečná kila, tak se rozhodl pro chůzi na běžeckém pásu. Ta ho ale natolik unavila, že zvolil lehčí variantu pohybu a na pás si dal židli. U toho ukusoval jídlo a popíjel.

Svatební dar Tom Hanks

Herec Tom Hanks (60) je známý svým vstřícným přístupem k fanouškům. Nemá problém se s nimi vyfotit či dát jim podpis, a to třeba i ve chvíli, kdy to sami nečekají. Při svém běhu v Central Parku narazil na novomanžele, kteří se fotili, a hned se k nim přidal.

Rozvod Jolie a Pitta bavil internet

Po oznámení, že se Brad Pitt (52) a Angelina Jolie (41) rozvádějí, zaplavily...

Po oznámení, že se Brad Pitt (52) a Angelina Jolie (41) rozvádějí, zaplavily internet stovky vtípků na jejich adresu. Sociální sítě byly plné koláží a vedle Brangeliny se na nich objevuje hlavně Bradova první manželka Jennifer Anistonová (47), kterou opustil právě kvůli Angelině.

Nahá umělkyně bojovala za práva žen osaháváním

Umělkyně a psycholožka Milo Moiré (33) se proslavila svými nahými vystoupeními. Jednou si místo oblečení nechala tělo popsat nápisy, pak nahá vyrazila do ulic dělat si selfie s lidmi. Tentokrát chodila po městě s krabicí na prsou a bocích a nechala se osahávat.

Posedlost dolíčky

Blogerka AJ Weir se synem kterému záviděla jeho roztomilé dolíčky.

Kosmetická blogerka AJ Weir (44) z Británie vždycky záviděla lidem, kteří měli na tvářích dolíčky. Přála si, aby je měla také. Poslední kapkou pro ni bylo, když se objevily na tváři jejího syna. Rozhodla se tedy, že si je nechá pomocí plastické chirurgie také vymodelovat. Lidé na sociální síti ji označili za nejhloupější matku roku.

Barevné bělmo

Sara Nightová

Tatérka Sara Nightová (32) z Londýna miluje mírnou bolest, kterou způsobuje aplikace inkoustu pod kůži. Proto se sama tetuje a dokonce si modrý inkoust nechala aplikovat i do očního bělma. Chtěla být jedinečná a nebála se ani toho, že kdyby se zákrok nepovedl, mohla by oslepnout.

Dělá lidem radost obrázkem na hlavě

Justin Harrison je na obrázky na hlavě velmi pyšný.

Kuchař Justin Harrison z britského Holmfirthu si posledních šestnáct let nechává u kadeřníka pokaždé na vlasy stříkat veselé obrázky, které obměňuje každý měsíc a již za ně dohromady zaplatil částku v přepočtu přes 220 tisíc korun. Dělá to prý jen proto, že tím každý den zlepšuje lidem náladu.

Autor:


Najdete na iDNES.cz