Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Misskám ve vířivce chyběly plavky

  17:13aktualizováno  17:13
Tři nejkrásnější dívky soutěže Miss ČR 2005 Lucie Králová, Petra Macháčková a Agáta Hanychová si ve čtvrtek v Karlových Varech převzaly jednu z hlavních cen. Přestože hlavní část návštěvy strávily v továrně Mattoni v Kyselce, nakonec litovaly, že si nevzaly plavky.

FOTOGRAFIE ZDE

Krásky totiž na závěr výletu zavítaly do Aquila wellnes clubu na karlovarském golfu.

"Mysleli jsme, že jdeme jenom do továrny, tak jsme se na to oblékly," řekla Petra Macháčková, když ve wellness klubu viděla velkou perličkovou lázeň.

Nakonec ale problém s chybějícími plavkami obešly dívky tak, že si půjčily koupací pláště.

Nastydlá Petra Macháčková a Lucie Králová se předváděly a cákaly na sebe u vířivky. Petra se v plášti po prosbách fotografů do vířivky i ponořila.

Agáta Hanychová zase využila nabídky masáže, na které prý chodí pravidelně. "Teprve tady mi ale skutečně pomohli. Okamžitě mě přešla bolest hlavy, do teď mě všichni maséři jen hladili," nešetřila chválou nejstarší dcera herečky Veroniky Žilkové.

Hlavním cílem jejich návštěvy ale byla prohlídka závodu Mattoni Karlovarských minerálních vod, kde se vyrábí i minerálka Aquila aqualinea, která byla hlavním reklamním partnerem soutěže Miss České republiky a roční pitný režim pro dívky byl jednou z cen.

Agáta roztočila fotografa
Pozdvižení vyvolaly dívky v expedici, kde si půjčily vysokozdvižné vozíky a pod dozorem se s nimi zprvu nešikovně, ale nakonec s jistotou, projížděly.

Lucii Králové ovšem řízení nedělalo vůbec žádné problémy. "Okamžitě bych ho vyměnila za svou Toyotu," zavtipkovala letošní Miss, která vlastní řidičský průkaz už pět let. Stejně suverénní prý byla i v autoškole. "Nikdo mi nechtěl věřit, že sedím za volantem poprvé," prozradila.

Možnost vyfotit si missky využili i někteří zaměstnanci, kteří se vmísili mezi fotografy s mobilními telefony s fotoaparáty. Agáta pak roztočila vozík s naloženým fotografem dokola, až prosil o milost.

"Takovou továrnu hned tak neuvidíte. Bylo to opravdu zajímavé," řekla po prohlídce výrobny minerálek Králová, která se také opravdu na všechno průvodce ptala.

Zprava: missky Lucie Králová, Agáta Hanychová a Petra Macháčková navštívily 12. května závod Mattoni v Kyselce na Karlovarsku, kde si prohlédly výrobní provoz jednoho z hlavních sponzorů soutěže.

Miss ČR Lucie Králová si prohlíží výrobní provoz jednoho z hlavních sponzorů soutěže. "Takovou továrnu hned tak neuvidíte. Bylo to opravdu zajímavé," řekla po prohlídce. (Mattoni na Karlovarsku, 12. května 2005)

Missky Agáta Hanychová, Lucie Králová a Petra Macháčková navštívily 12. května závod Mattoni v Kyselce na Karlovarsku, kde si prohlédly výrobní provoz jednoho z hlavních sponzorů soutěže.

Vicemiss Agáta Hanychová v továrně Mattoni na Karlovarsku, kde si prohlédla výrobní provoz jednoho z hlavních sponzorů soutěže. (12. května 2005)

Missky Lucie Králová, Agáta Hanychová a Petra Macháčková navštívily 12. května závod Mattoni v Kyselce na Karlovarsku, kde si prohlédly výrobní provoz jednoho z hlavních sponzorů soutěže.

Agáta Hanychová na závěr výletu do továrny Mattoni zavítala do relaxačního centra Aquila wellnes. Prozradila, že na masáže chodí pravidelně, ale teprve tady jí prý skutečně pomohli. "Okamžitě mě přešla bolest hlavy, do teď mě všichni maséři jen hladili." (12. května 2005)

Agáta Hanychová si v relaxačním centru Aquila wellnes vyzkoušela masáž. "Okamžitě mě přešla bolest hlavy," prozradila letošní druhá vicemiss. (Mattoni na Karlovarsku, 12. května 2005)

Letošní Miss ČR Lucie Králová navštívila 12. května v Karlových Varech Aquila Wellness Club, kde si vyzkoušela vířivou vanu.

Letošní Miss ČR Lucie Králová navštívila 12. května v Karlových Varech spolu s první vicemiss Petrou Macháčkovou a druhou vicemiss Agátou Hanychovou Aquila Wellness Club, kde si vyzkoušela vířivou vanu.

Letošní Miss ČR Lucie Králová navštívila 12. května v Karlových Varech spolu s první vicemiss Petrou Macháčkovou a druhou vicemiss Agátou Hanychovou Aquila Wellness Club, kde si vyzkoušela vířivou vanu.

Letošní Miss ČR Lucie Králová navštívila 12. května v Karlových Varech Aquila Wellness Club, kde si vyzkoušela vířivou vanu.

Missky Lucie Králová, Agáta Hanychová a Petra Macháčková navštívily 12. května závod Mattoni v Kyselce na Karlovarsku, kde si prohlédly výrobní provoz jednoho z hlavních sponzorů soutěže.

"Mysleli jsme, že jdeme jenom do továrny, tak jsme se na to oblékly," řekla vicemiss Petra Macháčková, když ve wellness klubu viděla velkou perličkovou lázeň. Nakonec ale problém s chybějícími plavkami obešla tak, že si půjčila koupací plášť.

Nastydlá Petra Macháčková (vlevo) a Lucie Králová se předváděly u vířivky. Petra se v plášti po prosbách fotografů do vířivky i ponořila. (Mattoni, 12. května 2005)

Miss Lucie Králová problém s chybějícími plavkami obešla tak, že si půjčila koupací plášť. (Mattoni na Karlovarsku, 12. května 2005)

Lucie Králová a Petra Macháčková problém s chybějícími plavkami obešly tak, že si půjčily koupací pláště. (Mattoni na Karlovarsku, 12. května 2005)

Petra Macháčková se v plášti po prosbách fotografů do vířivky i ponořila. (Mattoni na Karlovarsku, 12. května 2005)

Agáta Hanychová v Aquila wellnes clubu na karlovarském golfu využila nabídky masáže. (Mattoni na Karlovarsku, 12. května 2005)

Letošní Miss ČR Lucie Králová v Aquila Wellness Clubu v klubovně karlovarského golfového hřiště. (12. května 2005)

Vicemiss Petra Macháčková v Aquila Wellness Clubu v klubovně karlovarského golfového hřiště. (12. května 2005)

Agáta Hanychová v Aquila Wellness Clubu v klubovně karlovarského golfového hřiště. (12. května 2005)

Letošní Miss ČR Lucie Králová (uprostřed)navštívila 12. května v Karlových Varech spolu s první vicemiss Petrou Macháčkovou (vlevo) a druhou vicemiss Agátou Hanychovou Aquila Wellness Club. Kromě květin dívky získaly i roční permanentku.

Missky Lucie Králová, Agáta Hanychová a Petra Macháčková navštívily 12. května závod Mattoni v Kyselce na Karlovarsku, kde si prohlédly výrobní provoz jednoho z hlavních sponzorů soutěže.

Letošní Miss ČR Lucie Králová (uprostřed)navštívila 12. května v Karlových Varech spolu s první vicemiss Petrou Macháčkovou (vlevo) a druhou vicemiss Agátou Hanychovou Aquila Wellness Club, kde si dívky vyzkoušely vířivou vanu a masáž.

Lucii Králové ovládání vysokozdvižného vozíku nedělalo absolutně žádné problémy. "Okamžitě bych ho vyměnila za svou Toyotu," zavtipkovala letošní Miss ČR, která prý perfektně řídí už pět let. (Továrna Mattoni na Karlovarsku, 12. května 2005)

Vicemiss Petra Macháčková a Agáta Hanychová si půjčily vysokozdvižné vozíky a pod dozorem řidičů se s nimi projížděly. (Továrna Mattoni na Karlovarsku, 12. května 2005)

Lucii Králové řízení vysokozdvižného vozíku nedělalo vůbec žádné problémy. Stejné to prý bylo i v autoškole: "Nikdo mi nechtěl věřit, že sedím za volantem poprvé," prozradila letošní Miss ČR. (Továrna Mattoni na Karlovarsku, 12. května 2005)

Vicemiss Petra Macháčková a Agáta Hanychová si ve výrobně minerálních vod Mattoni půjčily vysokozdvižné vozíky a pod dozorem řidičů se s nimi projížděly. (12. května 2005)

Miss Lucie Králová a Vicemiss Petra Macháčková a Agáta Hanychová si ve výrobně minerálních vod Mattoni půjčily vysokozdvižné vozíky a pod dozorem řidičů se s nimi projížděly. (12. května 2005)

Autoři: ,Nejčtenější

Paris Hiltonová (Cannes, 20. května 2014)
Paris Hiltonová: Zveřejnění nahrávky sexu mi zničilo život

Dědička hotelového impéria Paris Hiltonová (36) říká, že mohla být druhou princeznou Dianou, kterou miloval celý svět.... celý článek

Heidi Janků a její manžel Ivo Pavlík
Zemřel hudebník Ivo Pavlík, manžel Heidi Janků

V sobotu zemřel hudebník Ivo Pavlík (†84), manžel zpěvačky Heidi Janků (54) a první manžel nedávno zesnulé Věry... celý článek

Jennifer Anistonová (Los Angeles, 7. prosince 2016)
Anistonová: Nechápu, proč se řeší moje bradavky, stojí mi od přírody

Když hrála Jennifer Anistonová (48) v seriálu Přátelé, snad v každé scéně jí stály bradavky. Tehdy ji podezřívali, že... celý článek

Lukáš Krpálek, jeho syn Antonín a manželka Eva (2016)
Manželé Krpálkovi: Hlavně ať druhé dítě není divočák

Je to rok, co Lukáš Krpálek (26) získal olympijské zlato. Krátce před tím se mu narodil syn Antonín, a také proto si... celý článek

Paris Jacksonová na Met Gala (New York, 1. května 2017)
Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích v předních světových módních magazínech.... celý článek

Další z rubriky

Audrey Hepburnová
Máma normálně jedla, neměla anorexii, říká syn Audrey Hepburnové

Designér Luca Dotti (47) o své matce, herečce Audrey Hepburnové slýchal všelijaké příběhy. Jedna povídačka se ho dotkla... celý článek

Hudebník Ivo Pavlík měl dnes pohřeb v pražských Strašnicích
Přátelé a rodina se naposledy rozloučili s hudebníkem Ivo Pavlíkem

Ve dvě hodiny odpoledne proběhlo poslední rozloučení s hudebníkem Ivo Pavlíkem, který zemřel minulý týden ve věku... celý článek

Simona Krainová v tričku ze své kolekce
Simona Krainová si vyzkoušela roli módní návrhářky, má svou kolekci

Modelka Simona Krainová (44) si vyzkoušela roli módní návrhářky a navrhla svou první módní kolekci. Na limitované řadě... celý článekNajdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.